• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
KEtík se posouvá na pondělí.Zkoušejí ještě jinou metodu tak jsem zvědavá.
23. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
ahojky - jen tak v rychlosti nakukuju - měli jsme teď doma "veselo" :rolling_eyes: Kubík měl od neděle horečky - pořád těsně pod 40oC a nakonec jsme skončili včera na ušním se zánětem středního ucha... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Takže mu to propíchli, ale od té doby se mu vyloženě ulevilo - po třech probdělých nocích spal jak šípková růženka - dokonce jsme ráno zaspali antibiotika :confused: (naštěstí jen o hodinu tak snad to až tak nevadí.
Tak jen doufám že teď už snad máme na nějakou dobu vybráno... :confused:
23. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: Jani chuděra malý,my naštěstí zatím dobrý,Michalka je jak tajfun :grinning: ,ale Matýsek má ode dneška první moňo na hlavě,nechala jsem je na dece a bouchnul se o čudl,co máme na šuplíku :sweat_smile: ,no těch modřin ještě bude.......,michalka se staví na čtyři,takže občas taky (jak píše Evajka)políbí matičku zemi,ale ta se oklepe a jde dál :grinning:
23. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
No tak to je šikulka :slight_smile: No naši hoši už taky houpou na kolínkách - i když po čtyřech teda zatím jenom couvají. Dopředu je to stylem "meresjev" Ale Kubík už se snaží i sednout - zatím vždycky skončí s jednou nohou za sebou a drhou před sebou a pak neví co s tím a huláká dokud ho někdo nezachrání :grinning: :grinning: :grinning: No a Matýsek ten pečlivě sleduje a pomalu se po bráchovi opičí :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
23. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
Tak už je mi dnes konečně trošku líp, dokonce natolik, že jsem se navečer vzmužila a šla ven se psem :slight_smile: To bych poslední dny nedala ani náhodou. Jenom doufám, že jsem to teď nezakřikla a nebudu co nevidět zase mimo provoz :wink:

