• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
autor
No jooooooo - to je ono :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj holky.
To je sranda s dvojčátkama :sweat_smile: a jsem zvědavá, co budete psát až vám obě dětičky začnou běhat a každé jinam... :grinning: Vidím to u Sunny s klukama (možná si ji ještě pamatujete, kluci jsou o týden mladší než Eli). A jak umí oba lumpové spolupracovat, když něco chcou. Třeba odstranit plůtek před kamnama, aby se nespálili... a když jeden dostane výchovnej lupanec přes plínku, tak druhej jde a udělá to samý a už čeká, že dostane taky :grinning: :grinning: no fakt prča
Mě zase Eli dělá to, že schválně háže jídlo ze stolu nebo rve kytce listy a čeká až jí trochu plácnu přes ruku. A místo aby to bylo "výchovný" tak se zašklebí a udělá to zas a rovnou mi podá ruku nebo lí plácnu a hned mi podá i druhou a má z toho strašnou srandu. Tak nevím, jak jí už dát najevo, že to nemá dělat. Nebo mi vysypala čaje ze schodů z kuchyně do jídelny a když jsem to uklízela, tak mi tam hodila ještě další. Takže jsem jí hubovala a ona se na mě dívala se shora se skloněnou hlavičkou psíma očima ( a kdo by to vydržel se pak zlobit :grinning: ) a když jsem skončila, tak se na mě podívala takovým šibalským výrazem zvedla prstíček, zavrtěla s ním a říká mi: "ti ti ti" :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj Kory :grinning: Já je takhle vyhazuju od videa,jak ti cipísci jsou chytrý a už vědí jaký čudl zmáčknout,aby vyjela kazeta :grinning: ,taky na ně houknu,udělám tytyty,oni jakože chápou a jen zalezu za futra,tak už to zase zmačknou :grinning: a jak říkáš,Michalka se zašklebí,Matýsek vejskne :grinning: a pohled pro bohy,když stojí oba vedle sebe :sweat_smile:
Dneska jsem našla zub Michalce,ale Matesovi asi zalezl :sweat_smile: Jinak jsme v pohodě,už nevím kam co schovat a když něco před nima schovám,aby to nezašantročili,tak to nemůžu nakonec najít já :grinning:
25. led 2010 v 19:12  • Odpověz
Ahoj holky. Tak už zítra... to těch 14 dní nějak rychle uteklo. Jsem zvědavá, jak nakonec zítra u Dr. na KO pochodím :unamused: . Zatím jsou to dost smíšený pocity... na jednu stranu se těším, co kdyby přeci jen miminku ťukalo srdíčko a na druhou, co když ne.... Tak držte prosím palce :wink: Hezký večer
26. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
autor
jsou to prevítci - taky se vám zdá že se dívají jestli se vůbec někdo dívá, jeslti má cenu se s tím zlobením vůbec namáhat??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Kory - tak na zítra držím pěsti :wink:

Jinak dneska si Kuba stoupnul s takovou tou kukuřičnou křupinkou - a asi měl pocit že když se jí drží tak se nemůže nic stát - takže se držel křupky a skoro minutku stál uplně sám bez držení :sweat_smile: :sunglasses:
26. led 2010 ve 22:56  • Odpověz
Kory držííííííím palečky i s prckama :wink:
Jani asi se budu opět opakovat,ale přesně včera mě tohle dělala Michalka,ale nedržela křupku,ale mobil :sweat_smile: To kupuješ křupky ve zdravé výživě?U nás je mají v obchodě,jsou to bio,ale jsou solené,tak jsem je nebrala :confounded:
V pátek mě holky přišel dopis z Všeobecné pojišťovny,že jim dlužím 2100KČ na pojištění :angry: ,když jsem tam volala,tak mě řekli,že když přecházím z mateřské na rodičák,tak že se to musí nahlásit :unamused: ............pošlou ti 3 prdele lejster a papírů,ale aby to tam napsali to ne :angry: Jak já to mám vědět,jakobych rodila každý rok :sweat_smile: Včera jsem zrovna říkala.......,tobě se narodí mimino a ty neděláš nic jiného než lítáš po úřadech :angry:
27. led 2010 v 06:19  • Odpověz
