• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Jani tady jsou ty trika(bodyčka)
http://www.babytricka.cz
Vybereš si co chceš a pak jaký na to chceš obrázek-barvu potisku si napíšeš do poznámky u objednávky...,no ale ty na to příjdeš co a jak...když jsem i já na to přišla :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
Evi,zadej si na Seznamu -zboží-a Probiotické kapky a pak vlevo si najeď od nejlevnějšího-a vyjelo mi toho docela dost,je to kolem těch 330kč.Ale klidně ať ti jich 5 vezme,jak říkám,to můžete využít i vy,takže se to neztratí :wink:
10. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
ahojky - tak u nás se zas marodí - Daník je doma už druhý týden ale minulý týden byl spíš preventivně aby nedonesl něco ze školky, no a od pondělí byl takovej nějakej naskřapanej tak jsem ho ještě nechala. Jenže ve středu už nastoupily i horečky tak jsme skončili u Mudr. A bohužel nejen s ním ale i s Kubíkem - oba mají horečky. Daník navíc ještě pořádnej kašel. Dneska jsme byli na kontrole - protože toho Kubíka se ty horečky drží pořád - a výsledek je ten že má CRP 84 ale nevíme z čeho - ouška jsou čistý a moč se nám dneska nějak nezadařilo nabrat (nejen že se nám pytlík odlepil a Kuba do něj nic nenačůral ale ještě ke všemu ho pěkně pos... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Tak nevím uvidíme co z toho vyleze.
No a u Daníka říkala že to vypadá na zánět průdušek a že by tam mohl být i nějaký přechod k zápalu plic. Něco se jí tam nezdálo když ho poslouchala, ale pak to rozkašlal a už to tam nebylo. Navíc si stěžuje že ho bolí bříško - a to se prý taky může stát u toho zápalu že to může nějak působit na bránici a pak bolí to bříško.

Dostali oba antibiotika a máme přijít příští týden. Daník to chudera oplakal protože před pár týdnama začal chodit do vodních skautů a tenhle víkend měli jet na vánoční výpravu - a on se na to děsně těšil. Navíc se Robert domluvil že by jel s ním - za mlada skautíky vedl, tak že by tam jel spíš jako výpomoc než jako tatínek. A to bylo další neštěstí - když už jim to jednou slíbil a oni s ním počítají tak by bylo blbý kdyby nejel. Takže byl Daník smutnej nadvakrát - jednak proto že nemůže jet a zadruhé proto, že bude táta pryč. Bylo mi ho fakt líto. :frowning2:

Takže takhle my to teď doma válčíme... - já se teď jen modlím aby to nebylo nic horšího - mám docela strach z tý prasečí chřipky - přece jenom je to všude a Robert marodil minulej týden a vzhledem k tomu že jezdí po celý republice a potkává se s různýma lidma... :confounded: a samozřejmě - jako soukromník - dokud může chodit tak k doktorovi nejde a doma nezůstane... :angry:
11. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
No ale jsou tam fakt kouzelný :grinning:
11. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
Jani z toho hajzla prasečího mám asi taky největší strach :angry: člověk se konečně dočkal miminek a teď aby se bál s nima někam jet :frowning2:
Ale vy teda taky nevylezete z těch nemocí viď?Nemá to Kubík k zoubkům?Vlastně to asi ne,když má vysoké to CRP .....My se zatím držíme,zuby nehty :sweat_smile:
Chuděra Daník ,to se mu nedivím,že mu bylo z toho smutno,nemoct sám,ale táta odjede....... :fearful:
Dneska mě šel Matýsek spát úplně bez jídla,ale zato Michalka vytáhla 210ml :grinning: Oni mě přes den usnou dohromady tak na hodinu :angry: a koupeme už v šest a jsou už k.o,většinou dopijou a už spěj :grinning: ,jenže přes den Matýsek ten když je unavenej,tak prostě lehne,zachumlá se do polštáře nebo deky a usne,ale ta cácora prostě bude řvát klidně hodinu,šmrdlá si oči,leze po obličeji,ale aby teda lehla to ne,to jí pak už musím prostě vzít,ona si opře hlavičku o rameno a za 5 min je v limbu,jenže spí tak 20 min a jede zase na novo-stoupání,lezení,povídání,týrání bráchy :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Míša je teda éro co?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

