• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
autor
Marky - ty naše děti fakt jedou přes kopírák :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: - Kubík taky teď nějak rozvázal - dokonce před třema dnama začal konečně taky breptat - doteď to bylo jen takový odfukování a užaslý povzdechy - a najednou z něj během dvou dnů padá - mamama bababa tatata :slight_smile: ale musí se mu zatraceně chtít :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak my dneska noc taky v poho - Maty s vzbudil asi v jednu - tak jsem mu dala napít, pak už do rána chrupkal a Kubík spinkal celou noc :dizzy_face:
19. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Ahojky,my měla taky zase docela klid v noci,jen jsme vstávali u v 6 :angry: byli vyspinkaný :grinning: si to naspali včera :grinning: Prosím tě,jak dáváš ty videa na ten You tube,neumím anglicky :grinning:
Maty má teď děsnou prču z toho když u jídla dělá brrrrr :grinning:
19. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
autor
Marky - já tam mám všechno česky :confused:
19. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
Jo,jen jsem si to přečetla,tak mě to taky trklo,že jsem koukala na českej :grinning: ,ale jak jsis to tam vložila? :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: ty jsi číslo
Jsi tam zaregistrovaná? Jestli ne - tak musíš napřed provést registraci a pak už tě to povede - najdeš rámeček "nahrát" nebo "nahrát video"
19. únor 2010 ve 23:18  • Odpověz
autor
Hurááááá - konečně to taje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
autor
Sáňkování - Daník, kluci a švagrová s neteřinkou :slight_smile: http://www.youtube.com/watch?v=B-BvYybprKU
23. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Ahoj Jani,koukala,jsem na videa a musela jsem se smát,jako bych viděla ty moje dva :grinning: :grinning:
Dneska jsme byli na nožičkáchjen s Matym a konečně už tam začínají jadýrka :grinning: ještě musíme v roce.Teda já z tý zimy už jsem na mrtvici,doufám,že už nepříjde žádný sníh :angry:
Zítra jedeme do poradny a zase strojit ty čerty :angry: :grinning: naštěstí jede i manžel semnou,jsem zvědavá kolik už váží a měří :grinning:
Teda Jani,co to u vás bylo v tom supermarketu? :confused:
23. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
ahojky holky

teda JANI,mooooc pěkný :sweat_smile: a ten hudební doprovod-no to nemá chybu! fakt úžasný :wink:

Markét, já doufám, že už bude jenom sluníčko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Tak koukám, že Martinka už to má také za pár :wink: a za chvíli se budeme moci podívat na fotečky Kubíka. :slight_smile:
23. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
No ani mi nemluv... - ještě že jsem to viděla "jen" ve zprávách - naštěstí tam moc nechodím, jen vyjímečně. Ale fakt má člověk takovej hnusnej pocit... - mohlo to potkat kohokoli :confused: :confused: :confused: A nejhorší na tom je, že dneska vyšlo najevo že už několik hodin před tím ho měli policajti v parádě a na doporučení lékaře ho měli odvézt na záchytku - jenže - jak uvedla mluvčí... - na základě znalosti, a momentálně zklidněného chování ho prostě pustili :angry: a ten člověk na to doplatil životem :confounded:
23. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj holky.
Právě jsem vás dočetla a Janko, to je fakt úžasný :grinning: A ty noci s dvojčátkama vám teda vůbec nezávidím, ale co naděláte, musí se to vydržet. I když fungovat pak ve dne je taky dřina a hlavně ještě bej milá a trpělivá....Tak holky, hodně sil. Ale za chvíli děti vyrostou a budou krásně chrnět třeba až do půl 8 od 20h :wink: a nebo si o tom aspoň nechte tu hoďku, co si v noci zdřímnete zdát :grinning:
Marky, držím, co můžu, stejně jako Niv!!! Holky, to by bylo super, kdyby se vám to povedlo současně.

