• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Ahoj Evaj!!!! :slight_smile: :slight_smile: Teda malá je fakt kouzelná,ale tak nějak jsem ji študovala a koukala a koukala a je to taky docela mix viď?Očíčk a nosík má tvůj,ale tak nějak v ní vidím Jaru :sweat_smile: Nevím,možná se mi to zdá,už jsem Vás dlouho neviděla :sweat_smile:
Jinak k těm příkrmům,ty to ještě nějak moc řešit nemusíš,začni mrkvičkou,pak trochu brambor a postupně zkus přidávat jinou zeleninu.my byli docela dlouho jen na mrkvi s bramborem,protože Maty měl do půl roku koliky,takže nějakej květák,brokolice......,nepřipadalo v úvahu :frowning2: Teď mě strčí hlavu do misky,hodí kukuč a čeká co mě odpadne od huby :grinning: :grinning: Michalka ta mě snad taky sežere za živa :grinning: :grinning:
Jo Jani!!!!!!!!!!!! Maty má venku 3zub!!!!!! :grinning: No sláva,už jsem se bála,že bude mít jen ty dva :grinning: a další jsou tak nějak na cestě a u Michalky taky se začalo nějak bělet :grinning:
Ale po dnešku jsem ráda,že je ještě moc nemají protože měli nějaký padací den :frowning2: omlácený jak kdyby projeli drtičem,všude boule,monokly...... :frowning2: ,no naštěstí nic s čím bych musela jet na pohotovost,ale hurá už spěj tak snad jsou na chvíli v bezpečí :grinning: :grinning: i když oni jsou schopný se omlátit i o postýlku :rolling_eyes:
3. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz
3. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz
autor
Evi - ahojky - malá je fakt kouzelná - ta první fotka je naprosto úžasná :wink: :slight_smile: Jinak k těm příkrmům - co se týče domácího chystání - tak mě pak hrozně ulevilo, když už toho kluci snědli trošku víc než ty dvě tři lžičky, že jsem si toho uvařila víc, a dala zamrazit do tvořítka na led, pak jsem to vyklopila do sáčku a navařila další druh zeleniny - takhle jsem si jich nadělala několik a pak už jsem jen kombinovala který kostičky zrovna namíchám :wink: Později jsem takhle měla i maso - uvařené, rozmixované s troškou vývaru.

Marky - gratuluju k zoubku - a s tím padáním dobře to říkáš. Zrovna nedávno nám psala jedna kočena na dvojčátkách - má holčičky tak o měsíc mladší než jsou kluci a ta jedna jí spadla na plovoučce a vyrazila si dva zuby :unamused: :frowning2:
S monoklama se v tomhle věku prostě musí počítat - Mates je taky věčně samá boule - Kuba ani tak ne - ten už od začátku umí dobře padat - vždycky se tak nějak správně skulí že sebou nijak drasticky neflákne.

S těma skleničkama - já právě na nich tak nějak okoukávám inspiraci - co všechno bysme ještě mohli baštit :wink: :slight_smile:
3. čer 2010 ve 23:59  • Odpověz
Nejhorší je,že si usmyslili,že nebudou nosit bačkory :angry: pořád si je rozepínají a to mají teď týden nové :angry: ,takže v punčoškách na linu,fakt super :sweat_smile: Taky koukám na ty skleničky a beru inspiraci,minule jsem jim koupila skleničku s Lasagnema :sweat_smile: ,ale mě ty skleničky příjdou pořád chuťově stejný,buď je v tom protlaku,že je to kyselí a někdy je to i ostrý :astonished: a jinak je to bez chutě.Dneska dělám vepřové na kmíně(omajdu)a k tomu brambor :slight_smile:
4. čer 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
No já už spíš jen vyloženě zkouknu obaly a doma si s tím pak udělám co se dá :grinning: :grinning: :grinning: A když už ji koupím tak ji smíchám s doma uvařenou zeleninou a bramborama, nebo nějakou jinou přílohou, a tu skleničku pak máme na dvakrát - takže vlastně má každej čtvrt skleničky k jednomu jídlu - ono když se to naředí tak je to pak akorát :grinning: :grinning: :grinning:
Hele a když jim dáš nějaký silný ponožky s protiskluzem - taky by si to vyzouvali?
4. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
autor
Ony asi dostanou dost zabrat ale aspoň by jim to tak neklouzalo :wink:
4. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
Ahojky,teda včera jsem jela večer na JamRock,je to něco jako hudební festival,dvě podia,velký plac,hrál tam Michal Hrůza.........a další.......,bylo to super,sice mě to přišlo na 350kč a to jsem tam byla asi 4 hodiny :sweat_smile: ,ale já se tak probudila :dizzy_face: ,byli tam známí,tak jsem si pokecala zase normálně :grinning: .