No já vím - je to blbý že jel sám - ale na druhou stranu - je fakt že když už jim slíbil pomoct a zapojili ho do programu, tak je blbý v den odjezdu to zrušit. No aspoň slíbil že tam nebude do neděle ale vrátí se hned zítra, jak skončej s tím programem pro děcka - tak doufám že to dodrží. :pensive:

Jinak Maty to je taky pěkný éro - asi tím jak jsou drobní tak se tak neunaví taháním toho tělíčka jako ti "větší"sourozenci. Maty je furt jak na pérkách - takovej "králíček Duraceláček" :grinning: :grinning: :grinning: v jednom kuse sebou mrská. To Kubík ne - ten je takovej rozvážnější - spíš si sedne a sleduje (když se zrovna nerozčiluje) Ono taky tahat deset kilo už dá jednomu zabrat - kor takovýmu malýmu :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj holky,nějak máme problém s večerním usínáním :frowning2: od včera.Matěj v pohodě,ale Michalka......,brečí-teda spíš řve,když usne a jde se položit do postýlky tak zase řev,když si jí vezmu,tak jak brečí až se zalíká,tak začne kašlat,pak si krkne a někdy se až pozvrací,zrovna dneska jsem jí musela převlíct a je bez pytle na spaní,protože si ho poblinkala :frowning2: namazali jsme jí teda dásínka a tak nějak se uklidnila,myslíte,že by to mohlo bát zoubkama?Přes den je teda v pohodě,sice dneska byla mrzutá a ufňukaná,ale já si myslím,že to bylo tím,že nebyla pořádně taky vyspaná(asi teda).Ach jo.Zítra s ní jedu na kontrolu s tou frndou,ale to je v pohodě.
13. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahojte holčiny!
Tak jsem byla včera v poradně, teď už chodím každý týden. Když jsem byla minule dělali mi stěr a krevní braz. Bohužel v tom stěru vykultivovali streptokoka, takže ATB mě při porodu neminou :frowning2: Z čeho mám radost je, že mimíšek zatím zůstal hlavičkou dolů, ale díky tomu, jak se pořád mele, bych nedala moc za to, že se mu to otočení třeba zase ještě podaří :slight_smile: Taky jsem byla poprvé na monitoru, mrňousek vyváděl jako by byl někde na závodech. Srdeční akce naprosto v normě, já jsem měla jednu větší kontrakci, ale pouze zaznamenanou, já jsem nic necítila, ale je fakt, že se mi břicho mlelo a napínalo tak, že se mohla mezi tím nějak schovat :wink: Za týden jdu znovu, tak uvidíme, jestli bude nějaká změna. Začaly mě chytat křeče do levého třísla, ale dr. mi řekla, že se mi stáčí děloha na pravou stranu, takže se mi příliš napínají vazy na levé straně, takže každý rychlejší pohyb může vyvolat tuhle reakci.
Včera dorazil k našim koš na mimícha, který dostaneme k Vánocům. Protože se muselo zkontrolovat, jestli opravdu přišlo to, co bylo objednáno, tak už jsem ho viděla. Náááádhera!!!! Už se moc těším, až v něm bude mrňousek spinkat :slight_smile:
16. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
Jankatr

