• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
taky se loučím, už padám únavou....dobrou noc :slight_smile:
15. kvě 2008 ve 23:13  • Odpověz
nene, rodila jsem ve vítkovicích :slight_smile:
mě spíš štve, že jsme to nevěděli, že bude tak veliká, že to nepůjde normálně... utz jim furt ukazoval váhu kolem 3800g..
15. kvě 2008 ve 23:14  • Odpověz
ok, tak přeji dobrou noc, papa :wink: :slight_smile:
15. kvě 2008 ve 23:15  • Odpověz
autor
.Dobré ráno :wink:
vy jste se včera večer rozepsaly :slight_smile: !Já už jsem včera musela vypnout pc,protože ho máme v pokojíčku a holky museli už spát.Ta prostřední Natálka už byla pěkně otravná.Stejně usla až v deset :angry:
16. kvě 2008 v 08:01  • Odpověz
Zdravím Rychvaldanky :dizzy_face: já se už řadím mezi Ostravačky ale v Rychvaldě jsem s našima asi 6 let žila u babky na baraku.My čekáme taky mimčo už moc se těšíme a co se týká tablet na hubnutí,musim souhlasit s tim že jsou to opravdu hnusné léky které ubližujou vašemu organismu anihž by jste o tom věděli,pracuji na ARU a některé kolapsy které nám vozí jsou slečinky právě užívající tytp podpurné léky na hubnutí.Cvičit,cvičit a nežrat jak se říká. Hezký den
16. kvě 2008 v 10:10  • Odpověz
pardon,čekáme mimča :grinning:
16. kvě 2008 v 10:16  • Odpověz
misakri...no tak to se sekli teda dost s tou vahou! :astonished: Chudinko...ale malá Mišička za to určitě stojí, že? Vybrali jste jí krásné jméno, to má po tobě? :sunglasses:
16. kvě 2008 v 10:24  • Odpověz
ahoj dito22. A kde jste v Rychvaldě bydleli? Čekáš dvojčátka, to je krása! Já si vždycky taky moc přála, ale teď u druhého jsem se modlila, ať je jen jedno! :grinning: Ještě pracuješ? To musí být hrozné náročné, na ARU. :frowning2:
16. kvě 2008 v 10:27  • Odpověz
AHOH mischelinka.bydleli jsme i kolejích směr na Míchalkovice.Mám rizikové těhotenství takže jsem už asi 2 týdny na PN,měla jsem nepravidelný menzes takže jsem se pozdě dpzvěděla že jsem těhotná,čekáme dvojčata a tak musím být na rizikovce i kvůli mému zaměstnání které je náročné!
16. kvě 2008 v 11:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky a zdravím naší novou maminu :sweat_smile:

dita22-dvojčátka jsou tvoje první děti?Já mám 3 holky.Třetí se narodila ted 10.dubna.Měla se narodit na apríla,ale bohužel,se ji nechtělo ven,tak jsem 10 dní přenášela.Dost se to pak táhlo :angry:
16. kvě 2008 v 11:16  • Odpověz
autor
Sylvi a ty se kde dneska flákáš!!!!??? :slight_smile:
16. kvě 2008 v 11:17  • Odpověz
29larra AHOJ,ano jsou to mé první dítka ikdyž mi už bude 29let :sweat_smile: dělala jsem školu a tak na děti nebyl čas. Blahopřeji k dítku ale 3 děti,jak to stíháš???
16. kvě 2008 v 11:32  • Odpověz
ahoj holky už jsem tady, jak se dneska máte? vidím že už tady kecáte tak se taky přidám.