Ahoj holky. Díky za držení palců. Už jsem zpátky a u nás.... Jako vždy, nic nemůže být v klidu, tak jak má :unamused: . V noci jsem začala krvácet a ráno jsem na nic nečekala a jela jsem hned, takže jsem tam u Dr. byla úplně první a počítala jsem už s janým verdiktem. Dr. mě ale překvapil. Prý je tam jedno pěkné miminko se srdíčkem a důvod proč krvácím, prý žádný nevidí. Ale dobré to prý není :frowning2: . Navýšil mi dávku Utrogestanu a přidal Ascorutin a za 14 dní další KO a kdyby se to nelepšilo, tak kdykoliv. Miminko prý teď vypadá asi na 7+5tt (před 14dny to bylo 6+2tt), ale prý to nejde změřit, ať to beru jen jako orientační (pořád Dr. tvrdí, že jsme si to pořídili v době, kdy byl manžel 14 dní pryč. Tak pak leda se sousedem, ale o tom nic nevím :grinning: ), protože prý mám protáhlou a zakloněnou dělohu a miminko se drží až úplně vzadu nahoře, takže se tam prostě s tím UTZ nemůže líp dostat a hold s přesnějším určením stáří budeme muset počkat, až ještě trochu povyroste. Tak hlavně, že je tam srdíčko :dizzy_face: a mám se šetřit a snad to bude dobrý
27. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
autor
Kory - tak to je fajn - tak teď jen držíme pěstičky aby to krvácení přestalo a všechno bylo tak jak má :slight_smile:

Marky - já to kupuju v cukrárně - mají tady buď mírně solené nebo jen přírodní - tak beru ty - jsou to takový žížalky a klukům děsně chutnaj :dizzy_face:
27. led 2010 v 16:06  • Odpověz
Janko, ty křupavý hady mají u nás v Raciu i rýžové, kukuřičné, jáhlové a Eli chutnají všechny. Tak se taky koukni, ať mají děti změnu. Taky se dají sehnat bez soli ty pufovaný rýžový nebo pšeničný chlebíčky. Eli je větší, tak jí kupuju BIO v Tescu ty s amarantem, ty miluje, ale je tam malinko soli. Zkus je sama ochutnat, opravdu moc slané nejsou.
27. led 2010 v 17:07  • Odpověz
Kory to je super,držíme vám palečky,aby to pokračovalo tak jak má :wink:
28. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Holky díky. Krvácení už přešlo, tak snad to bude dobrý.
Jak se vám jezdí s kočárama v tomhle počasí? U nás je to bída a to máme teréňák. Eli už je ale veliká, tak jezdíme spíš na saních a pěšky (i když to se chce potvůrka spíš nosit a dojde pěkně jen do obchodu pro "éjam"= lízátko. Prostě to chce motivaci. Dneska jsem jí chtěla ukecat na rohlík a to se nějak nepovedlo. Sladkostma jí krmí děda, já hudruju, že jí to ještě nechci dávat. Tak se jí snažím oblafnout, jak to jde a jako éjam jí dám třeba plátek citronu a je spokojená :grinning:
28. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
autor
Kory - tak s tím citronem- to je teda dobrá :sweat_smile:
Jinak co se týče ježdění... NENÁVIDÍÍÍÍÍÍMMMMMM SNÍÍÍÍÍHHHHHHHHHHHHHHHHH :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: - ale jinak úúúúúúúúúúúpppplně v pohodě :grinning: :grinning: :grinning: - tak dlouho už nebyla pořádná zima a oni si to musí vybrat zrovna tenhle rok :rolling_eyes:
28. led 2010 ve 22:29  • Odpověz
tak na sníh mám úplně stejný názor jako Janča :angry: a příští rok až budeme moc blbnout už ve sněhu,tak bude určitě bláto :angry: Jinak já nikam nejezdím,a to mám taky traktor :grinning: ,mám otevřenou větračku a větrám i dveřma,ono s Matýskem by to bylo na nic,co mělk tu laringitidu,tak se máme vyvarovat přechodům z tepla do zimy(myslím tím ty mrazy),takže mají smůlu :unamused:
29. led 2010 v 06:52  • Odpověz
autor
Marky tak to je blbý... :unamused: - no já s tím sněhem teda bojuju statečně - kluci jsou děsně protivní když jsme zavření doma, takže aspoň jednou za den se snažím s nima vylézt ven. Naštěstí ty hlavní chodníky jsou celkem udržovaný, a tam kde to není to halt musím nějak probojovat.
29. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
ahojda lidičky - mám prosbičku - pokud se vám bude chtít dejte nám svůj hlásek do soutěže (fotka č.9 :o) )http://www.trebicskecentrum.cz/system001/blok-vpravo-1/nej-mimi
všem kdo nás podpoří předem děkujem :o)))
1. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holky.
Janko, poslala jsem vám hlas, snad to pomůže. Tam je dětí.... Kluci už jsou tak velicí, to to letí!
Eli teď spí a já odpočívám. Poslední dobou spíš jen tak přežívám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sice nezvracím, ale mám pořád na krajíčku a každou chvíli se mi navalí, ale nezvracím i když se skoro přeroluju. A čištění zubů... to je hrůza. Snad kdybych se vyzvracela, tak by se mi ulevilo a taky ta únava, co se nedá ani ovládat. Tak mi úplně chybí energie s Eli něco podnikat :frowning2: Ven se ale před obědem vždycky vypravíme, když dole babča vaří... aspoň uteču všem těm smradům :grinning: Dneska si Eli potřebovala vzít s sebou ven kočárek a Ájou=panenkou. Tak jsme byly poprvé venku s kočárkem. A ta opice ho pak během mžiku s lehkým srdcem vyměnila za lopatu :grinning:
1. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
autor
díky za hlásek - tohle ti fakt nezávidím - já jsem to naštěstí nepoznala - nedovedu si ani představit jaký to musí být v takovým stavu ještě lítat kolem prcka.
2. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
Jani taky tam máš jeden :wink: Kory teda upřímně,mě bylo zle do 17tt a to jsem mohla jen ležet a nelítat kolem dítěte :grinning: klobouk dolu :wink:
Jinak holky jukněte do albíčka :grinning: to je prde...,to jsem zase na něco přišla :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
Crco, a nemáš strach, že ti z ohrádky brzy vypadnou?
Jojo :grinning: krabice to je super osvědčená věc- nejlepší hračka :grinning: Moc jim to tam sluší
To mě ani nestraš, že tak dlouho :confounded: , ale pořád může být i hůř. Vůbec si nedokážu představit, jaký to musí být šílený, když nějaká mamina nemůže ani vypít vodu... brrr. Ale že mi je blbě, tak to mě docela uklidňuje. Dneska v noci jsem zase začala špinit a bolelo mě břicho :frowning2: , tak jsem šupla Eli babičce a radši jsem se dopoledne jen tak vyvalovala a vegetila. Odpoledne to přešlo a už je to OK. Jen klidu to moc nepřidá
Janko a tobě ani s dvojčatama nebylo blbě?

Holky, pamatujete na Květu? Ta sem už asi nechodí, co? Ale snad to můžu prásknout...už to má za pár :grinning: 8.2. jestli to teda vydrží, tak jde na plánovanýho císaře. Snad už ten konec bude mít klidnější než poslední 2 dny. Hold i s jedním mimčem to může být plné překvapení
2. únor 2010 ve 22:41  • Odpověz
Kory já už jí mám danou úplně dole :grinning:
Na Květu si pamatujeme,i sem občas zavítá,tak nám to psala :wink: Toto letí,za chvíli je na řadě ještě Martinka a zase budeme kompletní maminky :grinning: konečně jsme se všechny dočkali po tolika letech :dizzy_face:
3. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahojda,
tak to jsem ráda že na mě myslíte.protože tento týden byl pro mě a mimi opravdu dosti krušnej.Tady Vám přepošlu co jsem posílala kamarádkám na jiné forum co se mi přihodilo ze soboty na neděli:
Ahojda holky,
moc se omlpuvám že jsem se dříve neozvala ale opravdu jsem neměla síly jak na nět tak na sms.
Sobotní noc byla pro mě snad ta nejhorší v životě.Opravdu jsem chtěla umřít co jsem měla za bolesti.To víte rodila jsem před 17 lety tak si točlověk ani nepamatuje.
