• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
HOLKY JEŠTĚ SE CHCI ZEPTAT, NEBYLA JSTE NĚKTERÁ V LÁZNÍCH?? MŮŽETE MI POSLAT NĚKAKÉ INFO?
jaký dům vybrat, jestli ho rezervovat, co si vzít sebou .... atd.

Po to všem, co už mám za sebou, jsem dohodnutá s gyndr., že mě napíše lázně na neplodnost. Někdy začátkem léta.

Tak moc prosím, jestli mi můžete o lázních napsat více info.....MOC DÍKY!!! klidně i na mejlík: niky1159@seznam.cz

Vím, že se to dříve hodně rozebíralo na bývalých stránkách Neplodnosti.cz .. ale v té době jsem tomu nevěnovala pozornost....
10. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
Jééé ahoj Vigongo :slight_smile: tak to gratuluju,koukám,že se to tady zase začíná nějak rozmnožovat a ještě ke všemu PŘIROZENOU cestou :grinning:
Jani-ten kočárek je dobrý :wink: ,ale já bych asi brala poměr 30-70 :grinning: tý jo tak to už budete mít doma běžeckou trať co?Já má pocit,že budeme asi taky na vaší vlně a Michalka zjistí,že se dá jít dopředu :grinning: dneska stála před zrcadlem(mám vestavěnou skříň a jedna půlka je celá až na zem zrcadlo)no dobrou půl minutu,hrála si s mobilema a dělala u toho brrrr :grinning:
Niky-ani nevím jestli odsud někdo byl vůbec v lázních :fearful: Na té Neplodnosti.cz si to taky vybavuju,ale už si taky nevzpomenu co bylo nejlepší :frowning2:
Ono Niky,je sice hezký,že uvařil,ale to co doma bylo když jsem přijela? :grinning: to by tě ranilo :sweat_smile:
10. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
autor
Niky - kamoška z Jihlavy byla v lázních - dám jí tvůj mailík a poprosím jí aby ti napsala Ok? Má nick i tady na koníkovi ale myslím že sem moc nechodí.
10. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj Vigonko :slight_smile: tak to je zpráva :grinning: Přeju ti, ať si užiješ bezproblémový zbytek těhotenství ! Už víte jestli to bude holčička nebo kluk?
Janko, ten kočárek je moc hezkej. A předtím jste měli Patrona? Jakpak se vám s ním jezdilo? Přesně ten v zelené jsme měli objednaný pro dvojčata, ale nakonec jsme to změnili na sigl s teréníma kolečkama.
Niky, s lázněma ti taky neporadím. Kamarádka jezdila do lázní, ale nevím jestli to bylo léčebně nebo jen tak relaxačně. Zkusím se jí zeptat. A nebo co přidat téma tady na fóru ve snažilkách? Kdyžtak zkus mrknout i na www.neplodnost.org Tam se přestěhovalo dost holek z Neplodnosti a nebo jsou tady
Jo a jestli chceš, tak ti s radostí pošlu obr plivanec :grinning: tak chytej... PFUUUUUUJ, PFUUUUUJ, PFUUUUUJ
Tak a budou trojčata :grinning: Moc ti držím palce, abys ty lázně ani nestihla :wink:
10. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
No popravdě řečeno teď v tom sněhu to stojí za prd. Ale je to i tím že jsem líná si zaaretovat kolečka :grinning: jinak se to dá. Ono závějí bys měla problém projet s každým kočárem a tam kde je to projetý se to dá. A když jsou díry tak otočím kočár a protáhnu to zadníma dovnitř. Přijde mi to jednodušší než pořád blokovat a odblokovávat kolečka protože většinou je to jen kousek třeba přes silnici a tak. Ale stejně už se modlím aby to už konečně roztálo - když jsme ho kupovali tak jsem si říkala že pořádná zima už kolik let nebyla a týden na sněhu přežijem - a jak na potvoru mi někdo tam nahoře musí dokazovat že se na to nemám spolíhat :angry: :angry: :angry:
10. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
Jani, budu moc ráda, když dáš kamarádce na mě kontakt a poprosíš jí, jestli by mě mohla písnou nějaké info. Díky moc!!!
Kory díky za radu! na té neplodnosti.org bych to také mohla zkusit.

