• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Tak se opatrujte,užívejte si dětiček a někdo navíc i toho bříšenka a já zase nakouknu...
5. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
Ahojky, jsem po druhém KET zavedení 2 embryí a zase se to nepovedlo. navštěvuji CAR Apolinář Praha a chtělaa bych znát váš názor na tuto nemocnici.Dík
5. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Vasjo,my tady všechny chodily do Sanusu(Hradec Králové,Pardubice,Jihlava..)takže s Carem u Apolináře tady asi nebude mít nikdo zkušenosti :sweat_smile: Jinak k tomu Ketíku,moc mě to mrzí.Kolikátý pokus jsi už měla?
5. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Martinko pomiň ale prásknout jsem tě musela :grinning: vždyť by mě ukamenovaliy:grinning: :grinning: ale tohle se může prásknout,o jsou všechno jenom samé krásné věci :wink: Snad jsem tě nějak nerozhodila a ty neporodíš :grinning: ještě vydrž :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
autor
Teda Květko - to je síla ty tvoje zážitky - stačí už jen po té zdravotní stránce - natože pak ještě "příjemný" nemocniční personál :unamused: :angry: Ale už se vám to krátí - tak ať je to všechno v pohodě a bez komplikací. A ty budeš mít toho císaře s plnou narkozou? Na toho manžela u porodu to ses ptala? Já jsem měla teda císaře s Epidurálem a manžel tam byl se mnou. Měli tam nataženou takovou tu zelenou plentu takže přímo na ten řez neviděl (ostatně o to by nejspíš ani nestál :sweat_smile: ) Ale celou dobu mě mohl držet za ruku a miminka jsme viděli hned jak je vytáhli ven :dizzy_face:

Kory špatně mi nebylo ani u Daníka ani u dvojčat - pojem těhotenské nevolnosti mi naštěstí nic neříká :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
autor
jinak - jdem se pochlubit jak jsme dopadli včera v poradně - tak Maty 8,5kg a 69cm a teď se podržte židle - Kubík 10,8kg a 73cm a já furt proč mám ten kočár tak těžkej :grinning: :grinning: :grinning: Teď jsem koukala jak na tom byl Daník - a i toho Kuba předběhl - ten měl 10,08 - takže skoro o třičtrvtě kila míň akorát měl o 5cm víc -ale kdo ví jak - ono záleží na tom jak je natáhnou - já myslím že Kuba má víc než těch 73. A to měl Daník do začátku o kilo víc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
Marti, mám velkou radost, že se máte dobře a že vše probíhá bez komplikací :slight_smile: Tak jen tak dál :wink: A s tím opičením... myslím, že chvíli budeš mít plné ruce práce i s jedním miminkem, ale kéž by vás pak sourozenec tak překvapil, jako nás :grinning: Kdy máš termín?
Teda Janko, to jsou obři :fearful: To se ti pěkně pronesou! My včera vážili Eli na váze pro miminka hned několikrát, seděla krásně vůbec se nevrtěla a má 11, 06kg a to je jí 20 měsíců.
5. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no švagrová má holčičku 18 měsíců a mají přesně 10 kg :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
Crco však jooooo neboj neporodím-teda určitě to nebude tebou :wink:

Kory díííííííky...jen neboj opičit se hnedka nebudeme,to až tak po dvou letech :wink:
6. únor 2010 v 05:56  • Odpověz
Jani,my jdeme 24.2 do poradny(to mají naši kluci svátek :grinning: ),tak jsem taky zvědavá,v 8 měsících měli 71,5 cm,Matěj 8,45kg a Michalka 7,01kg,ale teď když stojí oba vedle sebe tak mě příjde,že je Matýsek tak o 2cm delší :sweat_smile: Michalka je zatím mrňavá nudle :grinning: ,za to vydá za 3.Holky,mě je schopná vylézt na krmící židličku :sweat_smile:
6. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
ahojky holky, ráda vás všechny zase po delší době zdravím :dizzy_face:

