• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
autor
Ahojky - tak u nás je to dobrý i špatný - Kubík konečně ouško docela v pohodě - dneska mu jen to druhý trochu čistili, ale jinak to vypadá dobře. Zato Matýsek má od včerejška horečky :frowning2: pořád kolem 39oC místy až 39,5oC a ani čípky moc nezabírají... :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak jsem zvědavá co z toho vyleze. Dneska ráno jsem nesla moč k doktorce aby to zas nebylo něco k těm ledvinám - výsledek bude asi až v pátek - tak uvidíme.

Marky - já mám v tomhle taky nějak krizi - a v podstatě mají kluci skoro pořád to samé - zeleninu, nějaké to maso a k tomu různé přílohy - nudle, rozvařenou rýži, brambory... - když fakt nevím co tak jim čas od času do toho přidám třeba půlku nějaké té skleničky. A mezi tím jim tak nějak různě dáváme ochutnat to co máme my :sweat_smile: Děsně jim chutnali třeba palačinky
14. dub 2010 v 15:32  • Odpověz
Jani teda to mě mrzí,že zase marodíte :unamused: ale nějak to radši čekám i Matýska(sakra,zase stejný :grinning: ),v noci mě kuckal,ráno vstal s rýmou,ale tou hutou,bublal jak papiňák,tak se zase bojím,aby z toho neměl tu laringitidu :unamused: ,ale jinak je zatím dobrý,nasadila jsem hned Jitrocelák a Nasivin do nosu a vysávala jsem průběžně po celý den.Nejhorší je,že u toho řve jak prorvanej a musím ho totálně zakleknout i ručičky si musím nacpat pod nohy :sweat_smile: ,ale má to efekt,tahala jsem mu to až ze zadu :grinning:
Den u nás byl relativně v klidu,odpoledne jsem je hodila do kočárku na zaharadu,aby byli aspoň na vzduchu.
Jo,palačinky mě taky napadly,ale nevadí,že je v tom celé vejce?Asi se ptám blbě,ale teď jsem jim začala dávat žloutek,udělám z něj třeba nočky do polívky,ale bílek jsem nedávala.Nejedu podle knížek,ale jen se ptám :sweat_smile: Mě teda meděj s tím obědem,dneska snědli jen polívku a to asi tak každý 150ml,druhý si vzali tak dvě lžičky a začali to zase plivat :angry: ,ale když jsem si ohřála hned halušky se zelím,tak baštili jak diví :sweat_smile: samozřejmě,že jsem jim dávala jen ty halušky a ještě ocucaný,aby na tom neměli pepř a to mastný,ale mohli se porvat mezi sebou,komu dám :grinning:
14. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to si dovedu představit - evidentně je ta dietka nebaví :grinning:

S těma vajíčkama - ber to tak že do těch palačinek dáš 1-2 vajíčka - a uděláš z toho hromadu - a jeslti oni sní jednu nebo dvě - tak je z toho bílku minimum. Já třeba dělám klukům i kaši z mlíka. Teda až teď od toho roku. I mudr mi říkala že do té kaše ho dát můžu - jde spíš o to aby to nepili i třeba místo pití a tak. Já myslím že všechno má být s mírou - každou chvíli se doporučuje něco jiného - tak si to přebírám tak nějak podle selskýho rozumu. Nepřeháním to ani na jednu ani na druhou stranu.
