• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Ahoj holky moje,konečně jsem se mohla zaregistrovat.jen jsem si musela změnit jméno :frowning2: takže nejsem marki ale madlina.Jinak jsem furt stejná.Vlastně ne,nechala jsem si zkrátit účes a Adélce ustřihnout ofinu.Teď už nevipadá na tři roky ale na čtyři :grinning: :grinning: :grinning: .Ale moc ji to sluší.
Vigi ,nesmutni.na mě si taky každej měsíc vzpomene.
24. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
ahojky,
VIG, tak to mě mrzí. Držela jsem pěstičky, a myslela jsem si,že to dopadne a Míša bude mít konečně sourozence. Achjooo.

ahoj MARKI, to je super, že jsi nás našla :slight_smile: Když se podívám na tvojí ikonku kde máš Adélku, tak musím říci, že to je opravdu princezna :dizzy_face:

KORY, tak ty si to teda "užíváš" :frowning2: s tvojím a Eli nachlazením. Kory,nevěděla jsem,že tě trápí astma. Snad Ti bude brzo lépe. Moji sestře zjistili nedávno,že má astma a je to teda hrozný poslouchat ten její kašel - pomalu někdy nemůže popadnout dech. KORY SNAD SE TI BRZO ULEVÍ A BUDE SE TI DÝCHAT LÉPE !!!
24. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
Jinak jsem dnes byla na KO. Doktor byl s narostlou sliznicí spokojený, tak snad všechno dobře dopadne. Ket je plánovaný na sobotu a rozmražení 3 embryjek na pátek. Jsem nervozní, aby to rozmrazení bylo v pohodě.
Jani, u vás těch pěstiček pro štěstí je opravdu hodně.....no tak snad přinesou štěstíčko :sweat_smile:
24. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahojda holky,
Vigonko to mne to mrzi ze to nedapadlo, ale neni potreba se vzdavat, hura do dalsiho boje.
Nicky, uz si doma, nebo este chodis do prace? No snad embryjka si na maminku pockaj a v sobotu vse dobre dopadne
Kory, my vcera od 12 do 4 taky toho moc nenaspaly, Majda kazdy pul hodky brecela, nechtela ani chovat ani napit, dneska sem ji vecer zmerila teplotu a zas ma 37,5, a to sme v patek dobraly ATB na zanet prudusek ktery sme si mimochodem prinesly taky s Jizerek. Tak nevim jestli ji roste zub nebo co zas sme chytly. Snad vam holky bude brzo dobre a pujdem na ten srazik.
Crco, ten balon je fakt uzasnej, se divim ze ho nepouzivas ja teda s Majdou se nepromenadovala vubec, my jenom hopsaly.
Jani , to mas teda zlaticka jak pekne ti spi, to ja moc neznam.Aby to klukum vydrzelo co nejdele. S tim danikem ti verime ten rev. kamoska ma pul rocni holku a 4l kluka ktery taky neumi mluvit jen desne hulaka a rve.To maj asi vsichni kluci.
Uz mne holky to pocasi vytaci jak furt prsi, nemuzem ani poradne ven, majda mi plastenku porad strhava a nelibi se ji to tam jelikoz nic nevidi.
Snad letos to leto ani nepride. Sla sem dneska do mesta koupit MAJDE nejakou bundu sustku podsitou na dest. A to mame leto. No nic sem nekoupila nic nemaj tak musim jit na lov na MMB.
Evi, ty se opatruj, snad ste si uzili navstu u Crci.
Tak holky hezkou klidnou noc
24. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
Niv, to máš pravdu, to počasí je vážně děsný :confounded: :confounded: :confounded: Tak koukám, že stejně jako Kory a Elinka válčíte s nachlazením :angry: ono taky v tomhle hnusným počasí je to hned....už aby bylo konečně hezky. Snad se Majdince brzo uleví. A doufám, že se dnes všichni vyspíte.
Jinak já chodím do práce. Když bych otěhotněla, tak bych hned šla na neschopenku. Takže i po ketu od pondělí půjdu do práce. Dělala jsem to tak i předchozí kety. Takže ani teď nebudu dělat vyjímku.