Tak jsem si přečetla pár příspěvků a koukám, že dětičky pěkně rostou. Jani, koukala jsem, jaké máš "obříky" :slight_smile: Můj synoveček teď bude mít 24 měsíců a má něco přes 12 kg :slight_smile: nedovedu si představit, jaké to musí být teď v tomto sněhu vozit kočárek se dvěma dětmi po nevyhrnutých chodnících. :angry:

Evi, sice opožděně, ale gratuluji Ti k holčičce. Ať Ti dělá jenom samou radost a ať jste zdraví!

Marti, tak koukám, že i ty už to máš "za pár"....už se asi nemůžeš Kubíka dočkat viď? :slight_smile: teda já už bych byla hodně netrpělivá :wink:

Markét jukla jsem do tvého albumku. Máš krásné dětičky a tatínek si s nima hodně vyhraje,co? :sweat_smile:

Kory, dost často si na tebe vzpomenu. Jsem ráda, že jste s Elinkou v pohodě. Také ti moooooc držím pěstičky, aby to s tím miminkem v bříšku dobře dopadlo!!!!
7. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Jé, ahoj Niky!
To je doba, co jsme si psaly naposledy. Koukám, že u teba v profilu nic nového :frowning2: Jak se máš a jak válčíš? Doufám, že jste to ještě nevzdali a bojujete dál. :wink:
Holky, myslím na Květu. Dnes je poslední den doma s bříškem a zítra se můžeme těšit na zprávičku :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj Niky!!!Tak jak válčíte? :fearful: Díky za pochvalu,máš pravdu,že je z nich přímo pos... :grinning:
Květko,tak na zítra tfuj tfuj tfuj a budu netrpělivě koukat,na zprávičky :wink:
Jinak tady je naše nový fáro,už je na cestě :wink:
http://www.baby-toys.cz/detail.php?zbozi=865044
7. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
Květko,také držím pěstičky a myslím na tebe!!!!

Markét, teda, vy bude mít pěkný fáro :slight_smile: moc se mně líbí ty barvičky-jak je to krásně rozdělené pro holčinu a klučíka :dizzy_face: fakt super!

holky chodí sem Vigonka? Četla jsem pouze pár příspěvků dozadu a nikde jsem od ní nic nečetla. Nevíte, jak se má?

Kory, nevzdali jsme to. I když už to začíná být dost stresující. Začátkem prosince jsem zase (už po třetí) otěhotněla, ale skončilo to v lednu samovolným potratem :frowning2: Už mám všechna možná vyšetření za sebou a prý bohužel je u mě nějaký skrytý problém, proto to dvakrát skončilo SP, protože v prvním těhu byl chlapeček při předčas.porodu úplně zdravý. Možná tím, čím jsem si už prošla, jsem v dalším těhu tak vystresová,že to pak skončí špatně.....nevím ale,jak mám být to tom všem v "pohodě"...prostě to nejde...achjoo.....tak snad příště to už dopadne dobře....doufám v to :slight_smile:

Jinak bych chtěla v tomto počasí aspoň lyžovat, ale zatím nesmím, byla jsem na revizi, tak musím mít klidový režim.Ale už se těším na pohyb :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
Niky já mám stejně dojem,že Matýsek bude v růžovém a Michalka v modrém :grinning: :grinning: zatím se tak projevujou,kluk je děsný cíťa a holka by i hlavou zeď byla schopná prorazit :grinning:
Tak ti Niky přeju do toho roku 2010,jen to nejlepší a nejhezčí a hlavně ať se zadaří :dizzy_face: ono se to lehko řekne,buďte v klidu :confounded:
Vidíš to,Vigonka,tak o té taky nic nevím a ani si nepamatuju,jak na tom byla :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
Ach jo Niky :cry: To mě moc mrzí a ještě, když je to tak za čerstva :frowning2: Možná je to blbej dotaz.... skončilo to vždy ve stejném tt? Sestra taky několikrát potratila a Dr to zatím neřeší. Genetiku vám už vyšetřovali? (Kdyžtak zkus ještě cvičit podle Mojžíšové.) Holka, úplně si to dokážu představit a je jasný, že v dalším těhu prostě nemůžeš být v klidu. Nejlepší by bylo otěhotnět, pak se nechat uspat a probrat se po 24tt :slight_smile: Snad si ještě stihneš užít tý sněhový nadílky, zasportovat, dobít se trochu endorfinama.... a pak.... budu vám MOC držet palce :wink: Máte nějaký mrazáčky? A jestli budeš chtít tak na tebe na dálku plivnu trochu toho těhu překvapení :sweat_smile: Moc bych vám to přála a obdivuju tvou vytrvalost
Crco, kočárek krásnej. Hlavně aby se vám osvědčil v provozu na hrbytých chodníkách, ale prima je, že bude podstatně lehčí. Dětem to v něm bude moc slušet :sweat_smile: Už se těším na fotečku
7. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj holky!
Právě mi volala Květa !!! V 10.30 se narodil Davídek, 3000 g, 49 cm !!!
Moc s Rozinkou gratulujeme a přejeme do života jen to nejlepší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Květa je na JIPce, cítí se docela dobře, jenom ji trošku bolí bříško, malý je zatím u sestřiček.
8. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Vyřizuji taky pozdrav od Květky. Davídek je prý to nejkrásnější miminko :dizzy_face: :grinning: , má černé vlásky a sestřičky jí ho nosí na kojení. Takže jsou oba zdraví a zdraví (vás) :grinning: Už se těším až uvidíme krásné "malé" miminko (víc, jak 3 měsíční Eli :grinning:) Tak hodně zdraví oběma!

Evi, nechceš poslat nějakou fotku malé?
8. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
ahoj holky,
jestli budete mluvit s Květkou, tak moc gratuluji!!! a Davidkovi přeji jenom to nejlepší :wink: do života. Ať dělá jenom samou radost rodičům :slight_smile:

Evi, přidávám se ke Kory, ráda se podívám na fotečky vaší princezny :wink: nedáš nějaké do albumu?

Markét, a po kom Vaše děti jsou? :grinning: Jsem zvědavá, jestli za pár měsíců bude stále chlapeček cíťa a holčině zůstane to "tvrďáctví".

Kory, vyšetření mám všechna za sebou. A teď znovu se dělá velmi podrobně genetika-i když už jednou byla-a dopadla dobře. Kory, ani jsem o tom nepřemýšlela, ale tt byl u poslední dvou těhu "téměř" stejný-lišil se o týden...opravdu jsem si to ani nijak neuvědomila, a je to docela k zamyšleni... A v prvním těhu se chlapeček narodil velmi brzy..Chodím na jeho hrobeček a cestou potkávám maminky s dětmi a tak si říkám, že už jsme mohli mít také dvou-leté dítko, kdyby lékař nezanedbával vyšetření. Začínám z toho být už docela smutná.Jinak mrazáčky máme tuším čtyři. A Mojžíšovou cvičím poctivě každý den už tři roky. Jenom vyjímečně cvičení vynechám.Docela mě to i bavilo....začnu zase za 1-2týdny, ale musím se přiznat, že když to stále k "ničemu" nevede, tak už se mi teda VŮBEC nechce znova začít-ale jak se znám,jsem starý poctivec,takže do toho zase půjdu...prostě musím zase udělat maximum,abych znova otěhotněla a snad se šťastným koncem....Přestávky jsem měla akorát, když jsem otěhotněla.

