• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Ahojda,králíček byl kouzelnej.Taky jsme o něm k vánocům uvažovali.Ale asi si to budu rozmejšlet.Mám obvy jestli na něj není Adu trochu malá.Když jsem viděla jak ho Terka furt tahá a morduje,bylo mi ho docela líto.Třeba to bylo tím,že ho má teprve pár dní,No uvidíme.Musela bych to Adél nějak vysvětlit že ho musí nechat i trochu odpčinout.Ale ve dvou letech to asi těžko pochopí.No uvidíme.
5. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Holky schválně jsem se koukla jak na tom byla Adu ve 4měsících. Měla 5.680gr. a asi 65cm. Byla to taková housenka samá ruka samá noha.A jak jste na tom se zoubkama.Nám se na 4měsících začali klubat a lezli vždycky dva najednou.
5. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahojda holky , už dlouho jsem na neplodnosti nebyla a teď mě to přehodilo sem ,tak jsem rada,že jsem sse sem dostala, u nás jsou novinky, Adámek roste už je mu rok, a my jsme s manžou zjistili,že nějakým zázrakem jsem otěhotněla přirozeně,tak čekáme druhé mimi... :slight_smile:
5. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
Ahoj Ditu,tak to mooooc gratulujeme.Kolem mě řádí těhu bacil a mě se vyhejbá.Potvora jeden.Snažím se "nakazit"od začátku roku a furt nic. :frowning2:
5. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Holky nebude věřit co Adélka vymaslela.Přišli jsme z venku,celá se svlíkla a že prej chce čůrat venku.Poslala jsem ji na nočník nebo na záchod a madam šla do kzchyně,vzala si kastrol a vyčůrala se do kastrolu.Sem nevěděla jestli ji mám nadat nebo se smát.
5. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Ahojky dneska jsme byli na kyčlích - a všechno dobrý akorát jadýrka pořád nejsou tak jdeme za měsíc zas. No jinak ale pohoda Kubík se uchichtával a něco prndal (to ostatně včera v poradně taky - poslední dobou je děsně ukecanej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ) a matýsek si nacpal pěstičky do pusy a přes ně se řehtal na celý kolo :grinning: :grinning: :grinning: No vyloženě se u toho bavili.
Navíc jsem to měla v rámci auto-tréninku - páč jsme s babičkou vyrazili autem - a uplně v pohodě :dizzy_face: - ještě jsme si zajely do intersparu - a navíc v době kdy bylo poloprázdný parkoviště :sweat_smile: - takže paráda
Akorát teda to nasedání a vysedání... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ty tři sedačky to je zoufalství... :rolling_eyes:

Madli - Adélka je teda éro :grinning: :grinning: :grinning:

Ten náš prdlouš se taky vyslíká do naha - ale jen když jde na velkou - musí si sundat i triko - protože co kdyby tam náhodou spadl... :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz
Tak to máte doma taky veselo :grinning: :grinning: :grinning: Adu je schopná jít po ulici a vyhrnovat si triko až pod bradu.
5. srp 2009 ve 23:25  • Odpověz
Krásné ráno holky,Jani vzhledem k tomu,že mám taky dva rarachy,tak si to umím živě představit :grinning: Michalka je tak trochu malej prudič,jakmile se ji něco prostě nelíbí,tak řve a matěj se ji normálně směje,včera jsem ji přebalovala a byla pokaděná,tak jí říkám"my jsme se posrali(s úsměvem samozřejmě)"a matýsek z ohrádky děsněj výtlem :grinning: ,je to už hezký.Mám je vyfocené v nové ohrádce,tak jen co to stáhnu tak dám do albumku.Jinak ty jadýrka...,Michalka už je má,ale Matýsek taky ještě ne,jdeme v říjnu.
Marki,tohle svlíkání dělá holka od sousedky,asi to mají nějaké období,neboj,ve dvaceti ti to snad už dělat nebude :grinning: :grinning: :grinning:
Ditule co to čtu :confused: to je super,zase jsi jedna z těch,co dokázali,že i když máš jedno mimčo po IVF,tak nemusíš jít na druhé,příroda je mocná čarodějka :wink: gratuluju :wink:
6. srp 2009 v 06:39  • Odpověz
Hezké ráno,
Market já vím.Ve dvaceti se nechá slíkat od někoho jinýho :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
:grinning: :grinning: výstižné :grinning: Holky včera jsem byla na kontaktním místě zkusit si zažádat o sociální přídavky na děti(teda už dřív,ale něco jsem musela škrtnout a na to museli mít můj podpis) a ono nám to vyšlo,sice tak tak,ale vyšlo,tak na každé dítě máme 500kč a ještě mi to vrátí zpětně :wink: Konečně,mi ten stát taky něco dá,12 let jsem makala a dávala státu,tak aspoň pár let bude zase přispívat on :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
Já dneska jen ve zkratce - mám tu jak po výbuchu atomovky - snažila jsem se zbalit nás na týden a je to zoufalství... nevím jak to do toho auta naskládám - kdyby aspoň mělo být hezky, jenže má být napřed pěkně a pak hnusně - což znamená od každýho něco a pro dětičky minimálně ve trojím vydání a pro mě v podstatě taky páč Kubík je slušnej "nahazovač" a když má být hnusně tak nemůžu spolíhat na to že si něco přemáchnu a ono mi to za půl dne uschne... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: No jsem na to zítra zvědavá.

Takže loučím se a nazdárek za týden :slight_smile: :wink:

Jinak teda razíme k babičce do Police nad Metují - je to kousek od Náchoda - tak se tam vrhnem na výlety - doufám že nám to počasí nakonec dovolí - tak potom přihodím nějaký fotečky :wink: :slight_smile:

jj Crci - to je asi to jediný (krom porodnýho) co ti napočítají na počet dětí - tohle mě docela štve - že rodičák máš pořád stejně vysokej ať máš jedno mimčo nebo čtyřčata :angry: :rolling_eyes:
8. srp 2009 v 00:11  • Odpověz
Ahojky,holky nebudete věřit,ale včera ke mě přijela Jankatr :grinning: i s prckama,Daníkem a manželem :wink: máme fotky,tak je sem pak stáhnem a dáme do albumku,to bylo takové zvláštní,nikdy by mě nenapadlo,že se takhle potkáme,moc milí překvápko :astonished: :wink: Jinak my se máme už docela dobře,asi se snad už všechno uklidňuje co se týká kolik a prdíků,řechtáme se na celé kolo,krmím jednou za noc :slight_smile: Kdepak jste všichni?
9. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Tak jsem právě volala do Sanusu v Pardubkách.Chtěla jsem se objednat k dr.Novotný na konzultaci a jedu hned zítra ráno.Vypadla jim nějaká paní tak mě tam hned napsala.Takovej fofr jsem nečekala.
11. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahojky všeeeeeeeeeeeem :wink: :slight_smile:

Koukám,že je tu pusto prázdno,copak všechny děláte???????? :slight_smile: :wink:
12. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahoj,já momentálně přemlouvám Adélku aby šla do postele.Neuvěřitelný co tu předvádí za hysterický výkony. :confounded: .
Jinak jsem byla dopolko v Sanusu v Pardubkách.Nevěřila bych tomu ale dr.si na mě pamatovala.
12. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj Martinko,tak jak je? :wink: Asi jsou všichni na dovče :grinning: My dneska byli v poradně,dávali nám Hexavakcínu,ale děti to zvládli skoro bez breku :wink: ,teď ještě aby to nemělo vedlejší účinek :unamused: zásobená naštěstí jsem jak Panadolem sirupem,tak čípkama :sunglasses: No Matýsek má 6,35kg a 62,5cm a Michalka má 5,27 a 62cm!Matýsek jí přerůstá! :confused: A to byl minule o 1,5 cm menší :sweat_smile: Jinak jsme zdraví,Míša jen dostala mastičky na ten exém.Dlouho tady nebyla Evaj,snad jsou v pořádku :fearful:
Marki,většinou když je něco na rychlo tak se to zadaří,tak držím palečky :wink:
12. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
Ahojda holky,
zdravím Vás po delší odmlce.Nevím jestli si mě někdo pamatuje ale myslím že asi jo.
Jinak všechny zdravím.Miminka jsou krásná po očku jsem vaše příběhy sledovala,ale nebylo u mě co psát tak jsem pouze byla čtenářkou.
Koukala jsem že některé dobré dušičky už na mě tady něco práskly :slight_smile: :grinning: takže jsem Vám tedy všem oznamuji že čekáme jedno mimi a termín porodu je 14.2.2010 tak snad nám sv.Valentýn přinese konečně náš vytoužený dáreček.Jinak jsem id 1.8 na neschopence kvůli strašně nízkému tlaku.V neděli 16.8 odjíždíme na týden do Lázní Bělohrad ale máme zaplacený net na pokoji takže Vás budu pěčlivě číst.
Tak to je asi vše
Maminky pohladte své ratoleti a těhulky pohladte bříška
Květa
12. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
koukám že odkaz na moje fotečky v podpisu není tak ho pošlu takhle : http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=430778&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
12. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
Kvetko,nádherný fotečky.Doufám že se ten těhu bacílek přilepí i na mě.Mooooc gratuluju.
12. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
Ahoj holky,tak nás aspoň posouvám :sweat_smile: Květo držím palčky ať to všechno dotáhnete zdárně do konce,to platí pro všechny těhulky :wink:
14. srp 2009 v 07:15  • Odpověz
Ahojte holčiny!
Konečně se nám podařilo zprovoznit internet, vůbec nechápu, proč to poslední dobou tak blbne. Vždycky mi to napíše, že to nemůže stránky najít :frowning2:
Jenže mi to zprovoznění bude aspoň pro nejbližší dny stejně houby platné, protože k nám přijel manželův syn z prvního manželství a ten zřejmě bude okupovat PC 24 hodin denně. Teď šli chvíli ven, tak jsem toho hned využila :slight_smile:

Jinak u nás se zdá všechno v pořádku, v úterý jdu na kontrolu a to mě budou dělat nějaký podrobný UZ, měřit všechno možné, tak uvidíme, co se dovíme :slight_smile:

Gratulace Květě k mimíškovi, hlavně vydržet až do konce!!!
14. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
Evaj a je to tady!!!!!20tt :grinning: vidíš jak to uteklo :wink: To bude dělat ten podrobný utz,to bude krásný :slight_smile: Kde jsou ty časy :grinning: Jo jinak jsem zapoměla,v září jdu na revizi :unamused: není nic akutního pořád se to pomalu zmenšuje,ale přeci jen chtějí to vyčistit už je to dlouho,tak aby z toho něco nebylo horšího.To si tatík pohlídá :grinning: Dneska mě nechal spát a v noci krmil a co myslíte?Jako naschvál mi to ty prdelky udělali.....,krmil akorád o půl noci a já už pak až v šest ráno :grinning: Jo,ale když krmím já tak to je někdy o půl noci,pak ve 4 :grinning: ......jinak nás pořád strašně trápí ty prdíky,jinak by to byli tak spokojený miminka :frowning2: a hlavně maminka :grinning:
14. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
Holky mám dané nové fotečky i s jankatr,ale ta jich má víc :grinning:
14. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
Teda kde jste všichni? :frowning2: Já jsem včera ležela jak lazar,v noci jsem začala zvracet,do toho teplota,tak manžell musel zůstat doma a starat se o děti :sweat_smile: Dneska už mi je dobře,asi nějaká viroza.Ve čtvrtek jsme objednaní na náušničky :cry: to snad psychicky nezvládnu :grinning:
18. srp 2009 v 07:07  • Odpověz
Ahojky zdravím všechny.... :wink: :slight_smile:
Jůů náušničky,pak se těším na fotečku :wink:
U mě zatím vše v pořádku...zítra mě čeká utz tak trochu bojim bojim,ale věřím,že snad bude všechno v pořádku...budu už 9+5tt budou mi brát krev na screening a měla bych dostat těhu průkajdu... :slight_smile:
Strach prostě bude pořád,posledně jsem v tuhle dobu o mimi přišla,takže je to strašné na to nemyslet,ale snažím se... :slight_smile: :wink:
18. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
ahojky - tak jen v rychlosti nakukuju po "dovolené" :rolling_eyes:
Upřímně řečeno na tuhle dovolenou jen tak nezapomenem. V sobotu jsme odjeli, v neděli dostal Daník jakousi střevní chřipku, horečky, zvracení, průjem... - no teklo to z něj tak, že jsme nakonec sháněli i "obr"plínky protože chudera malej, neměl vůbec šanci tu vodu udržet... :pensive:
Tři dny nic nejedl, a jen pocucával čaj, a to fakt po lžičkách takže dal tak půl hrnečku za den..., jinak jen ležel a pospával a byl uplně hotovej... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
No a jen se z toho trošku dostal tak ve čtvrtek začal tatínek - horečky, bolest kloubů a průjem... :rolling_eyes: a to trvalo až do neděle. V neděli už to bylo trošku lepší, ale ty střevní potíže měl až do včerejška.
No a aby toho nebylo málo tak včera ráno měl Matýsek 38,9oC - byla jsem s ním u doktorky ale řekla mi že zatím to může být cokoli, počínaje šestou nemocí, přes zuby, uši až po nějakou tu střevní chřipku - v tu chvíli bylo ale všechno čistý, jen ta horečka. Tak jsme se domluvily že to budem tlumit a když se to nezlepší tak za 2-3dny máme dojít znovu a donést i moč.
Tak uvidíme jak to dopadne - zatím to nevypadá teda moc dobře - večer měl 39,5 a v noci 38,9 a teď ráno 38,2 - takže to sice trošku klesá ale pořád je to špatný :frowning2: :rolling_eyes:

Takže asi tak... - teď už jen s hrůzou čekám co potká mě nebo Kubíka... :confounded:

Květko - moc gratuluju - a máte krásnej termín porodu - 14.2.máme s manželem oba narozeniny :sweat_smile: akorát jemu je o 3 roky víc :wink: tak ať vám to přinese štěstí.

Crci fotečky dodám později - teď to trošku nezvládám - jinak návštěva super - jste moc milí lidičky :dizzy_face: a bylo úžasný jak si ti naši hoši kápli do noty :grinning:

Evi - vy už jste taky pěkně daleko - jste šikulky - gratuluju :slight_smile:

Martinko - držím pěstičky ať je všechno OK :wink:
18. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahojte holčiny!
Kouká, že to vedro nechává docela slušné stopy :frowning2:
Hlásím, že jsme dnes byli na screeningovém UZ ve 20tt a vše v pořádku. Ufff!!! Máme všechno, jak máme mít, mimíšek váží asi 300 g, prý ani moc, ani málo. Na UZ se byli podívat moji rodiče a oba z toho byli docela slušně naměkko, hlavně když pustila nahlas srdíčko. To jsem viděla, že měla mamka slzy v očích.
Další kontrolu mám až za měsíc, ale nevadí, za dva týdny jedeme na genetický UZ do Olomouce, tak mimíška zase uvidím.
Jo, a už jsem možná cítila první pohyby, ale nejsem si jistá, jestli to bylo ono. Nicméně dnes na tom UZ se mimích tak mrskal, že bych se vůbec nedivila, kdyby to byly pohyby. Chtěla jsem fotku a vystihnout okamžik, kdy se nemrskne, byl od dr. docela výkon. Ona i ta všechna měření, která dělala, byla vždycky naněkolikrát, než se jí podařilo ho "zaměřit".
No, hlavně, že je všechno v pořádku, spadl mi ze srdce docela slušnej balvan.
18. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
Evi - tak to je super - gratuluju ke kontrole :slight_smile:
18. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
Jani tak mi to máme tu virozu snad za sebou,ale dneska teda kadili taky dost,a řidší,ale byli usměvaví,jenže večer když šli spát,tak to začalo,Matýsek naštěstí usnul v poho,ale Miška chuděra,brečela a brečela,pak zase řídko :frowning2: ,už jsem s ní chtěla zajet na dětský do nemocnice,ale vzala jsem si jí dolu do obýváku a usnula a zatím je klid,ale můžu ti říct,že bych se nedivila,kdyby to byli fakt ty zoubky,pořád něco musí kousat,nesaje,ale fakt přímo kouše,je nervozní,nemůže usnout.... :frowning2: uvidíme jak bude zítra a do toho jí nacpu náušničky,já jsem ale zlá matka :unamused: :slight_smile:
Martinko,zcela tě chápu,ale určitě to bude v pořádku,vždyť se tady rozjela další těhu vlna :grinning:
Evi,jen tak dál,už jsi v půlce :grinning:
18. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj holky. Tak po hóóódně dlouhý době se zase hlásíme :grinning: . Eli už sama běhá a pěkně zrychlila tempo, někdy je jak neřízená střela a už jsme pořídili i odrážedlo, protože ho všem dětem kradla a tak jezdíme po cyklostezce tam a zpátky. Jinak nějak poslední dobou vůbec nestíhám. Pořád někde jezdíme po dovolených, po výletech na kole, s krosničkou...nebo návštěvy k nám, přebouráváme koupelnu, protože tam byly vadný trubky :angry: ...a rozhodně se nenudíme na mateřský "dovolený" :grinning: Radek je teď zase pracovně v Číně a s rozbouranou koupelnou bez vody čekáme už 14 dní na obkladače, tak mám trochu času. Eli večer usíná hodně pozdě a jedině u prsa (ani přes den toho moc nenaspí max hodinu a to jen svátečně), tak většinou kolem 23h odpadnu s ní, takže ani večer nic neudělám, natož zasednout k PC :frowning2: . Původně jsem měla v plánu v srpnu skončit s kojením, abysme si mohli v listopadu jít pro další zmrzlinky, ale asi to nedopadne :grinning: Tuleníčko u kojení je úžasný a Eli se toho jen tak nevzdá. Tak jsme termín odstavení prozatím posunuli na prosinec, aby jsme si zbytek miminek mohli vyzvednout z jara.
Dívala jsem se jak to strašně letí a jak jsou těhulky už daleko.
Martinko, často na tebe myslím a vyzvídám na Květce, jak se máš a držím moc palce, aby to tentokrát dobře dopadlo a vaše trpělivost se vám odměnila :wink: Třeba to někdy vyjde a zajdem na kafčo všechny a stihnem to dřív než porodíte :grinning:
Evi, gratuluju k dobrým výsledkům a půlce těhu!
Holky, je to náročný, když mimča marodí a ještě víc, když si to dvojčátka střídají. My těď taky zápasíme s dietkou, protože Eli chce pořád něco jinýho a strašně se už vzteká. Vždycky když jsme se vrátili z dovolený, kde byly děti, tak měla horečky a osypala se a posledních 14 dní kadila běžně i 6x denně a pak už jen takový hlen s trochou krve. Ale výtěry jsou vpořádku a včera když jsme byly u Dr. tak dobrý, ale odpoledne zase :frowning2:
19. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.