a co Evča a Markét???? ta návštěva u Markét se zřejmě hooodně protáhla, že se ani jedna neozvala. Tak si to zřejmě užily a měly se báječně :wink:
24. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ahojky,to dočítání je mazec :grinning: Niv posíláme ti s prckama další dávku těhu bacilůůůůůůůůůůůů (prsk prsk),Ahpj Marki,to je super,že jsi nás našla a Áďa je už teda pěkná slečna,když si vzpomenu,že se sotva držela na nožičkách na tom srazíku :grinning: Kory to astma ti nezávidím,já když chytla občas alergii,tak jsem to taky měla a je to teda hrůza,teď jsem dostala pro sychr sprej(Ventolin),snad už bude jenom líp,nejhoší jsou ty mrňata,když jsou nemocný,to je pak člověk bezradný :frowning2: taky mi začíná Míša občas pokuckávat.jinak Evaj pomáhala a i čaj jsem ji uvařila :grinning: příště bude lekce přebalování a musela jsem opět udělat akci"Kulový blesk" :sweat_smile: ,rychle koupat a najíst,prostě řev :unamused: Dneska mě psala "macecha",že se prý nechce vtírat,ale jestli nepotřebuju zase plínky,nebo něco :grinning: tak jsem si hned objednala.Minule mi ještě k tomu hodily od Niveii tu 50 na opalování pro děti,tak mi psala,že měla spíš poslat zimní krém :grinning:
24. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
jj Niv - je to takovej náš "strýc Pepin" z Postřižin :grinning: :grinning: :grinning:
Ale aspoň nemusíme kolem dětí chodit po špičkách :wink:

Crco - a je to fajn na tom balonu že?? :slight_smile: :wink:

Vigonko -to je škoda že to nevyšlo - tak snad příště :wink:

S tím počasím je to fakt na mrtvici... kouknu z okna - neprší, jenže než ty dva nastěhuju do kočáru a než se s kočárem dostanem ven - tak se zas můžem vrátit... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: No chodím už ven i v dešti, protože kluci jsou jinak protivní.
24. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj Marki :slight_smile: Ještě jsi na meteřské nebo už chodíš do práce? Kéž by se mimčo brzy povedlo.
Niky a stimulovala jsi nebo to bude KEt v přirozeném cyklu? A kdyby byly všechny 3 šikulové, tak necháš si zavést všechny? My máme taky 3 mrazáčky, tak jakmile dokojíme.... :wink:
Niv, teda, vy si to taky vybíráte. Ty Jizerky jsou nějaký nebezpečný, minule nás tam šíleně poštípali létající rezaví mravenci, který se rojili... bylo to jak jak z hororu...brrrr. A kolik už má Majda zoubků?
Jo a k tomu ježdění v kočárku v dešti. Eli jezdí zásadně ve stoje a když nás chytil déšť v Liberci a já natáhla přes stojící El pláštěnku, tak se zaklonila, vystrčila hlavu tím okýnkem, kapalo jí do oka a ona ječela jak šílená, ale v náručí pod deštníkem, to se jí děsně líbilo, stejně tak v krosničce pod pláštěnkou, ale to je blbý, protože z pláštěnky to teklo mě na záda, takže deštník mi byl celkem k prdu :frowning2:
Jinak Crco, zkoušela jsi Sabsimplex na prdíky? Ten nám báječně fungoval.
Holky, nevíte, jak pokračuje Martinka se stimulací??? Možná už má dokonce dostimulováno