Holky, chodíte s dětma do bazénu na plavání?
8. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ahojky,tak Květko gratuluju k Davídkovi :wink:
Niky-Michalka je poděs po manželovi,je i hyperaktivní :grinning: to byl manža taky a Matýsek je cíťa po mě :grinning:
do toho bazénu bych jezdila ráda,jenže se dvěma? :rolling_eyes: To abych měla ještě někoho sebou :sweat_smile: A teď bych stejně nejezdila,Matěj měl laringitidu a tak jsou nejhorší přechody z tepla do zimy,natož z bazénu,takže ani moc nechodíme ven :unamused: Už aby bylo jaro :angry: ten sníh a zima jsou hrozný :angry:
8. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
Holky, já se omlouvám. Fotek máme milion, ale já nějak nejsem schopná nějaké pozmenšovat, aby se daly dát na net. Manžel fotí do nějakého režimu, kdy jsou ty fotky sice super kvalitní, ale tak objemné, že když jsem chtěla kámošce poslat jednu mailem, napsalo mi to, že je to jako příloha příliš objemné. Ale já se k tomu dokopu, jenom nevím kdy.
Dnes jsme byly v poradně, malá už váží 3900 g, od kontroly minulé pondělí přibrala 150 g. Před tím to bylo vždycky 300 g za týden. Dr. je s ní moc spokojená, prý krásně prospívá.
Je to pusinka, minulý týden jsme koupili kolotoč nad postýlku. Je úžasný, jak je vždycky zhypnotizovaná, když jí ho pustím. Teď večer se dokonce začala usmívat, když se začal točit.
9. únor 2010 v 00:10  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem dnes byla gyndě,protože jsem zase začala po té revizi špinit,těch 6 týdnů byl klid a pak zase :angry: prý jestli nejsem těhotná :grinning: jedině že bych byla Panna Marie,když pořád špiním,tak nic není :grinning: chudák manža,ale zvládá to,nic s tím nenadělá :grinning: dal mě nějaké prášky a pak mám přijít na hormonální profil :rolling_eyes: E
vi,já to mám nastavené na mail,takže fotky jsou dobře posílatelné a jsou i hezké a to mám foťak za 2400kč :wink:
U nás jsou teď hrozný noci :unamused: ,když se nebudí Máťa,tak Míša :confounded: a to máme sirup na spaní a buzení,jsou to homeopatika,ale zatím nic moc,naštěstí jsem přes den v pohodě,že nejsem ospalá :sweat_smile:,ale asi to máme k zoubkům :slight_smile:
9. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
Nějak takhle nastavit foťák u nás nepřichází v úvahu, protože si manžel ty fotky upravuje v různých programech a na to potřebuje fotit právě tak, jak fotí
9. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
Crco, na zoubky zkus homeopatika Chamomilla Vulgaris. Eli už je velká, tak jí je dávám cucat a je moc spokojená, že má "éjam" :grinning: a hlavně nám pomáhají

Niky, tak to jsou Dr dobří, že chtějí genetiku zopakovat. Kdyžtak se jich na to zeptej, že to bylo vždy v podobném tt. A o hrobečku mi ani nemluv. Eli tam chodí moc ráda. Líbí se jí, jak zapalujeme svíčku a vždycky mě to tak dojme a rozlítostní... :cry: Eli nosí Aničce na hrobeček kamínky nebo sněhový koule, hladí ho.... je to roztomilý, ale já odtamtud vždycky prchám se slzama v očích :cry:
9. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
ahojky,
Markét, snad se to u vás brzy zlepší a děti budou v noci spát. Musím říci, že obdivuji maminky s dvojčátkama. Nedovedu si to vůbec představit....asi bych byla úplně vyčerpaná :wink: když vidím svého synovečka, kterému budou dva roky, a jak on dovede být akční :slight_smile: ...tak dvě děti bych asi neuhlídala :slight_smile:

Kory, je to hrozný, jaký jsme měli osud s našima miminkama. Jak jsem Ti psala, často si na Tebe vzpomenu. Aspoň že máte doma krásnou holčičku, která Vám dělá jenom samou radost. Moc Ti Kory držím pěstičky, aby to s tím miminkem v bříšku dobře dopadlo!
9. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
Kory my máme gelík na zoubky s tímhle Chamomilem :grinning: a ještě s nějakou termální vodou,je to z Francie a taky zabírá,ale ty noci se prostě vzbudí,ani nejde o to,že by probrečeli půl noci,jen se vzbudí s brekem,tak tam jdu,holce dám i mlíko,klukovi čajík,ten mu v zápětí vyměním hned za dudu a je klid,ale holka mě nechce ani dudu,takže jí musím pochovat :unamused: Teď jí dávám i homeopatika sirup Sedalia,tak pořád čekám změnu a zatím nic moc :grinning:
No jinak dneska jsem byla na gyndě(néé,nejsem těhotná :grinning: ),ale jak jsem byla na té revizi,tak jsem měla 6 týdnů klid a od té doby zase špiním,tak mě dal nějaké prášky a pak půjdu na hormonální profil :rolling_eyes: ,naštěstí uvnitř je to o.k,tak snad nebudu muset na další revizi :angry:
Dneska manžel hlídal dvě hodiny mrňata,když jsem byla u toho gyndaře a málem mě trefil šlak,když jsem přijela.....u nás bouchla normálně atomovka :grinning: ,na otázku,"co je to tady za bordel?"mě odvětil,že je musel nějak zabavit(aspoň uvařil oběd,to ho omluvilo :grinning: ),tak jsem mu řekla,že aspoň vidí,co tu dělám celý den,když přijde domů a je "uklizeno"teda v rámci možností :grinning:
Niky-ono se to tak nějak poddává samo,do toho vklouzneš tak rychle,že nad tím ani nepřemýšlíš :sweat_smile: a hlavně ti to nějak nepříjde :sweat_smile:
Dneska jsem se stavovala za kamarádkou,co dělá v Bille a právě mě říkala,že se musela smát,když tam přijela mamina s malým mimčem a potkala se tam s nějakou známou(ta moje kamarádka vyrovnávala zboží a oni stáli u ní)a ta jí říkala,jak je to hrizný,že se jí v noci budí 5x za noc :grinning: tak se smála,když si vzpoměla na mě,co mám říkat já :grinning: .To si prostě člověk neuvědomí,jen my s dvojkama to máme prostě dvojnásobné :sweat_smile:
9. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
Ahoj holky. Tak jsem zpátky od Dr. Miminko má 3,1cm a odpovídá 9+6tt a srdíčko krásně ťuká. Dostala jsem průkazku a jsem objednaná na ten 1. screening. 22.2. jdu na krev a 25. na UTZ.
A když už jsem byla v nemocnici, tak jsem se stavila za Květou :wink: a holky, ona nekecala :grinning: má opravdu nádherný miminko. Davídek je úžasnej malinkej s krásně kulaťoučkou hlavičkou a když mi ho strčila, ať si ho pochovám, no já byla úplně bez sebe... zase chovat tak krásný malinký miminko a když jsem si uvědomila, že je větší než 3 měsíční Eliška :grinning: :grinning: Květa říkala, že vám můžu posat fotku. Tak kdo budete chtít, tak mi pošlete interní poštou email a pošlu vám fotku (všechny ale kazím já :grinning:, fotil manžel ) jen co přijdu na to jak jí dostat z mobilu. Květě to taky slušelo je to šťastná hrdá maminka

Niky, já tobě taky!!!! Moc bych vám přála, aby to brzy dobře dopadlo a pak jsi sem chodila "nadávat" :wink: , na to jak ti v noci nespí nebo jak tě dvojčata zlobí.... :grinning:
Crco, to by bylo něco, takhle brzy po dvojčatech zase těhule :grinning: to byste museli pořizovat trojčecí sourozeneckej kočár.... no konec srandiček. Hlavně aby to bylo dobré a nemusela jsi na rezvizi a s hormonama si Dr určitě poradí. A jak to vypadalo, po hlídání dětí tatínkem, to znám :grinning: a všechna čest vašemu tátovi, že u toho zvládl uvařit!
10. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
autor
ahojky - holky musím se pochlubit - Kubík normálně ušel sám asi tak půl metru :sweat_smile:

Ahojky Niky - tak jak je? Asi dost blbá otázka po tom všem viď? - no snad už se ta smůla konečně prolomí - moc ti to přeju.

