• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
toni,čekáte chlapečka?Tak to budete mít páreček jak koukám,dcerku už máš,ty se máš snad nosím i já v bříšku párek :slight_smile: Tobias je hezké jméno,pochází z německa a u nás není tak obvyklé jako Tomášek,Michálek a Martínek,Filip atd.obkoukané,hezký výběr :wink:
18. kvě 2008 v 19:25  • Odpověz
autor
dita22 -
ahojky,kolem postýlky mám i barevné věci.Málá měla měsíc a dost se rozkoukává.
18. kvě 2008 ve 20:11  • Odpověz
dita-najela jsem si na ty písmenka v jiném albíčku u jedné mamky a skopírovala(výběr je velký) Jinak díky za pochvalu jmen ale když píšeš že Martinků,Tomášků atd je tady moc-nechápu proč si dáváš české jména když jak píšeš jsou obkoukaná :sweat_smile: ??(máš je v albíčku)
18. kvě 2008 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj holky, teď jsem chvíli nebyla, měla jsem tu na návštěvě svého taťku. Snad se máte všechny fajn, mně je konečně dobře, vypadá to, že už jsem snad i kilo přibrala :wink: :slight_smile:
18. kvě 2008 ve 21:41  • Odpověz
ahoj holky všechny vás zdravím, mě dneska celý den koník nešel tak jsem byla celá nervozní, asi už jsem taky závislačka :wink:
venku je pěkně hnusně tak se nedá jít ani na procházku tak mám i náladu pod psa, doufám že zase brzy vysvitne sluníčko, pak je mi hned veseleji

mischelinka u nás otevřeli bazárek Sluníčko víš to? já už jsem tam byla docela dobré věci tak jsem hned nakoupila a paní mi slíbila že mi sežene sedačku, je tam ochotná a upovídaná paní hned jsme všechno možné probrali a podrbali

holky přeji všem hezký večer
19. kvě 2008 v 19:40  • Odpověz
autor
ahoj Sylvi,koník nejel nikomu.Měli tam výpadek elektriky.A kde v Rychvaldě otevřeli ten bazárek?Jak budu příští týden u mamky,tak se tam zajdu podívat.
19. kvě 2008 ve 20:13  • Odpověz
mikso....Ahojky. Jo to byl ten, co byl dole u kolejí...Paní říkala, že se bude stěhovat na sídliště. Ještě jsem tam nebyla, ale určitě zajdu. :wink:
20. kvě 2008 v 08:28  • Odpověz
dobré ráánko mamky :wink:
20. kvě 2008 v 08:49  • Odpověz
Sylvi,koník nešel pěkně dlouho a tak jsme to s holkama vyřešili tak že jsme šly na skype a téma jsme si tam dali Koník 2 :slight_smile:
20. kvě 2008 v 08:52  • Odpověz
autor
Dobré ránko,holky :sweat_smile:
Tady opět nikdo není?Co pořád děláte?Já se dneska už trochu vrhnu na balení věcí,protože každou chvíli nám už budou dělat ty okna.
20. kvě 2008 v 09:17  • Odpověz
ahoj holky

larra77 ten bazárek je jak je kadeřnictví, vedle nové cukrárny a vedle Anity ( tam se dělají hamburgry ) tak doufám že mě alespoň trošku chápeš já když něco vysvětluji tak je to na dlouho. Ještě tam byla kdysi čínská restaurace vedle.

mischelinka tak to ani nevím že je to ten samý jako byl dole u kolejí, nebo co jsem tam dolu přišla tak tam bylo zavřeno tak se mi nikdy nepovedlo dostat se dovnitř. zatím to tam vypadá dobře nakoupila jsem spoustu věcí za pár peněz a jsou hezké tak uvidíme jak dlouho se paní udrží, říkala že zavede i pár nových věcí od Loany. Ale pokud je to ta paní co měla ten bazarek dole tak jsem o ní slyšela že to bylo na nic že údajně jak to bylo dole tak měla vždy otevřeno jak se jí zachtělo tak nevím mi přijde ok tak uvidíme co se z toho vyklube.