Niky, dík za přání. Takhle mi ještě nikdy nebylo, tak snad to bude brzy lepší. Ale dneska jsem strčila Eli babičce a dopřála si nevídaný luxus 2x 2h spánku a jsem hned jiný člověk. Sice sípu, ale už se cítím trošičku líp
24. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Crco, ja se teda tehu nebranim ale zatim se nikam nechystam ja sem psala Vigonce, a moc to nevidim kdyz furt kojim zeby se zadarilo.
Kory, ja dneska spala 2h odpolko s Majdou jak sem byla znavena. ma zatim jenom 4 zuby. Nastydla neni tak mne napada ze to bude nejspis se zubu. Tak to Majda by mohla byt s babickou celej den, jen ji vidi hned se k ni dere a nedejboze ze si ji babicka neveme tak je desne rev, jinak nerve vubec. Ta Eli je kaskader teda desnej.
Holky s tema dvojcatkama vam to nezavidim, kdyz si vemu nez se vypravime my kolik to da prace a vypravit 2 to chce teda trenink
24. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak už víte, že se návštěva u Crcy konala a podařila :slight_smile: . Mrňousky jsem si pochovala, Michalku svlékla před koupáním, Matýska nakrmila, Crca je fakt statečná, že mi je, takovému teleti, co se malých dětí týká, půjčila :wink:. Příště budu trénovat přebalování, dnes nebyla příležitost :grinning:
24. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jani je to fajn,je dobré opravdu to,že se tak nenadřu,matěj už přeci jenom něco váží :grinning: Mě teď nějak taky začalo téct z nosu :unamused: ,každý mi říkal,jak jsem si vybrala porod dobře(čas),že budu moc jezdit hned ven,ale zatím to nějak nevypadá,jak píšeš,než je ustrojím tak leje a doma jsou nevrlí.... Kory ty Sabsimplexky jsme měli jako první a proto jsem pak kupovala ty Baby Calmky,ale fakt teď jenom mažu tím pupíkem a je klid a teď jsem si objednala BEBU proti kolikám,nadýmání,bolesti bříška....
24. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ahojky,možná se dá napsat i krásné ráno :sweat_smile: vykukuje u nás sluníčko :confused:
25. čer 2009 v 07:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak mi to dnes nedalo a volala jsem si do Arlety. Jsem objednaná na 9.7. a zrovna jsem se zeptala jestli už mají výsledky z krve. Dělali mi hormonální, imunologické a Leiden+MTHFR a vše mám v pořádku i spermiogram byl na jedničku. Tak jsem teda zvědavá co na to řekne pan dr, kde je ten zádrhel že to stále nevychází. 4eká mě hora žehlení tak se jdu trošku rozptýlit ať na to tolik nemyslím. Během dne sem zase juknu. :slight_smile:
25. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj Vigonko,tak to je dobře,že to máte v pořádku...... :wink: Takže u nás už je bouřka a prší :rolling_eyes: děti nervozní jak sáňky v létě,teď teda zkouší usnout,ale ten tlak asi dělá svý :frowning2: Tchýně si je vzala ven a za půl hodiny jsme je zase dávali domu,ach jo :angry:
25. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahojda,ještě štěstí že mám ICQ na Niveolku,jinak bych vás snad nikdy nenašla.
Jinak do práce bych měla jít až příští rok.Ale vzhledem k situaci jaká tam je se snažíme o další přírůstek.
Jo jo ,Adélku byste nepoznali.Každej jakej je to andílek ale v těla má sto čertů.Vyvracíme takový to že holčičky jsou hodnější než kluci.Ta naše vydá za partu kluků :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Neplánujete zase nějakej srazík?
25. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nas veselo, majda ma nestovice. Chytlz sme je v cekarne u dr. kdyz sme lecili kasel. Tak sem zvedava jakej to bude mit prubeh.Ted tady vypada ze bude peka boure.
25. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
Marki já to říkám onaší Michalce taky,ta bude horší jak Matěj :sweat_smile: Niv,aspoň to budeš mít už za sebou nebudeš to mít až bude ve školce.Tady je bořka už dvě hodiny,pořád se to točí dokola,naštěstí nic hrozného,jen bouří a občas sprchne,ale normálně a jde to právě k vám :grinning:
25. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
Tak teď to u nás tříská a pěkně leje :unamused:
25. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
Holky - tak od zítra mám o jedno dítko míň... - na týden - Daník jede s babičkou do Chorvatska Ale mám obavy že si asi moc vody neužije... - dneska mi říkala kamoška že její tchánovci jsou někde na jihu a mají tak max. kolem 20oC - a oni jedou někam na sever...

