• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Máš to tam :wink:
1. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz
Tak jsem si tu bundičku odklikla.
2. dub 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
Ahojky - dneska nějak nezvládám dočíst - tak jen nakukuju - včera Kubíkovi už zas píchali ouško :frowning2: :frowning2: :frowning2: - měli jsme jít na kontrolu v úterý ale dostal zas horečky tak jsme jeli hned. Ale už nám aspoń naplánovali ty trubičky - takže pokud nebude nemocnej tak 27.4. bysme na to měli jít. Měla jsem trošku obavy jak to s klukama udělám ale naštěstí se to dělá ambulantě - takže tam ráno přijdem a odpoledne půjdem domů.
3. dub 2010 v 09:43  • Odpověz
Jani hlavně si nedělej strosti s posláním věcí,až budeš mít prostě čas,tak to pošleš,hlavně aby byli kluci už zdraví :frowning2: :wink: A jelikož si beztak zítra nevzpomenu,tak přeju chlapíkům všechno nej nej nej k tomu zítřejšímu 1 výročí a ať už je nic nezlobí a jsou zdravoučký!!
3. dub 2010 v 09:59  • Odpověz
autor
Díky za kluky - ale máme ho už dneska - takže vůbec nejsi v předstihu :wink: Ráno byl Robert pro ten dort - je naprosto super a docela mě překvapilo jak je velkej - čekala jsem že to bude menší :sweat_smile:
3. dub 2010 v 10:12  • Odpověz
Taky se přidáváme s gratulací.
3. dub 2010 v 15:35  • Odpověz
Všem přejeme krásné velikonoční svátky, bohatou pomlázku a konečně opravdové jaro.
3. dub 2010 v 16:42  • Odpověz
Také přejem veselé svátky a hlavně něžné koledníky.
3. dub 2010 v 16:43  • Odpověz
Jani vy jste 3? :sweat_smile: No vidíš a já celou dobu myslela že 4 :grinning:
3. dub 2010 v 19:47  • Odpověz
Hodila jsem do alba pár foteček.
3. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz
Marki,taky rostete jako z vody co? :slight_smile: Taky jsem konečně přihodila fotečky :sweat_smile:
Jinak hezké Velikonoce a holky nedejte se :grinning: :grinning:
5. dub 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
Marky to vůbec nevadí :wink: stejně seš dobrá jak to vedeš v patrnosti.

Jinak v úterý Kubíkovi to ouško zas píchali a doktor se nestačil divit kde se mu tam toho tolik bere :unamused: - už aby tam měl ty trubičky - snad mu to konečně pomůže. Zajímavý je že on je při tom pořád celkem v pohodě - v noci spí, přes den je vysmátej, horečky žádný, zkrátka nikdy to nevypadá že to bude špatný - ale je opravdu tam toho měl spoustu
8. dub 2010 v 00:22  • Odpověz
Jani na to se nezapomíná,vždyť kvůli tobě jsem taky už matka :grinning: Ty vaše těhubacily :grinning: :grinning: :grinning:
Teda už zase? :frowning2: Prosím tě a z čeho to teda je?Nevím jestli už jsem se teda nepatala,ale nechce se mi to hledat :grinning:
8. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz
autor
ahojky jen nakukuju a taky jsem konečně vložila fotky z narozenin :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/jankatr/album/1-narozeniny-dvojcat-o/
9. dub 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
Marky - já jsem se koukala na info o těch trubičkách co má dostat a tam píšou že někdy mají ty děti krátkou eustachovu trubici a ta rýma jim pak hned vleze do oušek - a je fakt že kluci jsou teď zasoplení furt :rolling_eyes:
9. dub 2010 v 11:50  • Odpověz
Jani já jsem v šoku,Kubíka bych poznala,ale Matýska.....,ježíš ten se změnil a to si byli tak podobný :sweat_smile: fakt bych ho nepoznala,v první chvíli jsem si myslela,že tam máte na návštěvě i dalšího prcka :grinning:
Já byla dnes na nákupu,spíš pro dárečky :grinning: Matymu jsem koupila velkou tatrovku s hračkama na písek,Michalce dlouhou stonožku od Fischer Price,ale mluví,zpívá,říká slova,barvy............a nakonec jsem neodolala a koupila jim ještě vééééééééééééééééélkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýho medvěda,je asi 1,20cm vysoký a je z těch dlouhých jakoby chlupů,ale chlupy to nejsou,je to strašně takový příjemný a jemný ,jako plyš :dizzy_face: no,nechala jsem tam 2000kč,pak ještě bodynka v Tescu s kr.rukávem,v Kike,pak ponožky,kraťásky...... :dizzy_face: :grinning: dneska jsem zahejbala s rozpočtem :grinning: :grinning: .Ještě ten nějaký dort a můžu jít žádat na sociálku o přídavky :grinning: :grinning:
9. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: to ses teda slušně rozjela :grinning: - no my jsme to vzali poskrovnu :rolling_eyes: - jednak penízky nějak nejsou... (kde na to furt brát a nekrást...) a navíc - kupovat hračky - to je pakec - protože těch tu máme tolik že není málem kam šlápnout - a pro takový prcky co jinýho.... - a taky jsem si říkala že jim radši koupím něco pořádnýho k vánocům (jestli teda bude za co :unamused: - páč s tou Robertovou prací je to takový nějaký všelijaký :confounded: ) to už z toho budou mít trošku víc rozum. Ale dostali první botičky - a řekla bych že krabice od těch bot byly jedním z nejlepších dárků :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsou teda fakt děsně rozdílní - hlavně ve velikosti - Kuba vypadá jako minimálně o tři měsíce starší :sweat_smile:
9. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
já jsem předtím uplně přehlídla tu fotku k velikonocům - ta je boží - copak rabovali :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ? Ti naši už taky všude vlezou - v kuchyni už máme všude kde to jde skříňky na sucháč a v obyváku šuplíky přilepení izolepou aby tam nenechali prsty. Protože jinak to vypadá tak že jeden to začne zkoumat a přiřítí se druhej a ten šuplík zavře i s prstama toho prvního... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo - a dneska mi Mates vypadl z postýlky :pensive: - byl to děsnej fofr ani nevím jak spadnul - jen jsem se otočila ke Kubíkovi a v ten moment rána a Matýsek na zádech na zemi. On jak je takovej lehoučkej a furt poskakuje tak mu to šlo raz dva - trošku si tam sešmodrchal deku pod nohy a už to bylo :unamused: - naštěstí se asi nic nestalo - chviličku brečel ale fakt jen kratounkou a pak se zas hihňal jako normálka. Volala jsem k dr. tak říkala ať ho sleduju a kdyby mu bylo špatně nebo se mi zdál že je nějakej spavej tak ať jedem na chirdu - ale že to vypadá podle té reakce že to bude dobrý. Prý je to dost časté že takhle děti vypadnou z postýlky a nic se jim nestane. Já myslím že jak přepadl tak se přetočil a padal jakoby nožičkama napřed protože ani nemá na hlavě žádnou bouli, ani když jsem mu ji prohmatala tak nebrečel že by ho to někde bolelo - akorát se rozčiloval že ho zas otravuju. Fakt je že Daník mi taky jednou takhle přehoupnul přes postýlku - chytil se zvenku šprušlí a zabral a normálně hodil nohy nahoru a udělal kotrmelec ven - on to pak totiž na požádání klidně zopakoval ale byl už větší tak přes rok a půl - spíš někde ke dvoum. Jenže on měl tenkrát tolik rozumu - nebo spíš štěstí - že sebou flákl na postel.

Jo a zítra ráno jdem zas s Kubíkem na kontrolu tak prosím nám držte pěstičky ať už je to dobrý. :confused:
9. dub 2010 ve 22:15  • Odpověz
Jani ty prstíky jsou u nás taky na denním pořádku :grinning: Přesně jak říkáš,Maty se hope na dvířkách,přiřítí se Michalka ta se o ně chytne z druhé strany a je to :grinning: Taky mám na skříňkách takové posuvné zarážky,už mě to fakt nebavilo uklízet hrnce 10x denně,ono je dobrý,že je třeba zabavíš,ale prostě už jsem řekla ne :sweat_smile: Někdy si připadám jak ten automatický vysavač,jezdím sem tam a pořád je co uklízet :grinning: :grinning:
Já jsem dostala 1200kč od tchýně,takže to byla taková záplata :grinning: K Vánocům jim chci koupit ty odrážedla.
Na té fotce nerabovali vyjímečně nic,ale manžel tam má za sklem velkou motorku a tak na ní chodí koukat :grinning: doufám jen,že mě doma nerostou další motorkáři :angry: :grinning: Co Robert?Už se byl projet?Sezona začala :grinning: .......
