• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Ahojda,
tak jsem byla celej víkend naštvaná na tchýni že ostříhala Adél a neprávem.Byl to tatínek. . :sunglasses:
28. čer 2010 v 19:14  • Odpověz
Marki dooooooobrýýýýýýý :grinning: ,ale i tak by mě to trochu štvalo,sice už né tolik :grinning: tchýně je tchýně :grinning: :grinning:
Já teď dožehlila :confounded: konečně,už jsem to tu měla 14 dní :grinning: Přeci jen je to k něčemu dobré,když ti má najednou přijet návštěva :grinning: to udělám věci které bych normálně neudělala :grinning:
28. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz
autor
Tak to máte teda zapeklitý... :rolling_eyes: :rolling_eyes: - no hlavně že aspoň vztahy v rodině v pohodě, když už to máte teda tak složitý. Ale zas až budou prťata větší tak už to nebude problém s nima sednout na vlak a udělat si výlet :wink: :slight_smile:
28. čer 2010 ve 22:15  • Odpověz
autor
Madli - tak to je fakt dobrý - ale zas na tchýni je jednodušší být načučená :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz
ahojky, jsem tu jen na skok....

MARKÉT (CRCO), PROSÍM, MŮŽEŠ MI NAPSAT TVOJI EMAIL.ADRESU? asi to tady nebudeš chtít uvádět, tak mi prosím písni na: niky1159@seznam.cz
Potřebuji Ti písnou mejlíka. díky.
29. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
Máš to tam:slight_smile: Se úplně bojím :grinning:
29. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
autor
Niky když potřebuješ něco co by nemělo být veřejné tak když najedeš myší na pravou stranu příspěvků tak se ti objeví obálečka - tam můžeš poslat interní poštu :wink: :slight_smile: - je to lepší neuvádět mailovky přímo do textu :wink:
29. čer 2010 ve 22:44  • Odpověz
Ahojky,tak jak trávíte vedra?Asi u vody co?Já jsem dneska ještě ke všemu chytla nervy Tchýně mě v pondělí řekla,že si je bude brát ven aspoň na dvě hodiny,abych si v klidu vygruntovala a měla je jen jednou v úterý,protože pak něměla čas,musela si uklidit ve středu protože dneska jí přišli na návštěvy ženský z práce...stejně seděli venku ale tak budiž to jsem ještě tak nehrotila,není to chůva,ale dneska jí volám v kolik jí přijdou,abych tam nejela s malejma(ještě to myslím v dobrém,aby si odpočinula a pokecala) a v 17.00hod přilítne(my byli venku,děti se rochnili v bazénku),že je chce ženskejm ukázat !!!Jako by to byli výstavní králíci ,nemluvě o tom,že mě ještě řekla,že jsem říkala,že přijdu(blb ost,právě naopak,že nebudu chodit aby si pokecala),vytáhla je z vody,hodila do kočárku.....,no do mě vjel takovej vztek....,tak jí říkám,že zase bude noc na hovno,že budou vyjukaný,a jestli je chtěj vidět tak ať si snad příjdou a nebudou je rušit v jejich zábavě ,no prostě odjela,že je teda za chvíli zpátky ,přijeli po 18.00hod a to měli už studenou kaši na stole
Bože já to píšu a ještě mě stoupá tlak,to byl první výstup ohledně dětí,tak snad já vím,co je pro ně vhodný a co ne!!Já jsem s nima 24hodin denně Omlouvám se za román,ale musela jsem to ze sebe dostat,jsem nervní,mám MS,v neděli mají přijet"naši",doma bordel,nic nestíhám Ještě že má manža už zítra dovču ,na jednu stranu mě je to prd platný,protože budu zase lítat po obchodech
1. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
Marky - vůbec se neomlouvej - naprosto tě chápu - to bych taky dost zuřila - vím jak to s děckama zamává když je člověk takhle rozhodí.

