• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
Ahojky,
miksa: od Radima sestra bydlí s přítelem v Bohumíně a má se celkem dobře to je jisté jak se nám pak narodí miminka rtak se sejdem a můžem drandit a hlavně aby jsme se třeba nesetkali i v porodnici :slight_smile: to by balo super :slight_smile: Chodíš ještě do práce? a nebo jsi na nemocenské?
Holky tak co kdy teda máte ten srazík?
22. kvě 2008 v 17:41  • Odpověz
autor
Ahoj miriluk,tak srazík pod lípou bude asi během příštího týdne.Dám pak všem vědět.Už se těším :slight_smile:
22. kvě 2008 v 18:03  • Odpověz
autor
Snad už bude krásně :unamused:
22. kvě 2008 v 18:04  • Odpověz
no to doufám a taky doufám že budu mít na Vás čas v poslední době nějak nestihám a ještě k tomu to stěhování no uvidíme :slight_smile:
22. kvě 2008 v 18:09  • Odpověz
miriluk nechodím do práce od začátku těhu jsem doma, ty ještě pracuješ a kde?
kam půjdeš do porodnice? my do Karviné, no byla by sranda kdyby jsme tam na sebe narazili,
udělej si čas a sejdeme se všichni bude sranda

larra77 neboj určitě už bude hezky koukala jsem na předpověd tak hlásí snad až 28 stupnu to budou zase šoky takové šílené změny
22. kvě 2008 v 19:35  • Odpověz
Dobré ráno kočky,
já ještě pracuju a dělám v Orlové na bytovém družstvu.
A chtěla bych taky rodit v Karviné.
Pokud budu moc tak se k Vám přidám.
23. kvě 2008 v 07:07  • Odpověz
Krasne ránko,no snad uz bude krasne ranko toho prseni bylo az moc :frowning2: tak vy si děláte mensi srazik,ju? No to je mile :grinning:
23. kvě 2008 v 07:12  • Odpověz
ahoojky holky.. dneska už by mohlo být venku lepší počasí, co?? :unamused: :wink: :slight_smile:
23. kvě 2008 v 08:26  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky,nechci vás sklamat Sylvi a miriluk,ale porodnice se má v Karviné na nějaký čas zavírat,bude se rekonstruovat.Ještě se radši zeptejte na gyndě,tam vám to upřesní kdy.Možná,že to ještě stihnete.Přeji vám to,protože já tam rodila 2x v roce 2005 a letos 10.dubna a moc jsem byla spokojena. :slight_smile:
23. kvě 2008 v 08:27  • Odpověz
Dobrýýý-já tu porodnici urcitě nestihnu,vsázím na Vítkovice :slight_smile: :slight_smile:
23. kvě 2008 v 08:48  • Odpověz
ahoj holky přeji všem krásná den

Danuš už jsem se na to ptala doktorky Rejtové tak říkala že rekonstrukce bude na podzim tak že prej to stihnu, původně to mělo být v létě, ale nestihli všechny papíry dát dohromady. slíbila mi že ti stihnu tak bych byla ráda jinak nevím kam by jsme šli nechce se mi volit jinou nemocnici, ale pokud to bude nutné tak nic nenadělám :frowning2:

holky jaké máte na dnešek plány?
23. kvě 2008 v 09:48  • Odpověz
miksa-ty Karvinou v poho stíháš,já už bohužel né.Já se budu jen modlit at nemají Vítkovice stop stav až ji budu potřebovat!!! Do fakultky ani náhodou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:
23. kvě 2008 v 09:58  • Odpověz
ahoj holky,tak já zas osobně bych Karvinou stíhat ani nechtěla.No,ale vidím,že každý si zažil to svoje,Dance se tam líbilo.Mně se zas líbilo v Porubě a od začátku jsem chtěla tam,taky mi doktorka vyhověla ,když sem ji prosila,jestli to nejde nějak udělat bez nástřihu,prootože jsem měla špatné zkušenosti s prvním. :frowning2: Apohoda nemusel být.
23. kvě 2008 v 10:05  • Odpověz
Ahojky všem. Tak jsme včera byli na tom 3d, byla to nádhera, něco málo si hodím do albíčka.
miriluk....No, myslím, že je otázka času, jak dlouho na bytovce vydržíte...my tam bydleli a rádi jsme se stěhovali, ti lidi jsou tam strašní, je tam taková zvláštní komunita primitivů :frowning2: ...Nechci být zlá, ale stačilo, co jsem tam bydlela, a teď občas, když tam jdu k babi na návštěvu....Takové ghetto Rychvaldu....no a s tchyní v jednom bytě.... :fearful: :astonished: :confounded: . Přeju vám, ať spolu nějak rozumně vycházíte....
23. kvě 2008 v 11:42  • Odpověz
Míšo supr hezké fotečky to věřím že to byla nádhera mrzí mě to že my jsme to nestihli tak snad to vyjde příště :frowning2:
teda prcek tam dneska dělá hotové kotrmelce a pořád se přetáčí myslím že už je hlavičkou dolu, ale to ještě asi nic neznamená že? to se ještě může otočit že?
já zrovinka uklízím a jsem nějak líná vůbec se mi nich nechce, pak budu dělat papu dneska máme boruvkové knedlíky a fazolovou polévku ta už je taky hotová tak to bude rychlovka

to je fakt to společné bydlení je o ničem my bydlíme s babi je zlatá moc hodná, ale už nikdy bych do ničeho takového nešla není jak soukromí a nemůžu se dočkat až budeme sami, ale to bohužel není v dohlednu tak uvidíme jak se to vyvrbí snad to nebude na dalších 10 let
23. kvě 2008 ve 12:04  • Odpověz
mikso....určitě to nic neznamená, miminka se přetáčí klidně i pár dní před porodem. :wink: Ta moje taky šíleně řádí...Hlavně, když večer zvracím, tak pak je chudinka z toho úplně zmatená a skáče tam. Včera se mi v noci krásně schoulila do dlaně, když jsem si hladila bříško :slight_smile:

A má babi už vyplněnou žádanku do DPS? To je totiž na dlouho....mí prarodiče tam jsou a jsou moc spokojení. Mají nádherný byt (větší než my tady...)
My bydleli u tchánovců 1,5 roku, tchýně je zlatá, tchán má sice svoje, ale taky všechno myslí dobře....Ale jak jsme byli šťastní, když jsme vypadli....To už se potom zvrhlo na tak šílenou alergii, že mi vadilo všechno, jak uklízí, jak vaří, jak pere... :confounded: Tím, že jsme se odstěhovali, jsme si vlastně zachránili vztah a dneska je to super. Já myslím, že staří a mladí nemají bydlet dohromady...není nad to, když zajedu k tchýni na kafčo, pokecáme, postěžujeme si a hlavně....odjedeme! To je něco jiného, než si vidět do talíře a vědět o tom člověku vlastně všechno.
23. kvě 2008 ve 12:15  • Odpověz
autor
mischelinka,ty fotky z 3D jsou pěkné. :slight_smile: .Myslíš tu bytovku po pravé straně,jak se jede na Michalkovice pod kostelem?