Už se moc těším na úterý, konečně zase uvidím mimíška a dokonce se i dozvím, jak roste a jak je velký. Doufám, že nebude nějaký podprůměrný střízlík. Dívala jsem se dnes totiž chvíli na Miss, zrovna, když tam přišla ta bývalá Miss Michaela (nevím, jak se jmenuje dál). Když řekla, že má termín porodu v březnu, málem mi vypadly oči z důlků. Já mám termín o 2 měsíce dřív a mám sotva takové břicho jako ona :frowning2: Ale snad to nic neznamená, ostatně v úterý budu moudřejší :slight_smile: :wink: :slight_smile:
25. říj 2009 ve 02:41  • Odpověz
Ahojte holčiny!
Už se nějak nemůžu dočkat zítřka, jak se těším, až mimíška uvidím :slight_smile:
Sice je to těšení s maličkým stínem, protože hned potom jdu k zubařce :frowning2: Upadl mi kus plomby, takže vrtání a tím pádem injekci se nevyhnu, ale začíná to sem tam bolet, tak to radši nebudu odkládat. Co lepšího si představit ,než rozběsněný zub tak ve dvě hodiny v noci a nejbližší pohotovost 60 km daleko
:frowning2:
26. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
autor
ahojky - - jsem K.O. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Jen se zlepšil Kubík tak znovu lítáme s Matýskem - od neděle má zas kolem 39oC - a tentokrát už mu i krev vyšla špatně. Jenže nemůžem přijít na to, co mu vlastně je :rolling_eyes: :unamused: Doktorka nás poslala na ušní jestli to není to stejné jak u Kuby ale nic nenašli. Taky jsme byli na UTZ ledvin aby vyloučili reflux - ale tam to vypadá taky dobře.Navíc tentokrát ani ty nurofenový čípky nestíhají - dřív se mu ta horečka vracela až když to fakt končilo těch 6 hodin - dneska měl po 4 hodinách pořád kolem 39oC. Tak já už nevím... Už z toho začínám být docela zoufalá. S menšíma přestávkama se to s ním táhne už od srpna.
Zítra jdeme ještě na nějaký odběry tak uvidíme.
26. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Evi docela mi to těšení až jsem měla vidět moje žížalky chybí :grinning: Teď jsem teda ráda,že jdou večer spát :grinning:
Jani teda co se to děje s klukama? :frowning2: My teda zatím v pohodě,jen Matýsek má občas trochu rýmu,ale nic hroznýho(ťuk,ťuk,ťuk :sweat_smile: )Tohodle se docela děsím,až mi začnou marodit,ta beznaděj a nervy :cry: Držím palečky,aby to nebylo nic vážného a brzy jste se uzdravili :frowning2: :wink:
26. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
jj - u nás je to ještě horší skrz Daníka - to co nechytnou kluci sami tak to doplní Daník ze školky - jenže izolovat ho od nich to prostě nejde... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: takže je to začarovaný kruh :rolling_eyes:
26. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Ahojda - tak pořád je to naprd - Kuba je sice v pohodě, zato Matýsek od rána pořád přes 39oC spíš ke čtyřicítce. Večer jsem vyloženě jásala když měl "jenom" 39,1 :confounded: - nejhorší že už to ani ten nurofen nezvládá - dvě hodiny po čípku měl 39,8
V moči mu zas nic nenašli, a v krvi - CRP stouplo od včera ze 62 na 88 - ale to prý je normální - ještě nestihly zabrat ATB - prý by se mu mělo zítra ulevit. Ale hlavně pořád ještě nevíme co to vlastně je :rolling_eyes:
Ještě zvažují jestli dělat nějaké další vyšetření na reflux ledvin, nebo nějaké imuno vyšetření.
27. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jani já teda nevím,ale kdyby mě řekli,že "je to normální",tak ať mi vysvětlí proč má pořád takovou horečku :frowning2: A nebylo by lepší jet do špitálu?Tohle se tak špatně čte,když trpí mrňousci.A nemohli by jim růst zoubky?To by zase asi něměli antibiotika viď? :unamused: Hlavně už se z toho dostaňte a snad už zítra bude líp :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
Já jsem to asi špatně napsala - tím normální myslela to že to ještě stouplo, protože ty antibiotika ještě na ten zánět nestihly účinkovat, takže se zatím rozvíjí. Prý potřebují cca 36 hodin než zaberou a u nás to v době odběru bylo tak 12h (měl v sobě jen dvě dávky a z toho tu druhou teprve asi hodinku). Zítra už by se měl zlepšit.

A k těm zoubkům - prý takový horečky u zubů nejsou, že se to dost často přeceňuje, spíš je to prý tak že ty zuby zaberou tolik času že se prostě vždycky potkají s nějakou virozou a lidi to pak přisuzují těm zoubkům. Proto asi tak někdy teploty jsou a jindy ne. A to že si strkají ručičky do pusy může být klidně i kvůli bolesti hlavy - ty děti to ještě neumí specifikovat. A je fakt že Daník měl takhle dvakrát horečky, pořád si cpal ruce do pusy, a vkleče si otíral papulku o postýlku a pokaždé to byly uši. A ten Kuba teď to samý, rval si ruce do pusy jak o život a taky jsme skončili na ušním - a zuby nikde.

