• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Ahojky - vzhledem k tomu že neplodnost poslední dobou nějak nefunguje, domluvily jsme se s Crcou že se přestěhujem sem. Tak snad se tu nějak sejdem. Jestli máte holky na někoho kontakt dál, tak jim dejte vědět. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahojky,už mám svoje albíčko"ŠTĚSTÍČKO" a teď na mě hulákají hladovci,tak zatím papapapa :grinning:
21. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
jéé ahoj Marky - tak tě tu vítám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no tady aspoň nebudem muset pořád zakládat nový pokojíčky a albumky jsou hned po ruce :slight_smile:
21. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
Ty fotky s těma flaškama nemají chybu :grinning:
21. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
Napsala bych hezké ráno,ale je to hnus hnusovatej :unamused: A to má být krásně až na přelomu července a srpna,ty flašky to je takový erár,když jsou vzhůru oba najednou,ale teda zvedat je už teď oba najednou.....,no jo,už neváží 2.6kg :sweat_smile:
22. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
autor
ahojky - no tady to taky stojí za prd. Je pěkná kosa a fučí tam :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: - poslední dobou už snad vůbec není den aby bylo tak nějak normálně, příjemně - bud je hnusně a nebo je děsnej hic...
A kolik že to vlastně máte?
Zkoušela jsem koukat na neplodnost a už tam najíždí něco uplně jiného a debata tam není (nebo jsem ji nenašla) takže na koho nemáme kontakt tak toho už asi neseženem.
Já to včera poslala Niky a Niveole, ale na nikoho jiného kontakt nemám. Tak kdyžtak jestli můžeš dát holkám vědět tak jim to pošli.
22. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Tak já to taky posílala Niv :dizzy_face: s tím počasím je to fakt děs,já už se těším až je nebudu muset pořád strojit jak na zimu,že je hodím jen v bodýčkách a a zatím se nějak nedaří :unamused: ,teď pořád bojujem s prdíkama,dokonce i mladá :cry: ,koupila jsem ty Baby Calm a že by nějaký zázrak........,teď přes víkend měli zase ty své dny D a ještě jeden takový a mám kila dole :grinning: jen to bříško.......,jinak snad už se dostanu na ten kontrolní utz,pořád tak nějak špiním,nebo krvácím,třeba půl dne nic,tak už se raduju a pak se spustí rajská :unamused: ,tak asi půjdu ještě na revizi,teď nemůžu vlastně ani na 6ti nedělní prohlídku,to se tam dostanu až v 6 měsíční prohlídce :sweat_smile: ,to bude mít radost :slight_smile: Dneska teda musím říct,že to počasí ale má něco do sebe,pořád spinkají :grinning:
22. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
to jsem nějak nepochopila - proč nemůžeš na 6ti nedělní prohlídku? :confused:
22. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
AHOJKY HOLKY !!!!!!!!

tak jsem včera přijela z dovolená a jako "velký závislák" jsem chtěla najet na Neplodnost a dozvědět se co nového a ono to nejde :confounded: tak jsem to zkoušela ještě přes vyhledavač a opravdu tam najíždí úplně něco jiného a diskusní forum tam úplně chybí :angry:

Ale jsem ráda, že jste to holky založily aspoň zde. Akorát se musím přiznat, že se tady moc neorientuji.
Takže mám pár otázek: :wink:

Holky tento pokojíček najdu vlastně kde? v Diskusi ve Snažilkách? ptám se proto, že kdybych náhodou "ztratila" přímo tuto web adresu, tak abych vás zde našla.

A adresa na fotky v albumku je tady někde "po ruce"? :wink:

Holky, jak jsem to tady pročítala, tak jsme zřejmě ztratily kontakt na naše spolubojovnice z Neplodnosti. Já bohužel nemám žádný kontakt na holky z našeho pokojíčku Sanusačky (vyjma na Janinu).
Docela mě hodně mrzí, že už nebudu vědět, jak bojuje Květa, jak se daří těhulce Evaj, co dělá Martinka26, jak se má Kory,...a jak se mají ostatní holky - nebudu je tady všechny jmenovat...... no snad ještě Niv bude mít na někoho kontakt.