Dneska jsme se byli podívat na hasiče - bylo tu u nás mistrovství republiky v požárním sportu - škoda jen že bylo tak hnusně... Ještě že se tam dalo zajet na tribunu i s kočárkem - to bylo vždycky jak když zatáhete za splachovadlo. Docela mě překvapilo že závodili i v těch průtržích... - vůbec jsem jim to teda nezáviděla. No ale Daník se tam vyřádil, měli tam bubeníky tak fandil s nima, a hulákal a pískal na píšťalku - no prostě něco pro něj. A dopoledne prej prohlásil že až bude velkej tak bude taky hasičem - a babička mu povídá: "tak to budeš taky takhle závodit?" a on na to:" ne já budu jenom na zemi a budu je hlídat aby nedělali nějaký voloviny..." :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahojda holky :slight_smile:
Píšu, ať poskočíme výš.
Vigonko, tak to jsou výborný výsledky. Jestli můžu radit, tak zkus ještě pravidelně cvičit podle Mojžíšové+ mobilizace kostrče. Stahy vnitřních svalů totiž prý taky můžou bránit uhnízdění embrijka.
Niv, to je teda něco :frowning2: Ale aspoň to už budete mít za sebou. Snad jí po tom nezůstanou jizvyčky.
Janko, to je teda mudrc :grinning: :grinning:
Já teď honem dočítám knížku "Každé dítě může dobře spát". 2x po sobě jsem totiž naspala jen 3h :rolling_eyes: Eli se budí a od 1-3 má teď pravidelně den. :angry: A pak to dohání přes den. Místo svých 15min- 1,5h spánku vychrapuje klíďo 2x2h přes den, ale já jsem hotová, nervozní.....no prostě nevyspalá.
U nás už taky svítí krásně sluníčko :dizzy_face: a plevel na zahradě leze do závratných výšin, tak na něj musím odpoledne vlítnout. Hezký den
26. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
ahojky holky,
tak dnes jsem volala, jak se embryjka vyvíjejí a to co mi laborantka řekla, to jsem fakt nečekala. Dvě emb.po rozmražení se zastavila ve vývoji a poslední třetí emb.se špatně vyvíjí (jak se bude vyvíjet dál nedokáže říci-ale zatím to vypadá špatně).....
Když mě to říkala, tak to bylo,jako by mě někdo vrazil kudlu do zad :cry: :cry: :cry:
To, že to bude až tak špatný jsem fakt nečekala.... Zítra si mám volat na další vývoj emb. a také jestli teda vůbec proběhne ket. ....
Je mi z toho moooooc úzko. Ale však vy to všechny znáte, co člověk prožívá při neúspěchu, tak to ani nemusím popisovat.
Achjooo :pensive: :cry: chce se mi z toho všeho brečet .....
26. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahojte holčiny!
Včera jsem se neozvala, protože jsme byli celý den na cestách. Jeli jsme vlakem do Prahy pro nové auto, v Praze nás chytila buřina jako kdyby měl být konec světa. Naštěstí se v tu dobu vyřizovaly papíry k autu, takže jsme byli schovaní. Cestou domů jsme se stavili v Babyparku (trošku mě to tam zklamalo, měla jsem pocit, že tam bude mnohem větší výběr) a potom v Ikei. Tam jsme courali asi tři hodiny, koupili nějaké drobnosti a vyrazili domů. Přijeli jsme až o půl desáté a to už jsem totálně mrtvá padla za vlast :grinning: Nejvíc mě bolela krční páteř a ten kousek pod ní, ani jsem nemohla pořádně ležet :frowning2:
No a teď už se zase pomalu chystám na nákupy a potom za paní, která mi dělá nehty.