Na dnešek držím palečky,ať už vám nic nedělaj :frowning2:
Ale ten tvůj Matýsek mě fakt dostal,změna k nepoznání :sweat_smile:
10. dub 2010 v 06:10  • Odpověz
Jo a s tím vypadnutím z postýlky...........taky už si říkám,že jim tam začnu dávat nějakou výstel,teď se mě naučila Michalka lézt na gauč a křesla,takže taky jsem v pozoru,naštěstí umí slézt a leze nožičkama dolu,ale nesmí být splašená,minule měla takovou radost,že tam je a taky nestačila dát nohu dolu a bylo to :grinning: ,ale ona se oklepe a leze tam znova,joo,být to Maty,tak už řveme na celý Letohrad :grinning: :grinning: Bože to je děs s ním,on kňučí a brečí kvůli všemu,nemůže se přetočit v pravo,protože tam má nějakou zábranu a začne brečet,než aby ho napadlo se teda oitočit vlevo,někde prolejzá a nemůže se tam prostrčit-řve,Michalka vejskne(a že je to teď opravdu často :grinning: )-začne brečet............a to je jen z mála výčnělků,kvůli kterým kňučí :confounded: někdy už je to na palici.Se jim ty povahy nějak blbě promýchaly :sweat_smile: Je to hrozný cíťa :unamused: Tchýně má takovou kravičku,co bučí,když jí zmáčkneš a on začal brečet,Michalka jí drapla,jebla s ní o zem a začala s ní vytírat :grinning: :grinning: a toho je prostě spousta,někdy už jsem ráda,že můžu odjet na nákup :grinning:
10. dub 2010 v 06:21  • Odpověz
autor
no jo - Oni ti Matýskové jsou asi takový citlivky - ten náš je taky takovej lítostínek - ale u něj je to ode zdi ke zdi - na druhou stranu je zas furt děsně vysmátej. Kubík je takovej víc zamyšlenej.
S tím uklízením je to přesný - stačí to co nemám jak zavřít :sweat_smile: - jinak kluky už taky nemůžu nechat chvilku bez dozoru, Kubík taky vyleze na postele a na gauč - jenže on si truhlík nedá říct že má slejzat nohama napřed. :stuck_out_tongue_closed_eyes: - S těma motorkářema - no mazec... - u nás to bude asi podobný - Daník je do toho celej žhavej a když onehdá jak bylo pěkně dojel Robert na motorce a svezl ho tady u baráku, tak jsem měla strach že budou kluci na golfáči řvát - a ono ne - čučeli na to, voči vykulený a byli spokojení... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Minulý týden byl Robert ve Žďáru nad Sázavou na otvírání silnic a prej tam dojela rodinka - borec měl Goldwinga se sajdou - za sebou manželku a v sajdě dva kluky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?pid=30758759&id=1433981591&fbid=1268973851151
Ale to už je málem auto :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak dneska to dopadlo relativně dobře - dobře v tom že nám to ouško nepíchali,protože ta dírka se od minule neucpala, tak mu to dr. jen odsála - ale jinak nic moc - má tam toho pořád ještě dost a takový vošklivý - vůbec se jí to nelíbilo. V úterý jsme dobrali ATB a vůbec to na to nepomohlo. Blbý je že má pořád rýmu - jednak mu to furt leze do toho ouška a hlavně - když se toho nezbavíme tak nebude moct ani na ty trubičky. :rolling_eyes:
10. dub 2010 v 11:17  • Odpověz
autor
Tak máme dnes za sebou roční poradnu - takže Kubík 11,2kg a 78,5cm a Maty 8,7kg a 72cm :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz
Teeeeeda Jani,to drsnej rozdíl :grinning: :grinning: My jdeme 5.5,tak jsem zvědavá,teď mají nějaké období nejedení :angry: -------------děsnej hlad a po 4 lžičce,mě to začne Michalka tahat z pusy :angry: někdy už na mě jde amok :angry: Matýsek naštěstí ještě jakštakš,papá a když nechce tak otáčí hlavičku :sweat_smile: :sweat_smile:
12. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz
autor
Tak naši hoši baští docela pěkně - a kupodivu Mates se cpe snad víc jak Kuba akorát to není nikde vidět. Někdy mám pocit že má snad tasemnici :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak to tahání z pusy - mě to někdy plive Kubík - ale ne že by mu to nechutnalo - prostě to potřebuje prozkoumat (asi abych ho náhodou nechtěla otrávit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ) vyplivne si to do ruky, chvíli se v tom paplá a pak si to s uspokojením nacpe zpátky do papule a baští dál :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 23:23  • Odpověz
Jo,to je přesně ono,ne,že by jí to nechutnalo,ale musí to rozpatlat po stolečku a pak si to dává sama do pusy,včera jsem asi přišla na to,že se chce prostě krmit sama,když jsem jí dala lžičku tak to vehementně zkoušela nabírat a dávat do papuly,no,asi mě čeká další kolapsová etída :grinning: :grinning:
Jani nato,že máme dva rarachy tak jsme tady permanentně jen my dvě co? :grinning: Jako by jsme se nudily :grinning: :grinning: Michalka už má 4 zub a další jí lezou,zato Maty má jen ty dva dole a ani známka po dalších :confused: Naštěstí je Michalka v pohodě,že jí to nezlobí :sweat_smile:
Dneska jsem odeslala 1117Kč za jejich oblečení :rolling_eyes: kupuju to z Brumla.cz,je to sekáč,ale fakt super,kvalitní,pěkný a levný a můžu si to i zarezervovat,takže ušetřím na poštovném,protože si to objednám třeba až po týdnu a mezitím si dokupuju,když mám čas. :slight_smile: Rezervace je na cca14 dní a když nic neobjednáš,nebo to neodešlěš sama dřív,tak ti to pošlou automaticky :sunglasses:
13. dub 2010 v 10:03  • Odpověz
Jankatr,takhle v sajtce vozí soused kluka taky.Už od malinka.Má v ní připevněnou autosedačku a jezděj.bejt jeho manželka,tak mu to zatrhnu.Protože když vidím co se děje na silnících,hrůza děs.