Na holky jsem si moc zvykla a prožívala jsem všechno s nima a teď ty stránky z ničeho nic "utnou". Také v jiných pokojíčcích jsem už za ty 3 roky znala holky docela "důvěrně". No fakt mě to hodně mrzí... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
Jani na 6ti nedělku nechci jít protože pořád špiním,nebo je rudo a po tom utz nevím jak dopadnu,jestli nebudu muset jít ještě na vyčištění :unamused: není nic velkého i ta slipovka by asi stačila,ale už mě to taky rozčiluje :angry: Na Evaj to zkusím přes známou :wink: Niky,na Kory mám mail,tak jí písnu,jinak taky už nemám na nikoho.Jinak s tím spinkáním jsem to zakřikla,to co se tu dělo od 14.00hod :frowning2: ,tak jsem je v 17.15už vykoupala,jíst opět nechtěli,jelikož jedli od těch 14.00hod snad každou půlhodinu(no jedli,to byla vždycky tak 20-30ml a byl konec)ach jo,to je šílený když vám rudne brekem a ty mu nemůžeš pomoc,taky jsem jim ve vaničce dala na bříško žínku namočenou v té teplé vodičce,konečně byl na 10 min klid a teď už spinkají nahoře,no spinkají....,dneska to zase bude noc :rolling_eyes:
22. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
Ahojda holky, tak konecne sem se zaregistrovala a jdu kouknout kdo tady je a kdo ne a co noveho mate s 2kama. No koukam Market ze kazdej den je jinak. Majda nastesti na prdiky moc netrpela, kdyz ji to zaclo tak ja ji davala baby calm a byl klid. Mozna to mas z mlika.Neptala si se na jinej druh? nebo holt to budes muset ty 3-4m vydrzet
jani a jak tobe jde kojeni kluku, moc si to nedokazu predstavit i kdyz Majda od narozeni pije tak max 7min a ne 40 jak to ma tady sousedka.
Nicky kdepak si byla na dovci? Kdy se chystas do noveho boje?
Ja mam email na Martinku a na Kvetu tak to holkam poslu kdybz chtely prispet s necim.
Holky to to strasne leti, majde bude za mesic rok a vy jak uz mate velke deti.
22. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Niv Matěj si to teda vybírá,prdíky,kýlu,pak ten ucpanej nosánek,ještě,že máme ty monitory dechu :frowning2: Právě,že jsem koupila ty Baby Calm,že si je každý chválí a mě příjde,že to má ještě horší.jak čsto jsi dávala?Jen před jídlem?Zítra jedu na10hod na tu rehabku,tak bude tchýně hlídat,ale mám z toho spíš hrůzu,když vím,co to s mrňatama dělá :confounded: Ještě,že je to u nás a za 5 min,jsem doma autem.naštěstí to dopoledne bývají docela v pohodě a jen spí,ale přehoupne se 13.00hod a jako když to vycítí a spustí :fearful: Niv,Majdalenka už bude mít rok?To je mazec :slight_smile: Jinak Niv,baštíme tu BEBU a ještě ke všemu proti ublinkávání,protože po tom normálu mlíku,se mě dávil a všude mu to teklo.....,opravdu si to užívám :grinning:
22. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Niky ještě ke tvým otázkám,taky se tu zatím nějak nevyznám,ale najíždím si na "k tématům"(pravý roh tady je to taky na té stránce) a ta :frowning2: m to vyjede buď budeme níž nebo už někde na první stránce a k těm albíčkům,já si tady založila svoje a to je ten fotoaparát co je nad našim příspěvkem v pravo.
22. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Já jsem truhlák,je to ve "VOLNÁ DISKUZE" :grinning:
22. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj holky. Tady Koryna :sunglasses: Jen se mi nedaří použít moje přihlášení a nefunguje mi pod jeménem heslo, i když mi ho potvrdili emailem.
Marky, díky za info. My te´d toho měli tolik, že jsem vůbec nestíhala. Co se stalo se stránkama Neplodnosti??? To ani nedali vědět, že se chystají skončit?
Až budu mít chvilku, tak vás dočtu, co je nového....atd :slight_smile: Eli se teď často budí, kucká a já jsem taky marod a dneska už toho mám až nad hlavu. Zvědavost mi ale nedá a čas si udělám. Zatím papa, jsem ráda, že jsem vás našla.
22. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Kory není zač,já teď čekám až se mi vzbudí ty dvě hromádky neštěstí,nakrmím je a jdu taky mám toho taky plný kecky :rolling_eyes: Naspáno mám za 4 dny asi 6 hodin a už je to znát,do toho ty nervy(psachika)s tou kolikou :cry: .nejhorší je,že když mi spí,tak já nejdu spát,to se mi zrovna nějak nechce :slight_smile: Tak dobrou noc.Kory,právě,že nedali vědět,nic,prostě najednou to nešlo a každý se divil :frowning2:
22. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak jsem vás konečně našla, akorát se budu přihlašovat jako evajka, moje evaj už je obsazené. Jestli tu Neplodnost fakt zrušili, tak to moc nechápu, protože si myslím, že spoustě holek pomohla, pomáhá a do budoucna mohla pomáhat. Škoda:slight_smile:
22. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
autor
Marky tak to sis teda užila - tak snad už bude zítra líp :confused:

Niv - musím říct že u kluků je to lepší než to bylo s Daníkem - ten si to taky vychutnával minimálně půl hodiny. To kluci jsou šikulky - když je kojím najednou tak stačí tak 10-15min - tím že pijou spolu si vzájemně pomáhají - ale to jde jenom doma :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a když jim dávám po jednom tak je to jak kdy - někdy stačí 10 min a jindy klidně i 20min - přijde na to jak velký mají hlad a jak moc u toho dělají kraviny :sweat_smile: Ale většinou je to fofrovka :slight_smile:

Niky ahojda - taky mě to mrzí - je to od nich docela podpásovka - tohle není něco co se chystá ze dne na den - tak by je nezabilo, kdyby tam dali předem nějaký upozornění :angry:

Niky - Crca už to vesměs popsala - kdyby ti tu ještě něco neštymovalo - klidně mi písni na mailík - ráda poradím.
Jo a když už jsme u těch značek vpravo - ta obálka se šipkou je interní pošta - něco jako mailík ale funguje to jen v rámci koníka a místo mailovky napíšeš jen přezdívku. Nová zpráva se ti zobrazí uplně nahoře v záhlaví stránky červeně.
Jinak pokojíček se nezakládá pořád znovu - s každým novým příspěvkem se posune na začátek - takže čím dýl tu nikdo není - tím hlouběji musíme hledat :slight_smile:
Jo a když si najedete myší na fotku v pase tak se vám zobrazí základní informace které jsou uvedené ve vašem nastavení - takže třeba u mě s Marketkou se ukáže počet dětí, jejich jména a kolik jim je :wink: .
22. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
Ahojte holky!
Existuje www.neplodnost.org a je trošku podobný původní Neplodnosti. Už jsem se tam zaregistrovala. Je to další varianta, kde bychom se mohly scházet.

Už plaším, zítra, tedy dnes v 10,20 kontrola!!!
23. čer 2009 v 00:41  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsme krmili ve 23.00hod a pak až o půl čtvrté,takže jsem se aspoň trochu vyspala,ale to ráno zase stojí za to.V 10hod mám být na té rehabce,tak snad budou v klidu až přijde hlídat tchýně :unamused: já teda rozhodně nebudu,oni dokud spí,tak je klid,ale jakmile se vzbudí,tak je to začne trápit a jak znám tchýni,tak dělá vždycky všechno aby se vzbudili aby si jich užila.Vždycky když příjde,tak se strašně diví,že spí(zacož já jsem ráda) a že si je nemůže ani pochovat :confounded: tak si vždycky myslím,jako co chceš,naproti ti nepoběží že jo? :sweat_smile: To když příjde a oni teda spí,tak to kašle,ale hodně nahlas,to vidíš jak to ze sebe tlačí,nebo ji spadne lžička od kafe....
23. čer 2009 v 07:00  • Odpověz
Ahojda holky,
Evi drzim moc palce at je vse ok a dostanes knizecku.
Market, bud rada ze mas hlidaci tchyni, predstav si to ze bys vsude musela tahat obe deti :frowning2: Musis se naucit spat kdyz spi deti aby sis odpocinula i ty. Ty rvaci stavy si dokazu predstavit ze musi pekelne zmahat. Mne staci kdyz Majda se budi vic nez 3krat za noc a ja s ni pak pres den jdu spat. Zatim si ten luxus muzu dovolit. Jo a docela pomahaj kapky na prdiky probioticke ale malinka lahvicka stoji 600kc :unamused: Zkousis je vazat na pevno a skakat na balonu u toho, ja mam doma knizku a tam to rozebiraj ze to opravdu na deti funguje. Vim ze to se resilo na neplodnosti xkrat a holky s tim mely dobrou zkusenost.
Jani, a co ty vyspis se? jak jde zvladat 3 deti?
23. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
já se vyspím perfektně - hoši jdou spát v osm večer a vstávají teď až tak mezi 4-5 hodinou ráno - jsou to zlatíčka

