• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Ahoj berušky,
nějak nemám čas sedět u kompu.Posladní dobou je Adélka neuvěřitelně protivná a uvztekaná.Něco chce podat,tak ji to podám a ona to hodí na zem že to nechce.Tak to seberu že to uklidím a začne vyšilovat že to chce.A tak furt dokola.pak jsem náhodou zjistila že ji roste stolička.No a na druhý straně se zažíná klubat další.Jsou to poslední stoličky tak ještě dvě a kousek a bude snad klid.ke všemu odjíždíme v pondělí na dovolenou tak si nás tam asi pěkně užijou.Jinak se jezdíme koupat do Pardubic Na Cihelnu.
zkusím dočíst co se tu událo ale nevím nevím.Snažím se přemluvit Adu aby šla spát ale začíná mýt ty svoje hysterický záchvaty. :confounded:
19. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Holky jak vás tak čtu,tak se máme na co těšit co? :grinning:
19. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
market,neboj. S hadrem na hlavě se to dá přežít :grinning: :grinning: :grinning: .A Aby toho nebylo málo,tak máme odřenou tvář,bradu a pod nosem.K tomu prokousnutej ret.Jen tak trochu spadla z lavičky přímo na nos.začíná se jí to vylupovat tak s hrůzou čekám kdy si zase co odře. :confused:
19. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
ahojky - tak ráno měl Matýsek ještě 38,4 ale pak se to po obědě zlomilo a najednou je bez teplot. Jinak ráno nás doktorka poslala na ušní (pro jistotu - měl v oušku víc mázku tak aby za tím něco nepřehlídla) ale tam to bylo O.K. a pak taky do laborky s močí a na krevní obraz - on je to takovej bleďulinka - tak nám vyšlo že má málo železa, takže jsme nafasovali kapičky (pěkně hnusný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
a prý je to buď ta vyroza - něco tam bylo zvýšenýho, tak by to být mohlo, a nebo se teď osype a bude z toho 6. nemoc. Ale spíš to vypadá na pokračování toho co měli Daník s Robertem.
No důležitý je že už ustoupily ty horečky - je úžasný vidět jak se zase směje jako sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Market - ty si taky užíváš - tak hlavně ať už jste taky v pohodě.
19. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Janko, copak jste nafasovali, Maltofer?
Marky, to máš teda veselo. Kolik je Adélce, 3 roky? Eli se už taky začala parádně vztekat :angry: Začala se vztekat u oběda, tak jsem jí dala na zem, ať si jde a na zemi si klekla na kolínka a vzteky na nich skákala a ječela, šupla jsem jí do postýlky, s tou mlátila a chladnokrevně ječela, žádné slzyčky. Když se uklidnila, tak jsem jí chtěla vyndat, ale jak jsem se přiblížila, tak mě mlátila ručičkama, lehla si, kopala nohama... ale proč to fakt netuším a vydržela tak 20 min! Už jsem fakt nevěděla, co dělat a bylo děsně těžký si toho nevšímat, kor když přišla babička i s návštěvou, co se to děje. Navíc se dnes naučila otvírat za kliku branku k silnici a dokonce se protáhla i když tam bylo chycený kolečko přes sloupky. Tak jsem to zavázala a Eli to pořád študovala, zkoušela i podlézt, okusovala tyčky od plotu a vztekala se, že jí to nejde. Jak to u nás bude vypadat, až bude starší- jak se říká, že kolem 3 let je období vzdoru- tak to si fakt nedokážu představit, když už v roce takhle řádí. To pak Marky budu chodit na rady, jak posilovat nervy :grinning:
19. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Nafasovali jsme aktiferin - zkoušela jsem to ochutnat abych věděla jak moc je to hnusný a jak moc to mám naředit a bylo to fakt hnusný - jako když olízneš traverzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (teď mi tu schází "šavlující" smajlík, tenhle vyplazenej jazyk je slabota :grinning: )