V šest hodin jsem si udělalak k večeři míchaná vajíčka se šunkou.Ani jsem to nemohla dojíst.No a v půl osmé jsem dostala strašné bolesti.Myslela jsem že to je po té večeři.Byly nepravidelné ale co hodinu.A jako na potvoru jsem byla doma sama.Manžel šel někam chlastat i když věděl,že to může být každým dnem.Ale co naděláte když si chlap něco usmyslí že.Synek byl někde venku.Takže jsem byla absolutně bezbranná.Bolesti ale začali být pravidelné a silnější.Nejvíce mě bolely v kříži a pak na hoře na břichu.Tak jsem si říkala že kdyby to byl porod tak mě bolí dole podbříšek.No nevěnovala jsem tomu takovou pozornost a stále si myslela že mi nesedla večře.V půl deváté dorazil synek a vše mu říkám,že asi pojedu do porodnice.Mezitím jsem si psala s kamarádkama po icq co mám dělat.Doporučily teplou sprchu tak jsem do ní hupsala když už byl synek doma aby mě pohlídal.Mezitím jsem pro jistotu si zalarmovala soudedy,protože jsem věděla že manžel nebude schopný podle hlasu.Sprchy vůbec nepomáhaly a bolesti byly čím dál intenzívnější a častější.Vydržela jsem to do čtyřech do rána,ale pak jsem vzbudila manžela (který přišel opravdu podroušeném stavu a to mu nezapomenu) že si musí dát kafe a sprchu a že musíme jet že už to nejde vydržet.Nebudu popisovat jak to vypadalo než jsem ho pořádně probudila.Tak jsem tam dojeli.Sestra byla nepřijemná asi jsem ji vzbudila nebo otravovala,protože před námi odcházel taky pár domů asi měli jen poslíčky.Tak mě dala na monitor a za chvilku přišla nějaká mladá rozespalá doktorka a říkala že mě musí prohlídnout.Teda takovou bolest u prohlídky jsem nezažila.Nevím kam až s tím s svým prstem chtěla zajet,ale vyhrkly mě slzy.Odpověděla že jsem naprosto zavřená a že se teda uvidí podle monitorů.Pak zmizela i se sestrou a celou hodinu jsem ani jednu neviděla.Nevím koho bych se dovolala kdyby mě fakt bylo špatně.Jen jsem z povzdálí slyšela plakat miminka.Za hodinku si obě přiráčeli přijít.Oddělali monitor a doktorka prohlásila,že to nic není že jsou to jen poslíčci a že musím zaplatit 90 Kč za pohotovost.Jako by na tomhle sakra záleželo.Mě to v tu chvíli bylo naprosto jedno.A že pokud nebudu krvácet nebo my neodteče plodová voda že nemá cenu tam jezdit.A pak se mě milostivě zeptala proč mám naplánovaného císaře.Odpověděla jsem ji a bylo vidět že neví která bije a že tu nemoc nezná.A když jsem jí řekla že to je kvůli tomu že při prvním porodu se mi utrhlo kus krve a dostalo se to do podvězku mozkového tak čuměla jak péro a proto nechce můj Dr. riskovat aby se to stalo znovu.A než dopsala zprávu tak jsem musela rychle na wc aby se vyzvracela.Samo že celá večeře šla do .......Dostala jsem d ní prothazin na sklidnění abych se prospala.Dojeli jsme domů a já celou neděli prospala.Ale vždy když jsem šla na wc tak ze mě šel takový nahnědlý výtok.Nejdříve jsem si říkala že to bude asi tím jak mě drasticky prohlížela,ale ono to tvá i dneska,tak uvidím a asi odpolko zavolám do porodnice co tedy mám dělat,abych třeba zase někoho neobtěžovala.
A aby toho nebylo málo tak jsem nedělní noc ztrávila na wc průjmem ale šla ze mě voda jako při klistíru.Tak fakt nevím co semnou je.
Ted snídám jen suchý rohlík a ořký čaj
Ještě jednou se omlouvám že jsem vám pravdu nedala vědět ale určo to po mé story pochopíte.Nějak mě opouštějí síly.
Tak to je asi vše odemě.¨Mějte hezký den a pohladtě ratolesti a bříška
Květa
3. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
No a aby toho nebylo málo tak tohle se mě stalo v úterý:
Ahojda holky,
paráda že všem kontroly dopadly dobře jen já asi zase budu černá ovce.