no teda holky vy jste kecali na skype a mě jste nevzali mezi sebe?! já nemám od nikoho skype, já mám skype na jméno sylva jarolímová tak si mě můžete přidat.
20. kvě 2008 v 09:22  • Odpověz
miksa-ahoj,já ale kecala s mojima holkama z říjnovkama :slight_smile:
20. kvě 2008 v 09:28  • Odpověz
ahoj Danko, jak to že jsi na Rychvaldě?Na Orlovou už nepíšeš?Zdravím všechny ahoj KARIN
20. kvě 2008 v 09:31  • Odpověz
toni78 ahoj já jsem myslela že s holkama od tud, no jo ted jsem vstala ještě nejsem pořádně probraná tak mi to myslím pomaleji.
doufám že už dneska bude venku lépe, je tam sice zima, ale když neprší tak se na procházku dá jít v pohodě.
já dneska posedím u netu, pak udělám oběd dneska máme zapekané kotlety a bramborovou kaši a pak budu čekat na manžela a odpoledne si asi někam vyrazíme a zase den uteče.
včera jsem nahmatala na prckovi hlavičku nebo zadeček bylo to príma, ale pak mi za chvíli utekl tak se mu to asi moc nelíbilo.
20. kvě 2008 v 09:34  • Odpověz
ahojte všem,jsem tu jen na skok,jedeme do IKEI na nákupy.TONI-jména mám vybrané jen zatím a jsou česká a vím že je má skoro každý ale Jan bude po dědovi a Jakub po mém manžovi,pokud to budou kluci.Takové přání bylo mé babičky. Jinak co nového,probíráte bazárky? Holky máte některá zkušenos s minitorem dechu??
20. kvě 2008 v 09:36  • Odpověz
holky my máme doma skoro celý byt ikea, nám se věci ikea líbí a jsou za rozumné ceny tak máme od tama skoro všechno a pořád tam rádi jezdíme nakupovat.
jejda my taky budeme mít HOnzíka je to taky po dědovi, ale kvůli toho jsme to nedavali prostě se nám to jméno velice líbí.

toni ani nevím jeslti jsem ti říkala že ted 14 dnů není cvičení, nebo jsi říkala že pujdeš tak ať nejdeš zbytečně.

monitor dechu nemáme ani ho nemáme v plánu koupit, ani žádná z kamarádek ho nemá, ale co jsem četla na diskusi tak si ho holky chválí že je dobrý, a Porodní asistentka nám říkala že ho mají v porodnici a že je dobrý jen že prej každou chvíli spustí zbytečně alarm a pak je mamina vyděšená.
20. kvě 2008 v 09:47  • Odpověz
autor
ahoj Karin,no,zkusila jsem založit novou diskusi Rychvald a ono se to chytlo.Já odtud pocházím,ale klidně se k nám přidej :wink:
20. kvě 2008 v 09:49  • Odpověz
autor
Sylvi,takže ten bazárek je místo bývalého pánského holiče,že?
20. kvě 2008 v 09:50  • Odpověz
autor
jdu si tě Sylvi najít na skypu,je na mého přítele jo?Aleš Sobek.
20. kvě 2008 v 09:52  • Odpověz
NO VIDÍŠ,JÁ PSALA NA bOHUMÍN A TAM JE ÚPLNĚ MRTVO JSEM PŮVODEM Z BOHUMÍNA
20. kvě 2008 v 09:53  • Odpověz
autor
Sylvi,tak jsem si tě na skypu uložila.Máš skype jméno mokrinka???
20. kvě 2008 v 09:55  • Odpověz
autor
Karin,já taky jeden čas bydlela v Bohumíně a i vychodila celou základku na ČSA škole.
20. kvě 2008 v 09:56  • Odpověz
larra77 ano mám tam jméno mokrinka, já si tě taky uložím, hned tě najdu,
ano ten bazarek je hned tam kde je panský holič je to hned dveře naproti tak to určitě v pohodě najdeš
20. kvě 2008 v 10:05  • Odpověz
larra 77 už jsem si tě přidala na skype :wink:
20. kvě 2008 v 10:06  • Odpověz
já taky chodila na ČSA ale jsem ročník 80 tak to si tě asi nebudu pamatovat,co? :grinning:
20. kvě 2008 v 11:21  • Odpověz
autor
tak to asi ne,jsem ročník 77 :unamused:
20. kvě 2008 v 11:26  • Odpověz
v tom ročníku znám akorát Marka Mudru nebyli jste spolužáci?
20. kvě 2008 ve 12:05  • Odpověz
autor
tak toho znám taky :slight_smile:
20. kvě 2008 ve 12:48  • Odpověz
Marek Mudra je můj spolužák :slight_smile:
20. kvě 2008 ve 13:19  • Odpověz
a můj bývalý soused no svět je malej,že?
20. kvě 2008 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.