už je to dlouhá doba a najednou vidím tvoji přezdívku tak mi to nedalo a píšu doufám že se máš dobře, dívala jsem se do albíčka a máš nádherné dvojčátka! :dizzy_face: měj se moc krásně!
16. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
Evi,vidíš to a já těch kontrakcí měla několik a taky jsem to nevěděla a nechali si mě tam hned na kapačky :grinning: Když mě řekli,že mám kontrakce po 6 minutách tak jsem na ně koukala¨jak vyvoraná myš a to jsem si tam zajela autem :grinning: :grinning: Toto uteklo co? :wink: hlavně že jste v pořádku,já má takový dojem,že mě taky dávali antibiotika,taky mě něco našli,ale vidíš,už si to ani nepamatuju :grinning: Dneska šli spát v úplné pohodě,jinak tak trochu marodíme,máme kašel a rýmu,Michalka ta je "v pohodě,ale Mates je zahuhňanej až hrůza,ale dneska už to bylo dobrý,po tom,co jsem mu vytáhla z nosu,teda spíš až z paty :sweat_smile: ,byla jsem s ním radši včera u dr,teploty naštěstí nemá ani jeden,jen převčírem jsem šoupla Matýskovi Panadol,to měl 37,6 a dopoledne,ale pak v pohodě.Manžel je taky nachcípaný,jen já se držím(zatím :sweat_smile: )ouška má Mates dobrý,i průdušky,ale dneska hrál jak na trubku,tak uvidím zítra a kdyžtak bych si ještě ve čtvrtek radši zajela,aby z toho nechyt zápal plic. :confused: Jinak holky,něco vám sem hodím,já myslela že se pose..u smíchy,to mi přišlo mailem a asi tak nějak to u nás bude cca za 5 let vypadat :grinning: :grinning:
Recept na vánoční cukroví:
Pusť troubu.
Ukliď z linky umatlané skleničky, lego a papírky od bonbonů.
Připrav mísu a suroviny.
Vylouskej ořechy, odměř mouku a cukr.
Vyndej z mouky puzzle.
Odežeň děti a umyj z nich mouku.
Vezmi vejce.
Podej manželovi pivo.
Vrať se, odežeň děti, vezmi hadr a utři rozbitá vejce.
Vezmi jiná vejce a vyklepni je do mísy. Zvedni telefon.
Odežeň děti, zameť střepy z mísy, vytři podlahu.
Vezmi jinou mísu.
Zadělej nové těsto.
Najdi rum. Odejmi rum manželovi.
Odežeň děti a umyj z nich rozpatlané kousky těsta.
Plech vytři tukem.
Podej manželovi tlačenku.
Vrať se, sundej z plechu ořechové skořápky.
Podej manželovi noviny. Vrať se, odežeň kočku dojídající zbytky
těsta.
Zavolej veterináři. Vezmi si prášek.
Umyj podlahu, stůl, židle, nádobí, ledničku, sporák, zdi, děti
a kočku.
Jdi do cukrárny. Přines cukroví.
16. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahojda,jdu vás aspoň pozdravit. Jsem psala už ráno ale Adél mi vypnula počítač.Pak jsme jeli ke kadeřnici.Ještě jak blbec Adél honím aby nám neujel autobus a u kadeřnice zjistím,že jsme přijeli o hodinu dřív.No aspoň jsem ještě dokoupila ježucha.
17. pro 2009 v 15:26  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem byla s Matýskem v nemocnici,vezla nás rychlá ze čtvrtka na pátek ve 2 ráno :frowning2: nemohl pořádně dýchat,měl laringitidu(zánět hrtanu)no děs běs,ale dneska jsme přijeli domu,sice má ještě rýmu,ale snad už to bude dobrý.Manžel byl doma s Michalkou a zvládli to na jedničku :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahojky!
Nevím, jestli se svátcích dostanu na internet, takže...
Přeju Vám všem krásné pohodové vánoční svátky, mějte se rádi a užívejte si, že se navzájem máte a můžete být spolu. Hlavně žádný shon a stres, Vánoce jsou svátky klidu a pohody. Pohlaďte mrňousky. I když jsou ještě hodně malí, jsou přece Vánoce hlavně pro ně.
23. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahojky taky se připojuji,i když dnešní dopoledne stálo fakt za to :rolling_eyes: nešla nám elektrika,šla jen na jédnu fázi,takže šla jen televize,takže manžel místo toho,aby mě hlídal prcky a já mohla všechno v klidu připravit,tak lítal kolem elektriky :rolling_eyes: :angry:
Ale nebudeme si kazit atmosféru :wink: už je to v pohodě.....................................
Takže,hezké Vánoce,a spokojené zbytky vánočních svátků......... :wink:
24. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
Přejem krásný zbytek vánočních svátků.
26. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahojky,no zaplaťpánbů už je po nich :grinning: Ne,byli hezký,ale s těma svištěma to byl horor :sweat_smile: Když byla štědrovečerní večeře,tak řvali,a když jsme měli jít ke stromečku,tak usnuli :sweat_smile: ,no jo,příští rok už to bude ohodně lepší :wink: Holky je možný,aby nám rostli první zuby dvojky??? :confused: Já jen,že aniž bych něco řekla,jen jsem tam něco nahmátla,tak tchýně zkusila Matýska a řekla mi to co jsem si jen myslela,že tam asi má skoro zoubek,ale dvojku nahoře :sweat_smile: Jinak zatím teda nikde nic :grinning:
26. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahojte!
Hlásím, že jsem pořád 2v1, i když už mám oficiálně nárok jít kdykoliv rodit, záleží jen na tom, kdy to prcek odmává :wink: :wink: :wink:
27. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahoj Evi,pořád na tebe teď myslím,to je super,že už jsi to dotáhla do "zdárného konce"ať to máš rychle za sebou a už se taky těšíš z toho prcka,na které jsme si museli vytrpět všechny už dost,teď už je čas jen na radosti a ty "krásné" starosti :wink:
27. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahojda,
Evi ještě pořád 2v1?