Niky, moc na tebe myslím. Zkus věřit tomu třetímu, že to do zítřka dožene. Drž se, holčičko!!!
26. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj holky,
Kory mně by mobilizace byla k ničemu protože já bez problémů otěhotním ale pak se embryjka přestanou vyvíjet a zkončí to ZT.
Niky moc mě to mrzí ale ještě to nevzdávej, NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ. Budu na Tebe moc myslet a držet vše co jde.
26. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
Niky - to mě moc mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: - tak snad aspoň ten poslední sněhuláček zabojuje... :confused: Držím pěstičky :wink:
26. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj holky,teda včera jsem vůbec nestíhala :confounded: Niky,uvidíš,že je to právě ten bojovníček,držím palečky :wink: Včera byli pořád mrňata pořád nevrlí,ne že by nějak brečeli,ale chtěli spát a prostě jim to nešlo,ne ane zabrat,takže večer byli k.o,teď já ještě posunula koupání,aby vydrželi víc přes noc.Včera teda lehli a spali,asi toho měli dost za celý den,ještě jsme je nadopovali mlíčkem,kdy jsem jim zvedla dávku na 150ml a oni to vyzunkli a OBA!Což jsem u Míši nečekala,tak s těma jejíma 90ml :grinning:
27. čer 2009 v 07:26  • Odpověz
Ahojda holky,
Nicky ty uz dalsi mrazacky asi nemas vid? To mne je lito ze to takhle blbe vypada.
Kory, knizka je dobra, ja ji mam taky a musim rict ze v pulroce sem to na Majdu aplikovala a od te doby nema problem usnout sama v postylce az na dny kdy je nemocna, to ji musim chodit hladit. Tak snad to na Vas taky zabere.
Holky ty nestovice to je mazec Majda je ma uplne vsude, i v ocich , kolem pusinky, na hlave u konecniku. Dneska v noci mela i teplotu 38,5 tak sem ji musela davat paralen. Tak snad uz jenom 2 dny vydrzet kdy se delaj pupinky. Je to stejne od mamainek nezodpovedne ze chodi vycekavat do cekarny s nemocnejma. Stacilo zavolat dr a popsat ji to a ta mi rekla ze to je na 100 pro ono tak at si jeonm pridu pro kapky a 8-10 den na kontrolu at jinak tam zbytecne nechodi. Kdyz sme tam byly mz s kaslem tak tam prave vysedavala maminka s 2 vetsima detma a oba opupinkovany tak nechapu proc tam je tahala. No nektere maminy fakt mysli jenom na sebe.
Tak holkzy hezky vikendik.
27. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahojte holčiny!
Jenom nakukuju a vyrážím na sraz od gymplu. Tak tam snad někoho poznám :wink:

Moc držím palečky Niky, aby aspoň ten poslední bojovníček opravdu zabojoval....
27. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
ahojky holčiny,
moc díky za podporu! Jsem ráda, že vás tu mám - dodáváte mi sílu jít dál a hlavně se nevzdávat a bojovat.
A také mám někoho, s kým o tomto "problému" mohu mluvit. Bohužel v mém okolí lidé "neplodné páry" hodně odsuzují. Takže o tom, co teď podstupuji nikdo neví.
Dnes jsem zase volala do caru - sněhuláček trochu povyrostl,ale chtělo by to trošku rychlejší vývoj. Takže zase v neděli budu do caru volat, jak to vypadá. Prý dnes v noci by mělo udělat veliký skok ve vývoji - takže noc je rozhodující jestli se ket (v pondělí???) uskuteční...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Niv, teda Majdinku moc lituji - to musí být hrozně nepříjemný....snad se holčička těch neštovic brzo zbaví a hlavně aby jí to nesvědilo!!!
27. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
Ahojda holky,
vidíš Niky jakého máš bojovníčka! Uvidíš že to dopadne a za 9 měsíců budeš držet v náručí krásné a zdravé miminko.
27. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvam se, ze vam sem lezu, ale v pondeli mam jet do Sanusu v HK na krevni testy po KET, zatim mi doma vychazi //, tak jsem se chtela zeptat jak to nadale probiha, budu vedet vysledek hned? Kdyz bude vysledek pozitivni, tak budu jezdit jeste na odbery a kdy bude muj prvni ultrazvuk? Prominte za tak divne otazky, ale jsem z toho tak vyjukana, ze nevim co me ceka :slight_smile: Predem dekuji za odpoved a vsem preji //
27. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.