• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
misakri tak supr tak se pak domluvíme, Larra říkala že se ozve příští týden a pak domluvíme datum atd, jen doufám že už bude hezky že snad nebude ještě týden pršet

já teď zrovna vařím za chvíli přijde manžel z práce,
21. kvě 2008 ve 14:41  • Odpověz
já zrovna čekám karin :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 14:46  • Odpověz
autor
Karin,jo budu brát to lehátko,určitě!!!!
21. kvě 2008 ve 14:51  • Odpověz
autor
strašně ráda bych si holky s vámi psala,ale nemůžu,jsem tu jen na skok.Balím věci,kvůli těm oknám co nám mají dělat.No hrůza,jako bych se měla stěhovat!!!!

Sylvi,možná už do neděle budu v Rychvaldě.Dám ještě vědět.
21. kvě 2008 ve 14:55  • Odpověz
larra-jaké lehátko kupuješ?Jak dlouho budeš u mamky?
21. kvě 2008 v 19:28  • Odpověz
ahojky holky :grinning:
21. kvě 2008 ve 20:41  • Odpověz
ahoj holky,dneska bylo fajn,děcka se vyblbli.Míšo opět vtipné komentáře k fotkám :grinning: Tak lehátko bude pro tebe přichystané,pak dej vědět kdy ho budeš chtít.Ajá se taky přidávám,jestli to neva!?
21. kvě 2008 ve 21:43  • Odpověz
karin :grinning: :grinning: :grinning: ta fotka, jak jsou obě u klávesnice je fakt super.. :grinning:
21. kvě 2008 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj holky...jak se máme? My tu máme rodinku z Canady, dvě tetky, ale naštěstí bydlí u tchánovců :sunglasses: . Ale podílíme se na jejich programu a taky samozřejmě překladu, tak je to náročné. Zítra jdu na 3D ultrazvuk, už se nemůžu dočkat!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2008 ve 23:17  • Odpověz
Ahojky holky, :wink:
no teda pěkně jste se teda rozepsali no nám dělali teď okna je to maras už ať jsem už v Rychvaldě už je na mně toho hodně a hlavně kolik je toho bordelu a prachu no dobře, že jsme s manželem už něco z Orlové odvezli.
No holky a jak se Vám všem vede?
:slight_smile:
22. kvě 2008 v 08:38  • Odpověz
mischelinka-ahoj,kde se chystáte na 3D?
22. kvě 2008 v 08:41  • Odpověz
ahoj holky, koukám že dneska nějak vyjímečně neprší tak snad už se to udrží ať už konečně můžeme jít na procházku.

tak okna máme naštěstí za sebou máme je už dlouho a už i ani nevybavuji kolik bylo bince, ale určitě dost, ale loni jsme dělali totální rekonstrukci bytu bourali jsme zeď, dávali pryč umakartové jádro a měnili dispozice koupelny a kuchyně tak to byl ten správný bordel šest týdnu jsme žili na staveništi, neměli vodu ani plyn no hruza, ale dneska už je to hotovo a říkáme že to nebylo tak strašné, ale toho prachu dlouho jsem se ho nemohla zbavit všechno se muselo uklízet všechny hadry ze skříně prát všechno nádobí mýt nebo bylo všechno zaprášené a to jsme to ještě měli pod igelitama a zalepené dveře, ale i tak se prach dostal všude, jsem ráda že už to máme dneska hotové a binec je pryč.

holky co máte dneska v plánu?
22. kvě 2008 v 09:57  • Odpověz
autor
Ahoj holky,byla jsem dnes na očním,tak zrak se mi po porodu nezhoršil,ale mám nějakou alergii.Pořád mám nateklé oči a sem tam se mi udělají pod očima vaky až fialové.No,hrůza v životě jsem to neměla až ted po třetím porodu!!!A vybrala jsem si i nové brýle.

