• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
autor
Marky vzala jsem ho strojkem s velkým nástavcem - nechtěla jsem aby byl vylepanej jak kdysi Daník ( s tím jsem byla poprvé stříhat u pánskýho holiče a on mu to sjel uplně na kraťoučko i ofinku a vypadal jak nemocnej :confused: :unamused: ) Takhle je to lepší. A Kubík byl šikulka, akorát to bylo na dlouho páč se děsně vrtěl a furt koukal co to kde bzučí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takže to bylo stylem - kousek tady kousek tam a postupně jsme tak nějak dopilovali celou kebuli. Matyho jsem zatím nechala - ten tam má prdlajs. Tak jsem si říkala když je nemá nahoře tak mu je nechám aspoň vzadu :sweat_smile: (ještě chvilku - dlouhý mu určitě neplánuju)

Jinak tady sice zataženo ale zatím neprší - doufám že nebude ani odpo - musím odvézt Daníka do skautů. Tatínek nám zas dezertoval - odjel na motosraz na slovensko - takže jsme doma sirotci :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Já se jenom nasměju až jim tam do toho někde šplouchne velká voda a pojedou domů vlakem :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
http://picasaweb.google.com/118032867306728242737/2010_05_23?authkey=Gv1sRgCO... Fotečky z víkendového výletu do země pohádek :slight_smile:

Tak co? už máte ostříháno??? :wink:
24. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
Tak ještě jednou - neměla jsem nastavený veřejný profil - už by to mělo fungovat :wink: :slight_smile: http://picasaweb.google.com/118032867306728242737/2010_05_23#
24. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
Ahojky,nějak jsem teď neměla moc času napsat,já pro změnu chytla kašel,ale je to ten hnus dávyvej :angry: ,děcka snad už jsou v pohodě a na dlouho snad budou i nadále :wink:
Fotky hezký,ale bude to znít divně,ale Matýsek má stejnou čepičku jaké máte vy,akorád není proužkatá,ale jen modrá(světle+tmavě modrá),ale jinak stejná,i to číslo sedí :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jsem nahodila,že bych chtěla ostříhat Matýska,ale Michal to moc nechtěl(asi si myslí,že bude mít taky dlouhé vlasy :grinning: ),a tak jsme mu vzali jen ofinku,ta mu už lezla do očí........,no vypadá jak Ivan :grinning: ,ale stejně ho pak vezmu strojkem,on to má hrozně hustý po mě i má takové dráty,Michalka je má jak chmýří a ještě řídké(bohužel to zdědila po Michalovi :sweat_smile:
Teď zase máme nějaké špatné noci,na dnešek jsem buď chrchlala,nebo jsem byla u nich,naspala jsem snad dohromady za celou noc 2 hodiny a to možná ještě přeháním :angry: uvidíme co bude dneska,jinak nasazuju už zase Sedalii :confounded:
24. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
Teda to ti nezávidím... tak ať se ti brzo uleví :confused: :confused: :confused: Jinak teda koukám že to s těma vláskama máte taky jak my. Kubík je hároš a má to hustý. No a Maty má chmýříčka, kouty a ještě mu to roste spíš vzadu než nahoře :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
Tak dneska už ta noc byla lepší i s tím kašlem :sweat_smile:
Teda ráno krásně,sluníčko a teď už je zatačeno,tma jak v pytli,zima......... :angry: kdy už tohle skončí :angry: Ven sice jezdíme odpoledne,ale to abych měla po cestě nějaké přístřešky,kdyby nás chytla bouřka,nebo slejvák :angry: :angry:
25. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
to jo - dneska už zas mají výstrahy na bouřky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: už mě to fakt nebaví. A to už nemluvím o tom co zas řádilo včera :confounded:
25. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
Jj,včera to u nás řádilo pěkně,akorád kolem 19.00hod,když jedli a měli jít spát :grinning: ,ale jak byla tma,tak šli v pohodě a i usnuli dobře,nato,že byli hromy blesky :sweat_smile:
Tak dneska celý den na pršení v 18.00hod sluníčko a jak v létě,čistá obloha :angry: ,ale sice koupeme mezi půl sedmou,sedmou,ale dala jsem jim na bodýnka jen teplou bundu,zateplený kaťata,boty,čapku a ještě jsem šli pěšky ven,no,přišli jsme v sedm,ale vůbec jim to nevadilo :grinning: Michal byl samosebou s náma,dva bych neuhlídala :grinning: ,byli jsme teda jen naproti u baráku u tchýně,měla venku kozy s kůzlatama,tak koukali a hladili no a nejvíc je zajímaly kamínky kolem bazénu :grinning:
Když šli do vany,tak Michal pronesl větu"konečně se vyplatí napouštět vanu :grinning: "byli jak cigáňata :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
autor
jéé tak to muselo být supr - věřím že se jim to muselo líbit. Maty ten zas zbožňuje pejsky - hned breptá - ba ba a natahuje ručičky... - Kubík ten je takovej ostražitější a drží se zpátky.
26. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
Tak dneska jsme byli zase venku,zase u zvířátek,pak jsme běhali u sousedky,jen kdyby si aspoň mohli sednout na zem :frowning2: sice lítaj po nohách ale občas si sednou a v tom mokru to je děs,ale vyběhali se suprově :wink: jen jsem zvědavá jaká bude noc :unamused:
27. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz
autor
No to jo - já když slyším o tom počasí že má být furt takhle hnusně tak mě taky bere ďas - kluky už to v kočáru moc nebaví, když prší tak je člověk vypustit nejde a doma je to s nima k nevydržení... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: - jestli to takhle bude celý léto - tak potěš koště... :angry: :angry: :angry:
27. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz
:grinning: Potěš koště :grinning: Ale jsme to chytli co?Konečně vysněné děti a nakonec budeme zalezlí furt doma :grinning: Přes zimu sněhu jak v Tatrách a když už by mohli chodit(a že máme šikulky,že chodí už takhle brzo :grinning: ),tak zase nemůžou z kočáru,protože je mokro :angry:
Teď kouzkám na Vizitu,co dávali včera :frowning2: to je taky sviňa ta rakovina děložního čípku :frowning2:
27. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz
autor
hmmm to mi povídej - nemám z toho vůbec dobrý pocit - dr. mi před půl rokem našel na cytologii právě nějaký ten HPV - teď jsem byla na kontrole a čekám na výsledky... :pensive: :pensive: :pensive: Ale zas si říkám že nejsem z těch případů co zanedbávají prohlídky - chodím pravidelně na kontroly tak snad to bude v pohodě. Dr říkal že většinou se s tím to tělo srovná svojí imunitou - tak doufám že budu ten případ.... :pensive: - no ale příjemná myšlenka to fakt není.
27. kvě 2010 ve 23:17  • Odpověz
autor
No a teď na veselejší notu - doplnila jsem fotečky na rajčeti - tak můžeš juknout - hoši tam hází super držtičky :grinning: :grinning: :grinning: http://jankatr.rajce.idnes.cz/
27. kvě 2010 ve 23:19  • Odpověz
Jani tak držím palečky,aby to bylo o.k,ale jak píšeš,pokud člověk chodí pravidelně na preventivky,tak je to v pořádku :wink: Spolužačka měla taky ten čípek a je v pořádku a má i krásnou holčičku :wink:
Mě se tam na tom rajčeti zobrazuje naposledy jen ten první váš rok,jinak tam nic není :sweat_smile: ,a nebo neumím hledat :grinning:
Dneska bylo nádherně,děti docela v normě,odpoledne spali na vycházce 1,5hod,pak ještě lítali venku,pak šli na dlabanec,já jela na poštu a nakoupit a když jsem přijela,tak byli zase s Michalem venku :slight_smile: ,běhali,vřískali :slight_smile: ,jen mě štve,že si vždycky zapomenu vzít foťák :angry: to jsou super pozy :grinning:
28. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
autor
No on ten první rok je poslední album :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale já to měla předtím tak do února -takže ty březnový fotky jsou tam nově a asi půlka února :wink:
29. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
Jani koukala jsem na teda na fotky a musela jsem se smát :grinning: Nevím,jestli to není i tím,že mám doma to samé :grinning: :grinning:
Na tý lednici je to dobrý a mezi těma balonkama,to jste někde byli? :wink:
My teď lítáme pořád venku,je to paráda,děti sice hlínu až v plíně(což nějak nemůžu pochopit :grinning: ),ale spokojený,vyřáděný...... :dizzy_face: Dnešek byl i úplně v klidu a v pohodě,Maty vyřechtanej,ukecanej,pořád běhal s balonkem,žádný řev a kňourání :dizzy_face:
29. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz
Koukám že to tu držíte v provozu převážně vy dvě.Já nějak nestíhám.Ale slibuju že zjednám nápravu.Taky nebudu moct pouštět ke kompu Petra.Asi mu to zase zatrhnu.Ještě že mám jeho fotky,jinak bych snad ani nevěděla jak vypadá.On jednou k tý židli u počítače přiroste.