Jinak já hlásím, že na horách bylo super. Eli je bojovnice a vůbec se tam nenechala usurpovat staršíma dětma a pěkně se rozpovídala, už je s ní veliká sranda a je fakt milounká a k zulíbání. Eli u nás nikdy nezlobí a za všechno může děda..."kdo ti čůral do plínky?"-"Děda", "Kdo tady rozšlapal do koberce ty sušenky?"- "Děda", Kdo uklidí ty plivance, co jsi vyplivala (mrkvičku)-"děda" (a běží a volá na dědu, ať jde uklízet a nese mu koště.) "Kdo tě naučil říkat hovno?"- "babi"., "Kdo dostane "éjam= lízátko"- "Elí" :grinning: A dneska jsme byly na očkování a Dr. valila oči , sestra se musela řechtat a já taky nestíhala zírat. Eli byla nedočkavá, kdy už půjde dovnitř a furt chodila klepat na sestřičku a to věděla, že jí budou dělat pich. Až jsme šly dovnitř, tak na nic nečekala a napovídala Dr., co má dělat! Ukazovala na hrudníček a říkala ťuk, ťuk, ať jí poslechne srdíčko, pak sama od sebe udělala "ááá" otevřela pusu, pak mě odstrčila na lehátku a řekla hají, lehla si a ukazovala ať jí udělají do stehýnka pich, pich a Dr. ani nestíhala makat podle Eliščiných pokynů :grinning: a fakt Dr. valila oči, jak si to tak přesně pamatuje, když jsme tam byly před měsícem. A zabrečela jen malinko,když jí píchli, pak si hned řekla o náplast, udělala pápá a už se pakovala, klíďo bez kalhot :grinning: :grinning:
A doma vyhrabala mojí podprdu, oblíkla si jí, hladila košíčky a říkala "mimi, ňam ňam, ááá (to jakože má mlíčko pro miminko, že ho pije) a pak si hladila bříško a říkala, že tam má taky mimi a že mimi uéuééé- pláče, tak se celá vlnila jakože ho v bříšku pohoupe :grinning:
To jsou story jen ze dneška, ale perlí čím dál líp. A začala se taky pořádně parádit! Vybírá si, co si chce oblíknout (a to jsem jí na výběr nikdy nedávala) a nejlepší zábavou je moje šperkovnice. Tak jsem jí dala zlatej řetízek a od tý doby máme všechny bóďa vytahaný u krku, jak pořád kontroluje, jestli ho má a když zjistí, že ne, tak ho honem potřebuje a všem se s ním chlubí. Tak už ho ani nesundaváme. Chodí doma ověšená vším možným i nemožným a prohlíží se v zrcadle, dělá na sebe ksichty.... no někdy psina k popukání
Zítra jdu na ten UTZ k 1.screeningu, tak jsem zvědavá.
Už jdu do hajan, zítra pošlu do soutěže taky hlasy :wink:
24. únor 2010 ve 23:00  • Odpověz
Ahoj holky. Jak se máte? Mě se včera nedařilo otevřít stránky koníka :frowning2:
Včera jsem byla u Dr (Ještě si mě pamatoval, jak jsem tam tehdy tak dlouho ležela, vyptával se na Eli a byl moc milej.) na UTZ k tomu screeningu a vypadá to prý víc než dobře. Rizika jsou úplně nepatrná. Teda snad. Jsou to totiž lumpové a z krve prozkoumali jen jednu hodnotu a druhou, za kterou jsem taky zaplatila, vůbec neudělali. Tak Dr hned vyplnil druhou žádanku, že by to prý ještě mohli dodělat, jinak ať se prý hádám a chci vrátit peníze. Takže ve Čt se mám znova stavit, jak to dopadlo.
Jinak mimi se pěkně mrskalo. Je velké od hlavičky po prdelku 5,3cm a s nožičkama prý skoro 9cm. A prý to vypadá na kluka :grinning: Jen nemám fotku, protože jim nefungovala tiskárna :frowning2: :angry: Dr to včera vypočítal místo 11+6tt na 12+5tt takže už jsme zase v době, kdy manžel nebyl doma a nebo je to prostě obřík.
