• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Evi hlavbně že se "filmeček" líbil.Nikdy bych tomu nevěřila ale když se Adél narodila,vypadala úplně stejně jako na tom utz.A hlavně "celá tchýně".
7. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
Holky jsem totálně na....á. nesla jsem do dětskýho bazaru tašku věcí po Adél.nakonec jsem jim tam nechala tri věci a ty ostatní ani nevyndala.Vždycky na to koukla a prej tohle ne,to se neprodá atd.A ty směšný ceny co mi za to nabízela.Málem jsem ještě musela zaplatit aby si to vzala.Prej mají moc věcí nemůžou brát všechno.Tak (pííííp)proč nenapíšou ceduli že nic nevykupukou.No nechápu.Autobus domů nám jel až za půl hodiny tak jsme přešli silnici že pojedem na nádraží a pojedem tam odtud.Hm,nasedli jsme ale do jinýho autobusu takže jsme jeli úplně jinám.Tak jsme na další zastávce nastoupili do autobusu konečně na to nádraží,tam nasedli na autobus domů.Konečně správnej.A ty věci jsem donesla na charitu pro děti.I Adélka měla radost že jsme udělali dobrej skutek.A aby toho nebylo málo tak cestou domů lezla po lavičce a pozádech žuchla dolů.Ještě že bylo venku hezky.
7. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
Tak my máme za sebou půl roční poradnu a druhý očkování. Kluci mají 8,64kg/67,5cm a 7,26kg/65,5cm :slight_smile: Takže už ubíráme plyn - už přibrali jen trošičku :slight_smile:
Jinak jsou moc šikovní - Kubík už se začíná pohupovat na kolínkách a plazí se jak Meresjev :sweat_smile: - ale když něco potřebuje tak nasadí rychlost málem kosmickou :grinning: :grinning: :grinning:
Matýsek je sice trošičku pozadu - nicméně pečlivě sleduje a snaží se to dohánět. Taky už začíná tahat prdelku nahoru :wink:
Teď zas ještě řeším očkování na pneumokoka - doktorka nám radí Synflorix - že má širší pokrytí jenže jsem teď zjistila že ta naše pojišťovna ho nemá na seznamu :angry: :angry: :angry: - tak teď nevím. Ještě taky zvažuju jestli teď v 7 měsících nebo až v roce. Zrovna třeba u toho synflorixu by to pak znamenalo o vakcínu míň - tudíž v našem případě o dvě. Tak nevím jak to nakonec pořeším.
Psala jsem teď ještě dotaz na mail jestli to třeba aspoň nemají v nejbližší době v plánu zařadit - tak jsem zvědavá jestli a co mi odpoví.
8. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jankatr tak to máš doma pořádný chlapy.
Holky mám špatnou správu.Dneska jsem byla na krvy po KETíku a dopadlo to tak jak jsme čekali,KO.Tak jsem se hned objednala na další.Nejhorší na tom je to čekání.
8. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj holky,tak konečně jsem tady :sweat_smile: ,za týden(už necelý :rolling_eyes: )budu "slavit kulatiny",a přijede táta s manželkou hlavně kouknout konečně na prcky,tak to musím dát trochu doma do gala a pak jedu aspoň s mrňatama ven :sweat_smile:
Marki to mě mrzí,ale nic není nemožné,takže na další pokus tfuj tfuj tfuj :wink:
jani,my jdeme ve středu do poradny a jsem zase taky zvědavá kolik máme :grinning: Matýsek mě nějak s těma jeho 8kg asi nepřekvapí(minule měl 7,22kg)ale u Míši nevím,snad přibrala ale moc zase asi ne :sweat_smile: ,přitom dlabe už skoro víc jak Mates a je pořád jak nudle :unamused: my už teda budeme mít 3 očkování té Hexa.
Evi práskni nějaká ta jména :grinning: :sweat_smile: já jsem strašně zvědavá co?Jinak jsme v pořádku,já jakobych na žádné revizi nebyla,ale akorád mě začalo zase bolet zápěstí a to je docela nepříjemné,když je zvedám :unamused: Míša je sice lehounká,ale je jak hadimrška a Matýsek je sice o trochu klidnější,ale zase těžší.No nic jsem si postěžovala tak jdu zase koukat na Superstár :wink:
9. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahojte všem!
Crco, jména už máme vymyšlená, ale vzhledem k tomu, že máme ještě docela dost času, není vyloučená nějaká změna :wink: Takže pokud to bude chlapeček, bude se jmenovat s největší pravděpodobností Vojtíšek. A jestli to bude holčička, čeká na ni jméno Kristinka, ev. Rozálka. Tam si ještě nejsem úplně jistá. U nás se žádné boje o jména nekonají, manžel více méně odsouhlasí moje nápady, teda pokud nejsou extra blbé. A zatím asi extra blbé nebyly :grinning:
Musím konstatovat, že jsem vlezla do 3. trimestru a začínám na sobě to těhotenství nějak pociťovat - funím, jsem pořád unavená a lepší už to asi nebude :sweat_smile: Spíš horší. Ještě, že nejsou venku nějaká vedra. I když je fakt, že když jsem byla večer venku se psem, byla taková kosa, že mě zábly ruce a kouřilo se mi od pusy jako v zimě :frowning2: Ale pořád lepší než 30 C.
10. říj 2009 ve 02:10  • Odpověz
Evi Vojtíška jsem taky měla v seznamu :grinning: Ono je jedno jak se bude prcek jmenovat,hlavně že bude zdravé :wink: ale je to jen takový zvyk,že chci vědět jména :grinning: .Jinak holky mě už trefí :frowning2: dneska o půl jedné ráno opět alarmový budíček :frowning2: zase Michala a to jsem ještě ke všemu doma sama,tatík si odjel do sklípku na Moravu :confounded: :sweat_smile: ,takže ty noci jsou pro mě utrpení :rolling_eyes: ale byla vzhůru když jsem přiběhla a ležela stejně jak minule,dneska chci povlíkat postýlky,tak se juknu,jestli není posunutá podložka.
10. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Evi to jsou hezký jména.My měli pro kluka Adama ale nakonec je to Adélka.Snad příště. :slight_smile:
10. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Tak kdepak jste všechny, Snad jste se v tom počasí neuložili k zimnímu spánku? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
12. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahojky všem...