Koukám že doma máte teda dost veselo :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahojky tak už to máme za sebou,náušničky jsou na místě a já to zvládla bez slzičky,ale teda přiznám se,hodně jsem polykala :grinning:
20. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahojda,
Market dlužím ti odpověď ze včera.Adélce jsou 2a 6měsíců.Ale je velká takže vypadá na víc.A ještě když dobře mluví,tak to skoro nikdo nevěří že jí jsou teprve dva.
Doufám že se pochlubíš jakou máš doma slečnu s naušničkama. :wink: .Nechávala jsi nastřelit ?
20. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Nazdárek. Eli mi tu dudlá prso, tak mám zase chvilku :slight_smile:
To teda. Adélka opravdu pěkně mate :grinning: , když jsem jí viděla u Niv, tak jsem myslela, že je starší.
Crco, a co malá? Netahá si za ně? Kdepak jste byli nastřelovat nebo píchat? My zatím ještě pořád nemáme vůbec žádný očkování a tak i naušničky musí počkat :frowning2: Kontrolovali vám i akupunkturní boby, aby to dobře píchli? Kdyžtak prosím napiš tip, kde jste byli. U nás jen píchají a to je šílený. Nastřelení je určitě rychlejší.
My jsme byli na kontrolním EEG, ale výsledky se dovíme až v listopadu na KO. Tak třeba nám už dovolí neuroložka očkovat a pak i ty naušničky. Nechci to zakřiknout, ale už přes měsíc nebyla žádná apnoická pauza. Ťuk ťuk.
20. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
Evi,nám naušničky nastřelil pediatr.Udělal na lalůčku tečky aby neměla každou jinde ,zkontroloval aby nenastřelil nějakej nerv a nastřelil naučničky.Jen jsem při nastřelování čekala vedle v místnosti.Adélka plakala asi jen minutku.Když jsme od dr.odcházeli,bylo po breku a o ničem nevěděla.
20. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahojky,Kory zatím netahá,ale na noc jsem ji dala bavlněné rukavičky,jenže aby to nebylo málo,tak se mi ještě k tomu přetočila dneska už na bříško :sweat_smile: Takže teď budu mít chvíli zase strach aby se v noci nepřetočila :unamused: Jinak jsem s ní byla normálně u dětské a ta je píchla,sice mě každý děsil,ale zvládla to dobře beruška :slight_smile: Já jsem teda uvnitř nebyla,ne,že bych se bála,ale co jim tam budu překážet,ale měli to fakt rychle snad do 5 min,ne-li dřív.
20. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Marky to je teda fakt šikulka - to ti naši kulíšci se ještě nepřetočí - u Matýska si myslím že je to tím že jsem ho nemohla dávat na bříško, a pokud jde o Kubu, ten ležení na břiše nenávidí a když leží na zádech tak leží pěkně rozplesknutej - ruce rozpažený a moc se nemele ... - to jsou ty "svaly" co má - pořád vypadá jako když nosí melouny :grinning: :grinning: :grinning:
Ale ne - tak hrozný už to není - poslední dobou už se lepší a zvedá nohy nahoru a přetáčí se na bok, myslím že už mu to dlouho trvat nebude.

Holky jsem ostuda - ale pořád mám ve vás hokej jak tu máte nový přezdívky - takže budu používat ty co máte tady. :sweat_smile:

Madli - tos musela jít vedle? nebo jsi chtěla? Já bych asi zůstala, vždycky si říkám že když už tam ty dětičky někdo trápí tak by aspoň měly mít pocit že tam nejsou samy. :confused:
20. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
Tak teď jsme vám s Eli krtásně napsaly, ale zmizlo to :frowning2:
21. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak píšu znova, jen jste přišli a Eliščinu slohovku :grinning:
Crco, pokud máte monitor, tak jí klidně nech spát na bříšku. Už v nemocnici na nedonošencích nechávali spát miminka na bříšku a prý to nevadí, jen pokud nebudeme mít doma monitor, tak ať je tak radši moc nenecháváme. A Eli taky jak se začala otáčet, tak nechce spinkat jinak.
Janko, já se taky nikdy nechci nechat vyhnat. Ale v nemocnici Eli vždycky někam odnesly a sestry mi to vysvětlovaly, že dítě by nemělo mít spojenou mámu s trápením :frowning2: a pak s ní honem utíkaly, abych jí pochovala. Vždycky, ale bojuju za to, abych tam mohla být s ní a pěkně si tu naší prdelku pohlídala. Stejně jí udělají, co musí, ať tam jsem nebo ne. Jen mám pocit, že jsou třeba milejší a míň hrubí, když tam budu s ní.
Dneska je tak krásně :slight_smile: Láká mě to vyjet s Eli na kole na písák, ale váhám, jestli to zvládnu v tom kopci u písáku sama pak postavit kolo a posadit do něj Elču a jestli mi dračice někam neuteče, než se převlíknu z plavek... a nebo jestli jet jen já na zmrzku a Eli na kournoutek :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....
21. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahojky,
Jankatr,poslali mě pryč.Ale byla fakt jen vteřinka.Oni prý nevnímají tu bolest ale vadí jim že je někdo omezuje v pohybu jak jim sestra drží hlavičku atd.Když jsme byli na proplachování slznejch kanálků tak jsem taky byla vedle.Dr. mi vysvětlovala že jí to nebude bolet páč to má znecitlivěný.Bude jí vadit že jí setra bude držet aby se nehýbala.To bylo teda horší než nastřelování naušnic.