dita22 ahoj vítám tě mezi námi
16. kvě 2008 v 11:41  • Odpověz
holky co jste dneska vařili? my měli na oběd žemlovku a zeleninovou polévku, ted jsem ještě dodělala štrudl, a za chvíli se vrhnu na uklid a pak pujdu asi na procházku pokud nezačně lít jako včera
16. kvě 2008 v 11:44  • Odpověz
tééééda já jsem tady a tady nikde nikdo, tak se jdu vrhnout na ten úklid pak tady snad někdo bude :slight_smile:
a jestli ne tak si užijte krásné odpoledne :wink:
16. kvě 2008 v 11:51  • Odpověz
autor
dita22- s třemi dětmi bych to jinak stihala v poho,ale ta prostřední Natálka /budou ji tři/ je pěkné kvítko a ta dá více zabrat než to mimi Nikol.Jinak jsme chtěli jen dvě děti /aspoň já/,ta třetí už nebyla v plánu,ale ted jsme rádi,že ji máme :slight_smile:
16. kvě 2008 v 11:53  • Odpověz
autor
já jsem dnes vařila špagety
16. kvě 2008 v 11:53  • Odpověz
autor
No ahojky Sylvi :grinning:
16. kvě 2008 v 11:54  • Odpověz
larra77 ahojky zrovna jsem chtěla od pc odejít, teda já jsem těd v těhu takový šílený nervák že až hrůza, nějak mi blbla myš nechtěla fachčit tak jsem ji domlouvala tím že jsem s ní prala, ale vyloženě šíleně prala o stůl tak umřela úplně tak donesl manžel starou myš tak jsme ji napojili a taky nic moc nechce jezdit tak jsem s ní zase prala tak se manžel jen smál že všechny myši rozmlátím a pak budu brečet že nemůžu sedět u pc, tak zítra zajedeme do Ostravy pro novou myšku nějakou čiperku, tu co jsem rozmlátila nebyla stará tak půl roku jenže záručák nebo účet nemám to je má slabá stránka vždy všechno vyhodím tak už to raději vše schovává manžel nebo pak je malér jak jdeme něco reklamovat a není účet, a ted ta druhá myš je od toho pc co máme je staré 1,5 roku tak to taky není moc tak nevím jakto že ty myšky tak likviduji, nějak se jim u mě nelíbí, a normálně jak jsem s tou myši prala o stul tak mě bolí cela ruka jsem si jí asi nějak namohla nebo co. já jsem byla vždy nervák, ale ted je to úplně šílené
16. kvě 2008 ve 12:04  • Odpověz
autor
miksa - no Sylvi,to chce klid :grinning: !!!Já byla taky dobrý nervák :angry:
16. kvě 2008 ve 12:35  • Odpověz
ahoj holky jste tady? jaký jste měli den? já takový běžný nic zvláštního, odpoledne jsem si vyrazila na procházku a na nákup, ale zahnal mě nazpět déšť. dneska jsem uklízela tak mě nějak bolí břicho a záda snad to bude brzy dobré, vždycky když mě bolí břiško tak se hrozně bojím ať nepotratím nebo předčasně neporodím.
16. kvě 2008 v 18:51  • Odpověz
autor
Dabré ránko :slight_smile:
My jsme včera byli v Ostravě v jedné hospůdce u známého a grilovala se tam koza.Nebyla špatná,ale to maso bylo nějak tuhší :unamused: .Dneska jdeme na narozky.Syn od kámošky slaví 18 let.Vůbec se mi tam nechce.Nejraději bych spala po tom včerejšku!!!
17. kvě 2008 v 08:33  • Odpověz
ahoj holky, přeji dobré ráno, manžel zrovna dělá snídani štrudl a kakao tak už se mi zbíhájí sliny. odpoledne jedeme na nákup a pak ke známým na návštěvu, jdeme se rozloučit nebo ono žijí v Řecku a tak jednou až dva krát do roka tady vždy jezdí na měsíc tak jsou zrovna tady a v neděli v noci odjíždějí zpátky tak je chceme ještě vidět, tak dneska z výletu nebude nic tak snad zítra pokud bude hezky a bude se nám chtít. přeji všem krásný den
17. kvě 2008 v 09:23  • Odpověz
AHOJ,no vy jste ukecané a já vůbec nestihám :frowning2: jsem tu jen na skok,jdeme k tetce na zahradu budeme opékat masíčko a giros,mnam.Jinak já mikso dělala včera 2 pořádné štrůdly a už není nic :grinning: Jinak všem přejí supr víkend a larra nepřeháněj to :grinning: ahoj D.
17. kvě 2008 v 11:53  • Odpověz
autor
Ahoj maminy,kde se flákáte?Koukám,že už tu dlouho nikdo nebyl! :rolling_eyes:
18. kvě 2008 v 09:42  • Odpověz
larra-koukala jsem na kolotoč,hezkýýýý
18. kvě 2008 ve 14:01  • Odpověz
autor
toni- jo,líbí se ti?
18. kvě 2008 ve 14:11  • Odpověz
larra-jo líbí,kde jsi ho kupovala? My ho máme z chicca ale dostali jsme na něho slevu,protože ten obchod vlastní Pétova kamarádka :wink:
18. kvě 2008 v 17:15  • Odpověz
autor
toni-objednala jsem si ho přes internet,je to stránka DELFÍNEK.
18. kvě 2008 v 18:35  • Odpověz
Ahojte :wink: :wink: :wink: konečně mám klid,celý víkend byl náročný.Larra77 hezké fotky i kolotoč ale podle dětských lékařů by děti měli mít kolem postýlky barevné věci ale to je každeho věc. Jinak ahoj i Toni,můžu se zeptet jak jsis dala do albíčka jméno mimíska?To je hezké.
18. kvě 2008 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.