• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
autor
Ahoj Marky :slight_smile: to budete teda fakt za frajery :sunglasses: :sunglasses:
To s tou kamarádkou mě mrzí... :frowning2: je to fakt smutný... a hlavně se to většinou stane lidem kteří by pro to mimčo udělali první poslední, a kde jaká s odpuštěním socka, která se pak o dítě nestará nebo ho dokonce týrá pak rodí jak na běžícím pásu a bez komplikací jedno dítě za druhým... - v tomhle prostě neexistuje žádná spravedlnost.

Jinak s dárkama jsem na tom zatím tak, že jsem klukům pořídila takovou soupravu na hraní do vany - je to i se síťkou na uklizení hraček na přísavky(už nějak nevím kam to na té vaně pořád dávat :sweat_smile: ) a nové hračky na písek - to co měl Daník bylo většinou poděděný a už to má svoje za sebou. Tak jsem jim koupila kyblík s krtem a bábovkama. Je z toho nadšenej i Daník - z obojího - a pořád to hledá - a furt nějak nemůže pochopit že to ještě nedostali :grinning: :grinning: :grinning: ale asi jim ještě něco přikoupíme. Odstrkovadla zatím neřeším. Pořád bojujem s prostorem takže aby to tu zatím jen tak stálo to je naprd. U našich je autíčko po Danovi, tak až se to naučej nebo budou vůbec chtít na tom jezdit tak pak stím něco uděláme :sweat_smile: Daník s tím do roku a půl odmítal kamarádit. Jezdil si s tím jako s normálním autíčkem a koukal jak se motají kola, ale jezdit na tom nechtěl. Tak to možná nechám až na vánoce.
Ještě jsem měla takovou myšlenku - u kamošky jsem viděla takový kostky - něco jako obrovský lego - ta jedna kostička byla velká jak kelímek od jogurtu a ty kolečka na spojení měly v průměru tak 4 cm. a bylo to celý gumový - děsně mě to nadchlo - jenže když jsem pak zjistila že je tam cca 12 kostek, k tomu jedna s mikymausem a jedna s kačerem Donaldem a stojí to málem pětikilo - tak mě to rychle přešlo... :rolling_eyes:

Jo a musím se pochlubit - Maty včera ušel svůj první metr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 22:32  • Odpověz
15. bře 2010 ve 22:49  • Odpověz
Ahojda
Jankat to není možné že to tak letí a klukům bude rok.Mám posbičku tahle paná co peče ty doty máš na ní nějaký kontakt??A posílá i doty poštou??
Jinak u nás není nic nového.Dája roste ale moc se mu nechce spinkat.Stále by se jen nosil a houpal.Ale jinak je to zlatíčko.
Tady se můžete juknout na fotečky.Jinak je postupně aktualizuji. http://kveta1974.rajce.idnes.cz/

Jinak vyšpízovala jsem na jiném foru že Martinka s Kubíčkem jsou od soboty doma.
Marti jestli s tu občas ukážeš ozvy se a napiš sem nebo pošli sms.Vím,že toho máš hodně sama to znám.Oběma vám přeji hodně zdavíčka
Ostatní zdravím
Květa s Dájou
16. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
Květi - teda koukám ty máš těhotenství jako slon :grinning: :grinning: :grinning: - asi by to chtělo už zrušit ty těhu týdny :grinning:
Ty dorty peče manželova známá, má to jako koníčka, ale poštou to asi neposílá - dost dobře si nedovedu představit jak by to dopadlo :confused: Ty už sis někdy nechávala posílat dort poštou? Máš s tím zkušenost?

Jinak teda u nás den naprd - jednak - po roce mě navštívila "mrcha" ... - takže už mám po hehe - ale to by nebylo tak hrozný. Horší je - že s Kubíkem jsme šli na kontrolu na ušní - zvali si nás ještě k tomu jak měl na podzim to ouško píchaný a minule měl rýmu tak říkala doktorka že to nebylo ještě uplně dobrý. Původně jsme si říkali, že to odložíme, když má zas rýmu, že se jim to zas nebude líbit. Ale pak jsem si říkala že radší ne - kdyby se mu ta rýma nějak zas vrazila do oušek tak ať to aspoň najdou zavčas... - no a ještě že jsme šli - máme píchnutý obě ouška :frowning2: :unamused:
A přitom byl docela v pohodě - občas sice trošku protivnej ale přikládala jsem to té rýmě - ale jinak spinkal v noci pěkně - budil se tak jednou za noc, za ouška se nechytal ... - vůbec jsem to nečekala.
