• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
autor
Niv - ono je tam blbý už jen to že to nemá pět plnohodnotejch míst - místo toho prostředka je takovej hrbol, a ta sedačka na tom dost blbě sedí, my jsme ji měli doteď zachycenou pod záhlavkou, jenže jak Daník roste tak už ji potřebuje zvednout a to už tam zaseknout nepůjde... :frowning2: ještě že nejezdíme tak často.
28. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ahojte všem!
Dlouho jsem tu nebyla, ale o nic jste nepřišly. Naštěstí nic nového.
Včera jsem byla u Crcy, mimíšky má krásný a rostou jako z vody. Michalka už je pěkný číslo :wink: Už jsem taky nafasovala 2 tašky vyřazených věciček, takže na výbavu už máme zaděláno :slight_smile:

Niv, co se týká pohlaví našeho mimíška, tak neprozradím, nebude totiž co, já to nechci předem vědět. Budete si muset počkat se mnou :slight_smile: , co se vyklube na svět.
29. srp 2009 v 01:23  • Odpověz
autor
jejda koukám že už jsme se málem propadly na 3. stranu - :astonished: tak to nás musím aspoň posunout :grinning: :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
hezký večer,koukám že se toho tady moc nestalo co jsme byli pryč.Vrátili jsme se v čera.nebudete mi to věřit ale z celýho pobytu si nejvíc pamatuju záchod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .nekecám,od pondělíaž do soboty jsem měla sra..u.Omlouván se ale jaký kolo jiný výraz je slabý slovo.Do toho jsem měla jeden den teplotu.celou noc jsem vybrovala a ráno mi teploměr ukázal 38,5,Naštěstí to bylo jen jeden den.Už nás napadalo jako třeba jestli nemám salmonelu nebo klíště.Celý čtarz dny ze mě šla jen voda a nic proti průjmu nezabíralo.Stačilo abych se napila jen vody a už jsem letěla.Ani moc nevadilo že jsem si zapoměla zabalit plavky.Stejně bych se nemohla koupat.Byla bych víc na záchodě než v bazénu.Takže se dovolená vydařila.
30. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Holky tak dneska se nám Kubajs poprvé otočil na bříško a vyloženě tomu přišel na chut - teď už se motá jak korouhvička :slight_smile:

Madli tak to jsi měla podobnou dovolenou jako ti moji chlapi :confounded: - ti se ještě stihli během toho týdne vystřídat. Letos to nějak řádí. Předevčírem se vrátili naši a ty to sice nepotkalo když byli pryč ale taťka začal lítat hned jak přijeli domů. A před náma zas švagrová se vraceli z dovči a malá měla čtyřicítky horečky a průjem... :confounded: :confounded: :confounded: je toho nějak moc... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahojte!
Tak dnes jedeme na ten genetický UZ. Tak doufám, že nepřivezeme nějakou jobovku: Už začínám být pěkně nervózní.
31. srp 2009 v 01:36  • Odpověz
Ahoj holky,Marki taky jsme si tím prošli všichni včetně dětí :confounded: ,ale chytit to na dovče,to není moc dobrý :sweat_smile: .Jani vidíš to,jakého máš šikulu,mě se za chvíli otočí i Mates(snad :grinning: ),jenže to už v tu dobu,bude Michalka sned lézt :sweat_smile: ,včera jsem jí musela otočit i v kočárku na bříško a na to,že koukala 10min.do ničeho,tak byla v pohodě a nakonec i v klidu usnula :grinning: Evi,držím palečky,ale bude to v pořádku uvidíš :wink:
31. srp 2009 v 06:47  • Odpověz
Krásný začátek nového týdne :slight_smile:

Evi-jen dobré zprávičky budou!!! :slight_smile: :wink:
Madli-no to byla teda dovolená... :angry: ale hlavně,že to neměla i malá :wink:
31. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
Ahojda holky,
ted čtu příběh Medlinky a musím se smát.
Já od začátku těhotenství mám také jen průjem a to takový že už jsem nevěděla co jíst.Když jsem jedla suché rohlíky nepomáhalo to když jsem jedla normální stravu bylo to stejné.Tak se konečně pan doktor po 3 měsícíh o jsem nepřibrala ani deko rozhodl my udělat výtěr a hádej te co mám??Streptokoka.Takže po 3 měsích mi teprve nasadil antibiotika jenže po nih se mi osypal elý jazyk nějakou vyrážkou a do toho ještě takový bílý povkak a aby toho nebylo málo utvořil se mi i zánět i zespoda.Takže jsem už zralá na palici.
Ale dneska jsem měla konečně po 3 měsícíh (dámy prominou) tuhou stolici.Tak snad už bude vše dobré a já si konečně to těhu začnu užívat.
Jinak s Martinkou jsem byla nedávno na kafíčku a těhulkování ji náramně sluší.