Tak ani nevím...manžel úplně září, že by to mohl být kluk, ale já si říkám, co se dělá s klukama a co já udělám s tou horou nádherných věciček po Eli. Některé měla na sobě jen párkrát a jsou úplně úžasný. Já bych radši holčičku. Eli se teď začala pěkně parádit, nosí řetízek, korále, mojí podprdu :grinning:, hladí si košíčky a říká mimi, mňam, mňam, áááá (to jako že bumbá), pak si hladila bříško a "uéuééé" (jako že pláče) a celá se začala vlnit a hou hou, jako že pohoupe mimi v bříšku. A veliká sranda s ní byla, když jsme šly předevčírem na očkování. Eli pořád chodila ťukat na sestřičku, že už chce dovnitř a když nás zavolali, tak pozdravila a na nic nečekala, hned ukazovala Dr na hrudníček a "ťuk, ťuk" že chce poslechnout srdíčko, pak hned sama od sebe udělala "ááá" a otevřela pusu, pak mě odstrčila na lehátku a řekla "hají", lehla si a ukazovala na stehýnko, že chce pich pich. Dr. i já jsme jen valily oči, sestra se řechtala a Dr nestíhala makat, jak Eli diktovala :grinning: A zaplakala, jen když jí píchli, pak si hned řekla o náplast, udělala všem pápá a poslala pusinky a hned se pakovala a klíďo bez kalhot. No byla úžasná :grinning:
26. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj holky. Kdepak jste všechny? Že by vás tak zaneprázdnilo, to krásné jarní počasí :grinning: My byly s Eli skoro celý den venku. Jezdila na odrážedle jako drak, pak jsme spolu stříhaly stromky.... úplně mi bylo líto jít k večeru domů, jak bylo venku a na zahrádce nádherně. Jo a už máme na skalce poupata sněženek :sweat_smile:
27. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
autor
Marky - přihodila jsem ty naše odkazy přímo do tématu www.prettybaby.cz :wink: :slight_smile: tak třeba nějakej ten hlásek ještě přibyde :slight_smile:
2. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz
Ahojte všem!
Jen tak nakukuju a hned zase letím. Mám teď totiž doma děti dvě - manžel si v pátek zlomil nohu v kotníku :angry: :angry: :angry: má sádru na 10 týdnů a z toho minimálně 4 týdny nechodící :frowning2: :frowning2: :frowning2: Asi si umíte představit, že dítě, manžel a pes mě zaměstnají na doslova 24 hodin denně. Ještě, že malá v noci dobře spinká, takže mám šanci si po dni, kdy se nezastavím, odpočinout.
Minulý týden jsme byly v poradně a Rozinka už váží 4400 g a měří 54 cm. Prostě už je to kus ženské :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Taky mi mamka ukazovala moje fotky, když mi byly 3 měsíce, a můžu zodpovědně říct, že kdybych se na ně podívala jen tak zběžně, tak bez váhání řeknu, že je to Rozinka. Fakt jak kopie. Aspoň je jisté, že je moje, že v Sanusu nic nepopletli :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz
Ahojky,Jani díky :wink:
Evi to je fakt kus ženský :grinning: My byli ve středu v poradně,Maty má 8,69kg a Míša 7,45kg oba měří 73,5cm :sweat_smile: ,takže jestli bude mít v roce 8kg,tak to bude úspěch :grinning: Jinak jsme v pořádku.
Měla jsem počítač na pár dní pryč,měla jsem ho na přinstalování :angry: a stejně se mi seká a nebo najednou zmizí displej :angry: ,a to jsem si schválně kupovala nový :angry:
Já koukala na fotku ,kde mě bylo 10měsíců a Michalka je taky celá já,jenže já byla cvalík jako Maty :grinning:
Přes den vůbec teď nestíhám,dneska jsem už řekla,že od zítřka ruším dopolední spaní :angry: ,Maty spí hodinu,Michalka vůbec,po obědě se nechce spát Matymu,protože je vyspalí,holka mě vytuhne hned co jí vyndám ze židle......,takže útrum :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
autor
tak nic - koukám že nám to smazali :unamused: - bylo to staré téma které jsem oživila (bylo to z loňskéh září) tak jsem si říkala že snad není nic proti ničemu... ale asi ho tenkrát jen přehlédli... :rolling_eyes:

Marky to ti toho teda moc nenaspí. To naši kluci jsou naštěstí v tomhle docela v pohodě - dopo jdou kolem desáté spinkat a většinou aspoń hodinu, někdy i dýl - hlavně když neběžím na první zaknourání - kdy se většinou vzbudí jen jeden tak to pak ještě projde a vstávají klidně kolem dvanácté. A odpo spinkají tak hodinku cca od těch tří. Pak jdou spát kolem osmé a docela v pohodě :slight_smile:
2. bře 2010 ve 22:54  • Odpověz
Jani a to mají režim,nenchávám je spát kdy se jim zlíbí,dneska jsem je už nechala,ale stejně o půl 10 jsem s nima hopla a byli v limbu,teď ještě chrní,jenže Michalka je vzhůru od 6(brala jsem jí až o půl sedmé)a Maty si spinkal do 7 :grinning: ,akže o půl 9 chtěla spát holka,ale kluk nechtěl,tak jsem je nechala a teď vytuhli teda oba.Ta je pak protivná,do všeho mlátí,se vším tříská :angry:
Jinak včera už udělala 3 krůčky :slight_smile: .