Dneska je nádherně,už teď je vedro :fearful:
Taky jim tu skleničku takhle dělím,uvařím třeba jen brambor,nebo rýži a přimýchám :wink:
Hele než bych je položila na zem,tak je mají sundaný :angry:
Tohle mě teď medí když jdeme ven,vezmu první Michalku,ta aspoň pak nebrečí,jenže než oblíknu Matýska,tak má sundanou a rozvázanou čepici,rozeplý zip u bundy a na půl dole,a rozvázané boty... :sweat_smile:
5. čer 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
no jo - tak vám prostě není pomoci :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2010 v 10:45  • Odpověz
autor
ty bys potřebovala bezpečnostní pojistky na oblečení -aby to nemohli sundávat :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2010 v 10:45  • Odpověz
No a ještě pro jistotu na číselný kod :grinning: :grinning:
Dneska bylo nádherně :dizzy_face: od půl druhé jsme byli venku až do 18.15hod,nejdřív vycházka,pak jsme se jeli domu jen najíst a pak k sousedce,měla narozky i její holčina,tak tam řádili jak pominutí :sweat_smile: jen jsem zvědavá jaká bude noc :grinning: ty živé sny to jsou svině :grinning:
5. čer 2010 v 19:39  • Odpověz
autor
tak to jste se měli super :wink: :slight_smile: - a ten číselnej kód - tak to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning:

My měli včera taky príma den - měli jsme 6. výročí svatby, tak jsem dostala kytku a ještě jsme pak byli večer se známýma na bowlingu - a bylo to super :slight_smile:
Přes den, byl Robik s Daníkem na autotecu v Brně a já s klukama jsme odpoledne vyrazili s kamoškou do nedaleké vesničky do hospůdky - její manžel se synem tam dojeli na kole - ona je teď těhulka tak jsme jeli autem - ale bylo to fajn - mají tam super prolejzačky a pískoviště (ty prolejzky pro nás ještě sice nejsou ale na všechno dojde) A když jsme za účet platili necelých 150,- tak jsem si připadala jak za totáče - protože jsme měli asi 6 limonád, 2 piva, 3 zmrzliny kornouty, vídeň a normální kafe - to bysme tady u nás platili minimálně dvakrát tolik :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: - jsem si říkala jestli tam fakt napočítala všechno.
No a dneska máme pokračování - chystáme se do Jihlavy do ZOO - tak konečně po dlouhé době takovej prima rodinnej víkend. :slight_smile: I když byli ti dva včera celej den pryč ale aspoň si Daník užil tatínka :wink:
6. čer 2010 v 10:40  • Odpověz
Ahojky,tak já si myslím,že to Daníkovi nevadilo,že je jen s tátou :dizzy_face: Hlavně,že si to užili :dizzy_face:
Jak bylo v ZO?Já bych s nima taky jela,ale všechny jsou od nás daleko :rolling_eyes: nejblíž je ve Dvoře Králové :rolling_eyes: ,čoveče to se musela seknout ne? :sweat_smile: Tohle bych dala jen možná za ty limonády :grinning:
Dneska jsem je vypustila na zahradu a lítali nahatý jen čepičky na hlavách a ani jim nevadilo,že běhali na boso,natočila vodu do lavorku a rochnili se v tom jak žáby,úplně nadšený a spokojený :dizzy_face:
Musím koupit ten bazének,protože Maty ten lavorek vždycky vzal a vylil na sebe :grinning: to snad z bazénkem neudělá :grinning: :grinning: Ani jsem s nima nejela odpoledne ven,nechala jsem je spinkat radši doma a pak šli teprve na zahradu :fearful:
6. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz
autor
Tak nakonec ze ZOO nějak sešlo - ale vůbec to nevadilo - jeli jsme se ségrou, synovcem a jednou kamoškou se dvouma dalšíma prckama, k jejich společné kamarádce - respektive k ní a její mamince - bydlí v takové zapadlé vesničce, na samotě s úžasným výhledem do údolí a strávili jsme odpoledne při kafíčku a buchtách na zahrádce - hoši se vyřádili - pěkně jsme je zmáchali hadicí :grinning: :grinning: :grinning: , ty dvě malý prdelky teda ne - ti zas řádili jinak :wink: - lítali na boso, holejma prdelkama jen v bodyčkách a bylo to super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zoologická nám neuteče :sweat_smile:
6. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz
autor
a ještě jsme se tam šli podívat na jeden domek kde bydlí pán který moc rád vyrábí figurky ze dřeva takže kolem domu mají různé postavičky a výjevy z pohádek :dizzy_face:
6. čer 2010 ve 22:53  • Odpověz
autor
Marky taky si myslím že to Daníkovi nevadilo -aspoň ho měl chvíli jen pro sebe - přece jen s těma dvouma je někdy dost náročný věnovat mu tolik pozornosti kolik by potřebova :pensive:
6. čer 2010 ve 23:03  • Odpověz
Koukám,že mají kluci taky nosící období :grinning: Maty nosí lavor a bednu s plínkama,nebo plnou petku vody :grinning: a jak se nadře! :grinning: Na dnešek mě spali jak zabití :grinning: ,dala jsem je spát jen v bodýčku s krátkým rukávkem,nahoře mají teplo a vůbec jim to nevadilo :slight_smile: Tak jsem jim včera objednala bazének :dizzy_face: http://www.sporthabacek.cz/obchod/nafukovaci-vyrobky/nafukovaci-detsky-bazen-intex-dzungle-155-x-112-cm-57408-4.html
Není to nic velkého,ale jim to na to rochnění bude stačit a hlavně to má stříšku :dizzy_face:
Dnes je u nás zataženo,ale aspoň je teploučko.