U mě není nic nového jen to že jsem byla dneska na odběrech v 16 týdnu na ty vývojové vady a výsledek bude za týden.Se asi ten týdem zblázním.

Holky chtěla jsem se zeptat jestl jste některá z vás byla na 3D utz a jaké máte zkušenosti a kdy jste byly a hlavně kde jste byly.
Omlouvám se za tolik otázek
Květa
31. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
To je krása koukat na ty přibívající týdny u těhulek :sunglasses: Holky co už máte děti,chci se zeptat,máme ukončený 4 měsíc a jsme na UM,myslíte,že můžu zkusit dát nějakou tu zeleninku?K doktorce do poradny jdeme až v polovině září,tak jestli jim můžu zkusit koupit nějakou tu skleničku(později to budu dělat sama,to už bych se nedoplatila,ale na tu jednu lžičku denně,by jim to zatím stačilo).
31. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Marti jakto že se ti nemohu dovolat na telefon??Ozvi se mi prosím

Evi a kde seženu tebe ráda bych s tebou probrala věi ohledně těhulkování a na dnešní utz držíme s prkem vše co máme

Crco já si pamatuji že malému jsem od 4 měsíce také už dávala domái vařené bez solo brambůrky s mrkvičkou.Takže myslím že klidně to můžeš zkusit ale neučila bych je na ty skleničky ale rovnou na tvoje domácí suroviny,aby si nezvykli na skleničky a ty by jsi do nich pak nedostala nic jiného a hlavně skleničky jsou strašně drahé.Jinak napiš mi na mejlík kvetkanova@seznam.cz a já ti pošlu domácí dělané přesnídávky pokud máte doma na zahrádce jablíčka.Je to dobré domácí a hlavně levné a při dvou dětech si myslím že to uvítáš

Květa
31. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahojky,
Květi my byli na 3D utz v Sanusu v HK.Jako jedněm z mála se nám to podařilo natočit hned na poprvé.Plánuju až budu znova těhu že půjdu znova.nejlepší bylo že když se Adél narodila,vypadala úplně stejně jako na tom utz.Myslím že jsem byla nějak kolem 27tt.Ale nejsem si jistá.Zkus si tam zavolat a oni ti řeknou kdy to je nejlepčí.Miminko nesmí bejt ani moc malý ani moc velký.
31. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
Holky tak tomu nebudete věřit.Po tom co jsem Adélce zakázala stříhat tuhy u pastelek(sem je včera ořezávala a dneska jsou všechny odstříhaný),šla na balkon a ustřihla si pramen vlasů.Ke všemu na ofině takže je to krásně vidět. :confounded: :confounded: :confounded:
31. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
Ahojte holčiny!
Tak jsme zpátky z Olomouce z toho UZ a všechno vypadá v pořádku :slight_smile:Zároveň dělali i screeningové vyšetření srdíčka a to je taky v pořádku UUUUUUUUFFFFFFFFF!!!!!!! Ty balvany, co se ze mě odvalily, si asi dokážete představit. Ale do Olomouce pojedeme ještě jednou, a sice 6. října na 3D UZ. Dělají ho tam mezi 25.-27.tt. I dneska byl ten UZ pěkný, mimíšek měl ručičky i nožičky až za hlavou a pořád si ty nožičky ručičkama chytal. A taky pořád lemtal plodovou vodu. Taky na začátku měl prázdný žaludek, a když se na něj podívali na konci, tak byl žaludek plnej. Podle rozměrů dal počítač pravděpodobnou váhu 456 g. Prý to odpovídá 22tt, přesně tak, jak jsem. Díky všem těmto informacím jsme se definitivně rozhodli, že amniocentéza ne. Proč zbytečně riskovat. A zřejmě byla stejného názoru i vyšetřující dr., protože jenom konstatovala, že tu plodovku asi chtít nebudeme. Což jsme jenom potvrdili.
31. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
Evi to je super že jste tak pěkně dopadli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Madli - nic si z toho nedělej - buď ráda že to byl jen pramen já se asi tak ve 4 letech (nebo tak nějak) ostříhala kolem dokola :grinning: nůžkama na papír, který nestříhaly málem ani ten papír, vlasy jsem pak schovala do šuplíku a šla se schovat k sousedům aby na to doma nepřišli :grinning: :grinning: :grinning: - nějak mi nedošlo že to asi do odpoledne nedoroste :grinning: - Holička pak chudák nevěděla co s tím, aby to aspoň k něčemu vypadalo :grinning: :grinning: :grinning:

A synovec ten měl podobný sklony jako tvoje malá - taky mu zavazel pramen v ofině - ale on na tom trval - jen mu dorostl, tak ho ustřihnul zas :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: už od mala byl pěknej paličák :grinning:
31. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
http://aktualne.centrum.cz/report/kuriozity/clanek.phtml?id=646326 Tak tohle jsme dneska potkali venku ... to tělíčko měl velký jako špičku ukazováku - a vůbec jsem z něj neměla dobrej pocit... - ještě že to aspoń není jedovatý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
31. srp 2009 ve 23:27  • Odpověz
Hezké dopoledne,snad ještě všechny neležíte?
Mám dotaz ohledně laparky.Jak dlouho si vás pak nechají v Sanusu.Já tam byla tak 4 dny určitě.Kámošku to čeká tak chtějí vědět jak dlouho tam bude ležet.Kvůli hlídání malý.
1. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
Krásné dopolko.. :slight_smile:

Jdu juknout jak Evička-no vidíš!! Však bobískovi věř,teď už jen hezky těhulkuj,užívej si to s bříškem....ono to rychle uteče a budeš bobíska držet v náručí :wink: :slight_smile: Mám z tebe velikánskou radost!!!!

Madli-jojo :grinning: :grinning: alespoň máš veselo....nesmíš Ádě nechávat dlouhou ofinku :grinning:
Jinak v Sanusu jsem byla týden....a teda pro srovnání s nemocnicí-veeeeelký rozdíl...v Sanusu bleeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: tam by mě nikdo už nedostal....já nemohla ani chodit!!!
1. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Květi po tel.dostupná nejsem,ale to už víš :wink:
1. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
Všechny se moc opatrujte pa pa pa :wink: :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Marti právě že jí má krátkou.A ještě si ji o chlup zkrátila.Ale je to dobrý ,dá se celkem zamaskovat.
Já byla v Sanusu a v poho.Rušili mi srůsty ale i tak se to dalo.
1. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
No nevím nevím,asi jí už přerůstala :grinning: :grinning: ale to neva,vlásky dorostou :wink: :slight_smile:
Já bych asi taky byla v pohodě,kdyby mi tam nezanesli do břicha z toho drenu zánět jako pra.e...,měla jsem šílený bolesti a nemohla ani chodit....a pak jezdit na to čištění-to snad raději za živa řezat nohu...bylo to strašný...brrrr
V nemocnici mi dělali mnohem větší zásahy a v pohodě :slight_smile: :wink: Ale to jsou jen ty špatný zkušenosti :wink: :slight_smile:
A co ty?? Jak to s tebou vypadá - teda hlavně se sourozenečkem pro Adélku??
1. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
Já teď připravila masíčko na řízečky a k tomu bram.kaši /já jsem teď živená na mase :grinning: /
1. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
tak to se budeš muset zeptat Adélky.Očumuje venku každý mimino ale domů prej žádný nechce. :grinning: .
zatím to necháváme na přírodě a když nebude spolupracovat(příroda),objednám se na KET.
1. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahoj holky,Martinko,gratuluju k 12tt :wink: Jinak já dneska zkusila dát prckům první lžičku příkrmu mrkve s bramborem :grinning: no asi nemusím psát,že mě opět Michalka naučila nekrmit tohle jídlo v bílém triku :grinning: :grinning: ,ale mile mě překvapila,když si sama tu lžičku cpala do pusinky a kdyby mohla,tak tu skleničku snad sní sama celou :confused: :slight_smile: ,Matýsek se na to moc náruživě netvářil,no prostě chlap asi :grinning:
1. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
to víš Marky - to kdybys mu dala kus flákoty - to by se určitě tvářil jinak :grinning: :grinning: :grinning: přece si nebude kazit chuť nějakou zeleninou :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahojte!
Tak jsem dnes slaměná vdova. Manžel odjel za kamarádem do Brna, tak tu válčíme s psindou samy.
Market, už mám přebrané věcičky, vyšlo to zhruba tak, že si tašku nechám a tašku ti vrátím. Teď je na tobě, aby sis vymyslela, co dlužím. A nechci slyšet, že to necháš na mě, nesnáším danajské dary, tím méně, kdybych je měla dávat já :wink:
3. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
Evi,ono záleží co tam máš,za overalky s Tesca,nebudu chtít to,co je semišové :wink: pak se domluvíme,já bych se někdy stavila,manžel by večer pohlídal,dám včas vědět :wink:
3. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Holky ahojky,tak Matýsek už mi 3 noc spal celou,vzbudil se až ráno na 6 hodinu na krmení,Michalka ta si teda dá ještě kolem druhé,ale dneska už to taky přetáhla na 3 hodinu :grinning: Jinak včera mi snědla k obědu 3 lžičky mrkve s bramborem a na to vytáhla 170ml mlíka :astonished: ,ta se mi teď nějak rozpapala,na to jak válčila s těma svejma 80ml :sweat_smile: Dávám zase nějaké fotečky do albumku :wink:
4. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.