no vypadá to,že se všechny uložily k zimnímu spánku....to bych taky brala :wink: :slight_smile:

Evi mám velikou radost,že s prckem jste v pořádku...a pokoukáníčko na dvd je teď určo moooooooc krásné!!!

Jinak já s prckem vše o.k.,triple-testy v pořádku,takže nám včera dr.oznámil,že čekáme zdravé miminko...tak se vždy tak uleví :wink: :slight_smile: Za dva týdny máme velký utz...tak jsem zvědavá,jestli dr.potvrdí pohlaví...nebo jestli bude změna :sweat_smile: Ale hlavně,že je miminko zdravé....to je vážně nejdůležitější....
Bobíska už cítím od víkendu...takže jsem šťastná jak blecha...je to nádherný pocit :wink: :slight_smile:

Všechny se mocinky opatrujte,ať ta zimička rychle uteče a je brzo jaro :grinning:
14. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky konečně na chvíli,já je od sebe musím pořád odtrhávat :grinning: :grinning: ,hlavně Michalku od matýska,ona je jak buldozer,vzhledem k tomu,že už leze,tak se na něj dosápe a Matýsek je taková cíťa,že hned začne brečet :grinning: :grinning: Jinak dneska jsme byli v poradně,Michalka má 6,15kg a 67,5 cm a Matýsek má 7,55kg a taky 67,5cm,takže už tak moc nepřibrali :sweat_smile:
Držte se všechny,hnusná zima snad brzy přejde a jak píše Marťa,jaro je tu cobydup :grinning:
14. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
Marky tak to je skoro jak u nás - akorát u nás je ten buldozer Kuba - dopředu se plíží jak Meresjev ale couvá už na kolínkách :slight_smile: :wink: Ale musím říct že Matýsek je na jednu stranu sice taky trošku cíťa ale na druhou stranu se nenechá zahanbit - a jak na Kubu dosáhne tak mu zabavuje hračky a nebo ho s chutí okusuje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Nejvíc ho baví mu ožvejkávat patičky :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
Jo jo to taky dělá michalka Matýskovi,cucá mu palec u nohy,ale u toho se Mates řehtá,ale jinak jinak mi příjde,že je další hračka pro Míšu :grinning: :grinning: Je to už nádherný :sweat_smile: .Jinak se musím pochlubit,že od včerejška už patřím do řad 30nic :confounded: :sweat_smile: ,fuj,představa,že už mi táhne na 40cet :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 06:56  • Odpověz
Market tak dodatečně všechno nej nej ke kulatinám.A nezoufej,mě je o dva roky víc a staře se vůbec necejtím. :wink:
16. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
Marky taky moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A máš pravdu s tím pocitem - taky mě to zrovna nepotěšilo... - člověk si najednou uvědomí jak to letí - a když to pak ještě ke všemu vidíš na těch dětech... :unamused: :rolling_eyes: - tak už je to rychlost přímo nadzvuková
17. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ahojte holčiny!
Hlásím se po pátku, kdy mě nákup záclon, atd. totálně odrovnaly :frowning2: Prostě stát chvíli na místě vede naprosto spolehlivě k tomu, že se mi bleskurychle udělá blbě a mám tendence se poroučet k matičce Zemi. No, a než včera paní nastříhala záclonu a závěsy, bylo jasno. Sice jsem neomdlela, ale stala jsem se až do večera totálně nepoužitelnou :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Dnes už je to v pohodě, akorát mimích řádí jak černá ruka. Každou chvíli mám někde na břiše bouli jak Everest :slight_smile: Druhá varianta je, že mám pocit, že se mi všechno v břiše přehodilo, jako když se obrací seno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Market, všechno nej k narozkám !!! A co se týká té 40-ky, mám vyprávět? :wink:
18. říj 2009 ve 03:12  • Odpověz
Ahojda děvčata,
jen jsem chtěla říci že jsem s miminkem vpořádku a že jsem přidala nové fotečky do albumu tak jestli budete chtít tak se tam mrkněte.
S Martinkou jsme byly minulý týden na obídku a na nákupech a moc se nám to líbilo.Martince to strašně sluší.
I s Evkou jsem byla na kafíčku a ty to též sluší.
Jinak maminky vy dávejte na své ratolesti pozor a těhulky hladte hezky bříška at rostou.
Květa
PS:jinak už jsem ve 23 týdnu nějak moc rychle letí
18. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
Evi mě se to ještě ani nesrovnalo v tom břiše :grinning: :grinning: ,Květo,tak budete mít kluka?Že máš všechno modré? :wink: :sweat_smile:
Jinak díky za gratulace,dneska ještě byla trochu oslava,přišli sousedi,dostala jsem dort a je pár fotek tak až je stáhnu tak dodám :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
hezký večer,

Květo moc krásný mini věcičky.

Market tak to hezky a pořádně dooslavte :wink:

Já jdu zítra do Sanusu na utz tak snad všechno bude OK abych mohla na další transfer.Ještě že máme dost zamraženo :slight_smile:
18. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
holky tak utz na výbornou a v sobotu si jedu pro "eskymáčky".
19. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
Marki tak moooooooooooooooooooooooooc štěstíčka :wink: My byli dneska na nožičkách,s Míšou už nemusím,ale Matýsek ještě nemá jadýrka,tak jedeme zase v únoru.Včera ve čtvrt na deset se mi zase spustil alarm u Matýska :sweat_smile: já už to snad začnu brát s humorem :sweat_smile:
20. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Market to se nám taky párkrát stalo.Za začátku jsem byla vyplašená ale pak jsem jsem to vypla,kokla se jestli Adélka dejchá a zase jsem spala.Ale bylo to jen párkrát.
20. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahojky všem....

