• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Market,šoupla jsem ti hlásek do soutěže.My furt čekáme na schválení. :frowning2:
20. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahojky všem...jdu juknout co tu nového :slight_smile:

Evička zvládla testík na těhucukrovku a vše je o.k.-super :wink:

Koukám,že všechny jste v poho,tak jen tak dál a opatrujte se!!

My jsme o.k. na konci září jedeme do poradny a krvičku,jinak screening nám vyšel na jedničku,tak vždy spadne balvan... :wink: :slight_smile:
20. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
Martinko,to je fajn,že jste v pořádku,jen tak dál ať můžu taky okukovat další malinký miminka :grinning: Ti moji nějak rostou :sweat_smile: Dneska jedu zase do nemocnice domluvit se už konečně na tu revizi,ať už to mám za sebou,tak snad to klapne :unamused:
Marki děkujeme :dizzy_face:
21. zář 2009 v 06:58  • Odpověz
Ahoj tety,jukněte a pošlete nějakej hlásek .Prosím prosím.

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=9157

Jdu uvařit pozdní obídek.Zatím pa pa.
21. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahojte!
Tak mám dnes zase jeden prima zážitek :frowning2: . Byla jsem na cvičení pro těhotné, cvičily jsme dýchání, protože, jak nám bylo řečeno, porod je hlavně o psychice a o dýchání. No a netrvalo dlouho a díky mému nízkému TK se mi začala motat hlava, za okamžik před očima tma a skončila jsem na zemi. Trošku jsem vyplašila ostatní cvičící, ale jinak se to naštěstí obešlo bez následků :slight_smile: Ale co začal vyvádět mimíšek, to jsem ještě nezažila. Měla jsem pocit, že snad prolítne skrz břicho ven. Ale prý to byla reakce na to, že mně je špatně. Snad to příště bude lepší, musím to dýchání natrénovat, protože mi potom ta cvičitelka (porodní asistentka) říkala, že by se mohlo stát, že bych jim omdlévala u porodu :frowning2: To jsem zvědavá, co mě ještě čeká :slight_smile: :slight_smile:
21. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Tak to já mám taky jeden zážitek,teda poslední dobou několik :grinning: Ten jeden moc k smíchu není :unamused: 2.10 jdu na tu revizi a moc mě neuklidnil,když mi řekl,že je to pořád nalevo a tam se blbě dostává :frowning2: No a ty dva,nevím,jestli mě rovnou neodešlěte na psychu :grinning: .Krmila jsem malou,akorád dojedla,když zazvonil zvonek a jelikož dojedla,tak jsem jí vzala sebou,ale cestou ke dveřím si odříhla,a tak jsem jí položila do kočárku(mám ho na verandě).otevřela...,tam pošťačka sbalíkem,tak jsem jí to podepsala,vzala balík a odešla......,balík jsem začala rozbalovat a najednou jakoby mě něco chybělo :grinning: :grinning: .......,no správně,já ji nechala malou v tom kočáru na verandě :sweat_smile: :grinning: ,ono totiž,že spal Matýsek,tak mi nedošlo,že je jedno dítě vzhůru a ona tam chuděra ležela,ani nedutala,vykulený oči :grinning: :grinning: .A aby to nebylo líto Matýskovi,tak dva dny na to ho vykoupu,oblíknu,nakrmím,položím je ještě do ohrádky a za chvíli brekot,ale takový jiný,než že ho něco bolí,nebo by spal.....,tak ho vezmu a on pročůraný skrz,ale totálně......,no opět správně kdo si tipnul,že jsem mu zapoměla dát plínu :grinning: :grinning: .Tak nevím,jít či nejít :grinning:
21. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Market to jsou hormony.Petrova mamka mi vyprávěla,že kdyř byl Petr male,zapoměla ho v kočárku před krámem.Přijela ke krámu,zaparkovala kočár,nakoupila a šla domů.Dole u baráku ji napadlo,že ji něco chybí.Pustila tašky na zem a letěla zpátky ke krámu pro kočár.Ještě že má krám za barákem.Jsem se tlemila jak blázen když jsem ji představila jak pustila tašky a letěla zpátky.
Taky jsem volala do Sanusu a KEt mi posunuli ze středy na čtvrtek.Mi to snad dělají schválně. :unamused:
22. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
EVI-tak už žádné omdlévání...a věřím,že ostatní těhulky jsi vylekala,možná teď budou čekat,kdy je to taky čeká :sweat_smile: Hlavně,že jste jinak v pohodičce!!!

