• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Ahojky,tak nás musím trochu posunout :grinning: Dneska byl zase jeden z těch dnů D :unamused: Maty vzteklej,protivnej,když se začal vztekat a praštil sebou o zem,tak jak brečel,tak běžel za mnou do kuchyně a narval to přímo do židličky,co mají na krmení,takže si ještě rozrazil ret a odřel bradu a jak ho to naštvalo,tak se sebou ještě jebnul o zem hlavou :grinning: :unamused: Teď se tomu už směju,ale v tu chvíli bych ho nejradši praštila i já,ten je tak teď vzteklej,to je hrůza :angry: kvůli každému prdu :angry: už nevím jak na něj,zkouším to po dobrém i po zlém,ale nic nezabírá,hlavně,jak ho odnaučit to švihání o zem :unamused: .A to jsme pak byli venku a dostal chuděra už druhé žihadlo během týdne,do nohy :unamused: ,naštěstí je to dobré,jen zakviknul,když na na tu včelu šlápnul,ale během chvilky pak už dobrý a do třetice,jsem s ním byla v úterý u doktorky,ale u dospělé,naštěstí ji zná tchýně,tak nás vzala,protože měl za ouškem v tom ohybu klíště :unamused: Michal ho zkoušel vyndat,ale nešlo to,tak jsme radši jeli a za minutku ho vyndala,opět naštěstí,už druhý den tam neměl ani flíček,teď ho jen ale hlídat pro jistotu :sweat_smile: Ten má takovou smůlu chuděra :cry: Před chvílí jsem vylezla z bazénu a bylo to fajn ochlazení :wink: Jinak jsme při starém :wink: Chodíme na zmrzku,oni teda dostávají jen kornoutky a vždycky jim to trošku oblemcám tou mojí zmrzkou :grinning:
22. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz
autor
ahojky - tak podlahy jsou hotové, a je to mooooooccc pěkný - viroza nám tu opět oběhla kolečko - jak už tomu u nás bývá - naštěstí už to nikdo neměl tak jak Kuba - dál už to byli tak jedno-maximálně dvoudenní záležitosti - a mě se to naštěstí vyhlo uplně. Jinak nevím co bych s těma prdolkama dělala páč mamka byla pryč.
Už jsme všichni zdraví a pomalu zpracováváme ten chaos co tu byl :sweat_smile:

Marky to je mi líto že máte s Matym pořád nějaký trápení - jinak to vztekání to znám taky - Kuba je taky pěknej vztekloun - ztratí nožičky - prohne se do luku a jde na zem a tam pak zuří... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
23. črc 2010 v 15:31  • Odpověz
Janiiii :grinning: pak hoď foto vašeho zdokonaleného bytečku :grinning:
Jo,s Matym je fakt problém,neposlouchá ani prda a když mu plácnu,tak jsm e u vztekacího manévru,což pak dopadá hůř :grinning: A nedej bože abych ho vzala a někam odnesla,dneska mě začal i štípat :angry: se mě vybavuje jak ta Marfuša z Mrazíka :grinning:
No snad to bude lepší, :sweat_smile:
Noci stojej pořád za prd,snad mě příjde,že je to ještě horší :rolling_eyes: naspím tak 4 hodiny za noc a to jsem ráda,ale teď se trochu ochladilo,tak snad bude chvilku klid :fearful:
23. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ahojky,předem všechno nej nej nej Kubíčkovi :wink: Jinak Matýsek má teplotu,už druhou noc měl 38,8,přes den to jakštakš jde,nevím jestli to jsou zuby :unamused: ,ale pořád se korutil(v noci),polykal,tak buď má zase angínu,nebo k těm zubům jen prdy :unamused: Na dnešek usnul až o půl druhé ráno,večer usnul teda v pohodě,ale od 22.00hod jsem byla u něj,nakonec jsem ho vzala k sobě,mám postel i v dětském pokojíku.Teď už to vypadá že je v pohodě,ale dala jsem jim mlíko a Matýsek jenom otevřel pusu a všechno šlo z něj :confused: ,ale nebrečel nic,jakoby se nic nestalo :sweat_smile:
25. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
Hojky - tak to máte taky veselo - Kubajs ten prozměnu začal kousat - prezentík malej - ale to bys nevěřila jakým fofrem - posledně hryznul Matese - jen se o něj jakoby otřel, a najednou koukám on tam má vytlačený Kubovi "tesáky" - a já si říkala proč tak ječí chudák malej.