Příští úterý jedu s Matym na kontrolu s tou kýlou a dneska v noci,mě zase o půl 3 vřískal alarm u holky,to už je po 3 ve stejnou dobu a to zrovna,když spí krásně :angry: ,naštěstí dobrý,dala jsem jí mlíkoa chrněli dál :grinning:
3. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
Holky já už tu mojí kozu přetáhnu koštětem,nebo jí nedám najíst celý den :angry: ....Když jí krmím,tak má děsnou prdel z toho,že to plive na zem,nebo to tahá zpátky z pusy rukou a matlá to po stolečku,dostala sušenku,začala do ní mlátit tlapkou dokud jí nerozsekala a pak to naházela na zem :angry: Když na ní udělaám tytyty,tak se začne řehtat,a já roztaju,když se zazubí,ale už chytám nerva jen co mají jít jíst.Naštěstí teda baští oba všechno v tom problém není,ale po první svačince je jak prase a židlička taky a to nemluvím o linu :angry: Dnešní uspávání taky horor,do toho jsem KONEČNĚ dostala první normální menstruaci :grinning: :grinning: takže nervní jak sáňky v létě :grinning: ...... skoro po roce to je docela slušný ne? :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
héééč a já ji ještě pořád nemám :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak ale tvoje pocity ohledně "kultury stolování" naprosto chápu :grinning: - u nás je to to samé :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

A koukám že nám zase jdete v patách - Míša začíná s tím chozením stejně jako začal Kubík. A musím se pochlubit dneska už udělal dva krůčky i Maty :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 23:07  • Odpověz
Jani,tak můj Maty,je trochu víc po zadu :grinning: ještě ani sám nestojí,ale já jsem ráda,aspoň Míša už bude chodit a já budu hlídat jen to moje trdlo :grinning:
Dneska byla zase děsná noc :angry: kdy už to přejde :sweat_smile: ?
5. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
autor
To máš pravdu - já jsem ráda aspoň za ten měsíc co mají mezi sebou - i když myslím že teď s tím chozením se to protáhne - on to byl takovej krůček spíš omylem ale jinak si myslím že Matěj bude v tomhle opatrnější - už jen proto že dost často padá (i když sedí) a hlavně narozdíl od Kuby kterej se umí pěkně zkulit tak Maty padat neumí a vždycky sebou děsně flákne. Takže myslím že bude opatrnější - ale za jednu ruku maže jak čamrda - i když je furt takovej trošku rozevlátej - ale vždycky to vyrovná a jde dál - a nijak se při tom nevěší, spíš se jen tak přidržuje.
5. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
Tak dneska měla Michalka teplotu,svačinu mě celou vyblinkala :frowning2: ,večer šli spát a o půl deváté mě to nedalo a šla jsem jí změřit a měla 39,9!Dala jsem jí hned Paralenový čípek napít čaje,jenže ten během 2 min skončil na mě :unamused: ,tak jsem jí vzala k nám dolu,dala jí jen tílenko a chladila jí namočeným ručníčkem,po cca 3/4 hodin měla 38,7 a po cca 15 min 37,6,dala jí aspoň 100ml ještě té Beby AR proti blinkání a asi od půl jedenácté chrní,před chvílí zase začala pobrekávat a už nehoří,tak jsem zvědavá jaká bude noc,ale asi nic moc :sweat_smile: Jinak rýmu ani kašel nemá,ale poslední dny si strká prstíky do pusy tak,že jí to natáhne,tak si myslím,že to jsou zoubky,no,každopádně zítra to kdyžtak dětská pohotovost jistí :grinning: Už jsem tam dlouho nebyla :grinning:
5. bře 2010 ve 23:17  • Odpověz
Ahojte!
