• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Tak a abych taky napsala, jak jsem se měla na dovče,co? :slight_smile:
Byli jsme na horách v Beskydech a náramně jsme si to užili. Počasí nám vyšlo - nepršelo a ani nebylo veliké teplo. Takže ideální na turistiku a na kolo. Každý den jsme to střídali. Pěší výlety byly tak do 25 km a cyklo-výlety od 50 - 75 km. Přítel mě vůbec nešetřil :wink:

........a to všechno kvůli tomu, aby mě narostla sliznice na další ketík :dizzy_face: jo už je to tak - přiznávám, že jsem to trošku "tajila" :pensive: ........ ale po tom všem, co už jsem si prožila, jsem to nechtěla moc dopředu říkat --- ale Niv má velmi dobrou paměť :wink: a ví, že jsem kdysi psala, že začátkem léta do toho zase půjdeme, a už se mě několikrát ptala,(a já na to nereagovala) tak se teda přiznávám :dizzy_face:

Bohužel ale sliznice roste pomaleji, než se čekalo, takže plánovaný ket na tuto středu se odkládá na sobotu/pátek???
zatím se neví, dr. mi řekne ve středu na KO jak se to vyvíjí. Jejda, kééééž by to už dopadlo dobře - a HLAVNĚ S DOBRÝM KONCEM - nic jiného si fakt nepřeji. Nějak už přestávám mít tolik síly a energie jako jsem měla minulé kety.

Neustále cvičím denně Mojžíšku, chodím na rehabilitaci 2x do týdne na uvolnění páteře, do toho věčné kontroly v caru a na hematologii.....ach jooo....nějak fakt už ztrácím sílu to všechno zvládat....
Píchám si už více jak týden Zibor injekce-nízko-molekulární heparin a od ketu budu brát k těm všem práškům ještě Anopyrin - takže léků mám víc jak dost - no snad to pomůže ke zdárnému konci.
23. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
Niky, v to pevně doufám a zároveň se bojím zklamání.
23. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
Niky taky bych už Ti přála aby to konečně vyšlo. Když budu mít pozitivní test tak taky musím nasadit anopyrin a hned přijet k dr a nasadí mi další léky. Zatím je brzo testovat, dnes jsem to totiž zkoušela a nic tak to zase zkusím asi v pátek, když to do té doby nedostanu.
23. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Vig, ty už sis toho taky hodně prožila....ze srdíčka Ti přeji, aby se vám už opravdu konečně zadařilo.
Teda koukala jsem na fotku, ty už máš velikou slečnu doma :slight_smile: to už za chvíli budou u vás zástupy "nápadníků",co? nebo už vlastně asi jsou? :wink:
23. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
Evaj stavit se můžeš,ale nevím jak se ti budu věnovat :grinning: jdu s plínek do krmení :grinning: tohle teda píšu už po druhé.Evi já jsem si říkala co to bylo za ránu,to se člověk hned na chvíli uklidní viď?Jinak zatím je dneska docela klid :zipper_mouth: ,tak uvidíme večer
23. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
No holky to ste se teda rozepsaly, nestiham docitat.
Nicky a Vigonko budem Vam vsem drzet moc palce at se zadari a 9m ubehne jako voda.
Evi, v praci si to uz oznamila nebo se chystas este pracovat? nechapu proc musis platit za screening, my tady v pardubkach nic neplatime. Na zaklade toho se pak posila i na tripple test, tebe urcite plodovka asi nemine. Ses rozhodnuta do toho jit?

Nicky, ja ti tak zavidim to jezdeni na kole, ja si koupil nove kolo v lete za 3m sem byla tehu tak mne to mrzi ze na nem nemam cas jezdit.A to mam kolo za 30t :slight_smile:

market, ja si ty kapky kupuju na slovensku pouzivam je kdyz je majda nemocna a bere antibiotika, to se doporucuje a este tak tyden po lecbe aby se ji posilila imunita. No za zkousku to stoji. Hlavne je skladuj v lednici aby nepochcipali ty bakterie, jinak jsou na nic. Davej deti na brisko , tim se uvolni. Jestli mas balon tak na nej, je to pro ne lepsi nez by pasli kone postely.
Jani no tak to mas doma zlaticka, to ta moje cacorka vstava 2krat na mliko, musim ji to odnaucit, je na case. Ale napije se za 5min a spi dal, dneska chrupkala do 9. Takze uz sme dopoledni spani vynechali.
Jinak holky to je teda hnus venku, prej leto, nezeby mi chybeli teploty 30st ale ten dest je hnusnej. nemuzeme ani ven, plastenku majda strhava dolu z kocarku jelikoz nic nevidi.
23. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
tak už to píšu po třetí :unamused: Evi stavit se můžeš,jen dej vědět,mám toho opravdu hodně,tak to musím vědět do předu.Ten screening bude super,já byla na utz taky nějak ve 13tt a to byl nejhezčí zážitek,pak ještě ve 20tt a potom už nebylo nic vidět :grinning: až teď ale to už jsou spíš slyšet než vidět :grinning:
23. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
Crco, jasně, že se předem ozvu. Tenhle týden by to mohlo být zítra před 15 hodinou. Jestli se ti to nehodí, můžeme to klidně nechat na příští týden.