Každopadáně ta bezmoc je hrozná - to je něco nepopsatelnýho ... :unamused: :rolling_eyes: :pensive:
27. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz
Ahojte holčiny!
Tak jsem se konečně dostala k PC, abych Vám napsala, jak proběhla včerejší kontrola.
Takže váha dle UZ ve 30tt je 1344g :slight_smile: jsme prý přesně uprostřed tabulkových hodnot. Následná anatomická kontrola naprosto v pořádku, prý by se podle mě dal dělat učebnicový UZ, jak bylo všechno krásně předpisově vidět :wink: Jediná "závada" je, že mám níž položenou placentu, teď mi končí 19 mm od branky, takže budu muset chodit každých 14 dní na kontrolu, jak to s ní vypadá :frowning2: Ale není to prý žádná hrůza, nebrání to porodu přirozenou cestou. Mimíšek je už je dokonce nasměrovaný hlavičkou dolů. Je jasné, že se ještě může X-krát otočit, ale prý už ta tendence je dobrá. Teď už taky vím, co je to ta boule nalevo od pupku, která se mi každou chvíli objevuje - to na mě vystrkuje zadeček :slight_smile:
28. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
ahojky - tak Matýsek už byl dneska o dost lepší - sice unavenej, utrápenej ale bez horeček - asi zabraly ty ATB.
Jo a při těch všech starostech jsem vám ani nenapsala že Kubík si už od neděle umí sednout a čím dál víc při tom frajeří - vyloženě ho to baví, dneska už se ani neopíral :dizzy_face: A taky má první zoubek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak s lezením zatím pořád couvá ale plížení kupředu už dost propracoval takže je pekelně rychlej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Matýsek to zatím z povzdálí sleduje a "všechno si píše" ale myslím že mu půjde v patách :wink: I když je fakt že se mi zdá pořád takovej rozevlátej. Ale on to dožene.
28. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
Evi koukám,že to snad říkají každému :grinning: Mě taky říkala,že jsem zralá do učebnice,jak je všechno krásný a vidět,ale to není hlavní,hlavní je že je to vše v pořádku. :wink: Co já si pamatuju,tak já měla 1,300kg snad až ve 34 týdnu(to už jsem byla ve špitále),takže je mimís je krásný :wink:
Jani to jsou konečně hezké zprávičky,Jééé,vy už máte zoubek :sweat_smile: My ještě nic,pořád šmíruju a šmíruju :grinning: ale když je posadím,tak sice ještě vrávorají,ale Michalka už docela sedí sama,Matýsek to taky z dálky sleduje a když si s něčím hraje a Michalka se k němu docválá a vezme mu hračku,tak než aby se bránil a rval,tak začne ječet :grinning: Přidávám nějaké fotečky :grinning:
28. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
No já je neposazuju (teda samo, někdy si je posadím na klíně nebo tak, ale jinak ne) tohle si sedl opravdu sám. Napřed dělal takovej jako překážkovej sed, jednu nohu před sebe a druhou za sebe a teď už se mu to povedlo se tam pěkně vystrkat - poprvé trošku nevěděl co s tím a dost vrávoral i když byl opřenej o ručičky ale teď po týdnu už frajeří, a bere si hračky obouma rukama - jen to vyrovnává tak, že je v předklonu.
Jinak s hračkama to je stejný - Matýsek si něco vezme a než se naděje tak mu to brácha sebere.
28. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Máte boží fotečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: - taky musím nějaký doplnit ale nějak to teď nezvládám.
28. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Koukám,že jsme jim ty Matýsky dali dobře,jak já říkám,on je prostě Matěj :grinning: Jinak já je taky neposazuju jako že tak a teď budete sedět,taky jen na klín a nebo,když si snima hraju na zemi,tak si je na chvíli(samozřejmě,že po jednom :grinning: )posadím mezi nohy a dávám jim hračky :wink: ,ale teď chci už koupit židličky na jídlo,v tom pololehu už to nejde,pořád se zvedají,takže jídlo je všude :grinning: Dneska jsem jim rozmixovala jeden banán,jedno jablko,do toho 6 sušenek(Sunarka) a ještě přidala půlku jablečné přesnídávky a všechno (sprominutím)sežrali :grinning:
28. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jinak dneska máme přesně půl roku,toto letí :unamused: :wink:
28. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Zdravím,jsem to ale trubka.Napsala jsem a neuložila,takže se mi to smazalo.