Snad to u vás budou jen ty zuby. Ty naše blicí manévry co jsme měli s Kubou bych ti nepřála. Ale z něj to šlo taky tak jako mimochodem - vypadalo to jako když děti řádí v bazénu, naberou si vodu do pusy a pak ji vystříknou pusou ven - tak takovej podobnej vodotrysk z něj chodil. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak u nás už všechno v pohodě - kluci jsou čilí jako rybičky - někteří až moc - Mates - ta naše ještěrka se hned naučil vylézt na tu patrovou postel - takže jak se mi ztratí z dohledu a je podezřele hodnej tak si můžu být víceméně jistá že trůní nahoře v patře.... :astonished: :rolling_eyes: :angry: což je docela mazec. Jenže oddělat ten žebřík nemůžem - potřebuju aby si Daník získal jistotu než ho tam přestěhujem a to nebude dlouho trvat.
25. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz
Jani,mě vždycky těší,že jsme na tom skoro stejně s těma capartíkama :grinning: Matýsek už je od včerejšího dopoledne dobrý,asi fakt zoubky,dneska už s ním zase mlátí puberta :grinning: Naučil se dávat pusinky :dizzy_face: takže nemám možnost se ani nadechnout když je u mě :grinning: a dneska ráno jsme seděli,přede mnou Matýsek a před ním Michalka a dělal jí malá po hlavě a dával jí pusinky, :dizzy_face: normálně mě až slzy vylítly :sweat_smile: to bylo úžasný :dizzy_face:
A tak jste to měli z něčeho?Nebo nějaká ta virozka?S tím lezením na postel,to je hukot :grinning: ,ale umím si to představit,Michal musel zašroubovat i lavici(co máme v kuchyni),pořád jí otvírali a tahali papíry :angry: ,copak to,kdyby je jenom tahali a trhali,to by mě nevadilo,ale když půlku narvou do pusy :angry: :sweat_smile: a hlavně spíš jde o bezpečí,kdyby se ten dekl zavřel,a o ni měli na kraji prstíky..... :pensive: auauauau,to by nedopadlo dobře.Michalka ta se zase houpe na všem na co došáhne,to je taková malá opice,ale jinak je oproti Matýskovy takovej hodnej andílek,a to že občas zazlobí,to nepočítám :grinning: i poslechne,když něco řeknu :sweat_smile:
26. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
No asi to byla nějaká viroza protože to šlo tak nějak postupně - kdyby to bylo z něčeho tak by jsme to měli asi všichni zaráz.
Jinak je to fakt sranda s těma prďouskama - ti naši sice moc nepusinkujou - jen vyjímečně a spíš Matýsek (on je takový tulidlo :wink: ) ale je kouzelný když si začnou dělat malá, nebo zkoumat zuby :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz
Ahojda,
ženy musím se vám přiznat.jsem závislák.A to hroznej.Minulej týden byla Adélka pryč s jednou babičkou,a tenhle týden je u druhý babičky.Si nedovedete představit,jak mi chybí.Nikdy by mě nenapadlo,že to tak těšce ponesu.
26. črc 2010 v 17:26  • Odpověz
Ahojte všem!
Hlásím se opět po dost dlouhé době :slight_smile:
Předem hlásím, že jestli se mi stane ještě jednou totéž jako odpoledne, tj. napsala jsem litanii snad na celou stránku, a když jsem to odeslala, zjistila jsem, že mě to mezitím odhlásilo :angry: :angry: :angry: , začnu psát telegramy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Přiznám, že jsem byla na mrtvici, okamžitě zaklapla noťas a finito.

Takže: hlavní novinkou je, že nám rostou zuby!!! Jeden dolní už je od včerejška venku, druhý na tom usilovně pracuje. Musím říct, že je Rozinka maximálně statečná a řeší to jen opravdu minimálně. Spinká, hamá, jenom dnes dopoledne byla nějaká nervózní a oproti obvyklé zvyklosti dopoledního spánku byla uplakaná, což je u ní totální nezvyk. Já její pláč znám totiž jen velmi málo a to pouze tehdy, když se loudám s jídlem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale když si vzpomenu, jak mě rostly moudráky, to bych byla řvala v jednom kuse, kdybych se nestyděla :grinning: Vím, že to je něco jiného, ale ona si to v té své hlavičce zatím nedokáže přebrat, o co jde.