Jinak ten sníh už mě také docela štve. Už aby bylo létooooo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
Niky mailík jsem poslala tak doufám že se ozve :slight_smile: a štve tě sníh??? Počkej až budeš tím "bílým bordelem" tlačit kočárek :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 23:33  • Odpověz
ahojky,

Jani, tak ta holčina mi napsala mejlíka. Ještě jednou moc díky za pomoc!!!

Včera jsem měla nějakou oční migrénu...stále jsem měla mžitky před očima. No bylo to hrozně nepříjemný....myslím, že je to kvůli tomu, že máme počítače v práci před oknem... Takže to "bílo" zvenku je hodně nepříjemné na oči...

A kdepak jste všechny? Koukám dva dny tady nikdo nepísnul ...
12. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
autor
Niky to je fajn - ona je moc príma a navíc je z Jihlavy tak třeba byste mohly dát i někde kafčo a pokecat :wink: My jsme se vlastně seznámily díky Sanusu - tak jak jsi mi ho tenkrát doporučovala ty, tak stejně tak ona hledala někoho kdo má zkušenost a narazila na mě :slight_smile:
To s těma očima je nepříjemný :rolling_eyes:

Holky -Kubík už dneska ušel sám dobrej metr a pěkně chodí i za jednu ručičku - je to šikula :sweat_smile: A Maty už taky trénuje stání bez držení - takže opět je mu v patách :sweat_smile: :wink:
12. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
Ahoj holky u nás opět noc na hov...,pardon za ten výraz,ale co hodina to jeden vzhůru se řvaním,do jedné holka,od jedné kluk :rolling_eyes: Už jsem vyřízená a to to večeer vypadalo,že bude klid,do 22.00hod,se ani nehli :fearful:
13. únor 2010 v 05:53  • Odpověz
Ahojda holky! Uz sem Vam dlouho nepsala ale ctu vas porad, sem v obraze.
Market, Jani, teda ty vase deti teda zenou neuveritelnym spusobem. Moje Majda se jenom postavila v 11m :slight_smile: Holka lenoska. Ale zato ted beha o 106.
Market to vstavani to znam dobre, my to taky takhle mely a nepotesim te, trvalo to docela dlouho. Myslim ze nam nakonec pomohla az homeopaticka lecba. Jak majda furt marodila tak sme parkrat k ni zasly a uz 2 mesice mame klid. tuk tuk.
Niky, ja na tebe tolikrat myslela jak se mas, ze ani nepisnes, co je s tebou: Bohuzel sem si precetla ze nic moc. Urcite do tech lazni bez, aspon se odreagujes a urcite se povede :slight_smile:
Znam jednu holku este z neplodnosti a ta byla taky v laznich a vim ze mela dokonce i nejakej manual ktery posilala meilem. Tak kdybys chtela tak rekni a ja ji poslu mailika.
Vigonko, tobe taky moc blahopreju. Zacalas chodit do Kostelce do Arlety?
Ja se tedka chystam na Ket a nevite nahodou holky kolikatej den se tam chodi. Mne dr rekl jenom ze mam prijit 12-14den an UTZ a pak mi rekne.
Mejte se moc pekne, sice zas pada snih takze kocarkarky to asi nepotesi ale snad ta zima jednou skonci. :slight_smile:
13. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
Niv ahooooj :grinning: Holky,mě už asi jebne,dneska si Mates zase rozbil čelo,boule jak vejce :frowning2: a přesně stejný místo jako minule :sweat_smile: Nikam zatím nejedem,je v pohodě,budeme ho hlídat a uvidíme,ale kdyby bylo něco vážného,tak už by nám zvracel a podobně,ale je vysmátej a dobrý :sweat_smile:
Niv co já si pamatuju,tak ty dny na utz a pak je to většinou rychlovka,když je to o.k,já byla mám dojem dva dny po utz,ten den to rozmrazí,druhý den ti volají jak se to vyvíjí a třetí den jdeš :wink: vy už jste taky velký co? :slight_smile:
13. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
Už zase soutěžíme :oD)))) - dáte nám hlásek?
http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=10651
13. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
Jani máš to tam a taky jsem si dala jednu z dovolením :grinning: ale ta bude ještě ve schválení
13. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
autor
tak potom nahoď odkaz :wink:
14. únor 2010 v 00:04  • Odpověz
ahojky,

Jani, tak jsem vám také dala hlas :wink: ... ale Markét, od tebe jsem žádnou fotečku zatím nenašla...