Markét hooooodně štěstíčka ať se alespoň jeden bobísek krásně zahryzne a pustí až za 9měsíců :wink:
21. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ahojte holčiny!
U nás nic nového :slight_smile: Skoro se mi chce napsat - naštěstí. Mimíšek se vrtí jak o závod, ale jsem ráda, aspoň o něm pořád vím. Příští týden jdu do poradny a budou mi dělat nějaký ten velký UZ, kdy budou mimíška měřit, jestli dostatečně roste, tak jsem zvědavá, jestli máme obříka nebo skřítka :slight_smile:
Začínám teď řešit, jaký koupit fusak. Hrozně se mi líbí tento, jenom, kdyby nebyl tak drahý :frowning2:
http://obchod.teplodomova.cz/fusak-detsky-kasmir-kombi-0
Chtěla bych taky zimní zavinovačku do autosedačky, aby nám mrňusek neumrzl, když někam pojedeme :slight_smile:
Další na řadě bude povleření do postýlky a plíny. Chtěla bych látkovky, ale musím počkat tak do poloviny listopadu, kdy bude mít po šestinedělí paní, která je tady prodává.
Bože, jak by teď bodla někde na půdě malá tiskárnička na peníze :grinning:
21. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
Evi je sice drahý,ale poroste s mimčem,takže to nebudeš mít na jednu sezonu.Já mám ty zavinovačky od Emitexu
http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=762993,jsou fakt super,do autosedaček výborný a i do kočárku,je jim v tom fakt teplounko.A povlečení mám tohle
http://www.babymarket.cz/129,3-dilna-sada-povleceni-do-postylky-vzor-c.-52.html :grinning:
21. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
Evi je fakt pěknej - ale ta cena :astonished: :astonished: :astonished: - no to kdybych měla pořídit pro dvojčata tak se budem měsíc chodit pást... :rolling_eyes:
My máme tyhle - a jsme s nima spokojení http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=179376
Nějak nemám v plánu tyhle věci schovávat pro svoje děti - s tím jsem vyléčená od tchyně... - mě nevadí používat pro děcka použitý věci - ale když už tak aspoń současný. V bazárku nakupuju často - ale rozdíl 20 let je už na mě moc... :zipper_mouth:
21. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj holky!
V rychlosti vás všechny zdravím ... ještě žijem ... :slight_smile: :slight_smile: Jen toho času na mateřský je nějak málo.
Jsem ráda, že tu pořád fungujete. Mám o vás nějaké zprávičky od Květky. Snad budu mít někdy čas vás dočíst. Příští týden odjíždí manžel zase pryč, tak musím kouknout, jak vám rostou dětičky a těhulkám bříška :wink:
Zatím se mějte krásně. Zdraví Koryna a Elinka
22. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Holčina trochu nás posunu dopředu.
za hoďku volám do Sanusu jak to vypadá s "eskymáčkama".
23. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj holky,Marki tak jak jsi dopadla? :fearful:
23. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
Ahojte holčiny!
Hlásím se Vám v polomátožném stavu :frowning2: Nevím proč, ale už třetí den je mi blbě. Neustále mám pocit, že sebou fláknu, dnes už je mi u toho i blbě od žaludku. Zůstat někde chvilku stát je naprosto nemožné, to bych políbila matičku Zemi ihned. Až dodnes jsem zvládala chodit, tak jsem si troufla do města, kde jsem potřebovala vyřídit nějaké drobné nákupy. Ač jsem neabsolvovala žádné stání ve frontě, dorazila jsem domů naprosto vyřízená s pocitem, že kolaps nastane nejpozději v následující minutě, a moje první cesta vedla ke gauči, abych mohla zaujmout vodorovnou polohu. Teď už je mi sice zase trošku líp, ale mimích řádí jak černá ruka a zřejmě se rozhodl, že žaludek nad sebou prostě tolerovat nebude, takže mě pálí žáha jak ďas, jak se mi snaží žaludek vytlačit pusou ven :frowning2: Nemít Rennie už bych asi shořela. Doufám, že tohle je jen přechodný stav, protože jestli to takhle vydrží až do konce, budu za chvíli na mašli :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Marki, tak co?
23. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.