Další aktualitou je, že chce jenom sedět, sice se ještě sama neposadí, ale tak naznačuje, že posadit, posadit, že zpravidla neodolám a posadím si ji k sobě a začne nejoblíbenější zábava, tj. hopsání na klíně. Říkáme tomu, že jedou indiáni, protože při tom hopsání huláká do rytmu a jak se jí při tom klepe hlásek, vypadá to fakt jako nájezd indiánů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Stejně tak huláká, když jedeme s kočárkem po kostkách - klepe se jí u toho hlásek a my plašíme ptáky na kilometry daleko, protože to jsou decibely jak na technopárty :grinning: :grinning:

Taky konečně přišla na chuť poloze na bříšku. Má to ale jednu vadu, a sice to, že zatím nepřišla na to, jak se převrátit zpátky na zádíčka. Jakmile ji to přestane bavit, začne hulákat, že chce převrátit zpátky. V reálu to vypadá tak, že s ní neudělám vůbec nic, protože po minutě na zádech se převrátí na bříško, na něm vydrží chvíli, začne ječet, já ji převrátím zpátky a po minutě je už je na bříšku znovu a to pořád dokola :slight_smile: :slight_smile:

Dnes jsme ve vaně poprvé vyzkoušeli sedátko do vany. Včera přišlo poštou, tak jsem neodolala a koupali jsme ve velké vaně. Byla z toho naprosto hotová - plná vana balonků, plavací velryba, atd. Ovšem vyhrála malá kačenka, která, když se natáhne, tak mele nožkama a plave. Bomba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Takže asi tak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Doufám, že tenhle můj výlev odešlu, protože jinak fakt zahajuju telegramy.
Tak se opatrujte, pohlaďte mláďata a dobrou noc :wink: :wink: :wink:
29. črc 2010 v 00:18  • Odpověz
@evajka Ahojky,teda vám už je skoro 8 měsíců :astonished: :wink: toto letí.Pokud si jí vezmeš na klín a na chvíli,nebo ke stolu,tak to nevadí,že sedí,i když ještě sama neumí :wink: Ale je to hezký viď? :dizzy_face: Holky,já teď poslední dobou pořád myslím na to,jaké to bylo než jsme otěhotněly,jak jsme bojovaly a vůbec už nedoufaly a ejhle,máme cvrčky, :dizzy_face: my za chvíli budeme nahlašovat už školku :grinning:
29. črc 2010 v 09:59  • Odpověz
autor
koukám že jsme se tu nějak zasekly co? :confused: :sweat_smile:
6. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz
No a pořádně :grinning: ,ale tak my dvě si vystačíme na facebooku ne? :grinning:
7. srp 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
už to tak vypadá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz
:grinning: Tak to víš,my se nudíme,nemáme co dělat :grinning: :grinning:
7. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2010 ve 22:46  • Odpověz
Ahoj holky,tak nás aspoň posouvám :grinning:
15. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz
Ahojte holky!
Jsem nějaká špatná :frowning2:
Rozince se přes noc udělal vzadu v týlu na hlavičce takový divný mokvavý flek (2x2 cm), takže jsem hned ráno letěla na pohotovost. Doktor na to čučel jak jójo, vůbec nevěděl, co by to mohlo být. Natřeli nám to genciánou a neměla by na tom ležet. Bohužel už mi neporadili, jak to mám asi udělat, když malá spinká zásadně na zádíčkách. Jinak nám neporadili nic, jedině snad na noc namazat Infadolanem, což mně přijde docela nesmysl, když to teče. Tak jsem uvařila řepík a potírám jí to tím. Naštěstí ji to asi nijak nebolí, protože i když na tom leží, tak nebrečí. Zato já jsem z toho úplně na nervy a bolí mě to za ni. Ach jo! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. srp 2010 v 17:40  • Odpověz
Evi a nemohlo jí něco štípnout?Ten řepík je dobrý :wink: Neboj bude to dobrý :slight_smile: Pokud jí to ani nebolí,tak je to o to lepší,ale vím jak se cítíš :unamused: Já jsem zase tahala Matýskovi další klíště z ouška(teda ne přímo z ucha,ale z toho prvního záhybu),už dostal i 2 žihadla od včely a jednou ho štípla vosa :sweat_smile: ,Michalka ta si v pátek večer rozsekla zase obočí o vanu :sweat_smile: Naštěstí nic hrozného,ale jestli takhle bude pokračovat dál,tak bude mít nad tím očíčkem jizev jak maku :grinning: minule to bylo o kousíček víš zase o stůl :sweat_smile:
A nebo to zkus potírat i heřmánkem,ten je i trochu "antiseptický) a asi bych jí třeba 3 dny aspoň nemyla hlavičku,abych to zbytečně nenmáčela :unamused: Držím palečky :unamused:
16. srp 2010 v 07:04  • Odpověz
autor
Teda Evi to se vůbec nedivím že tě to vyděsilo... :unamused: a kor když ti ani doktoři pořádně nic neřeknou :confounded: a poslali vás s tím třeba aspoň na kožní??