14. dub 2010 ve 22:17  • Odpověz
Tak jsem jim dneska udělala rizoto se zeleninou a kuř.masem a opět 5 lžiček krásně papali a další už tahali z pusy :angry: ,mě už asi fakt trefí....A to mě dopoledne seklo v zádech,teda spíš na boku,asi jsem si skřípla nerv a 3/4 hodiny jsem tak tak chodila,co pohyb to seknutí,tajfuni byli z ohrádky venku,já dělala oběd a jen jsem se modlila,aby nikam nelezli,protože já nebyla schopná je tam ani dát :astonished: Odpoledne jsem jela k dr.,tak mě dal prášky a píchnul injekci,tak teď už jsem docela v pohodě,ale ohnout se,nebo je zvedat to je děs :sweat_smile:
Už si asi vybírám svou daň :grinning: :grinning: Zítra jim zkusím udělat karbanátky,ale nebudu to smažit,ale hodím to do trouby,jako čevabo a k tomu br.kaši a běda jak nebudou jíst,tak jim budu dělat jen polívky,ty mě jedí ještě docela dobře,stejně po 13.00hod už zase mají mlíko :rolling_eyes:
15. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: no ty si teda taky užíváš :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maty byl dneska už trošku živější ale horečku má pořád - i když už ne tolik. Ale zdá se že už se to obrací k lepšímu. Já jsem byla dopolko s Daníkem na očním - poslala nás tam dr. z neurologie kde jsme byli kvůli té jeho hyperaktivitě a nesoustředěnosti. Chtěla aby mu udělali vyšetření očního pozadí - no tak jsme dneska vyfasovali žádanku na brejličky - jeden a půl dioptrie na pravý oko a za dva měsíce kontrola :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
15. dub 2010 ve 22:56  • Odpověz
Tý brďo,jani jste vůbec doma? :grinning: Co příspěvěk,to doktor :grinning:
Tak jsem jim udělala ten karboš s kaší a byla u mě zrovna tchýně a oni samozřejmě papali krásně :angry: ,ještě mě říká,jak hezky jedí :angry: jen co zabouchla dveře tak mě to začala Michalka zase tahat z pusy a Matýsek se kroutil :angry: Naštěstí už to měli poslední lžičku,k tomu jsem jim rozmačkala broskev...............,Matýsek dlabal.....Michalka ani prd...........,pak měla mlíko 120ml(odpoledne)a pak jsem jim udělala kaši,ještě jsem jim koupila s čokoládovou příchutí a pomerančem a každý mě snědl 3 lžičky a to byli 3 hodiny po tom mlíku :angry: a teď večer teda vypili aspoň tu kaši.
Je teda pravda,že jsme nachcípaný,teplotu nemají,ale rýmu a kašel :rolling_eyes: ach jo a to jsem si říkala,že jsme zimu naštěstí přečkali bez marození :frowning2: .Vysávám jim rýmu o 106,sice bublaj,ale jde jim to ven,tak je to snad dobrý,jen Maty mě trochu děsí tím kašlem,aby z toho zase neměl laringitidu,nějak troubí a teď ještě jak mu odsávám,tak u toho řve jak tur :pensive:
Ale je to sranda je pozorovat,když vezmu Matyho,a jí už mám odsátou(taky s řevem)tak Michlka začne brečet znova a tahá mě za tu hadici :grinning: jak ho brání :grinning: :grinning:
16. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz
autor
No moc doma teda nejsme - tenhle týden jsme měli volno jen v úterý :sweat_smile: - dneska jsme sice nebyli po doktorech ale zas jsme letěli na polikliniku vyzvednout Daníkovi vložky do bot - když jsme tam byli na otisku tak tam bylo lidí jak u blbejch a půl hodiny jsme čekali (oni tam jezdí z protetiky každý druhý pátek) a dneska jsme se kapku zdrželi a místo v jednu dorazili ve čtvrt na dvě - a on už ten chlapík měl sbaleno a mazal dolů po schodech - ještě že jsem ho zahlídla tak jsem ho zastavila a dal nám to na chodbě. Pak jsme jeli Daníkovi vybrat brejličky (zas tisícovka v pr.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ) a pak jsem ho ještě vezla do skautíků. Mám pocit že se nezastavím...

To s tou solidaritou znám - hoši navzájem vypínají vysavač :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz
Jo vysavač,to je u nás děsná prča,Michalka si strká hadici k puse a má z toho děsnou prču,když jí to vtáhne :grinning: :grinning: mám to dané teda na nejslabší výkon aby jí to neudělalo opičí pusinu :grinning: a když vysávám a mám je náhodou venku z boudy(tak říkám ohrádce :grinning: ),tak mě na něj lezou a asi se chtěj vozit...........,blázni,ještě se s nima budu tahat u úklidu ne? :grinning: a Matýsek mě to vytahuje ze zásuvky,mám jí teda vysoko,takže tahá jen za šňůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Rýmu jsme zvládli v pohodě,asi jsem to rychle podchytila a hned jim nasadila Nasivin a už je to dobrý,jen to troubení :unamused: ,asi s ním radši zajedu k dr. v pondělí.