NIV, to jsem ráda, že jsi napsala :slight_smile: jsem ráda, že jste v pohodě. Jinak co se týče ketu: napíši Ti vlastní zkušenosti(mám za sebou 3xket):
na utz jsem byla od 10-13 DC /a dle zralosti zamražených embryí 13-14 DC rozmrazovali /....jinak já jsem měla 2x transfer 16 DC (a emtryo/a se uchytila), a třetí ket jsem měla v létě a to byl transfer až 21 DC (bylo to dle mého názoru dost pozdě/dle lékaře to bylo v normě, a bylo tak dlouho kvůli tomu, že nejdříve sliznice nechtěla dobře narůst, a poté rozmražené embryo "zlobilo"-nejdříve se vyvíjelo,pak se zastavilo,pak se zase rozjelo...a nakonec z toho nic nebylo)
14. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
NIV, napsala jsem Ti do "Interní pošty" zprávičku, tak se tam jukni. Bohužel na Tebe nemám mejl.adresu, abych napsala rovnou na mejlíka.
14. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
autor
Niky dík :slight_smile:

Marky - hoď sem odkaz - maj to tam nějaký zmatený a blbě se v těch fotkách hledá.
14. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
Jani,mě to ještě neschválil :angry: ,asi tam budu muset dát znova fotku :angry:
15. únor 2010 v 06:24  • Odpověz
Ahoj holky,
Kory už 2x mi byla potvrzena holčička tak uvidíme. 9.3. jdu na velkej ultrazvuk tak už by to mělo byt na 100%. Mně je to jedno co to bude hlavně když to bude zdraví a dotáhneme to do zdárného konce.
Niky prskám na Tebe těhu bacili ze všech sil prssssssssk prsssssssk :slight_smile:
Niv chodím do Arlety do Kostelce a nedá se to se Sanusem vůbec srovnat. Pan dr mi dal dva léky navíc než v Sanusu a ejhle úspěch! Teda nesmím to zakřiknout ťuk, ťuk :wink:
Jani taky jsem Vám dala hlásek. :wink:
15. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=10791
Tady je foto :grinning:
Holky už druhou noc jsme relativně v pohodě a o dnu ani nemluvím,já ani nevím,že mám děti :grinning: :grinning: Tak snad to nezakřiknu :grinning:
Zítra mi přijede kamarádka z práce,tak už se těším,že si zase s někým normálně popovídám :grinning: :grinning:
Vigonko máš pravdu,hlavně ať je to zdraví a je jedno co to je :wink:
15. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
Marky - máš to tam :wink:
15. únor 2010 ve 23:34  • Odpověz
Markét, máš také ode mě hlásek :slight_smile:

Vig, máš pravdu, je úplně jedno, co to je, hlavně aby to všechno dopadlo dobře!

holky, chci poprosit, nemáte někdo email.adresu na Niv? potřebovala bych jí písnout mejlíka. Dyžtak mi jí napište sem do "Interní pošty." díky :wink:
16. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
Holky díky :dizzy_face:
Niky určitě někdo mít bude :wink:
Jinak dneska mě přišel ten golfáč,ale jedno kolečko bylo totálně na srač... :angry: ,tak jsem tam hned volala a poslala jim fotku toho kolečka,tak mě pošlou nové :unamused: Ještě,že už není jaro a já mám v čem vozit,ale je úžasnej :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
autor
Holky tak tohle je prostě geniální :grinning: :grinning: :grinning:

VÝCHOVA 1.-3. DÍTĚTE
Oblečení
1. dítě - Začínáte nosit těhotenské oblečení, jakmile vám doktor potvrdí, že jste těhotná.
2. dítě - Nosíte své normální oblečení tak dlouho, jak je to možné.
3. dítě - Vaše těhotenské šaty jsou vaše normální oblečení.

