• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Ahojte!
Tak máme za sebou první pokusy s příkrmem. Musím se přiznat, že jsem se zatím s ničím nevařila, ale koupila jsem různé druhy skleniček 1. lžička od Hami a zkoušíme, co nám pojede a co ne. Zatím vede mrkvička , to jsme sluply skleničku na dvakrát - jenom kdyby ta sviňa tak nebarvila :sunglasses:, následuje brokolice. Zkusila jsem taky rozmačkat banán, ale s tím jsem totálně neuspěla - půl lžičky snědla a snad ještě víc vyplivala :slight_smile: , potom už ji to začalo i natahovat, takže jsem to vzdala. Zítra zkusíme jablíčko. S čím mám ovšem problém, je to, že Rozinka vůbec nechce čajík :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Už mám strach, aby se v tom vedru nedehydratovala a neskončily jsme ve špitále. Ale jinak je to teplo paráda, jezdíme skoro nahatý (samozřejmě malá, já bych mohla někoho značně vyděsit :grinning: :grinning: :grinning:), nožičky máme vyložené na stranách kočárku, no prostě paráda. Tento týden máme každý večer kulturní program :slight_smile: - je tady "Týden v pohodě" (celý týden od odpoledne až do pozdního večera různé kulturní akce na náměstí). V pondělí Olympic, v úterý Walda gang, včera Spirituál kvintet, dnes M. Žbirka, zítra Kryštof. Víkend už je z našeho pohledu mínusovej - v sobotu Eva a Vašek :angry: :angry: :angry: a v neděli M. Kubišová a tu teda taky nemusím. No, ale i tak to budu mít kultury víc než za celý předchozí půlrok :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz
autor
@evajka Evi a jak to máte s mlíkem - kojíš ji ještě nebo máte UM? Je to odmítání o tom čajíku nebo nechce flašku jako takovou? My jsme s tím taky bojovali - jak u Daníka tak u kluků - já v té době ještě kojila a prostě tu flašku nechtěli - tak jsem to až tak řešit nemusela - vykryli jsme to kojením. Ale když už jsem fakt chtěla aby si jí vzali, tak jsem musela najít něco co jim bude chutnat - na Daníka zabrali takové ty ovocné šťávičky třeba od Hami a tak - na kluky moc ne - u těch jsem uspěla až obyč. bezinkovou šťávou - a stačilo jen na to aby zjistili k čemu ta flaška je - pak už si z ní vzali i všechno to co předtím odmítali - kojenecký čajíčky i vodu. :wink: :slight_smile: Ony jsou ty dětičky pěkný potvůrky - Matese jsem teď musela oblbnout i s mlíkem když jsem chtěla přestat kojit - uplně to sabotoval - utáhla jsem ho až na banánovej sunar a teď už vyzunkne i Rossmaňácký mlíko kterýho se předtím ani nedotkl. :wink:
10. čer 2010 v 15:11  • Odpověz
Marki,taky jdete z jednoho do druhého viď? :unamused: Hlavně,že to bylo dobré a nic horšího z toho nebylo :wink:
Evi,my byli na UM od začátku(na flašce) a čaj mě nepili taky přes léto a to byli zvyklí na lahev.Mě začali pít čaj až někde v 5 měsíci,ale když teda měli pít,tak jsem jim udělala jen slabounké mlíko,třeba jen jednu odměrku,jen to obarvit a chytli se :wink: pak už jen čistou vodu převařenou a asi od 8 měsíců jedeme teda vyloženě v čajích :wink:
Jani,tak hurá teď ještě aby to vydrželo a Matymu nebo Kubíkovi do toho zase něco nevlítlo :unamused:
Holky dávám foto našeho bazénku :dizzy_face:
10. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz
Ahojda,

Evi,Adélka začínala taky s kupovanejma příkrmama.Nikde jsem raději nevykládala kolik toho sní.Ostatní děti kolem snědli pár lžiček ale naše madam nééééé.Ta rovnou skleničku celou.Když ostatní snědli celou tu malou,my zblajzli na posezení už tu větší.přísahám ,že jsem to do ní nervala násílím.ještě mě kontrolovala,jestli jsem skleničku pořádně vyškrabala.No a teď? Ani nemluvím.Jí líp než 10ti letej synovec. :grinning: . Když malá nechce čajík,zkus obyč čistou vodu.Známá to klukovy dávala od mala a v pohodě.A naše Adél na ni ujíždí teď.nechce nic jinýho než vodi

