• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Tak co jani,co odkojenci? :grinning: Ještě Matýsek sabotuje?Jaké jim kupuješ to mlíko?My jsme přešli od cca8 měsíce na Sunar a je to v pohodě,teď už mají i vanilkové :slight_smile: Dneska měli nějakou žravou :grinning:
Ahojda Marki,jak jde snažilkování? Na fotečky jsem koukala,je to hezounký,hlavně ta,jak tam máte podepřenou hlavu :wink: Kde jste na tom byli?
2. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
Market o snažilkování snad ani nemluv.po 15ti měsících furt nic.Zkoušeli jsme insemunace,KETíky a všechno marno.nechali jsme i do dovolený pauzu a po dovolený to zkusíme znova.S Petrem jsme se dohodli že to tenhle rok ještě zkusíme,dobereme Mrazžáčky,a když do konce rokunic,tak se na to vykašlem a necháme to čistě na přírodě.Máme už Adélku tak se zatím nebudem tak honit.Koukala jsem jak rostete.Asi máš byt plnej dětí co?
2. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz
Madli to mě mrzí,bude to znít asi divně,ale před týdnem jsme darovali naše dva zmrzlíky co nám zbyli :sweat_smile: Další tornáda momentálně už neplánujem a když,tak to bude přírodně a nečekaně :grinning: Tak jsme se dohodli,že pomůžeme aspoň dalšímu neplodnému páru,který to potřebuje víc :unamused: ,je to sice hrozné,vědět,že třeba budou někde běhat naše děti,ale pořád lepší,než je jen tak zlikvidovat :frowning2:
O plným bytě mě ani nemluv,nejen dětí,ale i bordelu :grinning: ,ale co,hlavně,že jsou spokojený :grinning:
2. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz
O týhle variantě jsme taky uvažovali.Pokud nám nějaký zbudou.Holt to cejtíme trochu jinak když víme jaký to je z tý druhý strany.
2. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
Tak jsme ukončili kojení - hoši to vzali docela v pohodě - akorát Maty sabotuje UM :rolling_eyes: ale to se nedá nic dělat - násilím ho nutit nemůžu. Na druhou stranu miluje jogurty a taveňáky tak snad to nějak doženem tímhle směrem - to mlíko s ním nevzdávám - jen zatím to dopadá tak že si párkrát cucne a zbytek dorazí Kuba - tomu je jedno co pije, hlavně když něco teče :sweat_smile: :grinning:
Pořád si říkám že mu docela dlouho trvalo i než začal vůbec pít z flašky čaj, tak třeba tomu ještě přijde na chuť - teď zkoušíme banánovej sunar ale zatím je to pořád na stejno. Výhoda je že to s tím zkoušením máme jednodušší než mamky s jedním - protože co načnem nemusíme dávat pryč - Kuba to dorazí :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
autor
Marky - nesmíš to tak brát. Je to náhodou super co jste udělali - vzhledem k tomu že napůl vím jaký to je z té druhé "druhé" strany - my bysme bez dárce neměli ani jednoho z těch našich raubířů :wink: :slight_smile:
Kdybych byla uplně v pořádku tak bych dost uvažovala o darování vajíček - jenže nejsem takže já bohužel nikomu pomoct nemůžu. Aspoň chodím dávat krev (teda teď už jsem dlouho dlouho nebyla - naposledy před Daníkem, pak jsem nemohla kvůli kojení, pak zas kvůli dalším hormonům.... - ale zase budu) Je fajn vědět že člověk může někomu pomoct.

O bytě plným dětí a bordelu mi ani nemluv :grinning: :grinning: :grinning: Někdy mi z toho jde hlava kolem ale neměnila bych :wink:

Madli - krásný fotečky - hlavně ta s tou podepřenou bradou - ta nemá chybu :slight_smile: :wink:
3. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz
Jani,já mám doma teď žravce,takže vytáhnou úplně všechno :grinning: Já mám teď vanilkový Sunar a klasiku,banán jsem nechtěla,protože banánovýho mají skoro všechno :sweat_smile: Já už teď ale taky mlíko nějak neřeším,když nechtěj,tak nechtěj,taky jim chutnají jogurty a taveňáky,teď jsem koupila ten tavenej sýr Lipánek a je fakt výborný,mažu jim ho na toastový chleba,nakkrájím na proužky a dám jim to do ruky a jedí jak prorvaný :grinning:
S těma nocema jsem zase tam,kde jsem byla :angry: :grinning:
3. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
Marki to mě mrzí - a spíš pořád s nima? Já teď párkrát spala v obyváku s Robertem a hoši spali podstatně líp :wink:
To banánový mlíko jsem vzala hlavně proto že vím že banány má rád. Tak uvidíme.
3. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
Jani já s nima nespím už od 2 měsíce :grinning:
3. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
aha - tak to potom neporadím :unamused: :unamused:
3. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz
Já jsem na to asi přišla,rostou nám zoubky,dneska vybrali půl balíku plín a skoro balík vlhčených ubrousků :grinning: ,každou chvíli podělaný :grinning: ,jinak jim nic není,baští nějak moc pěkně,jsou čilí,takže viroza to není,tohle jsme měli minule u zoubků taky. :sweat_smile:
3. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
autor
tak to bude ono :grinning: tak ať to máte brzo za sebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz
autor
Ani jsem se nepochlubila že jsem dostala bundu na motorku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: - no aby to nebylo až tak ideální - ono to nebylo až tak zcela nezištný - Bobánek má pořád cuky že by si koupil novou motorku - páč u týhle už asi 14 dnů po tom co si ji dovezl začal nadávat že je nízká a že je na nás oba slabá.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ( má bavoráka 650) no a mám pocit že to nějak nabírá na intenzitě a přemýšlí o tom čím dál víc tak mi potřeboval trošku zacpat pusu :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 23:32  • Odpověz
autor
ale je kráááásssnáááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 23:32  • Odpověz
Tak to je hezký,že na tebe takhle myslí :sweat_smile: Já mám koženou bundu na motorku ve skříni a pochybuju,že jí ještě užiju,asi jí hodím na bazar :unamused: už mě nějak není :grinning: a je ale taky kráááááássssssssnnnnáááááááá :grinning: ,dá se nosit i k riflím,takže je to (bylo)super,no,teď si musím koupit šusťákovku od ťamanů :grinning: :grinning: ................. Dneska byla docela dobrá noc,kdybych nemusela Matyho přebalovat o půl 2,protože byl pos..ý,tak bych pojistila Michalku jen o půl páté a to teď ještě chrní :confused: Teda už se pomalinku asi probouzej,už mě to občas zavrní,ale jak na potvoru,zrovna dneska........,v 8.45hod mám být s Matesem na nožičkách :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 07:03  • Odpověz
autor
Jejky vy ještě lítáte po nožičkách? Jakto? :confused: :confused:

No ale jinak je fajn že už se zas lepšej s tím spaním :wink: :slight_smile: No já tu moji asi nebudu moct normálně - nebo teda zatím jsem nějak nevykoumala jestli se ty chrániče dají vyndat, ale když nad tím tak přemýšlím - asi by měli - už kvůli údržbě - no budu to muset pořádně prokoumat - zatím nějak nebyl čas. Musím ti hodit foto :sweat_smile: :wink:

K ťamanům musím taky zajít - potřebuju nějaký šusťáky na Dana - to bude taky zajímavý - nějak jsou mu všechny jaksi "hubený" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
Tak už jsem to zjistila - dají se vyndat :sunglasses: Takže ji můžu nosit i normálně jako bundu když ji neužiju na motorku :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz
autor
Hoši teď mají novou zábavu - jen ještě nevím jak to je... - když vstávají - tak má Mates prázdnou postýlku a jeho deka i polštářek jsou u Kubíka v postýlce - jen ještě nevím jestli mu to Kubík bere nebo mu to tam Matěj strká :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz
Ahojky,tak jela jsem jen s Matym,s Míšou jsem byla naposledy snad v 6 měsících,ale Maty měl až v 9 měsících teprve náznak jadérek,tak jsme jeli ještě v roce,ale už je to dobrý,jen si museli lidi myslet,že ho tam mučej,nechtěl ležet na zádech,tak řval :grinning: ,ale dneska byli zase oba zlaťoučký :sweat_smile:
:grinning: :grinning: dobrá hra,u nás se tohle nemůže stát,jsou naproti sobě asi 1,5 m od sebe :grinning: ,zato dudlíky sbírám všude,každý má asi 5 dudu,abych to nemusela v noci hledat :grinning:
Zítra jedeme do poradny,tak jsem zvědavá kolik měří a váží :sweat_smile: Na to,jak měli 2 měsíce bojkotu s jídlem,tak teď to nějak dohání :grinning:
Máme objednané nové autosedačky,hodím odkaz jaké jsem vybrala je to černo červená varianta,vzala jsem je pro oba,aspoň nebude vidět ta špína :grinning:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32305259
4. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
Tak to je dobře že už to máte v pohodě :wink: - my jsme tam byli naposled tuším v půl roce. Kluci se u toho děsně řehtali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My máme podobné tady těm http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22513420&tab=4 - akorát nemají ten podhlavníček. Kupovala jsem je taky přes mimibazar - vyprodávali nějaký sklad takže byly nové za 699,- Kubík už v ní tak dva měsíce jezdí - a přišlo mi že jsou ještě docela malí na to aby normálně seděli, a tyhle se dají trochu sklopit víc na ležato. Maty už by ji taky potřeboval, jenže se s tím nevejdem do auta - ale on je kapku menší než Kuba tak zatím ještě jezdí ve vajíčku - a snad bysme měli v dohledné době pořídit větší auto - manža zas je záhadnej jak tajemnej hrad v Karpatech tak pořád nevím co bude.