Dnes jsem si byla vyběhat předoperační vyšetření.Jel semnou manžel protože jsem ke svému internistovy musela jet na šestou ráno a vzala jsem i mamku protože jsme tam měli obě dvě naplánované kontroly.A co čert nechtěl.Manžel nás tam dovezl a musel jít na nějaká vyšetření protože poslední dobou má vysoký tlak.Tak že si to půjde oběhat a my si zatím uděláme s mamčou to samé.
Setřička nás vzala obě dvě do čekárny kde nás zvážila a změřila.Opět hubovala že jsem zhubla (od soboty mám 2 kila dole kvůli tomu průjmu).Posadila nás aby jsme čekali na doktora.Já jsem se zvedla že jí musím dát ty papíry a najednou mě začala slabost na srdci a prý jsem omdlela (nepamatuji si to).Hned mi prý doktor natočil EKG a já se probrala.Zeptala jsem se jestli je vše vpořádku a než jsem se nadála stáli nademnou 4 chlapy v červených uniformách.A že neuhodnete kdo to byl???Byly to chlapy z rychlé záchranky.Doktor mi to ani nestačil říci že je zavolal a už mě něco napichovali můj doktor jim vysvětloval co a jak a během deseti minut jsem byla na JIPCE v nemocnici.Tam proběhl koloběh co má za nemoc atd.... Samo že o ní nikdo nikdy neslyšel když jí mám asi 1:10 000 000 lidí.Udělai mě všemožná vyšetření včetně toho předoperačního.Dostala jsem dvě infuze a prohlásily že ta slabost je z dehydrování po těch mým průjmech a pokud se to nezlepší že musím zítra na infekční.A doporčily mě hned zajít na porodní aby zvážily jestli neudělat hned císaře když jsem nalačno a se vším připravená.Na porodní jsem si musela už ale dojít pěšky ale ještě než jsem tam šla musela jsem jako vždy řádně zaplatit řádný poplatek 30 Kč.
Na porodním nechápali co tam dělám.Natočily monitor a že prý nevidí důvod dělat císaře a že mám počkat do 8 tak jak je to domluvené.
No a po tom všem jsem jela domů.
No není to nádherní žít v Kocourkově a hlavně za vše platit když skoro umíráte????Hihihihihihi
Tak to je asi vše ode mě.Prcek se mě prostě drží a do zimy se mu nechce.Se mu nedivím taky by se mi do zimy a do tohoto cvoklého světa nechtělo.
Tak ted už ho jen hladím a přemlouvám,aby už vydržel že pan doktor se nám snad vpořádku vrátí z hor a bude na nás hodný a konečně nás bude chtít aby jsme už byly na světě.
Mám radost že u vás je vše vpořádku a že jste snad všichni zdraví a kontroly dopadají tak jak mají.My měli jít zítra ,ale tím že jsme tam šli dneska tak už mě tam nikdo nikdy neuvidí a doufám že až toho 8.2 jak je domluveno.
Mějte se hezky jdu hajat abych ty tři probdělé noci dospala a ještě něco navíc protože malému se to blíží a těch probdělích nocí bude ještě spousta.
Tak zatím ahoj
Květa
3. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
Jinak s Martinkou jsem v kontaktu.Daří se jí dobře je o 4 týdny méně těhotná jak já takže to budeme mít hezk za sebou.Jinak 5.2 jde na kontrolu a říkala že musí hooooooooooooooodně odpočívat.Však vše píše ve svém albíčku když se budete chtít podívat.jinak já mám nové albíčko na fotečky ale není to dodělané hodím ho sem a zkusím si ho dát i do toho fotáčku co je u mého jména snad to půjde.
Jinak s miminkem jsem opravdu domluvená že po těch všech patáliích co nás tento týden potkali už žádnému jinému doktorovi nevěříme a počkáme si hezky na toho našeho až přijede z hor a v pondělí 8.2 nastoupíme na ten náš plánovaný řez.A holky divte se dokonce chce jet do porodky i náš 17 letý synek a strašně se na brášku těší.Samo že ani manžu ani synka na sál nepustí ale oba dva ho chtějí potom fotit až jim ho přinesou.