Niv, tady u nás se za ten screening platí 1000 Kč s doporučením i bez doporučení. Já jsem objednaná do FN Olomouc a tam, když máš doporučení od gyndr., neplatíš nic, a když ho nemáš, tak platíš taky těch 1000 Kč. Takže jsem si doporučení samo nechala napsat :slight_smile: S tou plodovkou ještě nevím, ale asi na mě kvůli věku budou naléhat. Uvidíme :wink:

Niky a Vigonko, moc na vás obě myslím a držím všechno, co mám. nevím, jestli už si můžu troufnout prskat těhubacily, ale snad jo.
Prrrrrrrrsk - ten je pro Niky :grinning:
Prrrrrrrrsk - ten je pro Vigonku :grinning:
23. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
23. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
Niky, to víš že nápadníci jsou a já jen trnu aby něco nevyvedla. To víš puberta!
Evi díky snažím se nachytat co nejvíc jde. :slight_smile:
23. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
Já je mám od Crcy, tak by mohly fungovat :grinning:

Niv, ještě jsem zapomněla k tvému dotazu - v práci už to vědí a do práce určitě jít nehodlám. Připadalo by mi to jako dráždění hada bosou nohou :slight_smile:
23. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
Takže po čtvrté :angry: co to je za stránky,když nemůžu ani odpovědět :confounded:
23. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
Holky já jsem pako,já zapomněla,že to musím dát na druhou stránku,proto tolik mých odpovědí :grinning: to už je těma prckama,já jsem fakt vyřízená a nějak mi to už nemyslí :grinning: :sweat_smile:
23. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
EVI, taky se snažím pochytat těhu bacily jak jen to jde :sunglasses:

MARKÉT, promiň, nějak jsem nepochopila co myslíš tím odpovídáním :frowning2: vždyť se tady v diskusi zobrazuješ ...

Jjjo, Janina má opravdu zlatíčka děti ... už jsem jí to psala, že ji obdivuji, jak to všechno zvládá.

VIG, a Míša po základní škole půjde na co studovat?
23. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tady zase pod tím šíleným přihlášením. "Korynu" mi to nějak nebere.
Psala mi Květa, že objevila nové stránky neplodnosti: www.neplodnost.org
Ale už jste si tady asi zvykly, co :sweat_smile:
23. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
EVI, dívala jsem se do albumku - hezky Ti mrňousek roste v bříšku - jen tak dál :dizzy_face:
23. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
ahojky Kory,
jak se vede? a co Eliška? Kory mrkni v tomto novém pokojíčku na Stranu 1 --- psala jsem tam o této web.adrese. Mají dost drsná pravidla, není to na pokec. Jak tam napíšeš něco, např. ze života, tak ti to hned vymažou. Musí to být striktně ohledně neplodnosti.
A asi máš pravdu - už jsme si tady zvykly. Vlastně jsme se tady docela dost rozpovídaly. Nějak to nestíhám ani dočítat :slight_smile:
23. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
Niky, šla o rok dýl takže ji čeká ještě devítka. Moc na učení není a tak nějak přemýšlí o kosmetičce nebo kadeřnici, ještě mluvila o barmance ale to se mi moc nezdá.
23. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Niky,já jsem pořád koukala na první stránku jak jsem byla zvyklá z neplodnosti,že to bylo vždycky poslední :grinning: a nenapadlo mě,že už debatujete na straně 2 :grinning:
23. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
Crco, takže zítra po čtvrté. Kdyby ti do toho něco vlezlo, napiš tak do 15,30
23. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Evi zatím v plánu nic nemám,takže budu čekat,když omluvíš ten bordel :grinning:
23. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Tak jsem vás letmo dočetla a zase mi někam zmizelo, co jsem napsala :unamused:
Crco, to je úžasný, že se vám kojení tak pěkně daří a že máš mlíčka dost pro oba.
A gratuluju Evaj k obříkovi :wink:
Jinak já dnes běhala po Dr: obvoďačka, plicní, Orl, RTG a asi se mi pěkně rozjelo astma + nějaká viroza a Eli teď večer už kucká taky a pořád jí to budí. Jinak jsem docela naštvaná. Obvodní mi napsala ATB, já si je vyzvedla, odpol. šla na ORL, tam mi řekli ať je neberu, že mi stejně nezaberou a napsal mi prášky, který mi na plicním řekli, ať je taky neberu zase radši ne kvůli kojení... tak jsem vyházela v lékárně peněz a úplně zbytečně. Takže velký běhání a nic z toho. Asi to máme z tý dámský jízdy s dětma v Jizerkách, kde byla krásná, ale kamenná a ledová chaloupka, takže jsme se chodily ven ohřívat
23. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Holky, jak to bude až se tady po pár týdnech pořádně rozepíšem, to pak bude docela doba něž se proklikáme na konec k aktuálním zprávám
Neuměly byste některá poradit, proč se mi u "koryny" pořád píše, že mám špatný heslo, i když píšu to, co mi poslal administrátor? Píšu to pořád dokola a opravdu správně
23. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Kory asi jsi si mě spletla s Jankou,já nekojím,jen se ni hromadí krabice od mlíka ve špajzce :grinning:
23. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Niky - tak to u nás by sis mohla rachotit co hrdlo ráčí :sweat_smile: naši hoši mají s Daníkem dost trénink - a vzhledem k tomu že udržet ho potichu je téměř nemožný zvolila jsem raději variantu - "ať si hoši zvykaj" a zatím to funguje - když potřebujou spát tak usnou i kdyby jim u hlavy bubnoval :grinning: :grinning: :grinning:

Crco - ptala jsem se na ty kapky tak se to jmenuje BioGaia (nevím jestli je to stejné jako to cos koupila) a stojí cca 330 sk :wink: takže kdyby vám zabíraly tak si myslím že se vyplatí si je i objednat.
A počkej - na balon si brzo vzpomeneš - s každým kilčem navíc to přijde dřív, až budeš pochodovat a nebudeš už cítit ruce - tak si vzpomeň že houpání na balonu je tomu dost podobný - možná i lepší a můžeš si prcka opřít do klína :wink: :wink: :wink:
23. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
Crci - no co tak vrazíš Evči jedno mimčo s flaškou a aspoň vám to půjde líp od ruky a ještě si Evča potrénuje :slight_smile:
23. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
K tomu proklikávání na konec - když se podíváte na tu tabulku kde je seznam témat - tak neklikejte na název "sanusačky z neplodnosti.cz" ale na konci řádku je poslední příspěvek - je tam napsáno kdo a v kolik ho napsal - tak klikněte na to - a hodí vás to přímo na tu poslední stránku :slight_smile:

Kory - s tím heslem teda nevím - a nemáš tam třeba nějaký problém s diakritikou nebo velkýma/malýma písmenkama? Zkus napsat adminovi.

Jinak holky -Vigonko a Niky - držím pěstičky - všechny co tu máme - a že je jich tu u nás dost :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
Nazdárek :slight_smile:
Já jsem popleta.
To je počasí :rolling_eyes: Už bych tak potřebovala sluníčko. Dneska jsem nějaká nemožná. Eli se v noci budila kuckáním a asi o půl 3 měla na 2h den! Jak jí to napadlo, nechápu. A ráno hned všude leze, vyhrabe hlínu z květináčů, nenechá mi ani namazat si chleba k snídani a ječí a vzteká se kvůli každý maličkosti, co jí nejde. Kdyby se mi aspoň po ránu líp dejchalo, ale mám tak těžkej hrudník... jsem zvědavá, kdy ty dejchátka na astma zaberou. Už zase ječí. Nechce být u babičky. Tak jdu a hezký den
24. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
holky taky píšu jednou rukou, Michalka sice konečně usnula,ale Matěj ne a ne zabrat,tak ho mám u sebe. to počasí už mě taky deptá :angry: já bych šla ven,ale příjde přívalák a co já kde s kočárem :unamused: Jinak od včera nedávám žádné kapičky,jen ten gelík na bříško,ten Pupík a je to v pohodě,neříkám,že netlačí,ale je to bez amoku :sweat_smile: ono to počasí má taky vliv na ty mrnata.Jani ono v tu hodinu Evě nic jiného nezbyde :grinning: ,jinak nedostane kafe :grinning: Jo a na ten míč jsem si už vzpoměla :wink:
24. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak bohužel dnes dorazila mrcha. Měla jsem to asi ještě rozhozené z poslední kyretáže a bylo by to moc velké stěstí aby nám to vyšlo napoprvé. Budu si muset ještě chvilku počkat. Příští týden si budu volat jak mi dopadli výsledky z krve a pak mám jet v polovině cyklu na kontrolu. Hlavní je že to můžeme zkoušet i doma a pak taky máme ještě 2 sněhuláčky. :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.