• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Ahojda všem
I já se přidávám ke gratulacím.Evka mi posílala dneska sms.Jéééé já ji tak závidím že má už vše za sebou.Mě to čeká 8.2 mám naplánovaný císařský řez a už ted se dopředu bojím,ale co naděláme mimíšek musí ven chtě nechtě že.
Mějte se všechny moc fajn
Květa
6. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Květo neboj toho císaře,rekonvalescence je sice horší,ale jinak je to v pohodě :wink: je pravda,že je to divný pocit,když jsi při smyslech a oni do tebe řežou,ale zase když slyšíš první pláč prcka,tak ti to je vlastně už jedno co s tebou dělají :grinning:
Martinko vítej :grinning: taky už se ti to krátí viď? :wink: To je fajn,když se to tady zase všechno rozrodilo :sweat_smile: Kde jsou ty časy,když jsme se podporovaly a trpěli jsme po těch všech neúspěchách a teď už máme všichni ty vysněné uzlíčky u sebe,nebo v bříšku :slight_smile:
Ti moji raubíři to je věc,dala jsem je do ohrádky,protože jsem šla ke kotli a když jsem šla nahoru,tak Mates brečel a ona na něm stála :grinning: ,to je taková malá tyranka :grinning:
6. led 2010 v 10:14  • Odpověz
ahoj holky...tak mi Květa dala kontakt sem...ani jsem nevěděla, že se tu scházíte :slight_smile: jen vás chci všechny moc pozdravit a taky popřát novým maminkám...já tedy mám velikánskou mezeru :confounded: jestli si na mě vzpomenete...jsem sunny ze sanusaček s klučičími dvojčaty :wink: kluci už mají rok a půl, strašně to letí no a denně mě baví svými lumpárnami, které vymýšlí...někdy zírám :grinning: musím tedy zjistit novinky od vás aspoň, abych se uvedla trošku do obrazu...hezký den všem
6. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
Ahojda berušky,
že by se to tu začalo zase rozjíždět? :wink:

Mrtinko,spíš mám strach jak to zvládnu já :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Nějak mi to nepřišlo ale jsem na ni hrozně závislá.No a co ty,jak rostete.Se tu ani neukážeš :wink: .Taky se ti to pěkně krátí ,co?

Sunny,to víš že si pamatujeme.Jak jsi napsala starou přezdívku,hned jsem byla doma.Dofám že budeš chodit častěji.

Evi posíláme obr gratulaci.
6. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj Sunny,to si piš že i já si pamatuju,kolikrát na tebe myslím,jak válčíš :grinning: Zatím jen v rychlosti,mrňata už jsou vzhůru :grinning:
7. led 2010 v 06:42  • Odpověz
Markét vyjste ale ranní ptáčata.My probidili v jednu v noci celej barák.Adéla řvala že nechce bejt v pokojíčku sama a vymrzovala no hrůůůza.je to už druhej den ale chco ji naučit že k ní nebudeme každou chvilku běhat.Snad na nás sousedi nezavolaj sociálku. :sunglasses:
7. led 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
ahojky - tak koukám jaký jsou tu úžasný novinky :slight_smile:

Evi -velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sunny - ahoj :slight_smile:

Marky - koukám že u vás je to skoro stejný jako u nás - ten náš skřítek je taky pěknej "tyran" a pouští se do Kubíka hlava nehlava - prostě se milujou k sežrání :grinning: :grinning: :grinning: akorát Mates je pěknej prevítek a tahá všechny za vlasy - a chudák Kubík mu to ani nemůže vrátit - protože jeho nemá za co tahat :sweat_smile: on je Maťulda takovej náš skoro "plešounek" :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj Jani s těma vlasama to je děs :angry: .teď mi začala dělat i u jídla to,že když má v puse nějaký kousek,tak to vyndavá ručičkama :angry: Jinak je to v pohodě,až na ty noci,to se budí po 3 hodinách,pak má teda třeba dva dny,kdy spí do 4 a pak to ještě zalomí do 7,ale kdyby nejedla.....,jenže ona vytáhla dneska(včera) v jdenáct 200ml,ve 2 ráno 180ml a teď o půl šesté jsem už rezignovala a jen jí uhoupala,a teď už je zase vzhůru :rolling_eyes: přes den mi naspí sotva hodinu a v noci stejně nespí.Matýsek si včera zdřímnul ještě od 17 do 17.30,v šest se šlo koupat a až teď se vzbudil :sweat_smile:
No musíme to nějak vydržet no :slight_smile: Jinak Maty se už dva dny taky dva dny postaví,ale ještě neumí moc padat :grinning:
Marki třeba má jen nějaké období......snad to sousedi vydrží :grinning:
No nic jdu źase do válečného pole pro ty moje bojovníčky :grinning: a ukecaniny :grinning:
8. led 2010 v 06:48  • Odpověz
Ahoj holky,jste zachumelily ne :grinning: Já jsem včera zase jela s matějem na pohotovost,tentokrát mě ale spadl na železnou nohu od židle(už se totiž staví),najednou boule jak vejce :sweat_smile: ,tak jsem radši jela,naštěstí nezvracel a nic a je v pohodě,ale tohle už bylo moc,tak jsem radši jela :grinning: .ale je to děs.Jinak Evik snad už je doma,tak ať jí to jde od ruky :sweat_smile:
11. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Tak kde jste všichni? :frowning2: Je pravda,že nám teď teda blbnul net :angry:
13. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj Markét,
blbne to nejen tobě :frowning2: .Přijde mi,že celej koník kolikrát blbne.
Jinak u nás nic novýho.Od února jde Adélka do školky a já do práce.A taky tak trochu čekáme,že dostane neštovice.Podle dr. s tím máme spíš počítat,tak uvidíme.
13. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
Marki na jednu stranu ti závidím s tou prací :grinning: ,ale než se naděju,tak si budu něco hledat taky :sweat_smile:
To je v háji,než jsem otěhotněla,tak se mě každý ptal,kdy budeme mít mimčo a teď když už je mám tak se mě každý ptá,kdy budeme mít zuby-----ani v jednom případě,jsem nevěděla kdy to bude :grinning: Jinak já byla s Matějem v neděli na pohotovosti,spadl na nohu od židle,ale ta noha je kovová,najednou boule jak vejce,úplně jsem viděla jak roste :sweat_smile: ,tak jsem radši jela,nic mu teda nebylo,ani nezvracel,ani nebyl malátný,ale radši :wink: .Teď má moňo jak hrom :grinning: má to zrovna na čele :grinning:
13. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
Jééé moňo s boulí jsme měli teď taky.Adélka blbla v postely a nalítla hlavou na pelest.Hned ji vyrazila boule a moňo jak blázen.Dokud nestříká krev,tak to nijak moc neřeším.Už od mala.Bych nedělala nic jinýho než seděla u dr.v čekárně :grinning: :grinning: :grinning: .Ale taky jsem párkrát měla pěkně nahnáno,neboj.
Mě se teď každej ptá kdy budeme mít druhý mimčo.
13. led 2010 ve 23:06  • Odpověz
Marki,to já právě taky nelítám s každou boulí,to bych se tam mohla odstěhovat,ale tohle mě fakt vylekalo,tak jsem radši jela :sweat_smile:
JJ,ty otázky jsou hrozný,někdy už mě taky štvaly,naštěstí se mi teď vyhýbají,jelikož děláme všechno,co by jsme měli dělat až za 3 měsíce,takže je klídek a spíš se diví :grinning:
Jinak včera jsem s nima jela konečně zase ven a můžu vám říct,že další výlet bude až na jaře :angry: ,to se nedalo,buď to bylo zledovatělí,nebo jsem se bořila ve sněhu a teď ještě ten kočár tlačit :confounded: ......no děs-hnusná zima-já jen doufám,že až příští rok,kdy budou už moc ven i bez kočáru,nebude pro změnu jen bláto :grinning:
14. led 2010 v 06:45  • Odpověz
Ahoj holky!
Dnes jsme přišly z porodnice, malá je v pořádku, je to naše malá princezna. Já jsem měla trochu problémy, takže jsme musely v nemocnici zůstat déle než je obvyklé, ale už je to dobré.
14. led 2010 ve 23:57  • Odpověz
Ahojky Evi,vítej mezi námi maminama :wink: a hodíš pak nějaké fotečky? :dizzy_face: Hlavně,že jsi už v pořádku a malou si užívej jak to půjde,neboj,tím,že si jí budeš muchlovat jí nerozmazlíš :wink: A kdyby jsi potřebovala věcičky,tak dej vědět,růžového mám dost :grinning:
15. led 2010 v 06:57  • Odpověz
Evi,vítejte doma holky,
užívejte si to,ty miminka tak rychle rostou. :frowning2: Jinak věciček mám taky spoustu,stačí říct.
15. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
Evi - moc a moc gratuluju - na potíže brzo zapomeneš a zůstane už jen to pěkné :slight_smile: tak hlavně ať jste zdravé a malá krásně roste :wink:

Ze sněhu taky šílím... - za posledních deset let se snad nestalo aby byl sníh dýl jak 3 dny (myslím nějaká pořádná nadílka) a teď když to nejmíň potřebujem se ti nahoře musí takhle zbláznit :angry: :angry: :angry: už mě to fakt nebaví :rolling_eyes:
15. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Ahojte!
Tak už začínáme fungovat v jakémsi režimu, který samozřejmě řídí nejmenší člen naší rodiny :slight_smile: Jíme zhruba po třech hodinách, zatím mezi jídly pořád spinká, brečí vlastně jen, když má hlad. S prdíky zatím naštěstí nebojujeme, skoro se bojím, abych to nezakřikla. Probiotické kapičky mám sice nakoupené, ale nejradši bych byla, kdybych je vůbec nemusela použít :wink:
18. led 2010 v 15:14  • Odpověz
Evi nechci tě strašit,ale my s prdíky začali až kolem 2 měsíce :sweat_smile:
My zase bojujeme s usínáním večer a když už usne Míša,tak se po půl hodině vzbudí s šíleným brekem,takhle to funguje třeba do půl desátý,a když už jdu spát v domnění,že už bude klid,tak jen co se přikreju,tak zase spustí :rolling_eyes: pak už je teda do cca 4 hodin klid ,ale je to hrozný :frowning2: ,a teď se začal budit i Mates :angry: Ono,já bych jí nechala brečet,protože vím,že by usnula,ale když probouzí i Matese,tak tam jdu co nejrychleji :sweat_smile: Nejhorší je,že mě i strašně cestujou v postýlce :grinning:
18. led 2010 v 19:47  • Odpověz
autor
Marky - tak s tím cestováním taky bojujem - ještě že nemaji tu postýlku větší - to už bych je asi ani nenašla :grinning:
Se spaním jsem poslední dobou bojovala u Matýska - pořád se budil - ale teď - (musím zaklepat) už asi dva dny spinká docela pěkně. Tak snad to vydrží.
Jo a byli jsme s Matýskem na té mikční cystografii, jestli se mu nevrací moč do ledvin - a naštěstí nic nenašli - tak buď ty horečky byly ještě z něčeho uplně jiného -nebo se mu to už samo upravilo - což by bylo to uplně nejlepší :dizzy_face:
20. led 2010 ve 23:33  • Odpověz
Ahoj holky.
Nevím, jestli si mě ještě pamatujete, kdysi jsem si s váma psávala, ale už pěkně dlouho jsem se neobjevila. Nějak bylo pořád co dělat... A tady je pořád vše při starém :grinning: Jen dětičky rostou, přidělávají starosti i radosti...
Chci popřát Evajce ke krásný holčičce a malé do života jen to dobré, hlavně zdravíčko a štěstíčko :wink:
(Květka je bezva zpravodaj, když jsem neměla čas chodit na net :slight_smile: )

U nás se pořád něco děje... Tento týden jsem odstavila Eli (v 19 měsících) a překvapilo mě, jak to vzala statečně a rozumně, když to byla taková prsařka :grinning: Bez prsa vůbec neusla. Ale "bohužel" nebylo zbytí a tak doufám, že jsem jí neodstavila zbytečně. Dr mi to zatrhl. Zjistila jsem totiž, že čekáme další a to přirozeně při kojení, takže ani nevím, jak je to staré (kojily jsme pořád dost často). Dr to min. týden změřil na 6+2tt ale neviděl srdíčko :frowning2: Prý jen váček bez srdíčka. Tak jen doufám, že je mimi mladší, Já typuju, že by mohlo být o týden až 2 mladší, protože manžel jezdil pořád a dlouhodobě pryč. Ve St mám jít na Ko, ale nervíky pracujou a já mám zase pěkně nahnáno. Variant, jak jsme přišli o mimi už bylo dost jen ta bez srdíčka tu ještě nebyla...
Eli je velikej tulík a šikulka a už jí dokonce i začali očkovat. Na živé vakcíny si však bude muset počkat ještě min. rok. Musím se jít schovat pod peřinu, vyhaslo v kotli a já začínám drkotat zubama.
Mějte se krásně, zase mrknu a třeba i časem víc dočtu :wink:
Moc zdraví Koryna a Elinka
20. led 2010 ve 23:58  • Odpověz
Ahoj Kory,to víš,že si tě pamatujeme :grinning: Jinak holky,už budeme mít dva ZUBY!!!! :grinning: Matýskovi se klubou dole a řekla bych že i nahoře,holka zatím nic extra :grinning:
Dnešní noc,mě Michalka udělala to samé co Mates,o půl dvanácté se vzbudila,posra...,když už jsem šla lehnout,tak zase a zase byla posr... :sweat_smile: ,takže taky asi zoubky,tohle měl Mates a druhý den jsem mu je našla :sweat_smile:
Jani tak hlavně,že je v pořádku a co vy kolik už máte těch kusadel? :grinning:
21. led 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
Ahoj Kory - to je fajn že to šlo tak hladce :wink: :slight_smile: - teď jen aby to dobře dopadlo s tím srdíčkem a přibyla nějaká sestříčka nebo bráška :slight_smile: budem držet pěstičky na kontrolu :wink:

Marky - Mates jich má 6 (4 nahoře a 2 dole) a Kubík 4 :grinning:
Jo a Kuba už se předevčírem zkusil pustit - vydržel sice jen asi 2 vteřinky ale stál :dizzy_face: a bylo vidět že je to záměrně - doteď to bylo vždycky spíš jen tak omylem - jako že se zahleděl a "utekla" mu zeď :sweat_smile:
21. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj holky!
Nejdřív vzkz pro Crcu: doktorka je tam ve čvrtek dopoledne, nějak mi "štrajkuje" telefon, SMS nechtěla zaboha odejít, tak ti to píšu aspoň tady. Doufám, že se sem brzy koukneš.

Kory: držím palečky, aby sestřička nebo bratříček byli za cca 8měsíců na světě, to by byla paráda. Ještě jedno přirozeně bych taky brala, na další stimulaci už si netroufám, ne kvůli penězům, ale ty koňský dávky hormonů, co už v sobě mám... Nebudu riskovat, že se to nějak zvrtne a vyvolá to něco, co ani nechci pojmenovat a malá bude co nevidět sirotek, to ať je radši jedináček.

Jinak já jsem dnes skončila na gyndě, protože mě šíleně bolí jizva po nastřižení a teď už je k tomu i takové pálení, že už jsem ani sedět nemohla. Mám to nějaké podrážděné, takže si budu dělat oplachy Rosalginem, ale hojí se to prý pěkně.

No a náš prďousek Rozinka je zlatíčko, od včerejška sice trošku stávkuje s jídlem, ale doufám, že se to zase srovná. Dokonce mě nechá i trošku vyspat. Miluju její šklebíky, to je k zulíbání.
21. led 2010 v 15:46  • Odpověz
Evi díky :wink:
Jani s tím pouštěním mě to dělá holka :grinning: ,zezačátku jsem na ni houkla,jenže se lekla a spadla,takže teď jí nechávám a ona se vrátí zpátky v klidu :sweat_smile: ale je to s nima čím dál větší prča :grinning: ,jen už aby bylo po té hnusné zimě :angry: :angry:
Nám teda blbne zase pro změnu net,to je hrozný,buď to jde strašně pomalu,nebo se to úplně zasekne :angry:
21. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
já na něj nehukám - sleduju co z toho vyleze - Kuba naštěstí umí výborně padat - asi by z něj byl dobrej parašutista :grinning: vždycky se tak nějak skulí že se ani nebouchne (teda sem tam to taky nevyjde ale to spíš vyjímečně) - to Máťa je v tomhle horší.
Dneska se Daník rozhodl že kluky večer nakrmí - no bylo to kouzelný - až budu mít chvilku stáhnu fotky a video. Nejlepší bylo že byli ti dva naprosto ukázkově vzorní - drželi a baštili - a když jsem to pak převzala tak dělali ofrky jako obvykle. Oni jsou z toho Daníka jak u vytržení. Prostě je to k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2010 ve 23:24  • Odpověz
Jani tak tomu věřím :grinning: tohle mě dělají u manžela,když je krmí on,tak sedí,vzorně otvírají papuly,ale jen co jdu já,tak se sebou začnou mlet,Michalka si to začne tahat z pusy,kroutí se......... potvora malá :grinning: .A taky,když nejsem doma,tak je klid,ale jen co příjdu tak se mě nalepí oba kolem nohou a chtěj ke mě :sweat_smile: Dneska jedu po uložení malých na dámskou jízdu,tak snad usnou v pohodě a rychle,teď po dva dny to bylo ukázkové,tak jsem zvědavá :grinning:
22. led 2010 v 06:25  • Odpověz
autor
nejsou ty naše dětičky náhodou nějaký propojený :fearful: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 17:04  • Odpověz
Vždyť jsem to říkala už od začátku :grinning: :grinning: Taky jste na mě prskli ty těhu bacily :grinning:
23. led 2010 v 08:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.