Marky - vy teda taky "bodujete" :astonished: :confused: je to mazec s těma prckama - u nás naštěstí bylo jen jedno klíště když jsme byli na té chatě a jinak v podstatě nic. Teda až na ty Matesovi pády v podstatě "odkukdkoli" :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz
Ahojte holky!
Tak hlásím pokrok v léčbě: v neděli večer se mi to zdálo po tom řepíku už jakžtakž suché, jenže ráno to teklo zase jak čert. Tak jsem po obědě vyrazila do lékárny a po všech možných doporučeních jsem koupila Hemagel (umožňuje hojení ran ve vlhkém prostředí), je to sice drahé (5 g tubička za 144 Kč), ale takřka zázrak :slight_smile: Už po prvním namazání se úplně změnil povrch té rány - nebylo to mokré, ale ani na tom nebyl stroupek. Měla jsem strach, co to zas udělá do rána, no a paráda. Už včera přes den to mokré vůbec nebylo a začíná se to stahovat. Rozinku to naštěstí nebolí a nebolelo, protože pořád řádí jak černá ruka, a žádný pláč v souvislosti s tím se nekonal. Naštěstí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz
Ahojte maminy :grinning: Evi tak paráda,ale stejně by mě zajímalo z čeho to fakt měla :unamused: Dneska to vypadá na poselství dobrých zpráv :wink: Děti mě už 3 den spěj skoro celou noc :sweat_smile: Jdu k nim tak 2x-3x což ve srovnání s minulými měsíci je to paráda.... :sweat_smile: Teď to dělám tak,že čekám tak do půl 11,to se většinou holka budí,dám jí hned mlíko a budí se až kolem 4-5 hod,zase dám hned mlíko a spí do 7 :slight_smile: prostě asi měla fakt hlad a ještě ke všemu jsem jí po dlouhé době zkusila namazat zoubky a ejhle ona špička stoličky,takže další vysvětlení :wink: .Teď mě teda začíná kašlat a když brečí tak troubí :unamused: ,no ale na noc jí dávám 1/4 Protazinu,protože chrchlala hlavně v noci dávám Jitrocelový sirup a uvidím,kdyby se to nezlepšilo,tak bych v pátek zajela radši k dr. Jinak jí nic není,je bez teplot.