Jinak vázání ručiček můžu jenom doporučit - myslím že to fakt funguje :slight_smile:

A ty probiotický kapičky - na slovensku se dají sehnat tuším kolem 200-300 sk :wink: vím že některý holky si to nechávají posílat právě odtamtud - a pokud to máte někdo blízko do Polska tak tam je to prý podobný.
23. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
ahoj, nejsem za "sanusu", ale chodím na neplodnost, chci se zeptat, fungujou vám stránky?
23. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
aha, ted jsem dočetla....nefungujou....tak pardooooon......
23. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
ahojky,
tak s tím ukončením Neplodnosti.cz je to teda fakt podpásovka :angry:
Je mi to fakt moc líto - nějak se s tím nemohu smířit - nahlížela jsem do jiných pokojíčků, znala příběhy holek a hlavně když jsem chtěla s něčím rychle poradit, tak jsem napsala svůj problém a holky rychle poradily.
Hlavně co mě mrzí, že s hodně holkama jsem mluvila jenom přes Neplodnost.cz a nemám na ně kontakt :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Evi, Kory, Niv to jsem ráda, že jste nás tady našly!

Evi ohledně té web.stránky www.neplodnost.org ...... tak jsem to pročítala a nejsou to stránky, které by nahradily www.neplodnost.cz ..... viz. níže jsem nakopírovala jeden příspěvek od holčiny z neplodnosti.cz, která dala příspěvek na neplodnost.org .....na těch nových stránkách se strikně musí psát jenom to, co se týče neplodnosti a běžná komunikace je tam vymazána - viz. odpověď od administrátora. Tak to mi přijde docela blbý.... :rolling_eyes:

tulca napsala: ...... na neplodnost.org
Holky ja vubec nevim, kam zmizelo to, co jsem napsala rano.... ach jo ...... Ja se fakt nemuzu zbavit dojmu, ze tohle je uplne jine forum. Vzdyt u tech podminek je platnost od r. 07, tak to muselo asi jet paralerne s neplodnosti.cz ne???

admin odpovídá:
Dobré ráno všem,

prosím, klikněte si na Soukromé zprávy a máte tam vysvětlení. Nevíme důvod nefunkčnosti webu neplodnost.cz, nevlastníme ty stránky. Náš web je v provozu od března 2007 a opravdu "jede" souběžně nejenom s neplodnost.cz, ale i s několika desítkami podobně zaměřených webů.

Co se týče mazání příspěvků - vše, co nesouvisí s neplodností se na tomto fóru maže. Na ostatní máte Soukromé zprávy. Tímto vás prosíme, neřešte zde tuto situaci. Příspěvky budou smazány, použijte již zmíněné Soukromé zprávy. Děkujeme za pochopení.

Pokud budete cokoliv potřebovat, pište na e-mail uvedený zde: www.neplodnost.org/kontakt.html

admin
23. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Na těchto stránkách se mi líbí, že se tady člověk může hoooodně rozepsat :wink:

MARKÉT, to je mi líto, že mrňouskové tak trpí. Moje sestra u prvního chlapečka také vyzkoušela kde co, ale nic nezabíralo a musela přetrpět cca 4 měsíce - byla taky úplně hotová, když viděla jak malej trpí, naříká a byl celý červený od pláče. Markét, snad se to brzo zlepší.
Vůbec si nedokáži představit ten záhul s dvojčátkama... Ale je mi jasný, že dětičky milujete a člověk by pro ně udělal všechno :wink:
Markét, jak jsi popisovala tchýni, tak jsem si trošku představila sebe - a rozesmálo mě to. Když moje sestra k nám přijede a malý fuuuurt spí, tak taky dělám "nenápadný rachot" aby se malý probudil a já se s ním mohla pomuchlat. Vždyť přijedou jednou za měsíc a jsou tady jeden den - tak proto jsem celá natěšená na malého. Švagr ale nemá pochopení, pro mé nenápadné rachotění a neustále mě okřikuje, ať nedělám takový kravál, nebo se malý probudí..... jo kdyby věděl, že to dělám naschvál.... :grinning:
23. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky,tak jsem po cvičení,to je záhul po tom lenošení :grinning: ,tchýně to zvládla na jedničku,mladá spala ještě když jsem přijela a Matěje měla na sobě,jak měl ty prdíky a říkala,že do teď taky spal :sweat_smile: ,takže dobrý.Jinak,Koupila jsem tu rektální trubičku,abych jí prostě měla doma,kdyby už to bylo fakt strašný a objednala jsem si ty probiotické kapičky,jak píše Janča,stojí sice 600kč,ale když to zabere,to je těch posledních 600kč co můžu udělat pro ty moje bobiky,ještě se naplatíme...... :wink: a když to pomůže....,než jsem jela cvičit tak mi právě volala spolužačka,ta má 6ti měsíční holčičku a taky jí na to strašně trpěla,A bavili jsme se o těch Baby Calm a mě teda příjde že to mají právě ještě horší a ona mi říkala,že měli to samé a ještě se jí po tom dusila,tak jsem si vzpoměla na včerejšek,kdy jsem teda Matěje taky musela plácat po zádech :frowning2: právě že mi taky přišlo,že ho to dáví.Na to jak to každý vychvaluje...,ale prostě na každého funguje něco jiného,někdo zase nadává na ty probio,že je to drahé a vůbec to nezabírá,tak uvidím,v životě jsem přišla o víc,než o 600kč.Zatím mám mateřskou 10000kč,tak si to můžu dovolit:grinning: NIKY ty poptvůrko :grinning:Jinak u nás to vázání má pravý opak ,ale ten balon je dobrý na prdíky,mám ho doma,ale ještě jsem to s nima nezkoušela,vždycky si na to vzpomenu večer když už spí a já koukám na balon :grinning:
23. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj holky,

jsem moc ráda že jsem Vás našla. Moc mě mrzí že neplodnost byla zrušena , moc mi pomáhala.
A jinak co je u nás nového? Na radu pana dr zkoušíme miminko doma a zatím mám 4 dny zpoždění tak se modlím aby to nebyla nějaká porucha. :slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahojte holčiny!
Tak jsem doma z kontroly. Všechno v pořádku!!! Možná až u vás byla slyšet ta rána, když ze mě spadl ten balvan. Mimíšek měří od hlavičky po kostrč 5,5 cm, takže asi budeme mít malého slona :slight_smile: Mám i fotečku, tak až se mi ji podaří nafotit, šoupnu ji do albíčka apošlu na něj odkaz. Už jsem dostala těhu průkazku, odebrali mi asi litr krve na všechna možná vyšetření a taky mi vypsali doporučení na ten prvotrimestrální screening. Ten mě čeká za týden. Další kontrola u mojí dr. měla být 14.7., ale protože má v tom termínu dovolenou, bude o týden později, tj. 21.7. To zase bude čekání :frowning2:. ještě, že uvidím mrňouska příští týden, potom už budu čekat "jenom" 3 týdny.

Crco, jak to s vámi vypadá? Mohla bych se za vámi někdy přijet kouknout? Já vím, že toho máš nad hlavu, ale jenom na chviličku na kukandu:slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
EVI, zrovna jsem na tebe myslela, jak jsi dopadla na kontrole. Ten screening si užiješ - uvidíš. Je to nádhera se na mrňouse dívat, a jak ti bude dr. všechno popisovat :slight_smile:

VIG, a nemohla by zpožďěná MS znamenat "něco jiného" než nějaký problém? :sweat_smile: přála bych ti, aby se i na tebe konečně usmálo štěstí!
23. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj Evi to se to uleví co? :wink: přijet můžeš,dej jen vědět,abych ti to mohla potvrdit,já mám teda fakt teď fofr,každý týden skoro pořád něco,teď do toho 2x týdně rehabka....,ale zeptej se a já ti řeknu :grinning: když ti nebude vadit,že lítám mezi tebou ,flaškama ,plínama a mrňatama :grinning:
23. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 46
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.