Market,bazének je kouzelnej.
11. čer 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
Marky - tiše závidím... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Asi budem muset přijet zas na návštěvu :grinning: :grinning: :grinning:

Madli - tak to je pěknej jedlík :wink: Ti naši baštili až když už měli namíchanou zeleninu i s masem - jednodruhová jim teda vůbec nejela - tu mi totálně sabotovali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
aspon k něčemu to vedro je - hoši dneska bez řečí padli za vlast a už dvě hodiny chrněj jako když je do vody hodí :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
11. čer 2010 v 11:05  • Odpověz
Jani,však přijeď,chlapi vyhodíme,ať si jedou zamotorkovat a my se budeme opalovat :grinning: :grinning: Teda jak jsem s nima venku,tak ani k moři nemusím,jsem opálená jak nikdy :grinning:
Mě teda právě moc nespěj :frowning2: na dnešek noc vůbec hrůza :frowning2: ,asi je dám spát už jen v plíně,akorád nevím,včem půjdou další noc :grinning:
Marki,mě by holka taky snědla napoprvé celou skleničku mrkve,ale já nevěděla kolik jí můžu dát na poprvé,tak dostala jen pár lžiček :grinning: pak měli krizové období asi mezi 8-10 měsícem a teď už jim dávám jídlo na velký talíř a to mají i polívku :grinning: a 2 hodiny už mají 200ml mlíka :rolling_eyes: :sweat_smile:
11. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
no jo - jenže kdyby jel na motorce tak bych musela s autem sama - a to bych asi nedala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takovej frajer ještě nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale doufám že , se dostanem aspoň na chvilku až zas pojedem do Police :slight_smile: :wink:
12. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
No jasně :wink: Teď už to bude větší prdel :grinning: :grinning: Loni jsme je museli pořád tahat,teď už za nima budeme běhat :grinning: :grinning:
12. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz
12. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
12. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
máš je tam :wink:
13. čer 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
Ta buřina včera byla dost hnusná :confounded: jednu chvíli to tu vodu tak metlo že nebylo ani vidět. Kluci zrovna seděli v kuchyni na židličkách a jedli večeři - okna jsme měli na takovou tu větši mikroventilaci a v jednu chvíli se ten vítr tak opřel že to normálně to okno vyvalilo na klasickou ventilačku - ještě že to ty panty udržely aspoň tak - protože jinak by to padlo přímo na kluky :confounded: :confounded: :confounded: Takhle se teda příšerně lekli -protože to byla rána, a pak ještě jak ten vítr fouknul tu vodu dovnitř ale naštěstí se nikomu nic nestalo. A to jsem zrovna pár vteřin předtím hnala Daníka od okna protože to byl takovej vichr že kdyby to před barákem ulomilo nějakou větev tak to klidně proletí sklem.
Navíc to okno pak nějak nešlo pořádně zavřít, ale nakonec se to Robertovi povedlo - ale chvíli jsem se bála že to tam budem držet až do konce bouřky. No mazec - já vytahovala vyděšený kluky ze židliček - Robert držel to okno, do toho brečel i Daník..... - prostě děs... :confounded: ještě že to za chvilku přešlo.
13. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
Jani děkuji :wink:
Teda vidíš to a u nás spadli dvě kapky a nic z toho,jen se občas blejsklo :confounded: Ale noc zase hrůza,já snad za poslední týden naspala 12hodin :frowning2: už jsem vyřízená,nejlepší bylo,že Michalka se vzbudila s řevem ve 3 ráno,já jí teda šla dát napít a ona si tam začala povídat a řehtat se :confused: ,tak mě to nedalo šla tam znova a ona si potvora sundala plínu :grinning: (spali jen v tom),já myslela,že mě raní,mě už se únavou normálně podlamovaly nohy,zavírali oči :frowning2: tak jsem jí dala jinou plínu a naštěstí pak teda spala asi od 4 do 6.30hod,tak jsem se trochu vyspala.Maty ten je teď pro změnu v pohodě a dneska vstával v 7.45hod :confused: ,no a ta stázina už od 6.15 zase kecala :angry: :sweat_smile:
No a já od včera jsem v prde..i,nemůžu najít doklady,ještě,že občanku mám v peněžence,ale nemám řidičák a kartičky všech od pojišťovny :angry: ,nejhorší je,že si vůbec,ale vůbec nevzpomínám,kde bych je vyndavala,prolezla jsem všechny kouty po dětech,jestli to tam není hozené,ale nic a to už je divný :rolling_eyes: ,no,zítra zkusím objet obchody,kde jsem byla a no a kdyžtak všechno dělat znova :cry: jakobych se doma nudila :confounded:
Jani takhle jednou u nás byla taky bouřka a jak říkáš,koukali jsme jak trubky z okna a najednou přišel poryv větru a to sklo se normálně vyboulilo :fearful: ,už mě tam nikdo neviděl :grinning: a to jsem dospělá :sweat_smile: Prosím tě a co ti kluci večeřej?Já dělám kaši do flašky :sweat_smile:
13. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz
autor
Marky - u nás jak kdy -někdy kaši a někdy jim namažu pečivo se sýrem a nebo když zbyde něco od oběda. Ale většinou skončíme u toho pečiva - páč Mates teď má období "sám" a nechce se nechat krmit - jenže zase sám toho moc nesní pokud to nemá vyloženě konzistenci lepidla co mu z té lžičky neupadne. Takže v rámci zachování zdravého rozumu mu radši dám kus rohlíku ať se v tom hnípe :sweat_smile: :grinning: :grinning: Jinak teda kaši už jedině krupičnou - ty instantní totálně sabotuje už dlouho.

