• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
autor
Včera jsem semka písla jen tak v rychlosti - doufám že už je Matymu líp :confused:

My jsme se včera měli uplně suprově - na chvilku jsem si připadala jak za svobodna - bez dětí..., bylo krásně... svítičko slunilo... a dokonce to skončilo "romanitkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: " v lesíku na paloučku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - To se nám snad za celých těch 7let co jsme spolu nepovedlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - no hned bych si to zopákla :grinning: :sweat_smile: :wink: Ale to se asi hned tak nepovede :rolling_eyes:
10. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
Teda Jani....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,to je viď?Jak na takovýhle věci člověk zapomene :slight_smile: Maty v noci zase děs,o půl 2 jsem mu změřila teplotu,měl 38,2,tak jsem mu loupla hned čípek,namazala zuby,dala napít a nebýt toho,že za hodinu vřískal alarm Michalce,tak spal už krásně,takže určo zuby :wink: A to jsem jí ještě mezitím přebalovala,protože byla pokakínovaná :angry: Ale dnes je Matymu zatím dobře,už s ním šijou čertíci,tak to doufám,bude dobrý,zlomová je ta 16-17 hodina,ale včera byl už ráno špatný......,dneska jedu k té kadeřnici,teda jestli bude moc přijet manžel domu ve 3 :angry:
10. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
autor
Tak snad se manžovi zadaří :wink: A jestli jsou to zoubky tak jen dobře - možná se tlačí i Michalce jestli byla pokakaná v noci a jindy nebývá - naši kluci taky vždycky sranděj jak o život když se tlačej zuby :grinning: :sweat_smile:

No s tou motorkou ... - co ti mám povídat.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt super - a to zakončení ještě lepší - já jsem měla napřed strach jestli někde nezmoknem - protože kalhoty zatím ještě nemám tak bych asi trošku "trpěla" - ale nakonec bylo fakt nádherně - jak uprostřed léta - no nemělo to chybu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz
Tak Michal přijede,bože jak já už se těším,až se mnou ta kadeřnice něco udělá :dizzy_face: ,naposledy jsem byla týden před porodem :sweat_smile:
Jojo u Michalky to je v pohodě,ani neměla srajdu,jen pokakla :grinning: ,zato Matěj měl teď v jednu zase 38,6 :unamused: ,ale jinak mu nic není,baštil taky normálně,mlíko taky vypil......,pojistila jsem ho zase čípkem a teď mě chrněj oba,ven jsem nešla,sice je tam docela hezky,ale nechtěla jsem ho mordovat :sweat_smile:
Dneska nám přišly ty sedačky :dizzy_face: už v tom jsou jak velikáni :grinning:
10. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
Tak my dneska taky s horečkou :frowning2: Maty zas měl v poledne 38,3 a večer 38,5 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Tak nevím jestli taky nějaký zoubky nebo něco ...
10. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jani zítra jedu s Matym už k dr.přijela jsem od kadeřnice(mimochodem super relax,jen tvrdý návrat do reality :grinning: )a Matěj měl už 39,8,já si někdy říkám,zda ty naše děti nepoužívají telepatii :grinning: ,dal se mu čípek,to bylo akorád 18.45hod,zase jsme ho jen otřeli žínkou,pak ho zabalila na chvíli ještě do namočené plíny s octem....,šli jsme je dát nahoru,aby tam nebyla Michalka sama,tak jsem tam zůstala s Matym a jelikož nechtěl kaši,tak asi po 5 min si jí vzal a něco vypil a zůstalo to v něm,tak jsem ráda.Před chvílí sice brečel,tak jsem mu šla dát čajík,ale nebyl rozpálený,tak mu to naštěstí zase kleslo......,otázkou je,na jak dlouho :unamused: a Michalka mě začíná troubit :unamused: a to máme tenhle víkend pouť :frowning2: nejde o mě,já tam být nemusím,ale jim sem chtěla ukázat a třeba zhoupnout na houpajdě :frowning2: no uvidíme.
10. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz
autor
Marky to mě mrzí že takhle bojujete :rolling_eyes: Mates má taky pořád horečku - ale ne tolik - má pořád tak kolem těch 38,5 (no teda ne že by to bylo málo :pensive: ) Tak jsme zas nesli moč k doktorce. Nosíme ji tam pokaždé když mu to vyletí - kvůli tomu jak měli podezření na ten reflux. Tak nás teď hlídají aby tam zas nebyl nějaký zánět močových cest. A já jsem ráda - zvlášť když už teď choděj na písek, tak stačí málo... - a takhle by to aspoň podchytili zavčas.
11. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
autor
koukám že už tu zas máme soukromou debatu :grinning: :grinning: :grinning: Je to fakt zajímavý - my který bysme toho času měly mít teoreticky nejmíň ho tu trávíme nejvíc :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahojda,
jestli máte čas na víc,sem sním.Co chodím do práce,nějak nestíhám :frowning2: .A když už ten čas mám,tak sedí u počítače Petr a nemám šanci se sem dostat.Tuhle jsem si dělala srandu že kdybych se něj nepřišla občas podívat,tak ani nevím jak vypadá.Asi zase dostane zákaz k počítači.
11. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
Ono je to Madli asi tím že dluci ješt pěkně choděj spávat a taky si dost vyhrajou spolu - takže když se do něčeho zaberou tak sem můžu klidně nakouknout :wink: Ale neboj - ono na nás taky dojde :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holky,přesně,jak píše Jankatr,taky chodíme spát pořád i dopoledne,takže je to příležitost,když je teda pěkně,tak na odpolední spaní jezdím ven.
Dneska jsem byla s Matym taky u té dr. a má angínu :confused: takže dostal antibiotika,ale dneska mě spal celou noc a asi před hodinou jsem mu měřila teplotu a měl 36,4 :dizzy_face: ,taky už pěkně řádí a jak pookřál,zase mám nervy na dranc :grinning: :grinning: ,ale jsem ráda,ty horečky jsou děs......
Jani a krev mu neberou?My jdeme za týden na kontrolu,tenhle víkend je u nás ta pouť,tak snad už bude dobrej,abych aspoň na chviličku zajela....
Tchýně teď vzala aspoň Michalku ven,my nemůžem :unamused: ,ale čekám jen na to,kdy to chytí Michalka :unamused: nějak mě už potrubuje :unamused:
11. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
autor
Marky oni nám napřed kontrolují tu moč, a teprv kdyby to bylo špatný tak budou brát krev. A já jsem ráda - jednak ho tolik netrápí, a navíc ho tam nemusím hned tahat aby si ještě někde nenachytal to co nemá.
11. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
autor
tak jsem byla dneska na očním - už jsem tam nebyla ani nepamatuju a navíc se mi zdálo že nějak hůř vidím... -no a výsledek - zrak jako takovej se nezhoršil - jenže nevím jestli si ještě vzpomenete, jak mě Daník před asi necelým rokem a půl škrábl do oka, tak mám do dneška jizvu na rohovce a ta mi tam vadí a proto blbě vidím... :rolling_eyes: - mám dávat nějaké gelové kapky a pokud se to nezlepší tak pak už jedině laser - jenže to pojištovna nehradí a stojí to cca 5000,- :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ahojky,jj to si pamatuju :sweat_smile: tak koukám,že se to se..e všude,dneska jsem byla s Michalkou pro změnu u doktorky a má Laringitidu :frowning2: ale teda upřímně,jak chrčela když šla spát,tak se bojím úplně usnout,naštěstí aspoň snědla Protazín a Prednison docela v pohodě,ani ho nevyzvracela šikula moje,ale můžu ti říct,že jsem už připravila věci do špitálu,protože bych za to ruku do ohně nedala,že přečkáme noc v klidu :frowning2: Takový strach jsem neměla ani u Matyho když jí měl a když už jsem u něj,tak zítra máme přiít na krev a na stěry,protože se mě dneska osypal,takže prý buď virový streptokok,nebo alergie na penicilin :frowning2: ach jo..........tak ať to zvládneš i ty s těma očima,to by se blbě jezdilo na motorce :wink: :sweat_smile:
12. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz
autor
Čert vem motorku... - zvlášť když já se jen vozím... ale co to je proti těm vašim starostem... :pensive: :pensive: :pensive: Doufám že to bude brzo v pořádku a že se nemocnici vyhnete :confused: :confused: :confused:
13. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj Jani,tak noc byla dobrá,chrněli oba až do 6.45 a to jsem musela Matyho vzbudit,protože jsme jeli ještě k dr. na ty stěry a CRP,to má aštěstí jen 8,takže spála se nepotvrdila,teď uvidíme ty stěry,Michalka byla ráno jak kdyby prochlastala a prohulila celej večer :grinning: ,odpoledne jsem jí dala půlku Prednisonu,tak je to lepší,ale když spí,tak strašně chrchlá,ale řekla bych,že nejhorší máme za sebou........V úterý jedu s oběma na kontrolu,Maty je stále osypaný a vypadá to,že sice má angínu,ale spojil to hned se šestou nemocí :rolling_eyes: ,ale jinak je už dobrej,tak snad už se to bude všechno jen lepšit,ale začíná mě taky trochu potrubovat :angry: ,nojo,ale u něj je problém,že do něj nedostanem ten Prednison,Michalce jsem půlku dala do lžičky s přesnídávkou a ani nevěděla,že něco má :grinning:
13. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
autor
Marky - a u Matyho by ti to takhle nešlo? DO té přesnídávky jsi jí ho rozdrtila?
