• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Ahojky,tak se nic neděje :wink: ,já to jen zkusila :sweat_smile:
17. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
Jen v rychlosti,naházela jsem zase hromadu věcí na bazar :grinning: Jani koukni tam,mám tam nějaké kalhoty,sousedka mě je dala,ale je to všechno vel 110 a víš,přeci nebudu čekat 10 let než je užijem,ale jsou hezké a kvalitní :wink:
18. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz
Hodila jsem do albumu ukázku toho,jak to vypadá když přijedou....Koukněte se sami :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
Marki hezký :grinning: :grinning: to aby jezdili každou půl hodinu co? :grinning:
Teď jsem trochu vynechala,házela jsem věci na bazar a pak třídila věci,to co mají na doma a na ven a to co mají do města atd.Dávala jsem to do dvou skříní,takhle už jsem v tom měla bordel a hlavně se mě to už nevešlo do jedné skříně :grinning: a to jsem si objednala zase z Brumli za 1000kč :sweat_smile: ,ale když oni teď nějak rostou a víc toho zašpiněj :sweat_smile:
Jinak pořád ještě průjmikujeme,už to teda není tak často,ale stejně.Když jim dáme uhlí,tak je to dobrý,a když ne,tak tečou :unamused: .Zítra s nima asi radši zajedu na ten výtěr.Noci stojej taky za ho..o už měsíc jsem nenaspala vís,jak 3 hodiny,pořád bečej na střídačku :unamused:
Taky jsme už po dvě večeře jedli v židličkách :wink: už ne kaši do flašky,protože mě přišlo,že jim to už nestačí,pak je jdeme vykoupat a pak jim dám ještě mlíko :wink: a je to lepší,jen dneska Michalka vytáhla 200ml mlíka o půl 4 :confused: ,ale potom konečně spala a vstávala jsem v 7.15 :confused: ,ale to jsem vystřelila jak raketa :grinning: to byl nezvyk :grinning: ,pro ně jsem šla až o půle.Byli teda hladový,tak jsem Michalce dala flašku s mlíkem,ta už si jí naštěstí drží sama a Maty ho jsem mohla hned taky vzít,ten by si jí taky držel sám,ale na to je moc pohodlnej :grinning: ,ten s ní začne dělat kraviny,mlíko stříká všude a na to já nemám :grinning:
20. čer 2010 v 10:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ,aspoň by byli chvílu v klidu a nemusela bych ji hledat po celým hřišti. :grinning: :grinning:
20. čer 2010 v 11:30  • Odpověz
autor
Tak to my ted docela v pohodě - musím zaklepat... - akorát Matymu se zas tlačí další stolička tak zas v noci trošku řádil. Ale jinak v pohodě. Mlíko ve flaškách si držej sami - ale já jsem teda drsoň - každej má 150ml na noc a pak když maj žížu tak jim dám už čajík. No a pak mají ještě dopo na spaní 150ml - mezi tím dlabou docela dost jogurty a podobně tak myslím že jim to stačí. I tak to mizí jak když se zapráší...

Dneska po tom nočním extempóre jsme všichni vstávali až kolem 9:00 - teda kromě Daníka - ten to nevnímá a chrní takže ráno vstával jako obvykle - ale koukal na pohádky a nechal mě dospat. :wink: :wink: :slight_smile:
Hošani by možná vydrželi i dýl kdybych nevlezla do ložnice - ale ještě že jsem tam vlezla protože i tak jsem musela Kubu strčit rovnou pod sprchu - byl pos.. nej až za ušima :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2010 v 16:03  • Odpověz
No Marki,tak se domluvte se sousedama a zaplaťte si je,aby jezdili dokola :grinning: :grinning:
Dneska jsem jim udělala krupicovou kaši,ale už jen na talíř a za hodinu mě vypili 220ml mlíka :grinning: taky jim dávám jen čaj v noci,od vlastě jejich roku mě spali hezky,Michalka už mlíko v noci nechtěla a teď zase začíná,dám jí čaj,ale po 10min zase začne řvát(vyloženě) a bude řvát dokud nedostane mlíko,většinou se to teď po 3x stalo kolem půl 4,dám jí ho a pak spí až min.do 7 :rolling_eyes:
Jani,tak koukám,ž nese,,me jen my :grinning: :grinning: Dneska už to docela šlo,sice si Michalka 3x tak nějak prdla až to šplouchlo,ale už to nebylo každou hodinu a Maty ten snad byl jen jednou.Rvu je černým uhlím a můžu říct,že zabírá nejvíc :sweat_smile:
20. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz
Uf,se mi konečně podařilo vložit do alba fotečky.Tak jestli chcete,jukněte.
24. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz
AHOJKY HOLKYYYY!!!!