Sylvi,no vy si teda jíte :grinning: .Já vařila bramborový guláš :unamused:
23. kvě 2008 ve 12:17  • Odpověz
mischelinka u nás je to složité babi o domově důchodcu nechce ani slyšet žádost tam nemá nemůžeme ji k tomu přinutit chce prostě tady být s námi a vypadá to u nás někdy děsně já jsem na babi vyloženě alergická a vadí mi i to jak kolem mě projde a to mi nemusí nic dělat je to šílené má dvě dcery ani jedna ji nechtějí a všechno zůstalo na nás a ted je to tak špatné že mám někdy pocit že se u nás láska vyloženě mění na nenávist, když se chceme nějak domluvit tak nám babi vyhrožuje že se otráví a pujde pod most a škoda mluvit je to tady někdy jak na jatkách samý řev třiskaní dvěřma a pláč, ještě že mám tak zlatého chlapa jiný už by mi dávno utekl, já bydlím s babi už deset let a mám pocit že každý další den mě ničí a je to čím dál tím horší nedokážu si to představit jak to u nás bude vypadat jak bude mimi, jak jsme byli sami tak nám babi nevadila, ale co jsem otěhotněla tak nám šíleně vadí nechceme ji tady a ona to ne a ne pochopit a taky obývá jeden pokoj a ten by jsme moc potřebovali jenže jí to nezajima
23. kvě 2008 ve 12:33  • Odpověz
babi je hodná třeba nám pořád cpe peníze jak ji řeknu tak uklidí a zajde nakoupit jenže celý problém je v tom že je tady s námi kdyby tady nebyla tak by jsme ji i rádi občas viděli kdežto tak máme na ní vyloženě alergii a nesneseme být vedle sebe jenže my už nevíme jak jí vysvětlit že potřebujeme být sami ona to prostě ne a ne pochopit už to došlo tak daleko že jsem si sehnali byt a chtěli odejít pak jsme si řekli to určitě před rokem jsme do bytu vrazili pul milionu všechno nove a my pujdeme někam kde to zase budeme všechno dělat, tak jsme chtěli byt sehnat babi jenže to taky ne ona tady prostě bude a museli by jsme ji jen vynést vyloženě násilím prostě se nehne

jo jo za chyby se platí že, babi nám ten byt dala a tím si myslí že jí tady budeme mít do konce života a že jsme se i tím zavázali k tomu že se o ní budeme do smrti starat, jsme v takové kolotoči z kterého není uniku, já nechce být zlá a přát si at babi umře jenže někdy mi to přijde jako jediné řešení jinak nikdy sami nebudeme
23. kvě 2008 ve 12:37  • Odpověz
tak to máte hodně nahnuté,jedině fakt pryč!Co třeba licitovat?Já bydlela taky s rodiči ,teda je to už dávno a vím,co to je .Ani jsem si nějak nikoho nezvala domů,na zahradě třeba posedět s kámoškama o tom nemohla být ani řeč,nevím,vlastně jsem si netroufla.A teˇjsme v paneláku,je to taky děs,sousedi si stěžují na schůzkách na děti,no tak budu muset asi malého přivázat ke stolu a zalepit mu pusu,aby neskákal a náhodou nekřičel! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2008 v 15:12  • Odpověz
Danko pseala jsem ti do ip
23. kvě 2008 v 15:14  • Odpověz
ahojte,zrovna jsem vstala e dávám si kafícko-za chvíli tu mám z práce mojeho a pak jdem asi na pivko (já na dzusik) :wink: já dnes dělala taky knedlíky ale jahodové :wink: larra-já si budu kupovat tu lampu a naucim se dělat nehtiky asi uz pristi tyden :wink: aspon se nebudu doma nudit :wink:
23. kvě 2008 v 16:39  • Odpověz
autor
Karin,četla jsem to v ip.Domluvím se s tím mojím a když tak se sejdem zítra odpoledne před billou.Ještě ti to upřesním.Přijedem autem.
23. kvě 2008 v 17:08  • Odpověz
larro...ano, přesně tu, kdysi to byly byty pro JZD tuším, co bylo za tím...my tam žili 7 let, ale byly tam tak vysoké nájmy, že se našim vyplatilo postavit barák a za hypotéku dávali jen o něco málo víc...