My byli dneska v Jihlavě u ségry - Daník řádil s bratránkem v bazénu - mají na zahradě tak 1m hlubokej a asi tak 3-4 m v průměru - taky jsem se smočila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no blážo - no a prdelkám malejm jsme dali malej bazének a strávili celý odpolko s holejma zadkama - Kuba by sice asi neměl - ještě bere ATB ale potřebovala jsem tam k doktorovi a nahoře v bytě by se upekli, a ještě by byli otrávení. Namazala jsem ho pak kalciovkou tak snad se neosype - prej by se s těma ATB něměl opalovat :zipper_mouth: no ale hlavně že byly háááápppyyy :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a taky včera byli v jednom kuse pokadění tak měli dost opruzený prdelky - tak jsme aspoň mohli pořádně vyvětrat :sweat_smile: - doma v paneláku je to trošku problém... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz
Jani já se vždycky těším,že vlezu s prďolama do bazénu a vždycky když příjdou tyhle vedra,tak dostanu měsíčky :rolling_eyes: ,takže mám po prdelce :grinning: JJ ty holí zadky máme taky od odpoledne pořád venku :grinning: mažu je teda tou dětskou Niveou ve spreji 50,je i barevná,taková hezká zelenkavá :grinning: ,ale nesmí to přijít na oblečení,to už nejde vyprat :confounded: To je známka toho,co do sebe ty děti dostanou,když to nevypereš ani v Arielu kapslích :grinning:
1. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
Tak to já jsem se tak rozmlsala při kojení kdy jsem měsíčky neměla, že jsem si teď nechala napsat Antikoncepci jen abych se tomu vyhnula :sweat_smile: :sweat_smile: Fakt mi to leze na nervy - páč to navíc mám tak nějak všelijak takže nikdy nevím kdy to přijde, pak vždycky napřed pár dnů takový strašení - jestli jo, nebo ne... - pak teprv to opravdu přijde, no a pak zas ještě několik dnů špinění - tudíž vzato kolem a kolem pak trávím půl měsíce s vložkama a to mě teda fakt štve... :rolling_eyes: A tohle je táááákovej lábuž :grinning: :sunglasses:
1. črc 2010 ve 22:40  • Odpověz
Jani já teď měla na dvy měsíce tu Divinu,ale teď druhý měsíc jsem je dostala stejně v den,kdy jsem dobrala poslední prášek :angry: a pak to mám přesně jak ty,dva dny špiním,pak se to laskavě teda rozjede a pak došpiňuju ještě týden :confounded: ,mám pocit,že pořád kupuju vložky :angry: .Uvidím příští měsíc,to už budu bez prášků a zajdu si kdyžtak taky antiko,po ní jsem si mohla naplánovat i půl rok dopředu :sweat_smile: a děti stejně už neplánujeme :grinning:
2. črc 2010 ve 14:24  • Odpověz
autor
No já to teď beru v tahu bez přestávky - jinak bych to taky dostala - akorát teda minulý měsíc (to jsem to začala brát ) jsem s tím bojovala skoro celý měsíc, přece jen to byla změna - ale teď už v pohodě - pěkně jsem to přeskočila a je mi blaze :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Přemýšlím o tělísku - vyjde to ve finále levněji - sice je to darda najednou (cca 5000) ale zas je to na 5-6 let - takže pak měsíční náklady jsou minimální když to rozpočítáš. Jen mě teď trošku odrazuje že krom holek co si to nemůžou vynachválit už jsem narazila i na případy kdy to absolutně nesedlo a byly z toho třeba migrény a tak. Tak teď nevím :unamused:
2. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz
JJ taky mě to hned nabízel,ale právě že jde o to,co když to nesedne :unamused: 5000kč v háji a to už je dost.Taky si to kamarádka nemůže vynachválit,ale sousedka zase pravý opak,tak pak se v tom vyznej :sweat_smile:
2. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz
autor
no prááávě.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Tak jsem právě odnesla do auta tašky - zítra se chystáme se ségrou na chatu - já nevím jak já to dělám - jedem jenom já s klukama a mám auto narvaný jako bysme jeli aspoň na půl roku a přitom jedem jen do čtvrtka. No pravda je že v tom kufru je ještě kočár a dvě postýlky. To mě trošku omlouvá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a to tu mám ještě tři kabele s jídlem - Danův batůžek s hračkama - boty..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi to začnu skládat na střechu. :sweat_smile: :grinning:
3. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
Jani tohle si zase vůbec neumím představit-jet s nima někde na pár dní :grinning: to klobouk dolu :grinning:
Já se tady asi taky moc neukážu,táta je na cestě,tak toho času na net mít do úterý nebudu :wink: Takže kdo sem příjdete,tak zdravím a hezký prodloužený víkend :wink:
4. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
Ahojky,tak jak jste to zvládli? :grinning:
9. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jedním slovem pakárna... :stuck_out_tongue_closed_eyes: - málo místa, samý nástrahy... - ještě že tam s nama byla nakonec i mamka - i tak jsme měly co dělat abysme je ve třech uhlídaly....
9. črc 2010 ve 22:50  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Teda ne,že bych byla škodolibá,ale..... :grinning: :grinning: Ale přežili jste to,tak je to fajn :wink:
10. črc 2010 v 19:37  • Odpověz
autor
to jo - normálně jsem se těšila domů až si odpočinu :grinning: :grinning: :grinning: přece jenom tady už to známe a vím že je můžu nechat i chvíli bez dozoru v pokojíčku bez toho aby se mi tam přizabili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz
To znám,taky nerada jezdím někde po návštěvách,já teď říkám,aby přijeli ke mě,tady je vypustím na zahradu,nebo když jsme doma,tak za nima nemusím pořád běhat :slight_smile: Dneska jsme byli na výstavě řemeslnických umění,bylo to i jako jaŕmark,tak jsem je vyblejskla u starého hasičského vozu,Je to albu :wink:
10. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
Ahojda
hlásím že jsme dneska ve 02:30hod. vrátili od moře. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj Marki,to je super,že jste dojeli v pořádku :wink: Až budeš mít fotečky,tak nějaké přihoď ať se taky aspoň pokocháme :sweat_smile: ale ono je to tady taky jako u moře,akorád to moře chybí :grinning:
11. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz
Konečně mám chvílu klid.ryhcle napíšu něco o dovče.Samosebou jsme si ji všichni tři užili.Nádherný počasí,osvěžující moře a kopce zmrzliny.A když píšu kopce,tak to opravdu byli kopce.ne jako tady že dostanete mini kopeček a ještě púrodavačka tu naběračku utře aby vám náhodou nedala víc.Takový mega zmrzliny zvládla Adél tři denně a to jsme ji museli krotit.Stejně tak si užívala moře.nejdřív se jí tam moc nechtělo ale po 5minutách jsme ji museli tahat ven násílím .Jsem si už připadala jako slaneček Zaplatili jsme si fischpiknik.nejhodnější dítě na lodi bylo to naše.jen jsme vypluli,tak do 15minut usnula a spala celou plavbu která trvala asi 2hodinky.vysadili nás na Hvaru,tam jsme se vycachtali na písečný pláži,dostali jsme na lodi makrelku,postavili jsme z písku Trosky a nějakou přehradu,a plulo se zpátky.A nejhodnější dítě na lodí? Asi ani nemusím psát.No aspoň byla chvílu v klidu a rodiče se mohli kochat okolím .Dovolená se prostě vydařila.celkovej dojem jen kazila cesta.Vypadalo to,že pojedem zhruba 10-10hodin.nakonec se z toho vyklubalo hodin 18 .První kolona byla ve Slovinsku.Tam jsme zkejsli 4hodiny a popojížděli maximálně o 2metry.No a další dvě byli v Chrvatsku ale ty byli tak hodinový.Spátky to bylo podobnýod hotelu jsme vyjížděli v sobotu v 9:30 a doma jsme byli v neděli ve 02:30.