Jani tak tentokrát jsou na tom Matýskové úplně stejně :grinning: :grinning: Ten můj taky padá odevšad :grinning: Nejlepší je,že pravidelně zakopává o prách mezi kuchyní a obývákem a to už se musím smát.Teď je jak čertisko neposedný,zbrklej :grinning: :grinning: No hlídat ho je fakt o hubu :grinning: Už to začínáme dělat i tak,že když někam jedu...,na nákup,návštěvu....,tak si jednoho beru sebou,by se tchýně asi uhnala kdyby hlídala oba najednou :grinning: :grinning: Teda taky je oba u sebe,ale když to jde tak jednoho vezmu,aspoň se někam podívají :grinning: Jen mě teda "štve",že vůbec nechtěj svačiny :unamused: jak dopoledne tak odpoledne :unamused: Né že bych se z toho hroutila,když nechtěj tak nechtěj,ten chleba do ruky jim vždycky kdyžtak dám,ale prostě by nejradši jedli tak,abych za nima lítala se lžičkou a na to se jim můžu ....... :grinning:
18. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz
autor
ahojda - jdu jen rychle nakouknout abyste taky věděly že ještě žijem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: - nějak to teď přes ty prázdniny nezvládám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - babička nám pořád někde jezdí takže mám tu smečku na povel sama a je toho až až :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už aby byla zase školka :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak u nás jako tradičně - opět marodíme - Maty má horečky už druhý den kolem 39-39,7oC :cry: :rolling_eyes: ale i když doktorka pořád říká že se zuby přeceňujou a že takový horečky od zubů nebývají, tak si myslím že my to od nich máme. Jinak mu totiž vlastně nic není - ale lezou mu najednou horní špičáky a dolní dvojky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: No uvidíme když to ani zítra nepřejde tak tam radši zajdeme ať nám překontrolují moč a CRP :confused:

Marky jsou to prevítci :grinning: já jim dávám sváču na židličkách a když nechtěj tak prostě nechtěj - jejich problém - násilím to do nich stejne nedostanu. Však oni už se potvůrky umí ozvat když mají hlad :grinning:

Všem přeju pěkný zbytek prázdnin a samé sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. srp 2010 v 16:46  • Odpověz
Jp Jani tak jsme na tom zase stejně :sweat_smile: ale s jinou diagnozou-Michalka chrchlá když výjmečně zabrečí tak trochu troubí už 4 den,ale nnení to nic hrozného a Maty ten na dnešek v noci už troubil a dneska laryngoška jak vyšitá,takže jsem mu dala kousek čípku co obsahuje ten kortikoid na to uvolnění hrdla :confounded: a to jsem dneska sama doma přes noc,Michal je na Moravě pro víno,no hrůza a to jsem si říkala,že nás doběhne laryna až na podzim....,no a stačilo pár dní zima,skok z teplotního šoku a je to tady,dávám oboum Mucosolvan,ale musím jen do čaje,bo mě ho Michalka plive a Mates ho vyzvrací,takže u něj pořád nějaký prášek nepřichází v úvahu :unamused: Jo,s tím jídlem to taky neřeším,mají mezitím dost ovoce a zeleniny a jak píšeš,kdyby měli hlad,tak už se uměj ozvat :grinning: Včera jsem byla s kamarádkou na pivu,tak jsem se hezky odreagovala,ale jen jsem přijela domu,tak jsem byla u nich,po těch hezkých nocech prý Maty brečel od 22.00hod a Michal ho musel vzít k sobě do postele aby vůbec usnul a jen jsem přijela,tak začala Michalka a musela jsem spát u nich v pokojjíku...to už jen stačilo to slavné pšššššššššš a spala dál.A to jsem odjížděla až když byli už v postýlkách,tak jestli to vycítili,že tam prostě ta máma není :sweat_smile: ,na Michala moc zvyklí co se týče nocí nejsou :sweat_smile:
No,jsem se nějak rozepsala,ale taky mě toho času moc nezbývá,takže pak je zážítků hromada :grinning:
21. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz
Tak holky dneska mě mates hodil šipku :sweat_smile: Přikládám fotku,na terase máme stojan a dole pod tím je skalka,jsou tam kameny a Michalka byla na druhé straně,tak jsem jí vyndala a než jsem jí položila tak se matěj opřel a spadl dolu,naštěstí to přelítl,ale na tom stojanu je skleněná výplň.......,no hele co budu povídat,já se ho bála zvednout jestli není pořezaný,nebo nemá rozraženou hlavu,nebbo něco zlomené :cry: ,"naštěstí" si jen rozbil ret a to ještě ne nějak moc,sice krev tekla,tak jsem mu to vypláchla,strčila zmražený sáček s masem a dobrý i zuby má všechny :sweat_smile: klepala jsem se jak ratl,teď tchýně v práci doma nikdo :unamused: no fuj ve mě by se krve nedořezal :unamused: já už prostě nevím jak na ně,aby poslouchali,doma se přizabíjej,venku taky....... :sweat_smile: Tam jak je ta zvalchovaná tráva,tak tam ležel :confounded: A dolů je to asi 90cm
23. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz
autor
Teda taky dobrej kaskadér... :fearful: :confused: no co si budem povídat - zkrátka "Mates" :angry: :sweat_smile: oni jsou fakt jak přes kopírák - u nás je to taky Mates kdo věčně někde leze a taky věčně padá. I když Kuba už ho začíná pomalu dohánět :angry: No hlavně že to tak dobře dopadlo. Je mi jasný že to musela být hrůza - nejhorší je že neuděláš nic. I kdyby byl jen jeden - to jsou prostě chvíle kdy nezbývá než se modlit aby to dobře dopadlo. protože stejně to nedoběhneš a když se rozběhneš nebo zakřičíš tak to akorát urychlíš.

