• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
to jsme všechny chodily na ČSAčko:?
20. kvě 2008 ve 14:02  • Odpověz
autor
jo.toni je o rok mladší moje ségra. :dizzy_face:
20. kvě 2008 ve 14:11  • Odpověz
jojo,už to tak bude-můj třídní byl J.Slachta :slight_smile:
20. kvě 2008 ve 14:26  • Odpověz
autor
toni,tak ten kolotoč pro Nikol není na skladě objednala jsem ji jiný,tak se koukni do mého alba.
20. kvě 2008 ve 14:35  • Odpověz
ahoj holky vidím že probíráte kolotoče já taky už jeden doma mám později vyfotím a přidám foto.
já dodělávám oběd nebo za chvíli je tady manža, a jak tak koukám z okna tak z procházky dneska taky nic nebude.

toni78 máš krásné bříško a nehtíky a prstynek taky, mě se celé těhotenství dařilo si udržovat takové krásné dlouhé nehtíky, ale ted se mi začali postupně lámat, tak zvažuji že si nechám udělat gelovky tak ještě uvidím.

manžel včera říkal že půjdeme koupit zlatý prstýnek že ho dostanu za prcka tak že si mám vybrat tak se těším :slight_smile:
20. kvě 2008 ve 14:40  • Odpověz
jejda Pepík s ním byla sranda!Danko,já mám na bazaru lehátko z fisher price neuvažovala jsi o něčem takovém,nebo už máš?Nejak se nikdo nehlásí,ale je to perfektní věc.
20. kvě 2008 ve 14:43  • Odpověz
larra-ten je pěknější,barevnější :slight_smile: miksa-nehtíky mi chodí dělat kosmetička až domů,takovéj mám komfort. Jinak v těhu mám nehty tvrdé ale když se udělá záděr musí dolů,takže jsou pro mě lepší gelovky :slight_smile:
20. kvě 2008 ve 14:53  • Odpověz
autor
Karin,tak to lehátko je super!!!Dám ti ještě vědět,ale asi si ho od tebe koupim.Psala jsi,že jsi taky z Orlové,že?No,pak se domluvíme,jo? :sweat_smile:
20. kvě 2008 v 19:25  • Odpověz
tak to by ses klidně mohla přesvědčit že je v pořádku,mně by odpadla starost s posíláním to by bylo fajn!Já jsem v tom malou krmila i uspávala dej vědět,ano?
20. kvě 2008 ve 20:56  • Odpověz
holky.... hoďte sem hlasík : http://www.hamanektv.cz/cs/soutezni-videa/157-obrazek/
je to maminka od nás z července.. z každého pc jen 1 a je to jen do neděle.. děkujíííííííí :wink: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2008 ve 22:20  • Odpověz
karin, ty už jsi tady taky?????????????? se všichni stěhujete do ričmondu :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2008 ve 22:21  • Odpověz
hojky,zdravím!Míšo,to ne,ale tady to není ještě tak zajetá parta jako nna Orlové...tak lsem se trochu přicmrndla :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2008 v 08:46  • Odpověz
ahoj holky všechny vás zdravím, koukám že jsme zase opět vstali do hnusného počasí, nějak se ten déšť drží. snad bude brzy tak jako byla minulý týden

misakri už ti tam jdu dát hlásek
21. kvě 2008 v 08:49  • Odpověz
hlavně si tím nekaž náladu,jako já,ráno otevřu oko...a už je po úsměvu,ted musím s malou do obchodu mám radost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2008 v 08:53  • Odpověz
misakri tak odhlasováno, je to supr a malá je krásná už se taky těším až budu takhle prcka krmit :grinning:
21. kvě 2008 v 08:53  • Odpověz
taky sem poslala hlasek,jejda malá je v květináči
21. kvě 2008 v 09:01  • Odpověz
ahooj holky.. to je počasí, co???? :angry: my měli dneska jet do karviné za kamarádkou, co má elišku skoro stéjně starou jako je miška a jedeme víte kam.. :angry: do deště se mi moc nechce a navíc nemáme ani pláštěnku na golfky, takže bych musela jet s hlubokým kočárem a už vidím lidi, jak mi pomáhají do busu :angry:
21. kvě 2008 v 10:53  • Odpověz
děkuji za hlasy.. ale to není miška, je to andrejka od jedné maminky z července 07 :slight_smile:
21. kvě 2008 v 10:54  • Odpověz
karin, nezajdeš na kafe??? jsem sama doma, jirka jel na tu služebku na těch 7 týdnů.. kdyžtak se ozvi na mob :wink: :slight_smile:
21. kvě 2008 v 10:55  • Odpověz
míšo nemám mobil teda tvé číslo telefon vypověděl a jaksi čísla nemám na kartě alee v něm! d D anko budeš chtít to lehátko,?dala bych ti přednost někdo mi napsal,že má zájem
21. kvě 2008 v 11:01  • Odpověz
píšu do IP :slight_smile:
21. kvě 2008 v 11:03  • Odpověz
jsem taky sama doma,ale klidně bych se stavila
21. kvě 2008 v 11:03  • Odpověz
oka, co kolem 14hod??? za chvilku jdu k našim, ale na druhou budu doma.. :wink: :slight_smile:
21. kvě 2008 v 11:04  • Odpověz
jééé holky vy se jdete navštívit ja bych šla taky, ale mám to z ruky z Rychvaldu do Karviné, a do toho počasí se mi ani nikam nechce sedím celý týden doma jak přibitá už aby bylo hezky, :frowning2:
21. kvě 2008 v 11:06  • Odpověz
je fakt hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo ve 2h by to šlo snad si vzpomenu na příjmení!Miksa busem kousek!No já půjdu za Míšou taky celkem daleko,ale neva,trochu zmoknem.
21. kvě 2008 v 11:09  • Odpověz
mik, do orlové :slight_smile:
21. kvě 2008 v 11:10  • Odpověz
karin, byt 24 :slight_smile:
21. kvě 2008 v 11:10  • Odpověz
jéé, a už letím.. tak zatím pa :wink: :slight_smile:
21. kvě 2008 v 11:11  • Odpověz
misakri tak do Orlové to je kousek to není problém, můžeme se někdy domluvit na pokec pokud chceš, nebo koncem měsíce jdeme k nám do Rychvaldu posedět já, Larr77 a ještě se k nám někdo určitě přidá tak bys mohla dofrčet taky, uděláme babskou jízdu
21. kvě 2008 v 11:47  • Odpověz
mik, určitě.. byla bych ráda.. :wink: :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.