Prý by měli tchánovci teď někdy do konce května doplatit leasing na Octavku (brali ji na firmu) tak že by se pak vzalo nějaký auto taky na firmu.... - tak snad to vyjde :rolling_eyes: - hlavně musí být práce... :rolling_eyes:
Koukáme se po peugeotovi 807 nebo citroena C8 - ne nový, něco tak 3 roky starýho
4. kvě 2010 ve 22:46  • Odpověz
Jani,sice máme jen dvě děti,ale taky by se nám šiklo nějaké větší auto :grinning: Byli jsme včera v poradně,Maty má 9.30kg a měří 76,5cm a Michalka má 8.53kg a 77,5 cm,ale řekla bych,že to blbě změřila,protože neměla hlavičku úplně u kraje,ale to je jedno,hlavně,že jsme v pořádku :grinning: Jenom Matýska nemohla pomalu ani vyšetřit, :grinning: opět nastal jeho řev a sápal se po mě :grinning: ostuda jedna :grinning: Včera věčer jsem se ještě pustila do přebrání jejich věcí,vytřídila jsem i zimní kombinézi a věci,tak snad už to nebudeme fakt potřebovat :angry: Dneska tu od rána leje na střídačku,takže ani se ven asi nedostanem :rolling_eyes:
V pondělí jdu KONEČNĚ ke kadeřnici,vlasy mám dlouhé jak nikdy v životě,ale nechám to jen prostříhat a zastřihnout a dám si pár melírů :slight_smile: ,konečně si taky udělám čas i pro sebe,14.5 je u nás pouť,tak snad bude aspoň hezky,abych jela i s prckama jen juknout,v tom davu se nedá projít,natož projet,ale zase budu mít dobrý prorážedlo :grinning: :grinning: ,pojedeme asi hned po obědě,to jsou vyspalí a nebude tam tak plno :sweat_smile:
6. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
To jo - ten kočár je někdy lepší jak ledoborec :grinning: :grinning: :grinning: Kolikrát se až musím smát jak moc nám lidi uhejbaj :sweat_smile:
Já jsem si ted taky nechala trošku přistřihnout konečky a obarvit - jen se mi někam ztratil melír :confused: :confused: :confused: Mám na tom čokoládově hnědou a chtěla jsem červenej melír a on nějak není vidět - no ale je to moje blbost - ona mi to dělá kamoška kadeřnice doma - a já vůl si koupila místo červené barvy červený šampon - ten na těch 24 umytí, a ještě ve slevě tak asi věděli proč to slevnujou ale hlavně to že to není barva jsem si všimla až asi dva dny potom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: - no jo - někdy se prostě nevyplatí šetřit... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
ahojky,včera jsem nestihla na net,uložii jsme děti a já šla k sousedům na oslavu narozenin :grinning: No,dala jsem si 3 skleničky šampáňa a o půl 12jsem přišla domů,jsem se teda rozšoupla :grinning: ,ale jsem se bála dát si víc,přeci jen musím fungovat :sweat_smile: a hlavně toho moc nesneu,naposledy jsem pila ještě před těhu a nějak jsem si odvykla :sweat_smile:
Včera jsem je dostala a dneska jsem jak vodovod,tak se mě ani nechce jít odpoledne ven :rolling_eyes: 5 den mám nasadit DIvinu a mělo by se mi to upravit,tak jsem zvědavá,ale už cca 3 týdny jsem byla čistá,ani jsem nešpinila a už i 2 kilča mám dole,tak si myslím,že jsem se už aspoň dostala do normálu :dizzy_face: ,jen ještě aby ty kila šla víc :grinning:
S tím šamponem :grinning: :grinning: ale buď ráda,že jsi nedopadla jako můj chlap,pořád mlel,že by si dal černou barvu,tak jsem si jendou řekla,že mu koupím taky jen ten pytlík šamponku,ten je za chvíli vymytý.... :grinning: jenže černou neměli,tak jsem koupila ten baklažán,je černý,ale na slunci trochu fialový...........,no výsledek byl,že mu to chytlo do fialova :grinning: :grinning: ,ten den si tu hlavu myl snad 5x,a druhý den,si to chtěl odbarvit(mám doma peroxid a bílý melír),jenže použil jen ten peroxid,takže mu to zfialovělo ještě víc a v neděli jsem jela do obchoďáku pro hnědou barvu,ještě,že byl víkend,ale drželo mu to stejně do fialova ještě snad 3 týdny :grinning: :grinning: :grinning: ,ale už ho to řešlo si vymýšlet :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