Já se musím zas malinko pocamrat :dizzy_face: dneska jsem si objednala konečně kalhoty k té motorkářské bundě (doufám že mi budou :confused: :astonished: ) ve středu by jim měli přijít. A druhý víkend v září jedeme do jižních Čech na takovej minisrazík :sunglasses: :dizzy_face: Ale mě to vyhovuje nemám ráda takový ty ooooobbbrrr akce - tady bude cca 20 lidí co se vesměs znají takže taková pohodička :dizzy_face:
23. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz
@jankatr No, právě že jsem tam odtud akorád vyndavala Michalku,byla vlezlá za tím na tom kraji a jak píšeš,v takové chvíli nekřičet,to by byla dole taky raz dva,takže v klidu jsem k ní přišla, a říkám...pojď sem,nebo bude bác,,,,,,chytla se,podlezla,já jí vytáhla a otočila směrem od toho a než jsem stačila říct,že tam se neleze.......,tak rána a řev,já ani vlastně neviděla,jak letěl,jen že už ležel :grinning: Teď se tomu už teda směju,ale v tu chvíli fakt nejhorší chvíle v životě :rolling_eyes: To už mě tak teď neděsí ta jeho laryna,ve 4 ráno jsem mu teda už musela dát čípek,jak sýpal,do toho řvala Michalka....,no opravdu od noci po to dopoledne jak vyšitý :angry: Ale pak se vyspali a byli jak někdo úplně jiní :sweat_smile:
Teda,tak nový gaťata :dizzy_face: to pak nahoď foto :wink: Ono je to nejlepší,když není moc lidí,mě stačili vždycky Pastviny(Pastvinský motosraz)a to už teda byl nářez,ale ještě pořád to bylo v nějaké míře,ale stejně..... :grinning:
Už dáváš spát kluky jen jednou denně,nebo 2x?Já jak kdy,když mě vstanou do 7 hod(což je pořád často :grinning: ),tak je dám ještě dopoledne ,ale jakmile se stane,že se vzbudí dýl jak v 7 tak je už nevhám...,nebo o víkendu,když je Michal doma a třeba je zabaví :sweat_smile:
23. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz
autor
No právě - tohle je partička kluků co mají baworáky a jezděj spolu. Robert byl s nima už dvakrát tak už se s nima zná - pro mě to bude premiera ale i proto jsem ráda že to bude takový pidi midi :sweat_smile: Já opravdu ty obr akce nemusím. Jednou jsem takhle byla na svojšickém slunovratu a vůbec mě to nechytlo. Mě prostě vadí že když někoho ztratím z dohledu tak ho pak nemůžu najít celej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Fotečku nahodím - teda doufám že mi budou :confused: :sweat_smile:

Kluky už teď skoro měsíc dávám jen jednou denně - začali to odpolední spaní sabotovat tak teď choděj kolem 11 dopo a pak teprv máme takový pozdní oběd (aspoň mám čas uvařit :sweat_smile: když jsme dopo na písku) a zatím to docela funguje.
ale je fakt že vstáváme tak kolem té 7 a když se zadaří a Daník nedělá po ránu vyrvál (když mu stihnu třeba pustit pohádku) tak pak vstáváme někdy i dýl :sunglasses: :sunglasses:
24. srp 2010 v 15:02  • Odpověz
24. srp 2010 v 15:04  • Odpověz
autor
Tak mi zrovna dneska volala kamoška z jedný diskuse že taky čeká dvojčata - a doma má 3letou žabinu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. srp 2010 ve 22:55  • Odpověz
:confused: teda tak to budou mít taky veselo jako vy :grinning:
Holky my měli teď tak hektický víkend buď návštěva u nás,nebo my někde a dneska odpoledne přijela švagrová s holkou a teda řeknu Vám,že jsem se musela docela držet :angry: Když odjeli tak říkám manželovi,že konečně ty neandrtálci odjeli :grinning: No hrozný,ale to se rozepíšu až kdyžtak zítra,teď je dávám spát jen jednou denně a stejně mě spěj 1 hodinu :unamused: Noci už jsou docela dobrý ,tak aspoň to :sweat_smile: Teď koukám na tu talentmánii :grinning:
29. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.