Jméno
1. dítě - Studujete knihy se jmény a trénujete vyslovování a psaní kombinací všech vašich oblíbených jmen.
2. dítě - Někdo musí pojmenovat své dítě podle pratety Alfonsie. Můžete to být klidně i vy.
3. dítě - Otevřete knihu se jmény, zavřete oči a přečtete jméno, do kterého se zabodl váš prst.

Příprava na porod
1. dítě - Pravidelně trénujete dýchání.
2. dítě - Nezdržujete se trénováním dýchání, protože si pamatujete, že posledně to vůbec nepomohlo.
3. dítě - Zažádáte o epidurál již v 8. měsíci.

Výbavička
1. dítě - Vyperete, roztřídíte oblečení podle barev a srovnané uložíte do skříňky.
2. dítě - Zkontrolujete zda jsou oblečky čisté a vyřadíte pouze ty s nejtmavšími skvrnami.
3. dítě - Chlapečci mohou taky nosit růžovou, ne?

Starostlivost
1. dítě - Při prvním náznaku zafňukání či zamračení zvedáte dítě do náruče.
2. dítě - Zvedáte dítě v okamžiku, kdy hrozí, že vzbudí prvorozeně.
3. dítě - Naučíte 3-leté dítě jak natáhnout mechanickou houpačku.

Aktivity
1. dítě - Berete dítě na každé cvičení rodičů s dětmi a vyprávění pohádek v knihovně či divadle.
2. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi.
3. dítě - Berete dítě do supermarketu a čistírny.

Odchody z domova
1. dítě - Když poprvé zanecháte dítě doma s někým na hlídání, zavoláte během té doby 5 krát domů.
2. dítě - Před tím než odejdete zanecháte telefonní číslo, na kterém je vás možno zastihnout.
3. dítě - Zanecháte následující instrukce: Volat pouze tehdy, když se objeví krev.

Doma
1. dítě - Strávíte velkou část dne pouze pozorováním dítěte.
2. dítě - Strávíte část dne hlídáním, aby starší sourozenec nezmáčknul, nestrčil nebo neuhodil toho mladšího.
3. dítě - strávíte většinu dne ukrýváním se před dětmi.

Co se všechno člověk naučí od dětí
1. Brzdová kapalina smíchaná se Savem vytváří kouř - spousty kouře...
2. Šestileté dítě dokáže křemenem založit oheň i přesto, že dospělý tvrdí, že je to možné pouze ve filmu.
3. Lupou lze rozdělat oheň dokonce i za zamračeného dne.
4. Dříve než zapneš troubu, podívej se dovnitř.
5. Umělohmotné hračky nemají rády trouby.
6. Hasiči nikdy nepřijedou dříve než za 5 minut.
7. Lego je schopno projít zažívacím traktem čtyřletého dítěte.
8. Duplo toho schopno není.
9. Slova jako plastelína a mikrovlnná trouba by nikdy neměla být vyslovena ve stejné větě.
10. Videopřehrávač nevyhazuje sendviče s nugetou.
11. Z pytlů do koše nelze vyrobit kvalitní padáky.
12. Kuličky v nádrži auta způsobují za jízdy spoustu hluku...
13. Odstřeďovací režim automatické pračky nezpůsobí žížalám točení hlavy.
14. Avšak kočkám ano.
15. Ticho vždy neznamená - není třeba si dělat starosti.
16. Vodní dvojlůžko obsahuje tolik kapaliny, že stačí na vytopení 60 m2 bytu do hloubky 10 cm.
17. Když postříkáte chuchvalce prachu lakem na vlasy a přejíždíte přes ně na kolečkových bruslích, můžou se vznítit.
18. Hlas tříletého chlapečka je pronikavější než hlasy dvou stovek dospělých v narvané restauraci.
19. Když uslyšíte spláchnutí záchodu a slovo "jejda", už je pozdě.