Hodila jsem do labíčka nějaký fotky tak jestli chcete,jukněte.
30. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
ahojky holky - jdu jen na skok - hlavně popřát aby se vám zítřek vydařil a nikomu nebylo špatně :wink: no a hlavně aby ten nový rok byl opravdu šťastný a veselý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dětičky ať jsou všechny zdravé (doufám že konečně už i ty naše) a těhulkám ať to pěkně ubíhá bez komplikací až ke zdárnému porodu :slight_smile:
30. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Když půlnoc zvony odbíjí a všichni si připíjí, já sklenku pozvedám, ať moje přání letí k vám. Zdraví, štěstí, lásku chci vám přát, ať NOVÝ ROK je skvělý napořád.
31. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
Taky přeji všem hodně zdarů ve snažilkování,šťastné porody a maminky :wink:
Já jen doufám,že neplatí moc pořekadlo,jak na Nový rok tak po celý rok,protože,asi se dneska moc nevyspíme :grinning:
31. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Všem Vám přeji všechno nej v roce, který už z pár minut začíná - zdravíčko, štěstíčko, spokojenost, no prostě šťastný život s Vašimi drobečky.
P.S. Já jsem pořád 2v1, takže už to na 100% bude novoročňátko.
1. led 2010 v 00:00  • Odpověz
Ahoj Evi,tak snad už odpočítáváš minuty :grinning:
3. led 2010 v 10:29  • Odpověz
A mě čeká od února práce.Ani nevím jestli se mi tam chce. :unamused:
3. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
Ahojte!
Zatím hlásím, že se pořád nic neděje. Břicho mi sice tvrdne ostošest, ale to je asi tak všechno.
3. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Evi tak furt nic? :wink:

holky Adélka nastupuje od února do školky.Poslednch 5 dní v lednu ji tam dám jen na 4 hodiny abych nepřišla o poslední rodičák no a od února ji začne vojna.Chuděrka malá.Už teď se ji tam moc nechce.Prej bude doma s tatínkem a maminkou.Tak uvidíme jak to zvládne.
5. led 2010 ve 23:02  • Odpověz
Ahoj holky,tak Evka má od včera od 21.53hod dceru Rosálii,váží 3,120kg a obě jsou v pořádku,takže veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelká gratulace :wink: :slight_smile:
6. led 2010 v 06:48  • Odpověz
Ahojky všeeeeeeeem....

Evičce gratuluji a oběma přeji hodně zdravíčka a spokojený život :wink: :slight_smile:
6. led 2010 v 06:54  • Odpověz
Madli neboj Adélka to zvládne!! Až uvidí nové kamarádky a kamarády,tak jen počkej,až si pro ni půjdeš,nebude se jí chtít domů :grinning:
6. led 2010 v 06:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.