jsem ostuda, že jsem se už dlouho neozvala, co? :slight_smile: mam teď docela fofry. Stále teď musím něco řešit :unamused: Jinak u nás nic nového ohledně těhu./miminko zase v nedohlednu-měla jsem gynekolog.komplikace a tak o mimi se můžeme začít snažit až v listopadu nejdříve (tím myslím jít na ket-přirozeně je to bez šance).....achjooo.....ale co, snažím se to všechno brát tak, jak to je....však ono to jednou dopadne až do zdárného konce dobře a budeme mít doma krásné zdravé miminko-pevně v to věřím :slight_smile:

Jinak fotečky vašich broučků jsou úžasné :sweat_smile:
25. čer 2010 v 11:27  • Odpověz
holky, mám pro vás nabídku.....

KAMARÁDKA PRODÁVÁ OBLEČENÍ NA DĚTI...... jukněte na www. odkaz dole...... OBLEČKY JSEM VIDĚLA A VLASTNĚ NEJSOU ANI NOŠENÉ (z každého balíku/setu, co nabízí, jsou tak 2-3-4ks nošené) JINAK JSOU ÚPLNĚ NOVÉ !!!
JE TO KOUPENO OD ČESKÉHO VÝROBCE (je to malá firma:slight_smile:, UŠITO Z KVALITNÍHO MATERIÁLU BAVLNY.
VŠECHNO UŠITO Z LÁTKY, KTEROU VYROBIL PLEAS a JITEX. Sama mám od tohoto českého výrobce trika, spodní prádlo atd....

Vzpoměla jsem si na Vás, že by se Vám třeba něco mohlo líbit na dětičky.... Kamarádka toto oblečení vystavila na Aukru.cz.
V aukci na oblečení začala od 1,-Kč - - - prý by byla ráda, kdyby se oblečeníčko prodalo, protože nemá doma místo to skladovat a schovávat a jiné děti už neplánují.A samozřejmě by byla ráda,i za nějakou tu korunku..... Oblečení je opravdu nepoškozené - vlastně je úplně nové..... kamarádka má moc známých a příbuzných a ty je zahrnují věčně nějakým oblečením - takže to nestihli unosit....

Jinak na net nedávala ještě všechno .....ještě má doma nějaké oblečení (defacto nové oblečení) od vel. 62 - 86 .... tak kdybyste chtěli, (a nechtěli to kupovat přes Aukro), tak písněte - a na mejlíka zašle fotečky.

odkaz na oblečení:
http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=17271486