Také zjistíte, že
20. 80% žen tyto informace rozešle většině svých známých, ať už mají děti nebo ne.
21. 80% mužů po přečtení půjde zkusit smíchat brzdovou kapalinu se Savem.

no uznejte - to prostě nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
Ahojda,
Holky nějak nestíhám tak ani všechno nedočítám.Občas nakouknu.Jak bude víc času hodím nějakej přízpěvek.
Jinak Adél ve školce super.Obešli jsme se bez nějakej scén že tam nechce atd.Tenhle týden je doma.Byli jsme u dr.,dělal ji výtěr z krku a dneska budou výsledky.A já v práci na mrtvici.není materiál takže mě šoupou všude možně.Doufám že se tam dlouho neuhřeju a podaří se nám těhu.

Kočky hodila jsem vám oboum bodíky a s dovolením si taky vložila fotečku.Musím počkat na schválení.
17. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
Včera byla asi nějaká divná noc - Mates řádil - řval jak pominutej, a děsně se kroutil a dělal mosty v postýlce - vypadalo to jako by měl nějaký křeče - ale nejspíš jediný co mu bylo byl zápal kostí od blbostí jak se říká :angry: protože jak jsem ho vzala do obyváku tak byl jak mílius a řehtal se jak prdlej :angry: a jen jsem se s ním přiblížila k postýlce tak zas řev a do luku :angry: :angry: :angry: - pěkná hérečka je to. Ale to už jsem se zatesla a nechala ho tam - Kuba naštěstí spí jako když ho do vody hodí a nenechá se rušit. Tak jsem ho nechala vyřvat a šla si lehnout do obyváku abych tam nešustila peřinama. A spal až do rána :slight_smile: - teda s jednou přestávkou ale to ho vzbudil Daník kterej byl včera na očkování a v noci se vzbudil a začal brečet na celej byt že ho to bolí, že ztratil tu náplast.... - no samo že ji tam pořád měl, když jsem mu vyhrnula rukáv tak na ni kouká a povídá - sem to nevedel... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: No ale to jsem nahodila Matějovi jen dudlík a zas usnul.

Jinak Daník ve svých 5 letech měří 122cm a váží 28kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:

Tak potom přihoď odkaz ať můžem dát taky hlásek :wink:
17. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
Ahojky,tak tu noc jsme měli stejnou :grinning: ,ale to jsem si asi udělala sama,ke tchýni přijela její ségra s přítelem a ještě její syn s přítelkyní a děcka byli tak vyjukaný,najednou chaos a šrumec,tak jsem s tím trochu počítala,že budou mít divoké sny :frowning2: Zato dnes to bylo super,maty se vzbudil o půl jedné,to jsem mu jen strčila dudu a spinkal dál,pak holka o půl 3 na mlíko a spali až do půl 7 :grinning: Bez nějakého kňorání a chování půl hodiny :grinning:
Naštěstí měl včera Michal dovču tak jsem aspoň po té noci nebyla sama :sweat_smile:
Michalka už udělala jeden krok sama :slight_smile: a z Matýska se klube pěkný číslo :grinning: nato,jaký byl truhlík a budulínek tak se nějak rozjel :grinning:
Ten mail mě taky přišel :grinning:
Dneska si odvezou zpátky ten golfáč :unamused: ale jinak komunikace na úrovni :wink: ještě,že aspoň tak,že mají zájem to řešit :wink:
Marki tak ať v té práci fakt dlouho neskejsneš :wink: držím palečky,teď se tady vyvrbila další vlna těhu tak ať vás to už ty netěhulky taky postihne :sweat_smile: Držím palečky všem :wink:
18. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
ahojky holčiny, moc teď nestíhám.Jezdím z práce dost pozdě....takže jsem aspoň dočetla, co je u vás nového :wink:

Markét, s tím kočárkem je to teda fakt k vzteku.No ještě že ho teď hned nepotřebujete.

Jani, tak to je fakt hezký :grinning: :grinning: :grinning: jsem se nad tím docela dost pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
Niky to jsem ráda že jsem ti aspoň vylepšila náladu :dizzy_face:
19. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.