Důležitý je že už je to lepší - taky si to vybíráte kde můžete viď? :confounded:
14. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
autor
Tak aby těch jobovek nebylo málo - dnes jsem byla na kontrole na gyndě protože minule mi tam dr. našel nějaké známky viru, tak jsem se na to dneska při kontrolním stěru ptala - takže je to tak že se s tím vlastně nic nedělá a nechává se aby se s tím imunita nějak poprala - teprv pokud by to tělo nezvládlo tak se přistupuje k nějakým zákroků - léky na to vlastně nejsou. Ale musí se to sledovat, protože kdyby se to nechalo být tak by z toho za pár let mohla vzniknout Dysplazie děložního čípku a za dalších pár let by se to mohlo zvrhnout i v rakovinu... :rolling_eyes: :confused: :pensive: Ještě že s návštěvama gynekologie nemám problém.

Jo a včera jsme byli u zubaře - já a všichni kluci - no to byla akce :grinning: :grinning: :grinning: bylo nás tam jak do mariáše :sweat_smile: Kluci sice trošku protestovali ale nakonec jsme je přeprali, Daník je frajer - sedl si sám do křesla v pohodě otevřel pusu a krásně držel. Dr mu tam našel nějakej malej kazík - ale zvládli jsme to suprově - byl tam takovej mlaďoučkej doktor a moc šikovnej - ukázal mu vrtačku bez vrtáku a pustil jen tuv vodu - a že toho "červíka vypláchneme" (to na Daníka platí -nesnáší jakokouli havěť - natož pak v puse :sweat_smile: :sweat_smile: ) Pak až nasadil ten vrták tak mu řekl že to má zaměřování aby se trefil. Daníka jsem sice měla na klíně ale asi by to zvládl i sám. Ke konci už pak začal mít trošku připomínky ale držel. A když pak pan doktor řekl že musí ještě trošku že je tam ještě jeden - tak si pak Daník odplivl do plivátka a podíval se na něj a povídá mu " podívej se jestli tam není ještě nějakej... " :grinning: :grinning: :grinning: No a nejvíc se ten náš prďola bál až mu to chtěl zaplombovat - začal trojčit že co to je a že se bude bát...- tak mu pan doktor ukázal co mu to tam bude dávat - no nakonec jsme ho ukecali že tu dírku prostě musíme ucpat aby se červík nemohl vrátit. - ale za celou tu dobu vůbec nebrečel ani nekřičel - i pan doktor ocenil že je frajer. Akorát pak furt řešil jestli se mu ta dírka zahojí - tak mu říkám že ne ale je ucpaná, a pak ten zoubek vypadne a vyroste novej a on se na mě podíval a povídá..."a tam bude taky ta díra???" Je to prďolka - pak dostal za odměnu na výběr malou hračku - tak byl šťastnej protože si vzal krabičku z kinder vajíčka a v ní byla nějaká mašinka z TOMÁŠE :slight_smile:
No a mě si pan doktor nechal na příští týden - mám tam taky nějakej malej kazík... tak už se těším :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz
Jani ,jste šikulkové.Hlavně Daník.Koukám že všichni zubaři mají stejnou metodu jak na děti.U nás to probíhalo podobně.Adél celou dobu držela pusu otevřenou a ani nepípla.Pak už otvírat nechtěla když ji tam chtěla tu plombu dát.naštěstí je z okna vidět na barák kde pracoval tchán,tak jsem jí řekla A´t otevře pusinku že se dědá dívá z okna jak je šikovná.No a otevřela,ani okem nemrkla.Pak chodila a všude hlásila že má v zoubku hvězdičku.Příští týden nás čeká další prevence.
15. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky,tak koukám Jani,že se nám to teď nějak po tom roce prdí :sweat_smile: včera jsem byla kouknout na 2,5 hod.na pouť,zima mě nebyla,nohy teplý a už v noci jsem začala kejchat a prskat a ráno teda bylo děs,plná rýmy,v krku mě škrábalo a kde jakej kloub jsem cejtila :confounded: ,oči mě pálí,ale teplotu zatím nemám i když mám ten pocit,ještě ke všemu jel Michal lodičky(sjížděl Orlici),takže jsem na ně byla sama :angry: ani zvednout už jsem je nemohla :unamused: ,ale narvala jsem do sebe Paraleny a je to lepší........................
15. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz
autor
Taky dobrý... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: To ti nezávidím - tak ať je brzo líp... :wink: :slight_smile:

Madli - to jo - s tím ukazováním je to sranda - jen jsme vylezli od zubaře tak Daník taky na všechny lidi otvíral pusu a ukazoval jim ten zub a vůbec mu nevadilo že je vůbec nezná :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
Tak dneska už je to lepší,ale pořád cítím klouby :pensive:
Holky,jak se posílá balík doporučeně,jedna si objednala overálek a chce to poslat doporučeně.......
16. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz
autor
Marky - normálně to zabal - já to balím klidně i do igelitky, a na poště vyplníš podací lístek a řekneš že to chceš poslat doporučeně :slight_smile: :wink: - poštovné najdeš tady http://www.cpost.cz/cz/sluzby/psani/cr/doporucena-zasilka-id222/ předpokládám že ten overálek bude těch 34-37kč - nevím jestli je to do 100g nebo víc.
16. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
Jani díky :wink: A mám další dotaz :grinning: Na doma máme bačkůrky na přezku(tkaničky nehrozí :grinning: ),ale problém je v tom,že jak už chodíme,tak Michalce se strašně vrtká nožička,sice to má upnuté,ale jak má hubeňounkou nožičku,tak jí v tom to chodidlo lítá a někdy se docela bojím,že si snad zlomí kotník :angry: ,tak mě napadlo,jestli by nebylo lepší jí koupit nějaké sandálky(kotníčkové)místo bačkůrků,ale nevím,jestli bych jí spíš neublížila,kdyby v tom klečela atd.,přeci jen t o není tak ohebné,samozřejmě,že pokud to jde,je jen v punčocháčkách nebo na boso,ale vzhledem k tomu,že zase takové teplo stále není,tak na boso je dáváme tak půl hodiny před koupáním,když to víc roztopíme,máme část lino a koberec :unamused: Maty ten je v poho,ten tu nožičku má naducanou :grinning:
16. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
autor
Marky a ty tkaničkový nehrozej kvůli rozvazování? Tak jí přes mašličky uvaž ještě na jeden uzlík - ony přece jen ty tkaničkový jdou líp utáhnout na nožičku. A nebo takový ty tlustý ponožky s podrážkou přes punčocháčky - ale nevím jak moc máte studeno od země. http://www.zdravastopa.cz/ponozky-s-podrazkou-c-50.html
16. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz
Jani přesně tak,tkaničky nehrozej :grinning: Ty ponožky jsou dobrý :wink: no,uvidíme,dneska mě zase chrblá Mates a má zase náběh na laringouše,mě už z toho asi fakt mrskne :confounded: to počasí je taky na ho..o.Zítra jedeme naštěstí na kontrolu a do Matyho jsem dostala aspoň půlku Prednisonu :dizzy_face: a nevyhodil to,šoupla jsem mu to do Termixu :grinning:
17. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
no jo - není nad dobrý finty - děti jsou sice vyčůraný ale my jsme vyčůranější :grinning: :grinning: :grinning: Mrzí mě že s tím zas tak bojujete - už aby bylo aspoň pěkně co? :unamused: tohle počasí je děs... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Je mi líto těch lidí na Moravě... :pensive: musí to být něco hroznýho když už potolikáté mají vytopené domy... :pensive: a nejhorší na tom je že jsou tam v podstatě v pasti... - takovej barák neprodáš aby ses nastěhovala jinam a když tak za mizernejch pár kaček... a kde pak vzít na novej.... - Chodí mi z toho mráz po zádech :pensive: :pensive: :pensive:
19. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
Jo ty povodně-já to zažila na vlastní kůži v 97,všude kolem baráku voda,ale dovnitř se to NAŠTĚSTÍ nedostalo,akorád jsme se báli,aby nám to nešlo spodní vodou,měli jsme studnu na chodbě,tak nakonec jsme lítali s koštětem a měřili,jestli to stoupá :sweat_smile: ,ale to co se valilo po cestě :frowning2: fuj,už nikdy více,zaplaťpánbůh,že teď bydlíme na kopci :rolling_eyes:
My už jsme snad v pohodě,jen mě se udělal pod nosem nějaký strup,jak jsem měla tu rýmu,vypadá to spíš jak malý :rolling_eyes: puchýřky,ale strašně to bolí,teď teda už to jde,na noc jsem to namazala Imazolem,ale je to děs.
Zítra snad už půjdeme ven,po 14 dnech :fearful: Dneska bylo už odpoledne taky hezky,ale já musela nakoupit :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/jankatr/album/z-posledni-doby/
Tak máme za sebou první stříhání - teda Kubík :slight_smile: :wink:
20. kvě 2010 ve 22:50  • Odpověz
Ahoj Jani,čím jste ho stříhali? :grinning: Maty už by to taky potřeboval,má to husté a dlouhé,už dvakrát jsme mu jen zastřihli ofinku a pejzi,ale už by to chtělo celé?Máme ten zastřihovač od Philipsu,tak asi tím že? :sunglasses: Dneska u nás dopoledne krásně,svítilo sluníčko,já už se těšila ven a teď?Zataženo a leje :angry:
21. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.