TAKŽE VŘELE DOPORUČUJI :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. čer 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahoooj Niky,není to tak dlouho,co jsem na tebe myslela :wink: Uvidíš,listopad je tutovka :wink: :wink: přeju hodně síly :dizzy_face:
Tak jsem si tam odklikla věcičky na holku a kluka,ale jestli to vyhraju....... :grinning: to nevím.
25. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz
Holky Adélka přišla o svý krásný lokýnky.Na dnešek spala u babičky,ráno přišla a koukám že má kratší culíky.Sice potřebovala přistříhnout konečky.Tak ji Petrova mamka přistřihla.Jenže nejmíň o půlku dýlky co měla.Samo jsem to obrečela a jsem pěkně nasraná.Omlouvám se za ten výraz.
26. čer 2010 v 10:57  • Odpověz
ahojky,
tak to bych taky byla pěkně nasr..... Mít takovou krásnou holčičku - a s těma lokýnkama vypadala jako andílek ....
To abys měla strach ji pouštět příště k babičce.....Taky bych byla vážně vytočená. :angry: (moje tchýně se snaží nám taky mluvit do všeho-a to ještě nemáme děti. Takže toto bych taky těžce rozdýchávala)
26. čer 2010 v 11:50  • Odpověz
MARKÉT, kdybys to oblečení získala, tak určitě nebudeš litovat :dizzy_face: Také bych byla sama ráda, kdyby mě někdo doporučil něco kvalitního za super cenu - takže jsem si vzpoměla na vás holky, že bych to sem písla... . Jak jsem už psala, je to vlastně NOVÉ oblečeníčko pro prcky. A hlavně BEZVADNÝ MATERIÁL :dizzy_face: však sama mám z těchto materiálů oblečení. Látka je super, nevytahuje se, je kvalitní, nepouští a stále "drží tvar" :wink: :wink: moje vlastní zkušenost :wink: .... no prostě česká výroba :dizzy_face:
26. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz
Marki,to si děláš srandu? :confused: No to bych jí teda řekla svoje :angry:
My dneska byli na takovém jarmarku,a dni dřeva,bylo to venku v parku,vyřezávané věci,trdelníky(mňam :slight_smile: ,no prostě jarmark :wink:
Niky taky bych yla ráda,kdybych to získala,ale asi to neuhlídám :frowning2: ,no uvidíme :sweat_smile:
26. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz
autor
@madlina tak to se ti vůbec nedivým .... - tyhle aktivní tchyně jsou fakt k pomilování.... :angry: :angry: :angry:

Holky - to je děs - Kuba už má zas od pondělí horečky - začalo to kolem 38 - jenže se to stupňuje a od včera už má kolem 40 - 40,2 :confounded: :confounded: :confounded: ve čt. jsme dostali ATB - dneska ráno měl 4. dávku tak snad už by to mělo zabrat nebo už nevím co s ním budem dělat. Nejhorší je že dr. ani přesně neví od čeho - nic na něm nemůže najít - takže říkala že nejspíš možná zánět dutin... :rolling_eyes:
26. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
Niky ahojky - tebe tu ráda vidím - už jsem si říkala že bych ti měla napsat mailíka :wink: Hele není ta česká firma náhodou - Matýsek??? - ty materiály jsou mi nějak povědomé :wink: :slight_smile:
26. čer 2010 v 19:41  • Odpověz
Ježíš Jani,už zase? :frowning2: ale kdyby to měl od zánětu dutin,tak snad nemá týden takové horečky ne?Vy teda válčíte :frowning2:
Holky,taky jsem "vyštrachala" Vigonku :grinning: Taky už se jí to krátí :slight_smile: Nevíte něco o těch dalších?Jako Sunny,...prostě ty co sem nechodí,nebo se ztratili tím,když zanikla Neplodnost?Taky Dula...
26. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
Market,bohužel o nikom nic nevím.Taky by mě zajímalo jak pokračujou a co s nima je.