Nevíte někdo něco o Evče.Nechci jí moc volat a otravovat.
Tak zatím ahoj a kdyby byl někdo ve spojení s Evčou pozdravujte ji
Květa
3. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
jsem to ale blb nedala jsem sem ten odkaz.Jinak postupně ho budu doplnovat
http://kveta1974.rajce.idnes.cz/
3. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Jejda, na Martinku já úplně zapomněla a s tou jsme si hodně psávaly a zakládaly jsme spolu Sanusačky na neplodnosti. Kdy ta má rodit a jak se má? Co budou mít?

Květi, takže dneska už prcek nezlobí? :slight_smile: Jaký má Martinka albíčko? Ráda bych nakoukla :wink:
Já jsem taky ostuda, že nedoplňuju aktuální fotky. Jenže jich je tolik..... Ale musím to přetřídit a srovnat do alba než bude to další mimčo, pak už bych to asi vůbec neudělala
Květi, náhodou je to od synka hezký. Čerstvý miminko se jen tak neuvidí. (Jen jestli v tom není ten ulejvák ze školy, jak jsi říkala :grinning: ) Víš jakej to pak bude ostřílenej otec :grinning: Za chvíli můžeš být klíďo babičkou :grinning: :grinning: :grinning: jestli ho teda malej bráška totálně neznechutí až bude celý noci křičet... ale možná že bude rád vozit a na kočárek lovit holky :grinning:
3. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
Holky, nedívaly jste se dnes večer na Nově na ty tlusťochy? Myslím, že se to jmenovalo "Otec XXXXXL" Fakt hrůza. Já nestíhala valit oči, co je možný. Prý láska k dětem ....!? Po dlouhý době jsem si připadala jako modelka :grinning: i když taky bych pořebovala aspoň 2O kg shodit. Ten pořad docela sedl, páč mému těhotně rozhoupanému žaloudku k večeři sedl vlašák s rohlíkem! Sama jsem se divila, ale docela sedl :grinning: Po dlouhé době mňamka i když v tom byl salám. Fakt nechápu :grinning:
3. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz
Kory koukám jaký máš termín porodu :sweat_smile: Koukala jsem,ale ke konci jsem vytuhla,ale s tou modelkou máš pravdu :grinning: Já jsem tady na nervy už že mě pořád drží 7 kg na víc a ne a ne jít dolu,už jsem se i naprdla a koupila si dvoje rifle,samozřejmě,že větší,no když vidím tu šíři,tak je to děs :angry: ,ale pořád si říkám,hlavně,že máme krásné a zdravé děti,to ostatní je mi fuk,ale když se tě pak lidi ptaj,jestli nečekáme další :angry: ........,nevím asi si myslí,že za půl roku budu vyypadat jako modelka :rolling_eyes: .Já jsem teda všude už na normálu,ale i když jsem přibrala jen 18kg,tak všechno do břicha,taky to podle toho vypadá :unamused: .Na rehabce mě tenkrát říkala,že po dvojčatech je to až 2 roky,než se spravím do normálu,tak teda potěš :grinning: Copak o to,v zimě to jde,to je člověk zachumlaný,ale v létě.........
Jinak Martinka má albíčko"Marhulinka" :wink: a čeká Kubíčka :slight_smile:
4. únor 2010 v 06:53  • Odpověz
Ahojky všem....já vás nemohla ani najít :slight_smile:
Tak jdu jen podat hlášeníčko....že s prckem jsme o.k.,nastoupila jsem na mateřskou a za pár týdnů už budeme konečně prcoška držet v náručí!!! Moooooooc se na něj těšíme....
Dneska jsme měli kontrolu,vše je o.k.,jsem zavřená,hrdlo se nezkrátilo /posledně ano,tak jsem jen musela se víc šetřit/. Doma máme už všechno připravené,sbaleno do porodky mám taky...dneska jsme dovezli domů kočárek od rodičů a teď jen odpočívám a čekám :grinning:
5. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
Kory tobě mooooooooooc gratuluji!!! Jooooo zázraky se prostě dějí,taky bych si to tak potom představovala :wink: :slight_smile: Tak snad se mi pak opičení povede :grinning:
5. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
Téééééda koukám,že už jsem tu napráskaná :grinning: já i Kuba :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.