A přitom Matěj - kterej se daleko víc budí, je víc ubrečenej - pořád se chytá za uši... tak ten to má dobrý (aspoň zatím) - Mudr. podotknul že samozřejmě nemůže vyloučit že to třeba nepřijde za půl dne... - tak jen doufám že ne.
16. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
Ahojky,teda já vůbec nemám čas přes den jít na net :sweat_smile: Noci u nás jsou pořád nic moc,ale už jsem nasadila zase Sedalii,tak jen čekám :grinning:
Jani teda vy máte trápení :frowning2:
Prosím tě,z čeho ten dort bude udělaný?Teda,víš co myslím? :grinning: Já bych jim chtěla nechat udělat,nějaký z piškotů,nebo prostě z něčeho co by už mohli trochu taky papat,nebo jim neuškodí,když dostanou tu klasiku?Já vím,asi blbé otázky,ale vzhledem k tomu,že zase spíš trpíme na prdy a nafouknutí snad i z mrkve,tak se radši ptám :grinning:
U nás už je spaní večer(teda usínání)už o.k,jsem se bála,jak budou brečet a vyvádět bůhví jak dlouho a po 4 dnech už je to v pohodě,sice Matýsek brečí,ale dneska už to bylo ani ne 5 mina hlavně,jsme se s Michalem smáli,jak je to ten tlačivej brekot, :grinning: :grinning: Michalka mě usíná kupodivu úplně super,dám do postýlky,řeknu jí hají a ona chrní :confused: i když Matěj řve :fearful: ,sice si to nějak vybírají pořád v noci :confounded: ,přes den už mě spí až kolem půl 11 a pak kolem 14-15hod.a koupeme už kolem půl sedmé :wink: Teda k tomu dortu poštou........... :grinning: :grinning: umím si představit jak by přišel :grinning: :grinning: Pat a Mat by měli hlavu v piškotu :grinning:
16. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
Nenechávám dělat něco vyloženě spešl - akorát ten krém bude jen trošku zvenku pod ten marcipán - a jinak to bude plněný tvarohovým. A myslím že pro jednou se jim nic nestane :sweat_smile: :wink: - stejně už ochutnávají kde co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a na prdy nijak netrpíme.
Jinak u nás spaní už v pohodě - vzala jsem to podle té metody co jsem ti psala a asi po týdnu nám to přineslo ovoce - takže usínání celkem v pohodě a jinak párkrát se sice Mates ozve - asi tím jak je tu rušno (telka atd.) ale dám mu jenom dudlík a chrní dál. A Kuba ten je vůbec v pohodě. Pak se tak kolem třetí proberou - tak jim dám čajík a zas usnou.
Jinak přes den chodí spát tak mezi 9-10 ráno a potom mezi 2-3 odpoledne.

Ta představa Pata a Mata v piškotu mě docela pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj holky,teda to zase bude než si zvyknu na tohle :grinning:
Tak včera jsme byli na krvi,brali jim to z prstíku a super,ani nevěděli,že jim něco dělaj,já připravený dudlíky a nervy a oni lážo plážo,jen koukali a ani nekvykli :grinning: :grinning:
Teda dneska noc super,jen o půl noci Míša na mlíko,zato teda budíček o půl šesté,ale byla jsem vyspalá,tak mě to ani nevadilo :dizzy_face: Usínáme už taky dobře a hlavní je,že už je JAROOOOO :grinning: !!!Dneska vychajda po obědě,žádný rvaní do kombinéz,strojení jde v klidu :grinning:
Přes den mě chodí teď spát taky už až kolem 10-11 a pak kolem 14-16,to záleží všechno na tom,v kolik se vzbudí ráno.Dneska na to,že byl budíček v 5.30 tak mě usnuli až o půl 10 a pak teda venku o půl jedné a hlavní je,že už mě spí dopoledne i hodinu!!!a né ty jejich 20minutovky.Teda taky někdy,ale už se to otáčí. :sunglasses:
A dneska nám přivezli konečně opravené golfky!!! :sweat_smile:
19. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
Tak o tom mi něco povídej.Dneska už toho asi moc nenadatluju.Jsem s-+ama s Adélkou.Petr má na zítra obědnaný lidi na chlastačku a šli to teď dolů se sosedem připravit.Ten sud už narážej nějak dlouho. :fearful:
19. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
autor
ahojky -tak my už jsme konečně aspoň trošku lepší, tak snad už nám to vydrží. Ještě musíme v úterý s Kubou na kontrolu na ušní ale snad to bude v pohodě. Doufám že i vy jste v pohodě a užíváte konečně jara :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
No snad si končně začnem užívat.Adélka jde zítra po 14-ti dnech do školky.Dokonce měla i radost že tam konečně půjde..Já si zjedu k dr.ukončit neschopenku,užiju si volnýho dne a v úterý hurá do práce.Doufám.
21. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
Marki,to je teda drak :grinning:
My teď konečně jsme pokud možno venku hurráááá :grinning: Mám teď zase starý počítač,pořád mě to blblo :angry: a na něm přes den nemám čas být,než se mi to načte,tak jsou vzhůru,tak jen večer to zapnu,ale nějak nevydržím :grinning:
22. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
autor
Holky - my byli dnes s Kubou na kontrole a to jedno ouško mu zas znova píchali.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Chuďátko moje.... - mě je ho tak hrozně líto... :cry: :cry:
23. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
Jani to už ho píchá snad ze srandy ne??? :astonished: To je strašný :frowning2: Prosím tě a to má pořád zánět středního ucha? :confused: Chuděra malej,ty si teda užívaj do toho roka,snad už to po roce bude lepší :frowning2: :wink:
My dneska byli 2x venku!!!! :grinning: Jednou po o a pak po svačince ve čtvrt na 4 na hodinku :sweat_smile: Tak snad dneska budou spát až do rána :grinning:
23. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
No oni mu jedno píchali na podzim ale pořád si nás zvali na kontroly jestli už je to uplně vyhojené - on do toho měl věčně rýmu tak nás zvali zas znova a tak furt dokola, ale to se vždycky jen podívali a nic nedělali. Tentokrát to ale nebyl zánět středního ucha - tohle je spíš o tom "technickém" fungovnání ouška. On právě tentokrát neměl zánět středního ucha, ale něco se zvukovodem -už si to přesně nepamatuju - nějak se mu to tam ucpává, a v tom oušku vzniká podtlak který tu tekutinu či co vtahuje jakoby do ouška místo aby to šlo ven. Proto jsme taky tentokrát nedostali ani ATB - on ani neměl horečky a v noci v pohodě spal. Dětská mi říkala že mu tam možná dají nějakou "stipuli" nebo jak se to jmenuje - takovou jako trubičku která tomu zabrání a za půl roku se to vyhojí nebo mu to vyndají. Prý to nebolí a moc to pomůže. Bavila jsem se o tom s holčinou od nás z baráku (má kluka tak cca 8 let) a prý mu píchali ucho asi 10 když byl maličkej - a pak jim to dali a v pohodě. Strašně si to chválila.
23. bře 2010 ve 22:50  • Odpověz
autor
Kočky - tak dneska prozměnu to druhé ouško... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ptala jsem se na ty stipulky - a říkal že pokud se ty ouška tak do třech - čtyřech neděl srovnají tak že to nemá cenu do toho zasahovat - pokud by to ale mělo vypadat že se to nelepší tak prý by je určitě dali.
25. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz
Teda čekat další měsíc co bude? :frowning2: Chuděra,doufám,že si to vybere už teď a pak už si bude jen užívat v klidu :wink:
27. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
autor
Ne to ne - další měsíc ne - měsíc od začátku - takže jsme tak někde v půlce... :rolling_eyes: Ale ono zas je fakt že nějak to musej rozlišit jestli je to fakt chronický nebo ne. Ale je mi ho líto... :frowning2: :unamused:
28. bře 2010 v 00:56  • Odpověz
Jani to ti věřím,že ti ho je líto :pensive:
Jak jste zvládli posun času?My koupali až v 18.45hod ale zase usnuli až ve 20hod :sweat_smile: No,uvidíme do kolika pro změnu budou spát ráno :sweat_smile:
28. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
No - chaos jako vždycky - ve finále mám pocit že děti to zvládly podstatně líp než já - mě nějak ta hodina celej den pořád chyběla :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 00:59  • Odpověz
Teda stal se zázrak,děti mě spali do půl 8 :confused: :grinning: Dneska jsme koupali opět v 18.45,ale v 19.15 už byli k.o,bez řevu usnuli jak dudci :grinning: .Mě teda včera taky chyběla ta hodina,hlavně večer,kdy jsem koukla na hodiny a ono už bylo 22.00hod :rolling_eyes:
Tak Michalka asi bude co nevidět lítat jak čamrda,¨je to jen otázka dnů,kdy se fakt rozběhne a Maty začal konečeně pomalinku sám stát :sweat_smile: a je to v kelu,už je po prd..i :grinning: Vychytralí jsou jak lišky,když jim vynadám,že něco nesmí,tak se mi ještě vysmějou do obličeje a to pak drž vážnou tvář,když se na tebe zazubí :grinning:
Naštěstí my jsme zdraví,ať už to taky máte za sebou :unamused:
Já zítra zase jedu na gyndu,tak jsem zvědavá co zase pořeší,teď mě dával zase ty prášky na stažení dělohy,potřebuju se jen docílit k tomu,aby mě udělal hormonální profil a věděl co a jak :rolling_eyes: ,jenže k tomu nesmím krvácet,a to je problém,teď už se to naštěstí upravilo jen na nepatrné špinění,tak snad už se hneme z místa :grinning:
29. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
autor
ahojky - jen v rychlosti nakukuju - včera jsme kontrolu přežili bez píchání - dali nám antibiotika a za týden máme zas přijít.
30. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
autor
holky kdybyste někdo měl zájem - naházela jsem teď na bazárek spoustu věcí - od miminkovských až po dospělé tak jukněte :slight_smile:
30. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
Ahojda,v rychlosti zdravím.Za chvílu letím směr Sanus.
31. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
Jankatr,koukala jsem na bazárek a přemýšlím o tý jarní bundě s Bořkem.Ještě si to nechám projít hlavou.
31. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
autor
Madli tak to pak kdyžtak odešli z toho bazárku :wink:
31. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahojky,Jani,koukala jsem taky a vzala bych si ty červená trika,ale odkliknu to až večer,až budu mít jistotu delšího času a klidu :sweat_smile: Taky bych potřebovala nafotit věci a dát to sem,nebo na mimibazar,ale nějak nemám kdy :grinning: a moje trika už mě jsou nějak krátká,pořád mám břuch jak v 5 měsíci :angry:
31. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
autor
Marky to mi povídej... - i když mě jsou ty trika krátký spíš kvůli tomu nadělení co mám přes prsa... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ale už jsem se rozhodla - pokud se mi to podaří protáhnout přes pojišťovnu (jakože si myslím že jo - podle toho co jsem zjišťovala) tak si to nechám zmenšit... - tohle je fakt hrozný - Robert je sice děěěěsně spokojenej :sweat_smile: :grinning: - jenže on s tím chodit nemusí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže má holt smůlu :grinning: Ale stejně dřív jak za rok to asi nebude - jednak musím napřed přestat kojit a pak mít půl roku pauzu a taky nevím jak dlouho pak trvá všechno to schvalování a tak. Ale už aby to bylo.
31. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
Tak to já kdybych vyhrála milion,tak se nechám upravit asi celá,snad kromě ksichtu,ten je o.k :grinning: Těhotenství udělalo své a vybralo si daň,ale ta daň mě zase za ty dva stála :wink: Nedávno byla kamarádka na vytažení poprsí,ona sice nemusí přemýšlet o penězích a hlavně nemá takovou výbavu jako my,ale šla a je strašně spokojená :sweat_smile: Taky nepatřím mezi ty šťastlivky,co to nebudou v 50ti rolovat do podprdy :grinning: Jdu kouknout do tvého bazárku,snad mě nikdo nepředběhl :grinning:
31. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
Jani,tak jsem to tam odklikala,tak mi to sečti a počkej až mě dojde rodičovská :grinning: :grinning:
Ne,to byl vtip,dej vědět konečnou sumu a já ti pošlu peníze,budu to posílat přes net,takže až večer :grinning:
31. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.