Ahojky - kdo máte facebook kukněte na fotečky a budem moc
rádi když nám přidáte nějaký komentář a pomůžete nám k focení zdarma
:o))) (klik na "líbí se mi" se bohužel nepočítá :o( )http://www.facebook.com/photo.php?pid=318760&o=all&op=1&view=all&subj=112281878809937&aid=-1&id=100000037092077http://www.facebook.com/pages/Trebic-Czech-Republic/Foto-Erika-Matejkova/112281878809937?v=wall#!/photo.php?pid=318761&o=all&op=1&view=all&subj=112281878809937&aid=-1&id=100000037092077
7. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
dobrá historka s tím šamponem :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
autor
My jsme dneska koupili Daníkovi nové botky - trekové -aby měl pořádný boty na výlety se skautíkama http://www.detske-boticky.cz/obuv-detska-do-vel-45/turisticka-obuv-a-trek/ola...
Jsou celokožené - ale super je že tady u nás je podniková prodejna takže jsme je koupili za 750,- :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Myslím že si tam pak půjdu koupit boty i pro sebe na zimu a Daníkovi pak zimní taky :wink: :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
To se mu to bude ťapkat :slight_smile: to je slušná cena.....
Maty je nějaký marodný,včera odpoledne měl 39,2,tak že mu dám jen ten Panadol sirup a na noc kdyžtak čípek,jenže ten sirup vyhodil,tak hned čípek,noc strašná,pořád se budil a měl asi pořád teplotu(neměřila jsem ho),dneska ráno sice 37,6ale už jsem ho 3x převlíkala,protože mě všechno hned vyhodí :frowning2: ,aspoň čaj pije :unamused: ,tak jsem mu do toho dala trochu toho sirupu,ale myslíš,že bych mu mohla dát ten čípek,i kdyby neměl 38?Uvidíme jak to bude po obědě,dělám jim jen rýži s cuketou a mrkví a úplně to rozmixuju,pokud by mě i to vyhodil,tak s ním snad zajedu...........ach jo a to jsem si libovala,že jsou v pohodě :unamused: Michalka je naštěstí dobrá(zatím),možná,že to má asi k zoubkům,ale kdo to má poznat,dneska je toho tolik.... :unamused:
9. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz
tak o půl jedenácté dopoledne měl 38,5 tak jsem mu šoupla další čípek,pak se to urovnalo,tak jsme jeli ven a o půl páté opět 39,6 :frowning2: ,přesnídávku mi ještě o půl čtvrté sněd,.ale jen jsem mu dala kousíček toustového chleba,tak to všechno vyhodil,akorád mě snědl odpoledne polívku,ta jediná v něm zůstala :pensive: od těch půl páté co jsem dala další čípek,tak na mě ležel na střídačku s manželem,jak bezvládnej,nechala jsem ho spát,ale o šesté už se začal probírat a bylo mu líp.Mezitím mu manža namáčel ty křupinky a to v tom polostavu bdělosti i papal :wink: ,tak aspoň to,no a v 18.15 už jsem řekla,že půjdou do hajan,aby se zbytečně zase nepřehřál,tak Matyho manžel jen otřel houbičkou,já malou šla vykoupat a světe div se Maty i vypiul bez problémů kaši,takže jsem ráda,že v něm zůstala..........,teď uvidíme co bude za noc :frowning2:
9. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz
autor
To vypadá na nějakou virozu :confused: :confused: :confused: Chuďatko malý :pensive: :fearful: - tak hlavně aby už to bylo dobrý. My dneska super - jak jsem ti volala z té Velké Bíteše - bylo tam spousta motorek - dělají tam svěcení motorek - ale bylo tam toho fakt moc tak kluci nakonec nevydrželi a odjeli ještě dřív než jim ty mašiny farář pokropil - tak snad aspoň ta účast na té mši na náměstí se počítá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: (no nevím jeslti to něčemu pomůže :grinning: ) No ale fakt srandovní bylo koukat na ty dva faráře co tam byli - celý v motorkářským jen kolem krku takovou tu šerpu :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.