Karin,dám ti vědět co nejdříve kdy si příjdu pro to lehátko.A kde bydlíš?

toni - to lehátko je dvojpolohovací,houpací křesílko s vysicími hračkami.Mám to pro Nikol.Prodáva mi to karainnkaa,tak se podívej na bazar je tam i fotka.
22. kvě 2008 ve 12:10  • Odpověz
toni...Jedeme do Havířova na nějakou soukromou kliniku, ale až na 19.00, protože tam se teda vecpat, to je umění... :unamused:
miriluk...Ahojky, dlouho ses neukázala. A proč se vůbec stěhujete do Rychvaldu? A to jen do stejného vchodu jako tchýně nebo přímo k ní? :sunglasses:
miksa...To je fajn, že máte zrekonstruovaný byteček, to aspoň mimi příjde do nového...My bychom potřebovali tady taky nějaký zásah, ale okna budou poslední, do čeho jsem ochotna vrážet peníze....stejně budeme byt prodávat, tak nemá smysl tady vrážet...
22. kvě 2008 ve 12:11  • Odpověz
ahoj Danko, slyšela jsem od kamarádek že to lehátko je supr všechny co ho mají si to chválí, já ho zatím doma nemám, ale zvažuji že ho koupím,

kdy by jsme šli pod tu lípu? ať si to můžu dát do programu někdy příští týden nebo o víkendu? nemusím to vědět úplně přesně, ale abych s tím počítala ať mi pak do toho něco nevleze

Danuš jakou používáš pro malou kosmetiku a jaký krém na opruzeniny?

v pondělí jdeme do poradny tak se těším až zase prcka uvidím :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 12:13  • Odpověz
mikso...Mně se na Viktorka osvědčila Bubchen...prodávají i u nás v lékárně a koukala jsem, že tam dokonce mají i testovací sadu (koupel, mlíčko, šampónek a krémík na zadeček....vše po 50 ml), já do tohol určitě půjdu znova, Viktor nebyl snad nikdy opruzený :wink:
22. kvě 2008 ve 12:17  • Odpověz
mischelinka tak to je jasné pokud budete dávat byt pryč že už do něj nechcete vrážet, ale zase čím více bude zrekonstruovaný tím větší si pak můžeš nasadit cenu, kdy máte v plánu ho prodávat a sami nebo přes realitku?

Míšo to se tedy musíš těšit na ten ultrazvuk že, my jsme na něm nebyli než jsme se rozhoupali bylo pozdě. půjdeš s námi na posezení pod lípu? pojď rádi tě poznáme, včera jsme šli okolo tebe tedy tvého baráku tak jsem o tobě povídala manželovi tak se smál a říkal mi když bydlíme takový kousek proč se raději nenavštivíme než si psát na koníkovi tak jsem mu to všechno vysvětlovala jak jsme na sebe přišli atd tak se smál a říkal že bydlíme takový kousek a nepotkáme se a poznáme se na netu :grinning:
22. kvě 2008 ve 12:18  • Odpověz
já mám právě všechno nakoupeno johnson a ted mi dvě známé říkali že je to na nic že se po tom děti osypou tak zvažuji jestli mám ještě nakoupit něco jiného nebo to nechat tak a pak uvidíme co to udělá, zase si říkám at nemáme doma tolik kosmetiky a zbytečně, na bubchen už jsem se taky dívala u nás v lékarně tak jsem si říkala když tak koupím tu malou sadu
22. kvě 2008 ve 12:20  • Odpověz
nebo někdo mi zase říkal že prcek se jim po bubchen taky osypal tak nevím to bych musela mít doma všechny značky a zkoušet tak už to asi nechám tak a uvidíme třeba nám johnson bude vyhovovat
22. kvě 2008 ve 12:21  • Odpověz
autor
ahoj Sylvi,pod lípu můžem zajít během příštího týdne.Snad už bude pěkně.Kosmetiku pro malou používám z Nivei nebo Hipp.Na opruzeniny si kup Bepanthen v lékarně,je super a použiješ ho i na namazání bradavek po kojení.Ted mám krém na opruzeniny z firmy Baby Seba Med,je taky dobrý a koupiš ho i v drogérii.
22. kvě 2008 ve 12:24  • Odpověz
autor
Sylvi,když tak tu kosmetiku pak můžeš používat ty,jak malému nesedne.Já ji taky sem tam použiju.
22. kvě 2008 ve 12:26  • Odpověz
No, já právě myslím, že ta rekonstruikce by nás vyšla mnohemn více než by to navýšilo cenu bytu....Určitě budeme prodávat sami, o byty je v Rychvaldě velký zájem, tak myslím, že nebude problém....tepreve te´d se chystáme za prjektantkou a budeme "házaet na papír naše sny", pak podle rozpočtu na domek vyřídt hypotéku a až se budeme blížit se stavbou do finále, teprve prodávat byt...takže tipuju, že tak za 1-1,5 roku :wink: :slight_smile:
Určitě bych s vámi šla, jen musíte dát vědět přesně ten termín. Já to teď mám horší, když je tady ta famílie z canady, ale nějak bych si to snad vyřešila...
No, nám konkrétně johnson nic neudělal, ale je pravda, že od dvou mých kámošek se po olejíčku J. mimi sloupalo...tak já ho raději nedávala každý den, spíše jen tak ob dva tři dny. Spíše mě zaráží, že na obsahu je PARAFINUM LIQUIDUM A VODA. PL je vlastně derivát ropy, který se může časem ukládat ve vnitřnostech....takže tomu já se vyhýbám a sleduju složení :wink:
22. kvě 2008 ve 12:28  • Odpověz
Danuš tak s tím budu počítat že během přištího týdne se sejdem, myslím že na příští týden už hlásí hezky a teplo tak by jsme mohli posedět i venku a když ne tak uvnitř.
bepanthen už jsem o něm hodně slyšela tak mám v plánu si ho koupit, asi pujdu dneska do lekarny ještě mi schází poporodnické vložky, a včera mi došel krem na strie tak si koupím ještě jeden tak rovnou nakoupím všechno