7. čer 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
Ten je pěkňoučkej :slight_smile: - no já stříšku neřeším -když už se dopracujem k bazénku na balkon - tak ji až tak potřebovat nebudem - svítí nám tam až kolem třetí - čtvrté hodiny odpoledne.
7. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz
Ahojda,
market bazének je super.Hned bych tam skočila.Letos konečně budeme mít bazén na chalupě tak se už těším.
8. čer 2010 v 09:45  • Odpověz
autor
Tak u nás se spinká - dospáváme noc :rolling_eyes: Maty zas horečky přes 39oC a v noci navíc zvracel - a i když už pak neměl co - tak ho to pořád dávilo a kroutilo naprázdno, do toho ta horečka -no je chudinka uplně hotovej - včera už ani nejedl a dneska měl od rána asi tak tři kousnutí do rohlíku, a jinak jen čajík slazenej hroznovým cukrem - jídlo nechce ani vidět :rolling_eyes:
Mudr. mu dělala CRP - má 30 takže není to uplně dobrý ale taky to není na žádný ATB - takže srážíme teplotu, snažím se do něj dostat aspoň ty tekutiny a uvidíme co z toho vyleze :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. čer 2010 ve 14:08  • Odpověz
Jani co to čtu :frowning2: už zase? :frowning2: Chuděra malej :frowning2:
Taky teď chrupou až se vyspěj tak je vyhodím ven :grinning: U nás to právě pere už někde od jedenácti až do večera :rolling_eyes: slunečník sice máme,ale oni přeci nebudou sedět na kaďáku a hrát si tam že? :grinning: Ale aspoň se s nima nemusím plácat po vycházkách a trpět na sluníčku,teď je dávám spát doma a pak jdeme na zahradu a tam běhaj až do večera,jen je vezmu na sváču.
Tak jsem si myslela,že dneska už dorazí koupáníčko a nic :angry: Tak budou zase o lavoru :sunglasses:
8. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz
autor
U nás to stojí pořád za prd... :frowning2: Večer měl Maty 39,8 a to jsem se ho snažila trochu zchladit vlažnou vodou. Takže dáváme diazepam 3x1/2, no a na horečku mi dr. poradila střídat nurofen s panadolem - že to můžu dávat po 4 hodinách - protože se jí taky moc nezdálo že ráno když jsme tam byli měl necelé 3 hodiny po čípku pořád horečku :unamused:
Je chudinka uplně hotovej :rolling_eyes: - vůbec nejí - od rána si jednou kousnul do rohlíku a snědl asi půlku piškotu. Jinak všechno jídlo odmítá, nechce se na to ani podívat. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Marky - tu zahradu za barákem fakt závidím - hlavně proto, že si fakt můžeš dovolit nechat je tam s holým zadkem na boso klidně lítat a nemusíš mít hrůzu z toho do čeho kde šlápnou a podobně... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz
No,ono s tím šlápnutím to taky není kdoví jaké :grinning:
Jani a nějaké další vyšetření by mu neudělali?A nemá to třeba k zubům?Ale to asi ne viď?To by neměl to CRP vyšší...... :frowning2: a teď ty vedra do toho...... :frowning2:
Přivez mi sem Kubíka,ať máš klid na Matýska ,aspoň se tu vyřádí :grinning: a o jedno dítě navíc.........no co,o jedno víc nebo míň :grinning: :grinning: ,ale na boso lítaj jen když mám někoho při ruce,protože mě lezou ke králíkům a tam je i nějaký ten bobek.... :sweat_smile:
Dneska už jsem jim dala ty bačkůrky na ven,doma to nemá smysl,venku si je aspoň nezouvaj,na to nemaj čas a hlavně jim větrá líp nožička než v botaskách :grinning:
Sandálky máme taky ale jsou nám trochu větší a na tu zahradu.......úplně stačí bačkory :grinning:
My teď máme zase éru alarmů, :unamused: ze soboty na neděli to vřískalo 3x Michalce během 1,5hod a pak k ránu Matymu jednou,pak další noc úplná klidovka a na dnešek zase pro změnu 4x Matýskovi a jednou Michalce :unamused: ,no a teď o půl desáté opět Michalka.......,a prý ležela normálně(byl tam Michal) :unamused: tak nevím,ale prodleva je už delší,tak asi baterky,ale spoléhej na to :rolling_eyes: ,kontrolka nesvítí ještě červeně,ale máme tam pořád ty jedny baterie,co jsme dostali k tomu :sweat_smile: ,je fakt,že to takhle začalo od té soboty,co byli dost venku a vyřádili se fakt krásně...,jestli teda usnou tak tvrdě,že se zapomenou nadechnout,kdo ví? :confounded: Ale pak ho zruš..... :fearful:
8. čer 2010 ve 22:23  • Odpověz
Jo a jinak....dneska dopadlo stříhando grando Matýska :grinning: ,no řval u toho jak pominutej :grinning: když jsem zapla strojek,to není jako Kubík,který na to chtěl koukat :grinning: a ještě přihazuju fotky jak je moje dcera hadí žena,vylezla tam sama :confused: :grinning: a pak Matýsek už ostříhán :grinning:
8. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz
Ta první fotka není moc kvalitní,je těžké je vyfoti telefonem,aby se nehýbali,ale musela jsem zareagovat rychle :grinning:
8. čer 2010 ve 22:30  • Odpověz
autor
Tentokrát to vypadá na nějakou střevní chřipku - vůbec nechtěl jíst už předevčírem odpoledne odmítal jídlo - a teď ty dvě noci po sobě i zvracel - přes den nejí a jen popíjí trochu čajík. Dneska v poledne poprvé jedl - tak snad už to bude lepší. Ale v noci teda měl prozměnu 40,1oC ráno pak měl sice "jen" 38,5 ale o tři hodiny později už zas 39,2... :rolling_eyes:
Zítra jdeme znovu k dr. bude mu zas dělat CRP a případně dostaneme ATB.

Dneska jsme byli s Daníkem na kontrole na neurologii - dělali mu EEG - on byl chudák uplně hotovej z toho že tam nebude moct mluvil - a tím myslím doslova hotovej - on pak chudinka málem ani nedejchal. No při vyšetření další amok, jako aby si v klidu lehl a nechal si na něco sáhnout a pod. to se nedalo - uplně hysterický reakce. Mudr. nakonec naznala že nás pošle na dětskou psychiatrii, že ty reakce jsou fakt nepřiměřený. A na druhou stranu pak zas nemá žádnej pud sebezáchovy, jindy je zas strašně úzkostnej... :unamused: :unamused: :unamused: Tak uvidíme jestli nám nějak pomůžou.
9. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
Teda ty alarmy to je děs - já bych z toho asi zešedivěla :confused:

A ty bobky - to je to nejmenší - nohu umeješ - tady je spíš problém v tom co tu kolem zůstane po lidech... - střepy, apod. :angry: :angry: :angry:
Jinak dík za nabídku -ty máš těch dětí málo viď ?? :grinning: :grinning: :grinning:

Ti vaši horolezci jsou taky kouzelní - mě tuhle Matýsek taky předváděl šplháníčko - místo židle máme u PC křeslo aby se k němu nedostali. No a z boku na křeslo to ještě dlouho nedaj - jenže Matýsek je hlavička - tak si přišoupnul odrážedlo autíčko, vylezl napřed na sedátko pak na volant a přes volant na křeslo - no není to šikulka :dizzy_face: :angry: :grinning:
9. čer 2010 v 15:51  • Odpověz
autor
Hurá hurá hurá - přesně po dvou dnech se Matýsek dneska konečně najedl - předevčírem obědem skončil a dneska obědem začal - od té doby už taky máme "jenom" 37,7oC :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Maty je sice ještě takovej ukňouranej ale jinak už je mnohem lepší -tak snad to nezakřiknem a bude už dobře - vypadá to že to opravdu byla nějaká ta dvoudenní střevní chřipka :wink: - uvidíme ještě co to udělá do rána.
9. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz
Jani sláva,třeba to byla fakt jen nějaká viroza,my to takhle taky měli :wink: A co v noci dobrý?Dneska zase bude pečák :rolling_eyes:
10. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
My měli akční minulej víkend.Z pátka na sobotu jsme s Adél frčeli v půl čtvrtý na pohotovost páč ji bolelo ucho.Naštěstí to nic nebylo.Mohla za to rýma.No a v sobotu 37,5.Takže jsme byli doma.Rýma se nás už pustila ale za to kašle.
10. čer 2010 v 11:09  • Odpověz
autor
Tak to asi fakt byla ta střevní chřipka protože od včera už je v pohodě :wink: :slight_smile:
10. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.