• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
autor
Marky tak to je už šikulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To mě teď prozměnu začal Kubík v noci vstávat - ale je to tak 2x za noc takže v pohodě - možná už mu to tolik nestačí, a taky jsem načali 6. měsíc - tak že by nějakej ten růstovej spurtík... :confused: ?
6. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
ahojky - tak nám trošku zkolaboval počítač... :confounded: :confounded: :confounded: - takže teď mám po "ftákách" - teda spíš po koňovi :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kamoš co nám ten počítač dával do kupy a bude s tím něco dělat má čas až koncem měsíce, takže do té doby mám po hehe... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Hezký večer,
holky nestíhám číst natož psát ale tohle hoří.Jak je to při odsávání vajíček před IVF? Když je všechno OK tak je to krátkodobá záležitost co se týká pobytu v CARu,že jo?
7. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
Ahojky,já v Sanusu odcházela po 2 hodinách :wink: Taky nějak nestíhám,včera měli po dlouhé době zase tes svůj den D a večer jsem byla k.o,ještě ke všemu nám taky nešel večer net,takže jsem měla vůbec po "ftákách" :grinning:
8. zář 2009 v 06:10  • Odpověz
Ahojda holky,
dlouho jsem tu nebyla tak Vám chci říci jen to že jsem s prckem vpořádku.Jen mi testy v 16 týdnu vyšli pozitivně a byla jsem odeslána na genetiku,kde jsem si s paní doktorkou a svým mužem promluvily.Říkala že nevyšli až tak hrozně ale vzhledem k věku (za měsíc mi bude 35) jsou tochu vyšší.Byla mi zpočítána pravděpodobnost Dawnova syndromu 1:190.Ale po tom co jsme vedli dlouhý rozhovor s tou genetičkou co vše jsme si prošli a jakou mám nemoc tak i ona sama nám doporučila počkat na 20 týden těhotenství na ten podrobný genetický utrazvuk a pak se uvidí.Ale i tak jsem rozhodnutá na tu plodovku nejít.Bojím se o to maličké.I sám gynekolog mi řekl že je zbytečné nejít na tu plodovku a at si těhu konečně začnu užívat.
Jak se máte vy ostatní
Koukám že Vám dětičky pěkně rostou.Doufám že i já brzy budu mít tak krásné starosti jako vy.A věřte užívejte si jich dostatečně čas moc rychle letí.V pátek jsem se byla podívat na první taneční mého synka a i slzička mi ukápla a pak si teprve člověk uvědomil jak ten čas letí a kde je ten čas kdy jsem mu utírala zadeček a držela ručičky při prvních krůčkách.Jojo čas nezastavíme.Takže hezky za m pomuchlujte mimnka a těhulky bříška
Květa
9. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahojky,Květo,mě taky vyšly testy blbě a nešla jsem,nebylo to kvůli věku,ale kvůli HCG,bylo to teda dilema,ale taky jsem se bála riskovat,kor u dvou :unamused: .Ty tripply jsou na nic,všude už je ruší,akorád děsí maminy.Jinak my už dvě noci spali všichni celou noc až do 6.00hod :confused: :slight_smile: ,tak snad jim to vydrží.Příští středu jdeme do poradny tak jsem zase zvědavá jak rosteme :sweat_smile: Jinak nic nového,stále se koulíme,začínáme se teda přitahovat špriclý,takže asi budu muset nechat radši snížit postýlky v pokojíčku :grinning:
10. zář 2009 v 07:21  • Odpověz
Ahoj,teda tady je pusto :slight_smile: . Si asi všechny užíváte sluníčka,co.U nás nic nového.Sned jen to že jsem volala do Sanusu a příští pátek jdu na utz před KETem.Doufám že všechno bude OK a budu moct jít na KET už teď.