Květulce gratuluj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A Davídkovi přejem hodně štěstí a zdraví :slight_smile:

Evi - nejjednodušší máš hodit ty fotky třeba na rajče :wink: http://jankatr.rajce.idnes.cz/Je_nas_vic..._-_12_2009/ já tám dávám fotky v poměrně velkém rozlišení a v pohodě - navíc když chci někomu ukázat fotky tak se k nim všude dostanu - a mailem posílám jen odkaz :slight_smile: - můžeš si tam udělat i zaheslovaný albíčka a pak je vidí jen ten komu k nim dáš heslo.

Marky - kočárek hezounkej - ale na golfky docela těžkej. Já jsem šťastná že jsem koupila ty Peg perego - mají jen 8 kg - sice nejsou nový ale slouží suprově - teď jsem je dokonce vyměnila - ty svoje jsem prodala kamošce a od jiné jsem koupila novější typ který je dělený v poměru 60:40 takže ta jedna sedačka je širší - což je super protože Kuba je fakt kus chlapa http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=536320 (máme ty mocca - co jsou na té velké fotce) hlavně je suprová ta spojená rukojeť.

No s těma dvojkama - fakt je že občas je to docela honička -na druhou stranu si hodně vystačej spolu takže zas nevyžadují až takovou pozornost jako když je to mimčo jedno. všechno má svoje pro i proti :slight_smile:
10. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj holky,
všechny Vás moc zdravím po dlouhé době.
Nejdříve gratuluji Květě k miminku a že vše dopadlo dobře.
Kory Tobě taky moc gratuluji a ať vše probíhá tak jak má.
No a co je u nás nového? Pozměně Caru se konečně zadařilo a čekáme miminko a to přirozenou cestou. Mám už za sebou prvotrim. screening a ten dopadl na výbornou. Teď čekám na výsledky triplů, snad bude vše v pořádku. To víte po všech těch útrapách se ještě bojím radovat ale snad jsme na dobré cestě. :slight_smile:
10. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
Kory, tak to je super zprávička, že je všechno OK. :sweat_smile: však jsem nechtěla vyzvídat a tak jsem ráda, že jsi napsala, jak jste dopadli.Mám z toho vážně radost!

Vigonko, to jsem ráda, že jsi se ozvala. Však jsem si někdy na Tebe vzpoměla! A potěšila mě zprávička od tebe, že čekáte miminko!
........Kory a Vig, moc vám držím pěstičky, aby celé těhu bylo bezproblémové! a na konci s krásným zdravým miminkem!!! .... nechcete také na mě "prsknout" nějaký ten těhu bacil? :sweat_smile: když teď nad tím tak přemýšlím, nejsem vlastně z našeho pokojíčku už poslední, která ještě není mamina?

Jani, máte pěkný fáro :slight_smile: a to jsem vůbec nevěděla, že se i vyrábějí v poměru 60:40 - to docela někdo dobře vymyslel :slight_smile:

Jinak já jezdím do práce autem, ale dneska večer to byl z práce docela mazec. Dost to klouzalo. Do toho tady stále hustě sněží, tak si říkám, jestli nezačnu jezdit busem....akorát bohužel spojení není moc dobré. Ty časy odjezdů a příjezdů jsou snad dělané jenom pro školáky...ale kdo má 8,5 hod. prac. dobu, tak prostě nemá šanci a musí hodně dlouho čekat, než pojede další bus.

Markét, také se musím přidat k holkám, máš fakt šikovného manžu! hlídat děti a ještě navařit...hmmmm :dizzy_face:
10. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.