Market,prďolkám všechno nej nej k půlročninám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Jsou k pomuchlování.
28. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ahojda,
tak sem donečně dospala ten včerejší deficit a mohu vám pár řádek napsat.
Tak ráno jsme brzy vstávaly oba dva, asi maličký nemohl dospat ten svůj veliký den že ho uvidíme v celé parádě a já že zase uvidím jeho.Jenže chyba lávky.Přijdu do ordinace v nemocnici kam chodím do poradny a tam my sestřička sdělila že můj gynekolog tam není.Tak jsem se s ní domluvila že v 10 hod už musím být na jiném místě na 3D utz a na to ona my odpověděla že neví kdo tu bude a že asi příjde pozdě že raději mám přijít příští týden.Tož to by mě tak ani nevadilo ale co se stalo potom to mě rozčílilo.Tak jsem volala mužíkovy, že tady doktor není a že rovnou pojedeme na ten další utz a to jsme měli asi hodinu fora než jsme byly objednaní.Autem to bylo asi 3/4 hodinky cesty.Dorazily jsme na místo a tam plná čekárna dvojic které také čekaly na utz.Šla jsem na recepci se nahlásit a tam mě úplně zamrazily.Setřička mi řekla že mají dneska nějaký vyjímečný stav a jestli by jsme nemohly přijet někdy jindy.V tom se manžel naštval a říkal že sem jedeme docela z daleka a že tam znova nepojedeme.Tak se šla s někým poradit a za chvilku přišla s tím jestli bych se na ty 3 hodiny nešla někam projít tak jsem na ni koukala jak z jara a řekla jsem ji že mám nakázaný naprostý klidový režim že chodit nesmím na to mi odpověděla tak proč jsem tam vlastně jezdila.No zabít ji málo.Za 10 min. přišla a jsem na řadu.Tam byla další sestřička a ptá se mě : takže čekáte dvojčátka že??Tak jsem na ni koukala a říkám že ne že jen jedno mimi.Tak se ptala znova a to čekáte kluka nebo holku řekla jsem jí že to není určité ale asi kluka.A k mému údivu sedla k utz a začala mě dělat utz.Chápete zdravotné sestřička mi šla dělat utz.Po minutce řekla : tak z tohodle asi holčičku neuděláme jedině že by jsme mu to dole uřízly.Tak jsme se smály a začala nám vše ukazovat kde co má.Co Vám budu povídat byl to ten nejhezčí filmeček co jsem kdy viděla.Jen ta náš malý herec se nechtěl ukazovat.Ukazoval co má dole ale hlavičku neustále zakrýval ručičkama a když se konečně na chvilku ukázal tak měl zamračený obličej jako by se zlobil že ho budíme.
Takže to jsou mé dnešní zážitky.Ale zato je to ten nejkrásnější dárek k narozeninám.

A jak se bude náš prcek jmenovat???Tak to pravdu nevím nemůžeme se nějak domluvit

Květa

PS:až to nějak zvládnu pošlu vám odkaz na foteky i video
29. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
Tak to jste teda měli den... aspoň že to nakonec dopadlo :wink:
29. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
jejky - jsme se nějak propadly - málem jsem nás nenašla - tak to aspoň trošku posunu :wink:

My jsme dneska byli pouštět draka a bylo to super. Byl tu ještě synovec (o dva roky starší jak Daník) a kluci byli úžasně sehraní - Honzík pouštěl draka a Daník držel provázek a běhal - je to šikula :slight_smile:

Kubíkovi se nejspíš tlačí druhej zoubek protože v postýlce večer hodinu držkoval a pořád si cpal ruku do pusy a když jsem mu to mázla Calgelem tak usnul jak šípkajda tak uvidíme. :wink:
31. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj ky,Jani,ten gelík na zoubky se dá koupit normálně bez předpisu viď?Já že si ho pro jistotu asi taky už pořídím :sweat_smile: A už jste zdraví?Zjistili vůbec co jim bylo?Já jsem měla včera návštěvu a normálně behem minuty jsem začala cítit,že mám nějakou horkost a když jsem se změřila tak jsem měla 37,8 :unamused: No hodila jsem do sebe dva Paraleny a dneska už mě je dobře,jen mě bolí klouby a záda :angry: ale rýmu nemám ani kašel.
Květo,tohle je docela smutný,když tě honí jak psa a ještě abby jste jezdili pořád sem a tam :confounded: Hlavně se držte už to máte za pár(všechny těhulky :grinning: )Mě už brblaj nahoře v pokojíku :sweat_smile:
1. lis 2009 v 06:57  • Odpověz
autor
Marky - u Kubíka to bylo jasné - tam to bylo to ouško, ale u Máti zatím nevím, horečky po antibiotikách odešly tak naráz jak přišly a v těch výsledcích co doktorka měla z krve nic moc nenašli. Ale ještě to neměla kompletní. Ve středu jdem na kontrolu tak uvidíme co mi řekne.