Jani vy teda máte pech.Tak ať jste brzo fit.
26. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz
Jo a to mi ještě dneska kámoška zdělila že je zase asi těhotná.pro jistotu mi přivezla ukázat i test.není si jistá jestli to nejsou zbytky pregnylu.Pak na nás tchýně vychrlila co musíme až budem na dovolený.No prostě "super"den.A to jsem si myslela jak si na chalupě užiju.
26. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz
Marki a kam razíte?Zase do Chorvatska?
Ono někdy ty tchýně uměj fakt potěšit :grinning: Dneska byla u tchýně její tchýně(manželova babička) a že až se vyspí(děti) tak máme přijít dolu(přes cestu),....vždycky pijou kafe kolem 14 hod,tak jsem si říkala,paráda,my tam šli kolem půl 4 to bude mít čas mě je pomoc uhlídat :sweat_smile: ............já tam přišla a že si jdou dělat kafe,tak jsem tam lítala jak magor,nemluvě o tom,že má všude něco,co můžou vzít,nebo stáhnout :angry: .........běžela jsem za Michalkou protože šla na schody,Maty byl u tchána v pokoji,tak jsem si myslela,že je sním a nejednou slyším jak rabuje v druhém pokoji :angry: ,tak jsem se už nasrala,a řekla jsem,žese na tohle můžu taky vy..at,že je můžu mít na zahradě a nenalítám se tolik jako tady,kde je hromada lidí,ale stejně je hlídám jen já :sweat_smile: a tchán čumí na fotbal,kde stejně nehrajou ani naši :angry: a pak slyším jak mě všichni říkají,jak je dobře,že mě bába s dědou pomáhaj :angry: to by tě šlak trefil :angry: ,jo,já neříkám,nemít babí tak nezařídím různé věci,to pohlídá,ale pořád mě příjde,že se podřizujeme my a ne oni nám.Pak si Maty hrál u ohniště s klackem...copak o to,byl jak cigáně :grinning: to by mě nevadilo,ale já mu pak šla dát napít,nahnu se přes ten popel a sálalo to o 106 :angry: a děsně se divila jak je to možný,vždyť tam pálil bordel v 8 ráno..... .Ani nedomýšlím co by bylo,kdyby tam spadl :angry: Prostě jsem ráda za tchýni,ale někdy teda žasnu :rolling_eyes:
26. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz
autor
No Marky taky docela síla... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

S tím Kubou já nevím - ale ještě mu k tomu lezou 3 nebo 4 stoličky - tak možná i proto - jako jen od zubů to není - protože v krvi prostě ten zánět má, ale myslím že to tím může být horší. Matymu aspoň lezly po jednom ale tomu Kubíkovi se fakt tlačej minimálně 3 naráz. Tím čtvrtým si nejsem jistá.
A to ještě v pátek když jsem je dala na oběd do židliček (on sice jíst nechce ale přece jen aspoň dvě tři lžičky do něj přes nějakou tu fintu dostanu) tak najednou koukám a on uplně fialovou pusu a namodralý konečky prstů. Ruce ledový a hlavu vřelou - no vyděsilo mě to pořádně - to si asi umíš představit. Hned jsem volala doktorce, ale jak jsem ho vytáhla z tý židle a začal se hejbat tak to zmizelo. No stejně jsme tam radši šli. Nic na něm nenašla, ale zkontrolovala mu to CRP to naštěstí moc nevyskočilo a pro jistotu mi napsala papír do nemocnice, že kdyby se to opakovalo, nebo ty horečky nešly čípkama srazit tak ať tam radši jedem. No naštěstí zatím ty čípky pokaždý zabraly, i když to pak zas vyleze. Ještě uvidíme co zítra...
27. čer 2010 v 00:01  • Odpověz
Krásnou neděli,

nemáme to vůbec jednoduchý.
27. čer 2010 v 08:24  • Odpověz
Jani teda brrrr,ty modrý prstíky :confounded: ,já vím,že by to pak byl zmatek,co s dětma,ale já bych tam jela klidně hned,řekla bych,že to měl znova :sweat_smile: ale aspoň by ho líp vyšetřili,nevím jestli ta tvoje dr.je tak dobrá,ale tím,že mu bude pořád měřit CRP asi nic nevyřeší :unamused: ,já bych prostě radši jela........,přeci jen mu tam udělají i třeba utz,nebo EKG,
My dneska měli budíček zase o půl šestý :angry: ,do 6 jsem jí nechala,ale pak už začala i řvát,tak jsem pro ni šla,Maty ten vstával o půl sedmé,ale ta stazina,to je nezmar :sweat_smile: Usíná kolem půl osmé a ráno nebude prostě spát dýl,nejde o mě,ale chtěla bych je už dávat spát jen jednou denně,ale to prostě nejde,když je takhle brzo vhůru :unamused: to mě 6 hodin nevydrží....
27. čer 2010 v 09:43  • Odpověz
market,vyrážíme zase do Chorvatska.Jen na jiný místo.
27. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz
autor
Tak my už konečně lepší - ATB nejspíš konečně začala účinkovat - ale nechci to zakřiknout :zipper_mouth: no však už taky bylo na čase.