Ty peníze to je hrůza :frowning2: asi je budu taky už pouštět na pastvu :grinning: Jinak dneska jsem jim udělala TY palačinky,nakrájela na malé kousky,dala do misek a ať si jedí sami......no něco málo snědli,spíš povyházeli :grinning: ,ale nic moc,ješě,že měli polívku :confounded:
Dneska zase Michalka spadla z lavice :angry: ale padala jak rodilí kaskadér :grinning: nic se jí nestalo,ani nedopadla nějak nešikovně,ale ona si prostě nedá říct :angry: a to máme strany zadělané,aby tam nevylezla a stejně podleze pod stolem :rolling_eyes: to abych je měla zavřené celý den v boudě :grinning:
Normálně tchýně jim koupila odstrkovadlo,je malinký,takže dosáhnou na zem a já se musela smát co spolu dělali :grinning: Michalka seděla a Maty jí vozil,má to vzádu opěradlo,takže se toho držel,klečel a lítal s ní a jakmile zastavil,tak Michalka udělala eeeee,zavelela a Mates musel vozit :grinning: :grinning:
17. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz
autor
To jsou teda šoumeni :grinning: :grinning: :grinning: My dneska byli na výstavě modelů vláčků a pak jsme ještě zůstali chvilku venku a protože bylo nádherně tak jsme poprvé "vypustili tygry" - tak máme za sebou první pískoviště - no čurina jak blázen :grinning: Kuba přistál v pískovišti obličejem napřed (byla tam vyhrabaná díra a on se tam přes to hrazení pořád pro něco natahoval) Mates se cpal pískem jak o život - bral to celejma hrstěma jako by chtěl dohnat ten váhovej rozdíl :grinning: :grinning: :grinning: no hlídali jsme je s mamkou dvě a měly jsme co dělat aby to pískoviště "nesežral" :grinning: :grinning: :grinning: To Kubík byl zdrženlivější - sem tam ochutnal nějakej ten kamínek - jinak se spíš družil s holčinou od nás z baráku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Taky se jim líbilo na klouzajdě - ale to jsem je samozřejmě držela :wink:
17. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz
Jani ta fotka Kubíka jak balí tu slečnu je moooooc hezká :grinning:
Já dneska byla s Matym pro změnu na pohotovosti,zase má nášlap na laringitidu :confounded: ,tak mu dali hned inhalaci a nějaké kapky,doma jsme mu dali Prednison,tak snad bude noc v pohodě,v nejhorším mám ještě ty čípky,ale jsem víc klidnější,když jsem jela :wink: ,nerada bych zase volala rychlo ve dvě ráno a zařizovat hlídání pro Michalku.........Michal by samozřejmě byl doma,ale bála jsem se týhle noci(a teda bojím),ale tím,že tam s ním něco udělali,tak jsem v klidu.Sice ten Prednison vyzvracel,ale ne v takové míře jako minule :sweat_smile: Jinak to s ním hrajou všichni četi,ale dneska byl strašně ubrečenej,ukňučenej,což mu zrovna nepřidá na ten hrtan :unamused: ,však taky ještě po tom výletě na pohotovost,pak do Tesca(využila jsem toho,že mám jen jedno dítě) :grinning: :grinning: a Michalovi usnul snad po 3 měsících hned po jídle,šel spát a už spal :grinning: :grinning:
18. dub 2010 ve 21:58  • Odpověz
autor
Marky to mě mrzí že zas máte problémy s tou laringitydou - toho já se bojím pokaždé když slyším takovej nějakej divnej kašel - o to víc že vlastně nevím jak to poznat - ségra mi říkala že to je takovej jako štěkavej kašel - jenže to je širokej pojem... :confused: :confused: :confused: Tak hlavně ať je to v pořádku a ať máte klidnou noc.

Jo Kubík je takovej průbojnější a míň bojácnej - Maty to je maminčin ocásek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale jinak to byla fakt sranda - evidentně se jim to líbilo :grinning:
18. dub 2010 ve 22:42  • Odpověz
Ahoj Jani,tak světe div se,dneska byla nejlepší nco za celou domu co jsou na světě :grinning: Maty usnul jak jsem psala hned po jídle,a spal v KUSE až do 6.00hod :astonished: ,bez jediného kviknutí,kašlání :grinning: Michalka se vzbudila ve 22.00hod a pak až ve 4 a chrněla do 7 :grinning: Jsme zatím dobrý,jen ta rýma :confounded:
Jani poznáš to,protože troubí když brečí a slyšíš,jak sýpe,když kašle,že mu to nejde moc nadechnout-je na to dobrý chladno a vlhko,takže v pokojíčku mají zimu a ještě mu dávám mokré ručníky k postýlce na židli :rolling_eyes:
Opět musím konstatovat tvé verze povah dětí,u nás je to taky tak :grinning: Michalka jde do všeho po hlavě,ničeho se nebojí,ale Maty je prdelka a strašně opatrný :grinning: ,ale včera jsem se musela smát,přijel Michalův kamarád na Harley,samozřejmě celý v koženém a všude lebky a Maty se mohl pos..t,hned k němu a zkoumal co tam má,Michalka ta hned ke mě do náruče a véééééélkýýýýýý odstup,jen ho sledovala s povzdálí :grinning:
No a ještě,až mě to zarazilo,Matýsek do teď neuměl stát sám a včera se postavil,stál a najednou i dva kroky udělal,to vzal nějak hopem :grinning:
19. dub 2010 v 10:12  • Odpověz
Páni já už ani psát neumím :grinning: V první větě má být "noc" a "dobu" :grinning:
19. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz
Tak tady jsou nejčerstvější :grinning: Je to focené s telefonem,tak kvalita nic moc,ale copak já vím,kde mám foťák? :sweat_smile: Já to vždycky tak pečlivě uklidím,aby na nic nedostali a nakonec to ani já nenajdu :grinning:
19. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz
autor
Marky s tím uklízením to znám :sweat_smile: - ještě že máme ten interent - já jsem si onehdá před klukama uklidila telefon a pak jsem ho nemohla najít - tak jsem pak posílala mamce z ICQ smsku aby mě prozvonila :grinning: :grinning: :grinning:

Fotečky jsou super :slight_smile: :slight_smile:

U nás Maty už dobrý ale dneska zas Kubík dostal horečku - večer měl po vlažný koupeli a 3 hodiny po čípku - horečku 39,5oC :unamused:
20. dub 2010 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj Jani,tak co Kubík? :unamused: Já dneska mladou málem už přizabila :angry: stavěla se u oběda v židli,a pak,ještě než jsem stihla vyndat Matýska tak mě stáhla polívku co měli v misce na lavici,byla vločková,takže to byla paráda ta šlem stahovat z potahu :angry: ,jsem jí plácla už přes zadek(plínu :grinning: ) a dala do ohrádky :sweat_smile: měla kliku,že přišli asi za 15 min tchánovci na oběd,by tam byla snad ještě teď :angry:
Kdepak jste všechny?My jsme teda taky venku,když už je zase hezky,takže na net se dostanu až večer.teď jdu žehlit zase hromadu prádla :rolling_eyes:
Přikládám náš dortík :sweat_smile:
23. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
autor
no tak jako obvykle - hnisavá rýma - CRP 50 - což je hraniční pro ATB ale s tím by nás v úterý na ty trubičky nevzali stoprocentně - takže jsme dostali Pamycon, Earyus na rozředění - a máme přijít v pondělí - pokud budou furt teploty není co řešit a vyfasujem ATB a pokud by byl bez teplot tak mu udělá ještě jednou to CRP a rozhodne podle toho - (no a taky samo podle tý rýmy) - buď ATB nebo trubičky - takže musíme vydržet a doufat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Hezoučkej dortík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - jak se líbil prckům -nebo ho ještě neviděli?
23. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahojky,tak mo mě mrzí :unamused:
Dortík ještě neviděli,až zítra :sweat_smile:
Dneska teda byla zase noc :angry: alarm u Míši,pak o půl druhé u matěje,do toho každou chvíli na střídačku vzhůru :unamused: a to musím dneska pulírovat,tak snad se rozhejbu :grinning:
24. dub 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
Ty Marky - ty tu pořád píšeš o tom alarmu - to je pokaždé planý poplach nebo už to bylo opravdu oprávněně??? - Já ti nevím - mě by z toho asi šlahlo a stejně bych to po pár zbytečných upozorněních asi přestala vnímat... :confused: :confused: :confused: :confused: to musí být pokaždé děsný šok ne???
24. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz
Jani zatím a doufám,že to bude i nadále jen planné polplachy,vždycky když jsme tam já nebo Michal přiběhli,tak buď se hýbali,nebo i když se nehýbali,tak do nich jen trochu šťouchnem a pohli se :sweat_smile: .Šok to je pokaždé,ale už jsem si zvykla :grinning: já bych bez toho už zase být nemohla,ale teď je to většinou tím,že jak se točí,tak lehnou na deku a jednu mají ještě přehozenou přes kraj,kvůli tomu blikání a než usnou tak to stáhnou a pak se v noci na to překulí :sweat_smile: Tomu věř,že by jsi to vnímat nepřestala protože to je kravál,když to začne :grinning: a musíš to vypnout,samo se to nevypne,kdyby začali teda dýchat.
Dneska byli hodný přes den,dokonce byli jak kyseliny,zato večer Matěj nejedl nic a Míchalka jen trochu :angry:
Stihla jsem vygruntovat,odpoledne jsme jeli na procházku a teď jsem dožehlila :fearful:
24. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz
autor
No já bych z toho asi za chvíli zešedivěla :confused:
24. dub 2010 ve 22:20  • Odpověz
Jani tak dneska zase vřískal Matýskovi,opět byl nacpaný na dekách :grinning: Dneska odpoledne budeme slavit,tak dám co nejdřív fotečky :wink:
25. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
Tak dneska usnuli jak po bitvě :grinning: Na medvěda koukali jak na zjevení :grinning:
25. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz
autor
Marky - pěknýýý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

U nás dobré zprávy - CRP je pouze 8 - takže zítra tradá na trubičky a snad už bude konečně pokoj.
26. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz
autor
Tak trubičky máme úspěšně za sebou - Kubík byl uplně suprovej - sestřičky ho moc chválily - prý byl nejmenší a nejhodnější pacient. Na pokoji dostal něco na zklidnění takže když ho odvážely tak jen koukal a vůbec neplakal, a když mi ho pak přivezly zpátky tak ještě dobrý dvě hodinky spal (brali ho kolem půl desáté a trvalo to tak půl hodky - takže nám to vyšlo zhruba na dobu kdy stejně doma chodí spinkat) Pak se protáhl - otevřel oči, usmál se na mě a byl uplně v pohodě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prostě sluníčko :dizzy_face:. Po zkušenostech s Daníkem jsem se připravovala na to jak bude uplakanej a rozmrzelej ale vůbec nic... :sweat_smile: takže paráda. Jediný kdy se rozčiloval bylo, že se mnou musel být na posteli, kde zas byly na zdi takovýty čudlíky na připojení nějakých přístrojů a já ho k tomu nechtěla pustit. Na zem nemohl, protože pořád padal, a nechtěla jsem aby lezl po zemi, a oni tu na tom ušním nemají žádnou hernu pro děti :unamused: což mi přijde dost blbý. Když je tam někdo dýl, tak sice může jít na dětské oddělení, jenže to je zas přes půl špitálu ... Ale naštěstí jsme šli ve tři hodiny domů tak se to dalo. Kubík si po obědě (mým obědě - on dostal jen přesnídávku) ještě hodinku zdříml. A pak už to uteklo raz dva.

Ale jestli mě něco dostalo, tak postýlka.... - měli docela plno a ještě se mě setra přišla zeptat jestli mi nebude vadit když nás dají na pokoj k jednomu pánovi, že jinde není místo. Mě to bylo jedno - stejně jsme tam byli jen na chvilku - jenže když jsme tam došli tak tam sice byla postýlka - ale postranice tak 30 cm vysoký...???!!! :astonished: :confused: jako fakt nechápu jak to myslely. Já mám doma strach že mi vyleze z normální postýlky, protože dá nohu až nahoru, a oni mi dají postýlku pro novorozence... :confused: :confused: :confused: - takže jsme stejně byli spolu na velký posteli. Akorát po tom zákroku na ní spinkal. Prostě logika jak blázen.
28. dub 2010 v 09:51  • Odpověz
Jani tak to jsem ráda,že už to máte za sebou,snad už budete mít klid :slight_smile: Večer písnu víc,draci se mě probouzej :grinning:
28. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
Andílek hned po probuzení :dizzy_face:
28. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
Tak dobrý večer :grinning: Kubík je brouček :dizzy_face: já jsem si takhle vzpoměla na Matyho když jsme leželi s tou laringitidou :slight_smile: Tak hlavně,ať už to pomůže a máte už klid :dizzy_face:
Dneska byli celý den hodňoučký a spokojený až do 17.00hod,Matěj začal být zase ufňukaný,protivný a ještě ke všemu,aby to nebylo málo,tak slítnul z gauče,ale kdyby normálně zepředu,ale on přelezl opěradlo a tam mají za tím krabice s hračkama a je to asi 1,10m k zemi :angry: no,ale naštěstí mě osvítil duch svatý a asi 5 min. před tím,jsem tam na ty krabice hodila molitanovou matraci :sweat_smile: A to dneska už dostal na prdel protože tam pořád přelejzal a nedá si říct a nedá :pensive: ,ale je v pohodě,jen malinkou sedřenej,jak sjel po té matraci,tak to vzal asi trochu o krabici,ale jinak je v pohodě,za to já viděla už rudě :grinning:
A kde jsi měla Matýska?Taťka hlídal? :sweat_smile:
28. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
autor
Teda ještě že jsme na ty ouška šli - On mi doktor v tom špitále říkal že tam měl uplný rosol - musel chudáček hrozně blbě slyšet. Je na něm teď vidět jak strašně ožil - to je uplně jiný mimčo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kdepak - tatínek byl v práci - někdo nás živit musí :sweat_smile: Matyho hlídala babička a Daník byl ve školce - děsně se mu líbilo že šel Matýsek ráno do školky s ním a včera ho chtěl sebou zas :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2010 v 10:39  • Odpověz
Ahojda,
přišli fotečky tak jsem jich pár hodila do albumu.Klidně ještě přidám .
2. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.