Ten Calgel je bez předpisu :wink:

a musím se pochlubit - Kubík dneska poprvé kousek přelezl po kolínkách :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz
Ahojte všem!
Mně dnes tvrdne břicho jako blázen, dokonce i vleže na boku a to by prý dělat nemělo :frowning2: Dala jsem si magnézko a vyrážím k pratikovi na prohlídku. Doufám, že tam nepotkám nějakého vira (nejlépe prasečího :grinning: ) a pak jdu na cvičení pro těhulky, ale dnes to vypadá, že budu jen koukat, pokud se to břicho nezklidní. Už jsem z toho docela nervózní :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jé Evi,to bě se pomalu blíží ,co? leden je tu coby dup.
2. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Tak dneska se nám kluci poprvé místo sabotování o jídlo poprali :sweat_smile: - ovšem to jen díky tomu že to byla přesnídávka s jogurtem - takže mňamka - mlsouni jedni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale byla to sranda - měla jsem je vedle sebe a dávala jim na střídačku - než jeden dostal tak druhej už ječel a natahoval se po lžičce a chvilkama šli i po sobě - Matýsek chtěl Kubovi ochutnávat ucho :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 23:10  • Odpověz
:grinning: Jani teda bude to znít blbě,ale včera jsem jim zkusila dát taky takový banánový jogurt(je to od Humanna a od 6ti měsíců),když jsem to ochutnala,tak jsem se zašklebila sama,jak to bylo kyselí,ale oba snědli celý kelímek a ještě půlku malinové přasnídávky se sušenkama :grinning: Jinak se chci teda zeptat,jak jim dáváš jídlo.......,my máme ke snídani mlíko(7.30-8.30)záleží v kolik se vzbudí a pak mají až oběd(11-12.30),prostě mezi tím do nich nic nenacpu,pak mají sváču(mlíko14.00-15.00),a pak až nějakou tu přesnídávku,nebo ovoce co rozmixuju čerstvé s kaší,nebo sušenkama(16.30-17.00)a pak až mlíko,když jdou spát(18.30).Díky tomu přesunu času to mají zase posunuté a ať dělám co dělám,tak mám co dělat je udržet od pěti do šesti :unamused: ,Dřív jsme byli venku třeba do půl sedmé,ale teď je už v pět tma a už jsme doma.Mezi tím teda vypijou každý i skoro půl litru čaje a i když mám někdy pocit,že nedělám nic jiného než jídlo,tak když čtu co by měli a jak by měli jíst,tak mám asi divný děti :grinning: Michalka se teda nějak začala budit v noci a to vypije třeba o půl noci 120ml(víc jí nedělám,zkouším jí odnaučovat),ale v pět se zase vzbudí a vypije už 160ml,Matýsek ten chrupčí v pohodě :grinning: a to jí dávám ještě tu novou Bebu na dobrou noc co by měla zasytit,ale je to nějak prd platné.
3. lis 2009 v 07:22  • Odpověz
autor
No my vlastně teprv pomaloučku začínáme (znova :sweat_smile: ) Takže vlastně skoro pořád ještě kojím - ráno kolem 6-7 pak kolem 9 , pak jsme měli kojo kolem 11 poslední dobou na něm nějak netrvají, pak mezi 12-1 jim zkusím dát oběd (dneska to teda konečně snědli - vzdala jsem to a koupila skleničku :rolling_eyes: - nějaký brambory s kuřecím masem a zeleninou - nejspíš postrádali to maso když jsem jim to chystala doma - prevítci :angry: ) Ten oběd přizpůsobuju tomu jeslti kolem té 11 mají mlíko nebo ne. Po tom obídku jim dám stejně ještě napít, pak jsem teď dala kolem 16 svačinku (jogurt a přesnídávku) a ještě zapít od mámy. No a pak přijde na to jak jsou na tom - někdy je kojím kolem 18 a pak jdou na koupačku a druhý kojo je před spaním kolem té půl osmé. A nebo když jsou v pohodě tak je nakojím až po koupání kolem sedmé, a pak už rovnou do postýlky.
Pak chrupkají tak do půl noci a potom už si je tak nějak na střídačku beru v polospánku do postele :sweat_smile: takže do rána každej vstává tak dvakrát, ale to už teď moc nevnímám - od té doby co nebudím i druhýho to mám tak že si s ním lehnu, zavřu oči, on u toho taky usne a když začne kňourat druhej tak je vyměním a pokračujem stejně :grinning:
Ale jak říkám - to jídlo je otázkou posledních dvou dnů - a zatím jen dvakrát za den - jinak jsme pořád ještě na kojení.
3. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.