CRCO- :grinning: :grinning: :grinning: já myslím,že nikdo na psychu tě posílat nebude :grinning: :grinning: :grinning:

MADLI-jůů budeš mít v bříšku brzičko bobísky :slight_smile: :wink: Necháš si zavádět dva??
23. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahojda,jestli budu psát blbiny,tak se omlouvám.Adél měla v noci teplotu a celou noc nespala.Teď na tom není o moc líp,Teplota o něco slezla ale nic moc.Teď leží u televize a kouká na pohádku.Ráno jednou zvracela ale snad to nic nebude.Zítra si ji má vzít moje mamka a bude u ní vegetit do pátka.Tak snad bude do zítra v poho.
Marti nechám si zavíst dvě.Sice mi v laborce nabízel že kdybych měla zvláštní přání,tak klidně třeba tři.To jsem fakt odmítla.Petr včera říkal že kdyby se chytli obě tak se půjde asi zastřelit. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
23. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahojda holky,
tak jsem byla dneska na tom genetické utrazvuku ale nejsem z toho nijak chytrá.Dr říkal že tam nevidí nic závažného jen že má : echogenní fokus na mitrální chlopni.Prý to není nic závažného ale tímto utz se to nedá zjistit až po porodu.Zřejmě asi bude mít něco se srdíčkem,ale je možné že mu to i zmizí.Ostatní vrozené vady podle utz nebyly potvrzené ale i tak ta plodovka stále záleží na mě a i to samé mě říká genetička a že ty hodnoty i utz je na hraně.S mým gynekologem se domluvit nemohu páč má dovolenou.
Holky nemáte někdo známou/známého gynekologa kdo by mi poradil co mám dělat jestli a ni jít nebo ne.
Manžel byl z utz nadšný protože prcka celou dobu viděl ale já ne.
Prcek je prý pěkně veliký váží 368 g a už předčil i termín týdnů podle poslední ms.Takže místo abych byla v 19+4 tak podle utz jsem 20+0
tak zatím a opatrujte se
Květa
24. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Květuš, napsala jsem ti do IP.
24. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
ahojky - jen tu tak proletím... - Už zas bojujem s horečkama - Matýsek má zas od včera 39 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: - motáme se v tom s přestávkama už snad měsíc... - když jdem k doktorce tak mu nikdy nic moc nenajdou, ale přitom to má za chvilku zas :unamused: Já už nevím čím to může být.
Domluvila jsem se dr. že by nám příští týden udělala nějaký větší krevní rozbor. Dneska už jsme přišli pozdě a zítra tam není. A tu hnusnou rýmu už má šmudla taky třetí týden a nemůžem se toho zbavit... je to děs :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Květuš tak s tím ti bohužel neporadím... :rolling_eyes:

Marky - dobrý zážitky :grinning: :grinning: :grinning: a to máš ty děti jenom dvě :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
Madlinko - máš tam hlásek od nás :wink: :slight_smile:
24. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
Hoj holky kde jste? :grinning:
27. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
Market asi si všechny užívaj sluníčka.My dneska vyrážíme na Svatováclavský slavnosti.jdeme s kámoškou protože tatínka máme v práci :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Mu aspoň koupíme na jarmarku ňákou mňamku.
28. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahojky,tak koukám nikde nikdo,tak nás aspoň šoupnu do předu :confused:
1. říj 2009 v 06:54  • Odpověz
Ahoj ,kde jste kdo?
1. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Tady :grinning:
1. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahojda,
tak se hlásím z dnešní kontroly.Jsem krásně zavřená čípek je v naprostém pořádku.Mimi odpovídá týdnům.Dohodly jsme se že na plodovku nepůjdu že by to byl zbytečný stres pro mě i mimi a stejně by tam nic nezjistily.
Říkal mi že ta odchylka na srdíčku nic neznamená a vše se rozhodne že na 30 týdnu ale i tak by to nemělo být nic velikého.
Také jsme se domluvily že díky mé nemoci a vysokému rizikovému těhotenství půjdu na císařský řez,ale s tím jsem od začátku počítala.
Tak nějak mi dnes spadl kámen ze srdce a opravdu si to těhu začnu konečně užívat a vypadá to že i prcek protože mě dneska okopává a boxuje od rána.
Holky já mám takovou radost.