Před chvílí mi volala Květa vzkaz od Martinky, že se dnes ráno narodil Kubíček. Měří 51 cm, váhu Květa neslyšela, protože malý Davídek se hlasitě dožadoval pozornosti :slight_smile:

Martince moc gratuluju já i Rozinka a oběma přejeme všechno nejlepší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
Teď jsem našla jinde, že se Kubíček narodil v 8:15 a váha je 3540 g :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
To je super,taky se přidávám ke gratulaci :dizzy_face: To má krásný dáreček k MDŽ :grinning: hodně štěstí,zdraví,žádné prdíky :sweat_smile:
Já dneska byla s holkou u doktorky,teploty už nemá od včera,ale dneska se mě osypala,a buď to je šestá nemoc,nebo měla fakt nějakou střevní virozu,taky mě od toho pátka strašně prdí ,ale když má spát,tak mě příjde,jak když má křeče,úplně se zatne,začne brečet.......,dneska už to teda bylo trochu lepší,dostali jsme Fenistil kapičky a zatím chrní a i usnula docela v klidu.Tak jsem zvědavá na další noc,už jsem nespala aspoň dvě hodiny v kuse snad 14 dní a začínám být k.o :frowning2: .V neděli si je naštěstí vzala tchýně k sobě na 3 hodiny,tak jsem si aspoň pořádně uklidila :sweat_smile:
8. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
autor
Marky -tak ať je co nejdřív líp. Možná se vám to sešlo jedno ke druhýmu :rolling_eyes:

Jinak ke Kubíčkovi moc gratulujem - je to chlapík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj holky,tak dneska večer už jsem nastolila dramatický způsob uspání večer, :sweat_smile: na nás by spali,ale jen co je dáme do postýlky,tak řev,tak jsem to dneska už zatrhla a nechali jsme je tam,po 3 min,jsem tam šla,dala jim napít,položila a odešla,zase řev,tak jsem je už nechala,šla s plínama,pak tam šel manžel a za chvíli klid :slight_smile: trvalo to asi 20 min. :sweat_smile:
To už se prostě nedalo,v noci se nevyspím,přes den taky ne.....,tak ať večer aspoň usnou.
Michalka je na tom už dobře,jen mě příjde taková unavenější,kruhy pod očima,dokonce si i sama lehne na zem a chvíli leží :confused: :grinning:
Jani jew to možný,že už nám(Vám)bude rok? :fearful: Toto uteklo :fearful:
11. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
autor
No je - letí to hrozně... :astonished: :astonished: :astonished:

Změnu v uspávání schvaluju - uvidíš že po týdnu je nepoznáš. :slight_smile:
Já už jsem to taky zkrouhla a pomohlo to - akorát teď jsme zas udělali kapku krok zpátky protože zas někde chytli rýmu jak prase, tak to nechci lámat přes koleno - jak kašlou tak mají sucho v krku, a krom toho na rýmu se má hodně pít, takže když si řeknou tak jim dám. Snad to nebude na dlouho :rolling_eyes:
11. bře 2010 ve 22:51  • Odpověz
Jani to mě mrzí,že zase marůdkujete :frowning2: ,už aby byli větší,tohle je hrozný,když jsou takhle malí,nemůžou si říct co jim je a pomoc si :frowning2: na druhou stranu jsou to mrňata s ďáblíkama v těle :sweat_smile: .
Kamarádka teď měla termín,ale v lednu musela na vyvolání porodu,miminko se jí uškrtilo na pupeční šňůře :cry: ,tohle je vždycky tak nespravedlivý,to si pak říkám,že mě teda někdy séřou,ale díky bohu,jsme v pohodě,zdraví :unamused: Já z toho byla úplně mimo a to jsem jí chtěla ten den napsat,že už se jí to krátí :frowning2: .
Mám objednané botičky Nike,tak jsem zvědavá :sweat_smile: Je to z MMB za 200kč,do kočárku na jaro jim to bude stačit,stejně v tom nebudou ještě nikde chodit :grinning: a hlavně zamachrujem :grinning: .To si asi budou lidi říkat"dvojčátka a Nike a pak že je malý rodičák" :grinning: :grinning:
Jani co budete kupovat prckům k 1 roku?Já si myslím,že na odrážedlo je ještě brzy a nic jiného mě nenapadá :unamused:
12. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.