Jen tak pro pobavení.Minulý týden Adu spadla z lavice a měla odřenou tvář,bradu,oklo nosu a prokousnutej ret.Včera jsme byli venku a tak mě napadlo,že se jí slupujou strupy tak kde si zace co odře.jen jsem to domyslela,tak se vyválela na zemi a má odřenej jenom loket.Už aby snad byla zima.To se jí v tý hromadě oblečení nic nestane. :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
ahojky - jak je u vás? tady do rána ani nepršelo zato teď si to vynahrazujou... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: což mě pěkně štve - máme tu totiž historické slavnosti a chtěla jsem vzít Daníka na rytíře a je z toho prdlajs. Včera jsme nešli kvůli tomu úmornýmu vedru a dneska jsme tak akorát dojeli autem do města že to přece jenom zkusíme a nakonec po půl hodině čekání v autě jeslti se počasí umoudří jsme se otočili a jeli domů... :rolling_eyes:
Poprděný počasí... :angry: :angry: :angry:
22. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
Holky tak jsem dneska zjistila že máme rozbitej kočár... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: V jednom místě se utrhnul nýt který drží konstrukci do které se upíná samotná korba. Tak jsem zvědavá jak dopadne reklamace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Já se jdu rozloučit a tady je mrtvo.Zítra jedem na rekreaci tak balím a přemýšlím co ještě s sebou.Vyjíždíme 6:30hod.Jsem zvědavá jak ráno vzbudíme Adélku.
23. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahoj holky,Jani,ty kočáry se snad domluvili :grinning: já včera jela do města upadlo mi kolečko :grinning: takže 2km jsem to řešila tím,že co ujeté 3 metry to kopnutí do kola aby mi nevypadlo,ještě že prcci spali :grinning: ,pak jsem se naštvala a abych aspoň jela rychleji jsem to táhla po předních(upadlo mi pravé zadní),to že jsem dojela jak "pochcaná krysa"snad ani nemusím psát a dneska mám ruce jako bych složila 40metráků uhlí :confounded: .Hned jsem tam volala a ono uplně stačilo sundat brzdného šneka a nacpat ho na to kolečko,ale kdo to mohl vědět že?Ale paní si mě pamatuje,tak ví,že ten kočár nemám fakt dlouho(nemůžu totiž najít záručák :sweat_smile: ),tak mi hned dneska posílá náhradní šneky a radši do zásoby i ložiska.Kurňa to je kláda co už ráno?Budu muset koupit nějaké už zateplené budničky,teď přes léto jim stačili jen mikinky.Na zimu mi sousedka půjčila dva fusaky,tak aspoň na tom ušetřím.
Marki ,tak ať vám dovča výjde,má být hezky tak si to užijte :wink:
24. srp 2009 v 06:23  • Odpověz
autor
Hmm - taky dobrý zážitky - já to naštěstí zjistila hned před barákem když jsem ho chtěla složit do auta. Ještě že jsme pořídili ten golfáč,jinak nevím jak bych to teď dělala.
Ale dneska jsem psala přímo na Patron a paní mi odpověděla že by to mělo být do týdne zpravené. Akorát to musím zavést do Jihlavy a pak zas vyzvednout.

Teda holky - teď se nám stalo dvakrát po sobě že se Kuba tak pokadil že to měl doslova až za krkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: - podruhé to bylo dneska - byla jsem s Matýskem na kontrole a pak s kamoškou co mi hlídala Kubíka na kafču, s tím že tam kluky rovnou i nakrmím - tak jsem tu katastrofu likvidovala uprostřed kavárny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - ještě že tam skoro nikdo nebyl a je to docela velký takže se ten smrádek měl kam rozptýlit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale měl to doslova všude - věčná sláva tomu, kdo vynalezl mokrý ubrousky :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
A jestli chcete kouknout - přidali jsme srpnový fotečky :wink:
http://jankatr.rajce.idnes.cz/
24. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
Jani,já si nemůžu pomoc,ale nejsou ty naše děti ze stejného těsta? :grinning: Mě tohle udělal Matěj,měl to až na bodýčku na zádech,já nevěděla jak ho sundat,abych mu to nerozmázla i po hlavě :grinning: :grinning: :grinning: Jinak já ty fotky mám jen dvě :sweat_smile: ,takže ti to snad taky pošlu.Dneska nám příjdou opravovat komín,tak snad nebudou nic moc chtít :sweat_smile:
25. srp 2009 v 06:59  • Odpověz
Koukala jsem na fotečky a máte je hezký,úplný profík,hlavně v těch momentkách(nehty :grinning: :grinning: )
25. srp 2009 v 07:00  • Odpověz
autor
Holky - tak dneska jsem zavezla kočárek na reklamaci. Jela jsem sama jen - s klukama (všema 3 :dizzy_face: ) - až do Jihlavy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Akorát s náma jela švagrová s dcerkou ale ty jely druhým autem. Odvezly jsme kočárek a pak jsme šly do ZOO :slight_smile: bylo to docela fajn :wink:

No Marky - on se ve skutečnosti nebál, ale zrovna si pšiknul :grinning: :grinning: :grinning: a to už poznám, jak to začne natahovat - takže není tak těžký to chytit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
Ahojda holky. Po dlouhe dobe se hlasim. No Jani, Market ty vasi kluci teda rostou jako z vody. Ty kocarky vam nezavidim, presne to jak se rika ze ty levnejsi jsou na h... a furt z nich neco odlita. My teda zatim nic neresili, a ze ho musim tahat po schodech porad domu. Nastesi firma poskytuje 24h servis a daj ti nahradni kocarek. Tak to je vyhoda. To kadeni znam. Moje Majda to delala dost casto, ja musela kupovat jenom pliny od huggies jak maji vzadu gumicky nebo ji davat latkove, jinak skoro furt to protikalo. Nosila sem sebou nahradni bodycko.
Ja ted holky lezim ze 40, kaslem a penicilinem v postely od pondeli. Je to des jak mi je blbe. Sem zvedava kdy to chytne Majda, uz pokasluje:( Nastesti si ji bere tchyne, domu chodi jenom spat pres den. Predstavaze bych se mela starat i o ni nevim. Asi by musel zustat doma manza.
A co nase tehulky, co Marta, dlouho se neozvala co ta jeji bublinka, jak se ma?
Evi, jak brisko, uz vis co to bude? prozradis?
26. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
no jo Niv - kdyby to aspoň byl kočár za pár kaček - tak si člověk řekne že s tím prostě musí počítat - jenže ten náš stál jen holej sporťák s nánožníkem nějakejch 15 tis. A s tím dalším co jsme dokupovali, jako tašky do kočáru atd. tak se to nakonec vyšplhalo na 24 tis. (je to teda i včetně autosedaček) - člověk by čekal že za ty prachy už by to mohlo něco vydržet. :angry:
26. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jani, tak to teda levnej nebyl. Ja myslela ze do toho nechcete moc vrazet. Asi je i problem vubec to monstrum pro 2 deti vubec vyrobit. To musite mit asi i vetsi auto aby se ti ten kocarek vlez do auta. Kamoska co ma 2ky si musela poridit Mondeo kombi aby se vubec nekam dostala. Ted jak ma deti vetsi tak jezdi s tim cyklokocarkem. Pro 2 deti doporucuji. Je to lehke a ani neni sirokej
26. srp 2009 ve 23:06  • Odpověz
Ahojky všem :wink: :slight_smile:

Jdu se zase ukázat,ale poctivě mám dočteno :wink: :slight_smile: S kočárkama to je teda pech....ale znám to od kamarádek i s drahými kočárky,prostě nic není 100% a někdy se hold něco vyvrbí :angry:

Jinak já včera obíhala obvodního a zubařku...vše o.k.,tak to mám alespoň teď za sebou a na chvíli klid....za 14dní jedeme na screeningový utz.... :wink: :slight_smile: Jinak jsem už 11týden,ono to vážně letí!!!!!!! :wink: :slight_smile:
Máme se s Bublinkou dobře...nevolnosti mě ustoupily už tak skoro před dvěmi týdny a teď mi je tak jeden den v týdnu trochu špatně,že nemůžu moc jíst,ale jinak mi je fajn,spíš mě dost často pálí žáha...ale to se dá vydržet :slight_smile: :wink:
Jsem jen unavená,takže si chodíme po obídku hezky hajnout :grinning: To se líbí samozřejmě pejsanovi,jak vidí,že se blížím k posteli,tak hups a už je v poloze ležmo :grinning: :grinning:

Všechny se mocinky opatrujte,užívejte si to s dětičkama a my těhulinky ať to hezky doklepeme v pohodičce až do porodu :slight_smile:
27. srp 2009 v 07:14  • Odpověz
autor
Niv - máme Megana kombi - kočár se tam vejde - horší to bude se sedačkama až budeme muset pořídit ty větší - už teď je dost problém tam ty dvě vajíčka a Daníkovu sedačku narvat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jani, toho bych se nebala. Budes vybirat podle sirky. My mame od Recara9-36kg a je uzsi nez vajicko. megan ma uprostred pas tak to je v pohode. Jinak manza proda tu svoji motorku a koupi nejakej transit.))
28. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.