A zítra jedem do Prahy na koncert Kabátů.Tede jedem už dneska odpolko a budem vegetit u šváry.Vracíme se až v neděli odpolo.na koncert se těším ale Adélka mi bude celej výkend chybět.Hlavně budu nervozní jak pes.Děda jede dneska s náma a večer se i s Adu budou vracet domů.Sami a autem.No a zítra chtějí jít s malou a se synovcem do aquaparku.Né že bych jim nevěřila ale budu se mát aby se něco nestalo.Asi jsem blázen nebo přecitlivělá matka hysterka. :fearful:
11. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojte holčiny!
Už jsem tu dost dlouho nebyla, ale nebojte, nic nového se nestalo :wink:
Mimíšek se ozývá každý den, někdy se mi dělají až bouličky, jak se protahuje a cvičí. Jestli bude takhle aktivní pořád, tak se mi za chvíli bude břicho vlnit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Zítra jdu zase na kontrolu, tak doufám, že bude všechno v pořádku. Měla bych už dostat doporučení na test těhotenské cukrovky. Prý je to dost bléééééé :frowning2: :frowning2: :frowning2: Už si pomalu začínám dělat radost a kupuju první věcičky. Zrovna před chvílí přišla mamka, byla dnes u doktora, tak taky obešla mimíchovské obchody, no a samozřejmě taky neodolala. Přinesla dvě košilky a soupravičku kalhoty a kabátek. Krásný!!! Pořád si to musím prohlížet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už bych docela chtěla, abych mu to mohla obléknout :slight_smile:
14. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
Evi ozvy se mi.Dnes jsem byla s Martou na obídku a neměla jsem ti kam zavolat.
Jinak Martě to moc sluší a dokonce jsme každá něco koupily na miminka.Já teprve první věcičku Marta už má něco koupeného.Bylo to hezké odpoledne že Marti.Určo ho zopakujeme a plánujeme zajed do Pardubek co ty na to Niv???
Květa
14. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahojda,hlíásím že sobotní koncert Kabátů a celý víkend bez Adélky jsem zvládla.
Ještě musím dočíst co se tu dělo přez víkend.
14. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahojte!
Tak se hlásím z dnešní kontroly a vše v pořádku!!! Dr. mi kontrolovala čípek, nic moc příjemného :frowning2: , ale je tak, jak má být. Mimích zase skotačil, což ostatně dělá poslední dobou velmi aktivně pořád (soudím podle toho, jak se mi vzdouvá břicho). Taky jsem dostala žádanku na tu těhu cukrovku, takže příští týden ve středu to budu muset absolvovat. Musím tam být už v 6.45 :frowning2: :frowning2: :frowning2: , to je pro mě docela hrůza, protože, jak jsem teď doma, úplně jsem si odvykla brzy vstávat. Navíc tam budu muset prý několik hodin sedět, no snad to nějak zvládnu. Daší kontrola je až za měsíc, ale nevadí. Za 3 týdny uvidím mimíška na 3D, to bude jiné kino :slight_smile: :wink: :slight_smile:
15. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
Evi zeptej se jestli mezi tím můžeš pít. Mě to dovolili, ale někde to nechtějí. Já si sebou vzala zelenej čaj s příchutí citronu, a tím jsem to zapila takže jsem to sladký strhla a nebylo to tak hrozný :wink:
15. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahoj holky,chvátám chvátám nemám chvíli klid :grinning: :grinning: Evi,já tohle naštěstí nepodstupovala,mě vzal nejdřív krev a podle toho bych šla,ale že byla v pořádku,tak jsem nešla :sweat_smile: Včera jsem byla s Matýskem na kontrole s tou kýlou a sice tam je ještě malá,ale dobrý,za půl roku na kontrolu.Dneska jedeme zase do poradny,tak jsem zvědavá :grinning: Jankatr,já ti už posílala ty dvě fotky,jak jste byli u nás?Já si to vůbec nepamatuju :sweat_smile:
16. zář 2009 v 06:10  • Odpověz
autor
Ahojte - moc prosíme dejte nám svůj hlásek :o) :o) (desítka je nejvíc ;o) - tak kdyby se vám fotečka líbila...)