mikso...To mi je moc líto a STRAŠNĚ MOC to chápu, jak se cítíš....Jste už vlastně rodinka, budete zanedlouho tři a je jasné, že si chcete všechno dělat sami a nebrat pořád na někoho ohledy :frowning2: Tak zkus babičce vysvětlit, že to není žádný domov důchodců, ale dům s pečovatelskou službou....Takže by měla svůj malý byteček a nemusela by se s nikým potkávat...Mým prarodičům je 68 a 62 let, a vůbec se tam necítí jako nějací "důchodci"...prostě to berou tak, že tam mají byt...a jednou časem, až už budou mít problém si vařit atd. vědí, že tam mají jídelnu, prádelnu a sestru na zavolání. :wink:
Je pravda, že pokud jste do bytu tolik vrazili, nechce se vám pryč, ale může to přerůst v takovou situaci, že vám bude soukromí milejší než peníze. Přesně to se stalo nám, u tchánů jsme se po finanční stránce nemuseli o nic starat, pak jsme šli do bytu, manža byl po úrazu dlouho na nemocenské (měl 7500,- :frowning2: ) a my měli co dělat, abychom "přežili", ale byli jsme tak šťastní, že jsme sami, že bychom byli snad žili i z lásky... :dizzy_face: Vím, že to není stejná situace jako u vás, u vás to je možná o to horší, že jste v bytě....my byli na baráku a nemuseli jsme se teoreticky potkávat....

kara...souhlasím, s rodiči nikdy! Nebo jen na nejnutnější dobu...Ale pořád si myslím, že to je lepší u rodičů ženy, protože ta hospodaří vlastně podobně jako její máma a zná důvěrně to prostředí.....U tchýně to je hrůza, protože nastává úplně nový systém... každá zvyklá na něco jiného....no hrůza, ani nevzpomínat!
23. kvě 2008 v 19:07  • Odpověz
Míšo to už jsme moc krát zkoušeli ji to takhle vysvětlit a i ruzně jinak a zkoušíme se domluvit už dva roky, ale marně prostě na nic neslyší a při tom se divím skoro pořád se doma hádáme připadá si tady jako šikanovaná někdy to tak asi i je, ale od tud nepujde a divím se ji myslím si že by se tam měla lépe než se má s námi, ale je to složité tady jsou velké rodinné problémy které nikdo neřeší jen my dva s manželem a to je málo nebo my tady nevyřešíme problémy které se tady táhnou již několik let i generací, je to marné. a je to takový neřešitelný kolotoč, manžel spoléhá na to že jak bude mimi tak že babi pochopí a že sama odejde, ale já v to nevěřím, babi potřebuje klid a hodně spánku je už starší má 74 taky je dost nemocná tak potřebuje klid a ten s prckem samozřejmě mít nebude tak uvidíme jestli dostane rozum a začne se sama cpát pryč, manžel už to nechce ani řešit nebo se jen nervujeme a nikam to nevede tak si myslí že se to pak vyřeší samo že babi uteče, ale já v to nevěřím tak uvidíme jak to bude.
ale je fakt že jak k nám někdo přijde s dětma tak to babi hodně vadí musí mít klid a vadí ji křik a pláč a tvrdí že u našeho to bude jiné že si zvykne, ale my tomu moc nevěříme tak snad se to pak začne řešit.
23. kvě 2008 v 19:45  • Odpověz
No vidím holky že stačí jedno téma a jak jste se rychle všechny rozepsali. :slight_smile:
No co mám dělat já za byt nebudu dávat v Orlové 800 000Kč a k tomu tam nic není a platit za růžoky tak raději si našetřím a budeme s manželem stavět no co máme dělat krást???
Holky příští týden mají být horka tak to bude maras. :grinning:
No a do porodnice jsem volala a mluvila jsem s vrchní sestrou a ta mi říkala že budou malovat na začátku červencr a pak mám zavolat a domluvímne si srazík a ona nás provede po podrodnici tak uvidíme.
MÍšo a koho máš na mysli v tom Rychvaldě? :slight_smile:
23. kvě 2008 ve 21:13  • Odpověz
mikso...To je fakt strašná situace! :frowning2: no, pokud jí vadí děti, tak to buete mít veselo. Ani tak ne, když to bude miminko, ale potom, až začne Honzík lítat a u toho patřičně ječet... :grinning: Já kolikrát lituju naše sousedy, když si Vikys hraje... :slight_smile: A babi to bude mít přímo pod nosem...My máme jednoho strejdu (80let) a ten taky nějakou dobu žil se synem a snachou...A ti mají 3 vnoučata, dost často je hlídají, a strejda vyloženě utekl, jak mu vadily....tak možná to babča taky uzná...Moc bych vám to přála...Ale smekám před manželem, to by opravdu málokterý chlap vydržel... :wink: :slight_smile:

miriluk...Aha, tak to jo, už chápu....taky se chystáme stavět, pozemek už máme....dneska to je fakt nejlepší řešení, při ceně bytů a hlavně výši nájmů.
myslíš porodku v karviné? já jsem taky zvědavá, jestli mě ta rekostrukce mine nebo ne....Na prohlídce porodnice jsem byla, když jsem čekala viktorka a bylo to super, hodně přínosné!!! :wink:
....to ti samozřejmě neřeknu..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nezlob se...ale občas tam ještě chodím za babi :wink:
23. kvě 2008 ve 21:43  • Odpověz
Dobré ráno, :wink:
míšo zcela tě chápu někteří lidi tam jsou divní ale co já se zavřu doma a nebo půjdu někde pryč lidi si nevybereme. Jinak jak by jsi šla za babi tak by ses mohla taky stavit za mnou. :slight_smile:
Holky tak co máte dneska na plánu já za chvilku letím na byt a tam budu makat a uklízet doufám že to vše stihnem. :grinning:
24. kvě 2008 v 09:14  • Odpověz
ahoj holky všechny zdravím já jsem si dneska pospala nějak déle, manžel je v práci tak nemám s kým popovídat, my odpoledne asi pojedeme ke tchýni manžel mi chce na komodu udělat přebalovací desku tak jde zjistit jestli u nich ještě zbyl nějaký materiál a pak potřebuje na autě vyměnit nějaké těsnění tak to asi všechno bude řešit odpoledne a já pokecám s tchýní a bude večer.

Míšo to máš pravdu to už jsme taky probrali že nebude pro ní nejhorší miminko, ale jak pak prcek začne lítat a žvaklat to se pak ....
když tady má sousedka nad námi vnuka tak to slyšíme ten kravál a my se s manželem jen smějeme nebo víme že nás to čeká a babi jen kroutí hlavou a říká to je strašné co mu pořád dělají že tak pořád brečí a my no je to dítě tak pláče a ona vždyt nemůže celý den jen tak brečet to mu musí někdo něco dělat a pořád dokola a jak lítá a tříská tak se to ozývá po celém baráku a babi jen to dělají naschvál to po něm něco házejí at je zticha vždyt přece ten malý nemůže tak třiskat a je to pořád dokola tak pro to manžel spoléhá na to že to babi vzdá pak sama uteče, tak uvidíme já tomu teda vůbec nevěřím, ale snad to tak bude. :angry:
24. kvě 2008 v 09:51  • Odpověz
Míšo ještě babi v noci spí tak od 10 do 8 rána, ale v kuse a řeže jak děs a tak jsme jí říkali že jak bude mimi že se nevyspí že bude v noci brečet a víš co nám na to řekla a proč by měl brečet? vy budete mít hodné dítě a bude spinkat já to vím, všechny děti nebrečí a pokud ho večer pořádně nakrmíte tak nemá důvod brečet a bude spinkat celou noc to jsou její slova a ještě podotýkám že ta večerní strava musí být pořádná né žádný sunar nebo mléko to je hladové po tom děti řvou víš podle ní jsou všechny matky blbe a nedají dětem najíst a pak se diví že pláčou, když mi byli tři měsíce a rodiče odjeli na několik dnů tak me hlídala a jak jsem plakala tak jsem dostala pořádně najíst a bylo po pláči a spala jsem celou noc a chceš vědět co mi dali ve třech měsících zelí a knedlík tak nám pořád babi říká musíte to dítě pořádně nafutrovat neříká krmit dítě se prostě futruje víš a jak ho pořádně nafutrujete tak bude spinkat :wink: mě taky pořádně nafutrovali a já jsem spinkala no a tak to u nás chodí

někdy se hrozím toho jak to u nás bude vypadat po porodu možná se to upraví a možná se taky zabijeme navzájem uvidíme
24. kvě 2008 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.