Mám pocit že jsem se ještě nezastavila co jsme doma.Hned v neděli jsem vyrazili na chalupu do bazénu.Dneska jsme byli taky celej den naložený ve vodě.Z chalupy jsme jela za mamkou k babičce,trochu ji psychicky podpořit.Byla tu už včera a loupli jsme lahvinku červenýho.S dědou to nevypadá moc dobře a momka s tetou se tam střídají ve dne v noci.Od babičky rychle do krámu,domů,hodit poslední várku ručníků na vyprání,dát péct maso abych ho mohla vzít zítra s sebou na chalupu.Ještě že Petr s Adél tam budou vegetit celej tejden,tak budu mít trochu klid.Kromě toho že musím od zítra do práce .jak mě se nechce.

dočítat nebudu.Asi bych tu seděla do vánoc.Jo a pokusím se hodit do alba nějaký fotečky.Za kvalitu se omlouvám ale nejsou ještě upravený.

uf,jsem se nějak rozepsala.
12. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz
autor
Madli - tak to jste se měli super - tiše závidím :sweat_smile: :dizzy_face:
14. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla, moc se omlouvám. Chci se Vám pochlubit že 8.7.2010 v 9.12 hod se nám narodila dcera Dominika s mírami 3075g a 49 cm
14. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj Vigonko,někde jsem tě vyhmátla,tak jsem věděla,že se Vám zadařilo :slight_smile: Moc gratuluju k malinké princezně :dizzy_face:
15. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
autor
Moc moc gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz
autor
Já teď jen tak nakukuju - nějak teď nemám na net čas ani náladu - jednak jsme se rozhodli udělat v celém bytě nové podlahy :stuck_out_tongue_closed_eyes: taková trošku šílená hurá akce - takže tu máme spíš skladiště než byt, ale hlavně do toho všeho nám od úterka Kuba zvrací a má průjem... - dneska už teda blinkal jen jednou a dokonce už si i vezme sem tam kousek rohlíku - ale ty tři dny před tím měl fakt jen čaj s hroznovým cukrem a nechtěl ani ždibínek rohlíku nebo piškotu - vůbec nic... - tak snad už jsme na dobré cestě. Doufám že to tím skončí - ráno bylo blbě i Danovi - ale od té doby klid tak snad to byl jen takovej slepej výstřel... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz
Jani taky nějak nemám na nic náladu :unamused: Včera jsem si byla vyhodit z kopejtka a přijela jsem ve 2 ráno,ale střízlivá,jela jsem autem,takže ráno bylo v pohodě,ale to vedro je už příšerný :pensive:
To jste si teda vybrali práci :grinning:
Kubíkovi přeju ať je brzo fit a Daníkovi ať se to nezhorší,ono je to možná i ztoho tepla,Maty mě taky nechce vůbec jíst,ale vylezla mu druhá jednička nahoře :dizzy_face: Já to jdlo do nich fakt netlačím,hlavně aby pili,což je u Matyho taky dost problém :rolling_eyes: to mu tu flašku musím strčit přímo do pusy :rolling_eyes: Snad už se to počasí trochu umoudří,děcka jsou pořád v bazénu a nebo jsme už radši doma.Teď se mě i Michalka nějak osypala,tak jsme dostali Zirtek a vodičku na potírání-prý je to ze sluníčka,ale já se nedivím,taky už se začínám osypávat :angry: jenže jak to udělat aby nebyla na sluníčku :unamused:
17. črc 2010 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.