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=8966

Marky přiznám se že teď nevím ale mám pocit že ne - ale fakt nechci kecat - já teď nevím jeslti jsem na ně koukala do mailu nebo do tvýho albíčka :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 23:09  • Odpověz
Jani,ještě aby se nelíbila,ale z dovolením jsem si tam taky hodila fotečku :sweat_smile: ,ale čekáme na schválení,pak sem hodím taky odkaz :sweat_smile: Můžu? :sweat_smile:
17. zář 2009 v 06:37  • Odpověz
Ahoj holky,
Jankatr, kluci jsou úžasný, hned jsem Vám dala za 10. :slight_smile:
Marki, šup, šup, už ať tam jste ať můžu hlasovat. :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahojda,
Jani hlásek jsem poslala.Moc krásná fotečka.
17. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
Jsem si taky drze vložila fotku.Neva?
17. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
Ahojte holčiny!
Mám za sebou ten test na těhotenskou cukrovku a je to v pořádku!!! UUUUUffffffff!!!!!!! Ani to nakonec nebylo tak hrozné, přinesla jsem si sebou čaj, ve kterém mi ten hnus rozmíchali, takže se to dalo i bez pocitu, že budu zvracet. Jenom mě po tom začala slušně pálit žáha a měla jsem pocit, že mám místo žaludku kámen :frowning2: A taky mě teď bolí ty rozpíchané prstíčky :frowning2: Ale hlavní je výsledek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
Evi tebe píchali do prstu?Mě brali krv klasicky a nesměla jsem jíst ale s pitím si nejsem jistá.Hlavně že jsi měla výsledeky v pořádku.
17. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Další gratulace Evi :wink: No jinak my se musíme pochlubit,včerejší kontrola.....,takže Matýsek má 7,22kg a 65cm :sweat_smile: a Míša má 5,77kg a 64,5cm :fearful: Jsme prý rychlíci,když psala papíry,tak jim napsala půl roční kontrolu a pak si uvědomila,že nám je 4,5 měsíce,prý jí tak zblbli :grinning: ,že to co dělají,dělají většinou až v půl roce :grinning: Akorát teda holky,zjistila,že Míša má trochu srostlou frndu(ty pysky) :frowning2: ,takže jsem se objednala 5.10 na dětskou gyndu.Ach jo,s Matýskem a jeho kýlou jsem skončila(až za půl roku kontrola,ale už jí má malinkou)a zase začínám s ní a to nemluvím o tom,že jsem ještě nebyla se sebou :unamused: Přitom nám v porodnici řekli,že stačí při koupání jen lehce projet a ne,že jí mám ještě při přebalování roztahovat a mě to ani nenapadlo,něco takového dělat,vždyť je to mrňaví a já jsem se bála abych jí nějak neublížila :unamused:
17. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Marky, Madli jasně že taky šupnem nějakej ten hlásek :wink:

Marky ty teda taky nemáš chvíli klid kolem těch prcků... Chuderka malá, tak snad se to vyřeší rychle a bezbolestně. Jinak máte pěkný míry :slight_smile: Naši kluci měli teď v 5 měsících 8,3 a 7,1 a co jsem je doma zkoušela změřit tak to bylo tak 68 a 64cm - nevím v čem je budu za chvíli vozit :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak ve středu jsme byli na kyčlích a konečně máme i jadýrka takže už tam nemusíme. Kluci se u toho zas řehtali jak prdlí - Matýsek dokonce tak nahlas jak jsem to snad doma ještě nezažila - tak si říkám že je možná škoda že už tam nepůjdem :grinning: :grinning: :grinning:

A dneska jsem byla za kolegyní z práce - má taky dvojky - 7 týdnů - páreček - to jsou takový šmudlíci, to snad ani není možný že ti kluci byli taky tak malí. A to už mají prťata kolem 4 kg - takže vlastně byli kluci ještě menší.