je rozdíl v těch poporodnických a normálních vložkách? nebo já mám nakoupené normální s křidelkama a na kurzu nám říkali že nejsou dobré že si máme koupit ty poporodnické to budou určitě nějaké pleny :grinning:
22. kvě 2008 ve 12:28  • Odpověz
mikso...Právě proto je na Bubchenu super ta možnost si koupit tu testovací sadu....s amlým obsahem. A v některých velkých lékárnách (třeba ve Futuru) prodávají ty mini balení zvlášť. seba Med je taky perfektní, ale už dost drahá
22. kvě 2008 ve 12:30  • Odpověz
Míšo tak to jsi dobrá to se musím poučit nebo já složeni nesleduji skoro vůbec tak se až stydím, ale stejně bych to nevěděla i kdybych to četla mám se ještě co učit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2008 ve 12:31  • Odpověz
za chvíli jdu vařit dneska máme špenát tak už mám děsné chutě, já nevím jestli třeba nemám málo železa nebo poslední dobou se nemužu špenátu dojíst minule jsem dělala polévku ted na husto a už zase mám chut i na polévku může to být málo železa?
22. kvě 2008 ve 12:33  • Odpověz
mikso....To já se dozvěděla úplně náhodou od jedné chemičky :slight_smile: . Stejně je to hnus, jak si tolik firem hrají na přírodní kosmetiku a přitom v tom jsou takové "bordely" :rolling_eyes: , ale byznys je byznys :confused:
No říká se, že tělo si řekne, co potřebuje, tak je to docela možné, že ti chybí železo...tak se tomu nebraň a klidně papkej špenát každý den. my máme dneska květákové karbanátky :dizzy_face:
22. kvě 2008 ve 12:43  • Odpověz
:slight_smile: No stěhujeme se ke tchýni budem spolu hospodařit tak uvidíme jak to budem zvládat. :slight_smile: No a za chvilku letím do poradny tak uvdím malou a zase mi jí natočí na dvd a dnes mi i řekni kdy teda nastupuju na mateřsklou tak jsem zvědavá :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 12:49  • Odpověz
týýýý jo,holky to jsou noviny!Dík za eady,já používám většinou niveu,ale už se budu taky koukat na obaly!Jo a moje děcka johnsona taky nesnesly a přitom sestra v porodnici lila do vaničky právě jejich pěnu.Malé jsem ji domů pak taky koupila a zanedlouho byla vysušená enene johnsona ne!A na opruzeniny souhlasím s Bepantenem je to number 1 a taky v časáku měla první místo v testu dětská indulona na opruzeniny. Jinak příští týden má už být teplíčko :grinning:
22. kvě 2008 ve 13:04  • Odpověz
karainnkaa dětská indulona to ani nevím že je tak se taky po ní podívám

mirilik a jak se má sestra od Radima a kde bydlí taky v Rychvaldě? nebo jí vůbec není vidět,
pak můžeme drandit spolu s kočarkama tady je kde, je tady hodně pěkných místeček a je klid asi větší než někde ve městě
22. kvě 2008 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.