29. kvě 2010 ve 23:05  • Odpověz
autor
jj - ty balonky jestli myslíš před tou prosklenou stěnou tak to je tady v jedné kavárně takový dětský koutek. Jinak my chodíme teda ven až odpoledne - využívám toho že zatím ještě pořád jsou ochotní nechat se přesvědčit aby šli doma dvakrát denně spát - v kočáru už nechtějí. jinak teda písek míváme taky až za plínou :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz
Ahoj Marki :wink:
Jani my chodíme taky spát dvakrát denně,dopoledne spíme doma a odpoledne s nima jedu na vycházku a spinkaj taky,když se vzbuděj jedeme domu,dostanou sváču a pak jdeme ven pěšky :grinning: ,tam se vyřáděj a je to,ale musí být teda hezky :angry:
Odpoledne než jsem jela na vycházku tak u nás pěkně lilo,ale pak se udělalo hezky a šli jsme pak ven,jenže je to na nic,když si nemůžou ani kleknout :angry: Dneska jsem přemýšlela,že jim koupím gumáčky,přeci jen se brodíme v trávě a polobotky jsou na nic :sweat_smile:
To máte fajn,že můžete takhle s děckama na kafčo a mají tam dětský koutek,tady u nás není absolutně nic :angry: Hlavně,že tady je samý stadion a kurty,ale pro děcka ani hřiště není :angry: ještě,že máme domeček se zahradou :sweat_smile:
30. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
já ti zas tiše závidím ten domeček se zahradou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: To by se mi líbilo vypustit děti na zahrádce a nemuset pořád být ve střehu, do kterýho psího hovínka mi kde spadnou... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: nebo ho nedej bože strčí do pusy :angry: - ještě že máme hned za barákem pískoviště s ohrádkou - aspoň těch pár metrů čtverečních je tu jakš takš bezpečných... - stejně je to hrozný psy si tady s odpuštěním serou kde je napadne a děti budem zavírat do ohrádky o pár metrech čtverečních... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Madli - ani jsem tě nepozdravila - zrovna nám došla návštěva tak jsem jen v rychlosti dopsala co jsem měla pro Crcu rozepsané. S těma manželama je to asi všude stejný :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz
autor
Hurááááá - včera mu dr poslal výsledky Cytologie a všechno je OK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2010 v 09:10  • Odpověz
autor
chtěla jsem napsat "mi poslal" :sweat_smile:
1. čer 2010 v 09:10  • Odpověz
Jani tak sláva,ale že spadl kámen ze srdce co? :grinning: U nás tady dneska zase prochcalo celej den,ale durch :angry:
Prosím tě chtěla jsem se zeptat maminek,ale vzhledem k tomu,že jsme tu jen my dvě :grinning: .......Jani myslíš,že bych mohla dětem udělat nějakou rybičku,nebo koupit ty dětské rybí prsty,ale sloupala bych tu strouhanku a nebo zapečenýho pangase?Nedávno jsem si udělala rybí pomazánku a dost jim šmakovala,sice jsem jim toho nedala moc,vím,že se ryby můžou snad od roka,ale ........
Jinak teď taky řeším,jestli neobjednat Michalku na ortopedii....,sice chodí krásně,ale jednu nožičku točí docela dost dovnitř,když je jen v punčoškách,tak by si toho člověk ani nevšiml,ale jakmile má botičky,bačkůrky,tak jí dost točí dovnitř.... :unamused:
Nechci vypadat zase jak magor,vím že je malinká,ale zase nechci čekat,aby pak nebylo pozdě :unamused: Do poradny jdeme až v srpnu.....
Zvláštní je,že jsem s nožičkama cvičila Matýskovi,když byl malinkej :grinning:
Maty začíná mít zase rýmu :angry:
2. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
Marky - já jim tu rybu dávám - většinou toho pangase - je to bez kostí tak se aspoň nebojím. Ale někdy i kousek toho filé - ono v podstatě cokoli akorát musíš dát pozor na kosti. I když nevím jestli jsem vhodnej člověk na rady - páč já nejsem zrovna vzorem takových těch maminek co dělají všechno jak se má, podle knížek a tabulek -a bio taky nekupuju... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Takže mě ber s rezervou - je to i tím že už to řeším podruhé a spoustu věcí který jsem u Daníka řešila už dneska přejdu mávnutím ruky :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak teda k té zprávě - ulevilo se mi děsně -to víš že jo -ten šutr musel být slyšet až u vás :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

S tou Michalkou - za zeptání nic nedáš a jak říkáš lepší přijít dřív než později. Ale myslím že do toho srpna to vydrží myslím že až tak rychle by to teď stejně neřešili. a nebo doktorce zavolej a zeptej se - to je nejjednodušší. :wink: :slight_smile:

A to počasí už mě taky sejří - ale říkám si že musím být ráda že mě to jenom štve - co mají říkat ti co mají vodu v baráku :confounded: :confounded: :confounded:
2. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
autor
Jíme zdravě - fakt to není fata morgana - opravdu se ládují cibulí :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a ten řvoucí Mates - ten ječí jen proto že mu ji Kuba sebral - jinak jediné slzy které byly - přišly až po tom co jsem jim to zabavila aby jim nebylo blbě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
Jani úžasný fota :grinning: ,jak ti naši :grinning: my jíme i stroužek česneku :grinning: .to je stejně zajímavý co?Tohle jim nevadí,ale když jim dám rýži tak se u toho tváří jak boží umučení :grinning:
Ono,teda já právě taky nejsem nějakej bio rodič :grinning: ,dneska měli rajskou,včera přírodní králičí maso s kaší a jakýsi sos a na to jsem jim udělala okurkový salát a jen zamíchala s kysanou smetanou :grinning: a jak dlabali a včera mě tchýně přinesla sulc so dělala a hned ho měli ke sváče na chlebu :grinning: ,ale byl fakt dobrý,hodně masa,jen okurka(tu mě jedli včera semnou i s knedlíkem s vejci :grinning: ,vejce a mrkev,takže nic co by nejedli :grinning:
Jen mě zajímala ta rybička a když už jim nic nebylo po té pomazánce....... :wink: Hele včera jsem jim dala i kiwi,sice pár kousíčků,ale kyselý jak prdel,mě se huba zakřivila jak ani ne po citronu a oni mňam mňam :grinning:
S Michalkou si asi zavolám,ať mám klid
2. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
autor
Marky ty ryby jsou i v těch prodávaných skleničkách - tam je jediný problém že musíš dávat bacha na ty kosti - ale zas ty mořský ryby jich třeba až tolik nemají. A taky jim toho člověk dá trošku tak se to dá přebrat.

No mě s tou cibulí Mates dostal - pořád stál pode mnou a řval že ji chce a já mu furt vysvětlovala že to stejně není dobrý - a když si nedal pokoj tak jsem mu ji dala a řekla ať dělá co umí - no tak on dělal :grinning: :grinning: :grinning: Ani se neušklíbl, ani slza neukápla - naštvalo ho jen když o ni přišel.
2. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz
Jj.tu skleničku s tím tuňákem a rýží jsem jim taky už zkusila,ale to bylo fuj :grinning: A já mám právě radši čerstvé,tak jsem si řekla,že ten Pangasis je dobrý a těch kostí tam moc není a jak píšeš,stejně jim dám jen trochu,tak to nebudu přebírat jak Popelka celou noc :grinning: Tak až je udělám,dám info :grinning:
Dneska má Michal narozky,tak jsem koupila jen korpus a udělala to s tím tvarohem,ovocem a želatinou :sweat_smile: .Rychlý,levný a dobrý :sweat_smile: a koipila mu flašku dobrého vína........,co taky může chtít od matky se dvěma dětma,když bere 7,600kč :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz
Ahojte holky!
Ozývám se po dlouhé době, ale omluvou budiž mi to, že od té doby, co máme Rozinku mě PC příliš nezajímá :wink: :wink:
Dnes máme za sebou úžasný zážitek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: - byli jsme se podívat na tatínka v bazénu, kde učí malé děti plavat, resp. ty úplně nejmenší, aby se nebály vody. Původně jsme si myslela, že jenom namočíme nožičky do výřivky, no a skončilo to tak, že jsem ji svlékla, sundala plínku a už byla ve vodě celá :sweat_smile: Myslela, jsem si, jestli jí to nebude připadat studené (přece jenom to je rozdíl proti vaničce) a ono nic. Naopak se jí to děsně líbilo, příště sebou musím vzít kačenku, aby jí plavala po vodě a ona si ji mohla chytat :slight_smile: No, ale nějak ji to zmohlo, protože se najedla, když jsme se vrátili a od té doby spí jak pařez :slight_smile:
Jenom to začíná být děsnej mamák - už i u našich, a to je vidí každou chvíli, brečí, když nejsem já nebo manžel v dohledu nebo v doslechu :frowning2: V pondělí jsme byli v kině (Ženy v pokušení - mimochodem podle mého názoru docela slušná komedie s paní Balzerovou jako paní HEREČKOU) a Rozinka u našich řvala témeř souvisle celé dvě hodiny :angry: :angry: :angry: Mamka už byla jak největší zoufalec, když jsem přišla, no a co myslíte. Jen jsem nakoukla do sedačky, z obrovského řevu a vzlykotu byl najednou úsměv od ucha k uchu a strašná sranda :grinning: :grinning: :grinning: Úplně mi bylo mamky líto.
Dočetla jsem se, jak bystře tu diskutujete o jídle pro pidižvíky. Nás to už taky pomalu čeká. Musím si vyhledat, co a jak a s čím nejlépe začít, abych nenadělala víc škody než užitku. Jestli se Vám chce, hodně mi nějakou rychlou a osvědčenou radu.
No a ještě ilustrační foto, abyste viděly, jaká už jsme princeznička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.