Až budeme mít ten počítač v cajku tak přidám fotky - fotili jsme je pohromadě - je to šílenej rozdíl - tam si člověk teprv pořádně uvědomí o kolik vlastně vyrostli. :astonished:
17. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
Jani tak s tím vožením v kočárku mám taky obavy :grinning: :grinning: ,už jsem vyndala vaničky a stejně mě přájde,že už budu muset dát vyloženě sporťák,jenže když ještě nesedí.......To je prča co?Když se ti začnou řehtat :sweat_smile: Včera zase Matýsek chytil u sousedky takovou kecavou,že jsme úplně brečeli smíchy,mít to natočené,tak snad vyhrajeme na plné čáře :grinning: To jak to letí máš pravdu,když jedeme do poradny a tam je nějaké malinké mimi,tak si říkám,že to snad ani není pravda,že byli taky takový a to mám pocit,že jsou malí.No jo,však se neboj,pamatuj na tuhle debatu až budeme psát,že už nám končí mateřská,a že nemáme práci :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 06:35  • Odpověz
Ahojky,
dneska jsem byla v Sanusu a ve středu si jdu pro mimísky.
18. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Marki tak to budu držet i s prckama co jde :dizzy_face: Jinak holky tady to je :grinning:
http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=9101
18. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Marky máš to tam :wink:

Holky - mě dneska kluci začali strašně blinkat když jsem je dala spát :unamused: šla jsem na ně kouknout a měli to problité všude kolem. A pořád je to nakopává. Ale není to takový to že si odhodí protože se přepil - vyloženě je to dáví... :unamused: :unamused: nevím co s tím...
A taky nevím čím to vlastně je -už přes týden má Matýsek rýmu jako blázen a Kuba už začíná taky - tak jestli z toho, ale zas je mi divný že doteď se nic nedělo a najednou oba naráz...
A nebo mě ještě napadlo - já jim dneska zkusila dát Nutrilon jak by se na něj tvářili, kdybych třeba potřebovala je nechat někde pohlídat. No ale vůbec jim to nejelo - jestli vypil každej tak 10ml tak je to hodně. No Matýsek možná jo, ale Kubík to vyloženě nechtěl, takže ten ani to ne. Jenže já si pak uvědomila že by se to vlastně nemělo používat když je to otevřené dýl jak měsíc a tohle tu mám tak asi 3 měsíce... - myslíte že jsem jim tím mohla nějak ublížit??? :confounded: :confounded: :confounded: Ale zas mi přijde divný že to tak dáví i toho Kubíka kterej si toho fakt sotva líznul... - já už vážně nevím... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. zář 2009 ve 23:12  • Odpověz
Ahojte holčiny!
Jak sem byla nadšená z negativního testu na cukrovku, jsem teď trochu rozhozená. Našla jsem si totiž na internetu správnou metodiku, jak se ten test má dělat a zjistila jsem, že tady při tom testování dělají dost zásadní chyby, které mohou ovlivnit výsledek. Za prvé berou krev pouze z prstu, má se brát ze žíly, protože hladina cukru v žilní krvi může být oproti kapilární až o 25%!!! vyšší. A za druhé by měl být člověk mezi odběry v klidu, žádné chození a mě poslala sestra na procházku, takže jsem v podstatě celé 2 hodiny mezi odběry procourala. Nevím, co má teď dělat, jestli žádat nový test podle pravidel nebo se spolehnout, že je to fakt v pořádku a vykašlat se na to?