Jinak jsme zahájili akci kulový blesk - chceme o jeden přesunout všechny pokoje v bytě - Tak pro začátek jsme darovali kamošovi 3 válendy (2 z ložnice a 1 z pokojíku) což ovšem znamenalo je napřed vyklidit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsem konečně probrala věci na které se chystám už několik let - a naplnili jsme půl kontajneru zbytečnostma. Kluci zatím spí s Daníkem v pokojíčku a my s Robkem v obyváku. Začátkem července se chystám se ségrou na chatu tak to tu pak Robert s kamošem - dovyklidí a udělají v těch dvou pokojích podlahy. Starý nábytek půjde pryč - z ložnice i z pokojíčku akorát ještě pořád nějak nemůžu sehnat skříně do ložnice - chtěla bych až ke stropu ale to jsou jedině vestavky - jenže to zas je hrozná pálka.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale nějak to domyslíme. Do pokojíčku by se mi docela líbilo tohle http://www.nakup-nabytek.cz/flipper-system/ a k tomu máme objednanou tuhle postel http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29630465&tab=0
27. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
Jani to je dobře že už je líp :wink: ,ta postel je nádherná :dizzy_face:
Jnak mě včera psal táta,že by přijeli příští neděli a na ty svátky :dizzy_face: ,strašně se těším,naposledy jsem byla já u nich ,ale to jsem nebyla ani těhotná :wink: ,jenže mám takový pocit,že si budu muset najmout úklidovou službu :grinning: :grinning: páč ten bordel nedám do kupy ani za měsíc :grinning: :grinning:
28. čer 2010 v 09:55  • Odpověz
autor
@crca :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2010 ve 12:41  • Odpověz
autor
@crca a odkud ty vlastně jsi?
28. čer 2010 ve 12:41  • Odpověz
Jani pocházím z Kladna,je to ještě 20km za Prahou,naši když se rozvedli tak mámě nabídli práci i s bytem tady v Žamberku,je to 7km od Letohradu(dřív za komančů se starali :grinning: ),pak když mě bylo těch 16-17 jsem jezdila za tátou tak 2x do roka,pak se tam znova odstěhovala máma,jenže před 3 rokama zemřela :frowning2: a pak jsem rok na to otěhotněla a to jsem se bála kodrcat někde vlakem,ale jsme teda ve spojení dost často.Brácha zemřel před 13 lety,tak jsem jeho jediná a děti jsou vlastně jediná vnoučátka co má a asi bude mít :sweat_smile: S Hankou co žije,tak ta má sice taky dvě děti,ale Honzik ten nevypadá na t,že by chtěl zakládat rodinu a Hanka(dcera)ta je sice vdaná za chlapa co je o rok mladší než můj táta,ale tam asi děti taky nebudou.Sice otěhotněla o svatební noci,ale její muž řekl,že s tím takhle brzo nepočítal a tak šla na potrat :rolling_eyes: (nechápala jsem :confounded: ),no a půl roku na to mu zjistili rakovinu střeva,takže je po dětech :confounded: sice se z toho dostal,ale...........,takže já jsem jediná co má vlastně vnoučata :sweat_smile: No je to zapeklitý,ale Hanka mě má taky jako za dceru,zásobujou nás čím to jen jde a máme dobrý vztah,jen mě trochu děsí,že jsou takový ten tip co musí mít vše tip top,no a tady jsme na vesnici :grinning: ale ono ji to bude jedno,to vím,hlavně že se konečně poňuchňaj s mrňatama :grinning:
28. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.