Maminky pohlaťe své ratolesti
Květa
1. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
Květi,tak to jsou super zprávičky že je všechno OK.Koukala jksem že máš stejnej termín jako kámoška.
1. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahooooj,tak jakýpak máte plány na víkend? My se zítra chystáme zítra na výlet parní mačinkou.Do Smiřic.A pak hned k mamče na oběd a oslavu.Ségra měla narozky,tak to musíme pořádně oslavit.No a večer na biwling.
2. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
ahojky - Květulko - tak taky gratuluju ke kontrole :slight_smile:

My máme ještě pořád rozhašenej kompl, takže se sem moc nedostanu :frowning2: - tak aspoň v rychlosti všechny zdravím :slight_smile:
2. říj 2009 ve 23:32  • Odpověz
Ahoj holky hlásím návrat z nemocnice z kyretáže a závěr zní"nic už tam nebylo" :grinning: ,no ale hlavně,že už to je vyřízené :sweat_smile:
3. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
Ahojte holčiny!
Tak zítra jedeme na ten 3D UZ. Už jsem na toho našeho ufounka zvědavá :slight_smile:
Taky jsem se dnes dověděla, že mi kamarádka z práce půjčí monitor dechu, postýlku, vaničku a nevím, co všechno ještě. Hodně příjemné překvapení a hodně ušetřených peněz!
6. říj 2009 v 01:53  • Odpověz
autor
Marky - takže ses hezky prospala a nakonec zbytečně co? :sweat_smile: No hlavně že už je to v pohodě :wink:

já jsem tu teď moc nebyla - kluci marodili, počítač nám selhal a tak nějak celkově nebyl čas... Snad už teď bude líp.
6. říj 2009 ve 23:52  • Odpověz
Ahojte holčiny!
Tak máme za sebou to 3D. Byla to paráda, ještě teď jsem z toho naměkko. Nosíček jako knoflík, pusinka, tvářičky, krásný tvoreček, žádný ufounek, jak jsem si myslela. Ale asi to bylo tím, že jsem už ve 27tt, takže už se asi přece jen ukládá nějaký podkožní tuk. Pořád si dával ručičku před obličej a pod bradu, jako by o něčem přemýšlel. Máme DVD, jenom nevím, jestli z toho půjde udělat nějaká fotka, abych ji mohla zveřejnit. To DVD je totiž jaksi zakódované, tak musíme říct jednomu známému, který je machr přes PC, jestli se mu podaří s tím něco provést. Jsem moc ráda, že jsme na tom byli. Ani mi těch 650 Kč nepřipadá tak moc, ten pohled za to stál.
7. říj 2009 ve 02:05  • Odpověz
Evi to je krásný,teď už si začni užívat!!! :wink: Mě zase teď vzbudil alarm u Michalky,jenže se vzbudil i matýsek,tak jsem jim dala trochu mlíčka a zase chrní :unamused: Je zajímavé,že jsem šla poměrně v klidu a Míša ani nebyla vzhůru,jen až jsem jí pohladila,tak se probudila,ale stejně už je noc na ho...,zase nebudu spát min.týden v klidu :confounded: mě už teda vzbudilo,to pípání než to začlo řvát,takže jsem se neprobudila šokem :rolling_eyes: Jani,já taky vůbec nestíhám,já to vždycky aspoň posunu do předu aby jsme to moc nehledali,Michala mi začíná ručkovat po špriclích,takže o víkendu asi budeme snižovat radši i postýlky u nich v pokojíku :grinning: i když spí v pytlích,takže se moc hýbat nemůžou,ale ona je jak Caperfield,ta se dostane snad ze všeho :grinning: a v noci jí přeci jen nemáme na očích,jako přes den v ohrádce :fearful: No nic jdu "spát"tak dobrou noc :sunglasses:
7. říj 2009 ve 02:36  • Odpověz
autor
Evi tak to opravdu nebylo tak moc - já platila 1000,- - ale stálo to za to. Mám natočený i normální utz s nahraným popisem a to je taky super - protože jinak toho člověk moc nepozná.

Marky tak to je šikulka. Naši kluci se od pátýho měsíce začali točit na bříško (Matýsek o něco později) a teď se Kubík začíná snažit o lezení - zatím je to spíš plazení ale jde mu to docela rychle i tak. Takže už cestuje uplně všude. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
Evi,650 zase není tak moc.My tenkrát platili taky nějak tak.

Marky,to je teda šikulka.Počkej až se k ní přidá Matýsek. :wink:
7. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojte!
Tak jsem se teď od mamky, když jsem jí pouštěla to DVD ze včerejška, dověděla, že ten knoflík místo nosu je přesně takový jako jsem měla já, když jsem se narodila. A my jsme si včera říkali, že ten náš mrňousek není podobný nikomu :slight_smile:
7. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.