S těma dokladama je to pech - tak snad to najdeš :confused:

Jinak kluci chrněj docela v pohodě - a když se buděj tak většinou je to tak do půlnoci a pak už v poho.
13. čer 2010 ve 22:52  • Odpověz
Ahojky!
jankatr, kojím už jen tak symbolicky, spíš jen pro její radost, aby se mohla přisosnout :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Včera jsem zjistila, že mlíčka zase ještě rapidně ubylo, takže už jsme asi ve finále :frowning2:
Tu čistou vodu zkusím, taky mi poradili koupit mrkvovou šťávu, naředit,...
Bohužel to teď není aktuální téma dne - na počasí minulého týdne už můžu jen vzpomínat :frowning2:

Dnes máme radostnou událost v okolí - dopoledne tady zazvonil policajt, že tady v noci vykradli 2 baráky (jeden asi 30 a druhý asi 150 m od nás) - odvrtali v přízemí okno a zatímco majitelé v patře v ložnici spali, tak jim v přízemí "úřadovali". Ještě, že máme psa. Takového 45-kilového "drobka". Ta, kdyby sem někdo chtěl vlézt, tak začne tak šíleně štěkat a vrčet, že by si možná i cvrknul do gatí. A udělat jí nic nemůžou, protože je přes noc doma s volným pohybem po domě.
14. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky,teda denska byl den :grinning: Michalka spala do 8.40hod,Maty sice vstal v 6.40,ale přes noc byl docela klid,jen opět kolem 3 se madam probudila :grinning: ,ale pak usnula a spala až takhle :sweat_smile: škoda,že tak nespal i Maty :sweat_smile: .No,jenže co pak,když jeden je vyspalej a druhej už unavenej :unamused: zkusila jsem je dát spát teda po sváče kolem 9.40(hodinu po probuzení Míši)a světe div se ona usnula ještě dřív ¨než Maty :grinning: a spala ještě dýl i než on :grinning: a odpoledne to samé :grinning: no já čuměla jak puk a teď večer usnuli ani nepípli :grinning: -nechápu :fearful: ,ale ona asi byla taky unavená po těch probdělích nocích a hlavně je přijatelná teplota.
Dneska jsem jela povyřídit ten řidičák a ty kartičky od pojišťovny,Michal přijel v 7 domu,že jim nejde elektrika a pak odpoledne,když jsem přijela z úřadů jsem je naložila do golfek a jeli na náměstí,byl tam ten průvod Cimrmanův(bylo to i ve zprávách teď).
Evi mě nechěj do teď ty šťávičky,i když to zředím stejně to nakonec vylohním já :grinning: nejradši mají bylinkové čajíčky,ani ty ovocné my nechtěj a když už tak osladit(sladím jen Glukopurem)a minimálně,oni jsou moc kyselé :rolling_eyes: no samozřejmě,že nejradši by lohnili instantní :grinning:
Teda ty vykrádačky.....dej pokoj :unamused: asi bych dneska nespala v klidu :grinning:
14. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
Teda Evi - to je taky mazec... :confounded:

Marki tak docela pohodička ne? Teda až na to vyřizování na úřadech - a vsaď se že až ti všechny kartičky udělaj tak to někde najdeš... :rolling_eyes:
14. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/jankatr/album/mala-ukazka-radeni-sobotni-vichrice-o/ Tak jsme byli dneska na prochajdě.... :rolling_eyes: :unamused: no nadělalo to v sobotu pěknou spoušť a to ještě není všechno - fotila jsem jen co šlo tak nějak od cesty - do lesa je skoro o strach vlézt - je tam ještě spousta stromů nalomených a napružených... :unamused:
14. čer 2010 ve 22:15  • Odpověz
Jani a kde to je ? :sweat_smile: Mě se nic nezobrazuje,jen tvůj fotoblok,ale v ničem jsem to nenašla :confused:
15. čer 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
Tak ještě jednou znovu - radostněji a lépe - tady už to nesmažou :sweat_smile: http://picasaweb.google.cz/118032867306728242737/2010_06_14#
Doufám že to bude fungovat.
15. čer 2010 v 15:07  • Odpověz
Jani a proč to smazali? :confused: Teda to hřiště byl masakr :unamused:
Dneska jsme měli docela pohodový den :wink: i v klidu,teď usnuli večer taky v klidu...... :dizzy_face:
Akorád mě se..e jak posílají ten rodičovský :angry: ,jednou ho pošlou 8.,pak 12,a teď mě přišel až dneska :angry: jo,ale platit my,tak to musí být hned a ve stejný den :angry: ,tady čeká máma sed věma dětma na každou korunu a ještě si to posílají jak chtějí :angry: Na další měsíc se připravuju radši až na 20tého :rolling_eyes:
15. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz
autor
To víš Marki - instituce mají jiný privilegia :angry: :angry: :angry:

Smazali to admini protože to nebyly fotky dětí - nějak mi uplně ušlo že i pro tuhle novou formu albumů platí ty příšerný pravidla.... :angry: :rolling_eyes:
15. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jak nebyli fotky dětí? Vždyť jsme tam byli všichni tři.Zkusím tam dát novou.
16. čer 2010 v 15:17  • Odpověz
autor
¨Madli - to bylo na mě s tím mazáním :wink:
16. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz
Teď jsem trochu mimo.Jaký mazání?
16. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz
autor
No myslela jsem že reaguješ na ten můj příspěvek že to admini smázli kvůli tomu že tam nebyly fotky dětí - já sem totiž dávala fotky co tu zbylo po té sobotní spoušti - a než se na to mohl někdo podívat tak to admini smázli - a Crca se mě ptala proč. Pak jsem dávala ještě jeden odkaz a ten je na Picassa :wink:

A ted teda nějak nevím o kterých fotkách mluvíš ty :sweat_smile:
16. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz
Mám na mysli fotku která je u přízpěvku.Zkusím tam hodit jinou.
16. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj holky,koukám,pěknej madlajs co? :grinning: U příspěvku nevím jestli by to smazali,kdyby tam nebyli děti :fearful:
Dneska byla příšerná noc-opět :unamused: Do půl jedenácté ani nekvikli a jakmile jsem zalehla,tak to začalo :angry: a ještě jsem ke všemu oba musela přebalovat protože byli posraný a to hned 2x za noc :unamused: Vůbec nevím co se s nima děje,přes den to je taky každou hodinu,mají v gatích a jen takový řiďunk :sweat_smile: ,asi je to k zoubkům,protože teda jinak jim nic není,baští taky normálně,teplotu nemají,jsou vytlemený :sweat_smile: K dr.asi nepojedu protože co by mě dala?Nic,nařídila dietku,tak dneska jim vařím jen rýži a budou mít dietku u mě :grinning: Koupila jsem jim čaj Rooibos s borůvkou,můžou to i děti,protože to neobsahuje kofein :sweat_smile: Včera jsem měla nákupní den,tak si manža pohlídal a hlavně mě zadělal plotem zahradu,abych je mohla vypustit a nelítat za nima,když zdrhali kam neměli :grinning:
Jani ty kupuješ Sunar,nemáš tam dva kody navíc s tou soutěží o osušku s fotkou?Už mám doma jeden ručník a 4 Sunary jještě s kodem,ale chybí mě dva a jelikož mám teď zásobu,tak nechci kupovat další a je to jen do 30.6 :slight_smile:
17. čer 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
@crca Marky - my už teď delši dobu kupujem to Rossmanový mlíko - a krabice od sunaru už doma nemám. Takže ti nepomůžu.
17. čer 2010 v 15:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.