13. dub 2010 v 11:13  • Odpověz
autor
Madli mě uklidňuje fakt že tohle pro nás nehrozí - protože sajda pro 3 se nedělá :grinning: :grinning: :grinning:

Marky to bude asi tím že nám ty děti víc lezou na mozek a je potřeba to někde ventilovat :grinning: :grinning: :grinning: A na druhou stranu - v tomhle mají ty dvojčátka taky výhodu - docela dost se zabaví i sami mezi sebou, takže tolik nevyžadují pozornost. Naši kluci už spolu dokážou pěkně řádit :wink: :slight_smile:

Škoda že jste tak brzo po nás - teď jsem házela docela dost věciček na net ale bylo to malinký.
13. dub 2010 v 16:09  • Odpověz
Jani,tak s tím hraním máš pravdu,ale jakmile vytáhnu book,tak jsou u mě jak harpie :grinning: coPpak to,když ještě nevylezli na gauč tak to ještě šlo,ale teď už se ani nenasnídám :grinning: Jinak dneska Michalka byla na lavici a už už chtěla,že sleze,jenže to nějak neukočírovala a švihla sebou na kraj stolu :confounded: má rozražené obočí :unamused: ,ale snad bude v pohodě(teda je),protože za hodinu už řádila s Matesem na gauči a prali se(kupodivu v dobrém) :sweat_smile:
Taky jsem si to říkala,o těch věcičkách :grinning:
Madli-tak můj chlap je taky motorkář(já bývalá),ale tohle bych asi taky neskousla,jak já říkám,jestli se chce rozbít hubu,tak sám :sweat_smile: Když jsem seděla za ním,tak jsem ho furt drtila stehnama(má Choppra),aby spomalil :grinning:
13. dub 2010 ve 21:39  • Odpověz
autor
teda až dneska jsem ti zas po dlouhý době koukla do albíčka - ta Míša u táty za krkem nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning:
No ale jinak teda je to dračice jak koukám. Ještě že to nedopadlo hůř. A všímáš si zas té podobnosti? Taky je to u vás ten skřítek co je větší raubíř :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Máš vidět Daníka jak je štěstím bez sebe když ho Robert sveze na motorce po parkovišti - celou cestu vřeští nadšením :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 22:39  • Odpověz
jani ono je to tím,že nemají ty kila navíc,proto jsou mrštnější :grinning: Je to asi dva dny,co si teprve Matýsek dokázal strčit palec u nohy do pusy,tohle mě dělala Míša už ve 4 měsících :grinning: Dneska byla noc zase hrůza,do půl 11klid a od půl jedenáctý děs,nejdřív Michalka,tak se jen napila čaje,ve 23.15 Matýsek,to mě začal nějak kašlat,až se dávil,jsem se bála,že zase chyt tu laringitidu,ale bylo to jako by měl plný nos a teklo mu to do krku a jak se to snažil polykat,tak se kuckal a když už jsem si myslela,že mám odbyto,tak o půl noci alarm u Michalky :confounded: ...do půl třetí byl klid,pak zase Michalka..to jsem jí dala mlíko a od šesti mě vrní Mates :rolling_eyes: Zatím jeeště teda spěj,tak uvidíme na jak dlouho.Nějak je to s tím spaním zase v háji,ještě chvíli vydržím a pak asi zase nasadím Sedalku :grinning: .Ale myslím si že nás zase zlobí zoubky,hlavně Matýska,ten má pořád ty dva dole,Michalce už leze 5tý a nijak to u ní ani nevím.Maty je prostě víc citlivější a vnímavější :slight_smile:
Jani prosím tě,co vaříš klukům k obědu,mě už nic nenapadá,říkala jsem si,že jim začnu dávat to,co nám(samozřejmě neslané....),ale mě ani nenapadá co uvařit pro nás,ab to mohli i oni :grinning:
14. dub 2010 v 06:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.