Ach jo, fakt nevím, co mám dělat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. zář 2009 v 01:31  • Odpověz
Jani tak to ti neporadím :frowning2: ,ale já včera vyhazovala co jsem měla tu obyčejnou Bebu ve sklenici vysypanou.Měla jsem jí doma vlastně taky 3 měsíce a když jsem k ní čuchla,tak byla nějaká divná,tak to šlo do koše,ale že by to takhle nakopávalo kluky?Kor když toho moc nevypili?Ale je fakt,že jsou zvyklí na maminčino mlíčko a mají ty žaludky citlivější.Počkej jak to bude dneska a kdyžtak radši zajeď,ale to asi nemusím psát viď? :wink:
Evi a ty přestaň pořád něco študovat,kdybys neměla net,tak nevíš nic.Já na tom nebyla vůbec a taky žijem :fearful: Je ti něco?Máš oteklé nohy jak báni,máš vysoký tlak?Pak si stím lam hlavu,ale ne teď,začni si už užívat :sweat_smile:
19. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
Ahojky - tak nakonec to tak nějak samo přešlo. Na pohotovost jsem volala a řekli mi že jim mám zkusit změřit teplotu a zkoušet dávat po troškách pít a pokud by měli teplotu a jíst nechtěli a pořád zvraceli tak přijet. Naštěstí jsme nikam nemuseli. Já si taky říkám že to asi bylo od té rýmy ale dost mě zblblo že Matýsek už ji má víc jak týden a nic takového se do té doby nedělo a pak najednou oba naráz. Tak jsem měla strach jestli to třeba nebylo tím Nutrilonem - jenže zas Kuba se ho fakt v podstatě vůbec nenapil, jen pár kapek co mu spadlo do pusy, ale ani chvilku to nechtěl tahat.
Ale možná se to pobilo právě s tím zahleněným krčkem...
A na druhou stranu - pak mi mamka říkala že s tím Nutrilonem měla problém i ona u mě - tak kdo ví - jenže zas to už je let zpátky a Nutrilon tenkrát a teď se dost těžko dá srovnávat. Tak já nevím.

Dneska jsme prozměnu měli být v Říčanech ( u Brna) byli jsme pozvaní na oslavu narozenin, a Robertova sestřenice slíbila že děti pohlídá. Nakonec je tam ale jen tatínek - páč kluci se večer tak rozeřvali a vůbec nebyli k utišení a nechtěli se ani najíst, prostě nezabíralo nic, že jsem se nakonec sebrala a v osm hodin je šupla do auta a jela s nima domů.
No a co myslíte - miláčkové se v autě prospinkali - a doma se na mě culili jako dvě sluníčka - pěkně se napapkali a pak padli jako když je do vody hodí... - asi prostě chtěli do svý postýlky

A to mě pak ještě MM naštval - protože jsem mu zkoušela několikrát volat aby za náma došel mi pomoct, a on mi to nebral - pak jsem zjistila že si nevzal telefon a vypnul zvonění. Ale když mi pak volal, protože se šel podívat proč tak dlouho nejdu, tak se ještě cítil dotčenej že jsem tam za nima nepřišla jim říct že jedu pryč... - no nezabily byste to - on se celou dobu vesele baví, já z dětí na mrtvici a ještě poletím od těch řvoucích prcků někam jen aby se necítil vynechanej... :angry: :angry: :angry:

Evi jak píše Marketka - kdybys měla cukrovku tak by se ti to projevilo v jiných výsledcích - třeba v moči a tak. Mě ten test dělali uplně stejně. Neboj, kdyby měli nějaké důvodné podezření - právě třeba ze špatné moči nebo tak něco tak by ti to udělali podrobně. A myslím že třeba ta procházka se dá taky považovat za klid. Tam jde hlavně o fyzickou námahu, nebo třeba stres atd. Vím že taťka kterej má cukrovku tak když má z něčeho nervy tak mu taky vyletí cukr nahoru.
A fakt je - že někdy je lepší toho vědět míň a být v klidu... :wink: :slight_smile:
19. zář 2009 ve 22:49  • Odpověz
Ahojky,tak co Jani,jak malí? :fearful: my dneska zblajzli květák a na to každý vypil 200ml :confused: :grinning: Jinak nic nějak zvlášť nového.Dlouho se neozvala Marťa,snad jsou vpořádku :zipper_mouth:
20. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.