• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Co kalhoty,už jsou doma? :grinning:
29. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: tak koukám že jste měli docela rušno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kalhoty ještě nejsou - volali mi ve čtvrtek že sice jim na centrálním skladu potvrdili že je mají ale pak se jim ozvali že když došlo na balení tak zjistili že v evidenci sice jsou ale fyzicky se tam jaksi nevyskytujou :unamused: no a nebudou prej dřív než za dva měsíce - jedině o velikost menší ale ty by byly malý. No ale nabídli mi jinou alternativu http://www.motomoto.cz/cz/e-shop/199952/c12440-damske/buse-moto-textilni-kalhoty-carrara-damske.html a dají mi je za cenu tam těch. Na týhle fotce vypadají divně ale našla jsem fotku kde jsou vyfocený na ženský a i když to tam není moc dobře vidět tak myslím že budou v poho. Navíc jsou z elastickýho matroše - takže myslím že to bude lepší. http://www2.buese.com/websitev3/html/endkunde/Endkundenkatalog.pdf Tady jsou docela pěkně vidět akorát on ten odkaz skočí na první stranu katalogu - musíš nahoře napsat str. 122
29. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
Včera už jsem to nestihla napsat,tak jdu trochu do konkrétních detailů ohledně šváry a jeho dcery :angry: Já nevím,když příjdete na návštěvu ke švagrové(švagrovy)a mají hrnce na plotně,jdete automaticky kouknout a ochutnat?? :angry: Neteř 4 roky)viděla pytel s těma křupinkama z kukuřice co dávám dětem,tak že chce taky-no,další bod...ona neřekne teto můžu si taky vzít?(Nejsem krkavec,samozřejmě bych dala taky),ale ona ukázala na pytel a řekla chci taky :unamused: no,dala jsem jí teda dvě,ale ona začala futrovat ten balík,takže to už jsem zasáhla a že to mám pro miminka a ne na hlad ale na chuť,takže jestli má hlad tak jí namažu chleba se sýrem :rolling_eyes: ,.....že teda jo,snědla 1/4 :angry: ,v tom přijel manžel z města a v ruce držel cukrovou vatu a popcorn-v ten moment nestihli ani dojít k manželovi moje děti a neteř prostě přišla a urvala kus té vaty :rolling_eyes: -v tom jí švagrová říká,že to nejí,že jí to přinesl jednou táta a že to plivala-taky to tak samozřejmě dopadlo,že to nechtěla :angry: ...Já nevím tohle je jen takový základ co píšu,a asi bych to nějak zkousla,ale co mě hrozně vydilo je,že ani jeden ze švagrinů nezasáhl,ani jeden neřekl neteři,že se říká prosím a děkuji a že když něco chci tak poprosím.......To mě právě žere nejvíc,ta neomalenost,ale od koho se to dítě má naučit,když to vlastně nedělají ani rodiče že??? :confounded: A co mě teda vytočilo na max,kdy už jsem teda zařvala na šváru bylo,že s dcerou dělali to,že holka přelejzala přes sedačku a on jí jen přidržoval,tím myslím přes zádovou opěru kterou nemáme u zdi,ale do volného prostoru,jenže to viděli i ti moji draci a začali tam lézt taky,jenže to by asi byl tvrdý dopad :angry: ,tak jsem zařvala,že ať si uvědomí,že tady jsou malí děti,který nechápu výraz že tam nesměj,prostě to viděj a dělaj to taky,tak ať si takhle blbnou doma :angry: Uf,asi je to složité,co jsem napsala,blbě se to píše ale mně ´to včera to jejich chování tak vytočilo :angry:
30. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz
Jani tak hlavně že budou za stejnou cenu :wink: Ta elastičnost je dobrá myslím si,že to bude pohodlnější :wink:
Jinak my na dnešek teda Michalka opět celou noc skoro řev,zase zuby,takže jsme tam kde jsme byli :sweat_smile: Naštěstí Maty si dává pauzu :grinning: Prosím tě,jak dlouho ti spěj kluci,když je dáš v 11.00hod spát?Dneska mě vstávali o půl osmé,tak jsem zase nechala do oběda,pak teda po o usnuli do 2 min,ale po hodině Michalka vzhůru-Matýsek ten si loupnul 2,ale na to,že nespala v noci a ještě jela přes dopoledne tak padne vteřinová ručička na jeden bod a Míša je vzhůru :unamused:
30. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz
autor
Marky naprosto tě chápu - podobný problémy mám s tchánem že řeknu že se něco nemá a on to stejně ignoroval a učil lézt Dana přes sedačku nebo z ní dokonce překročit na okno aby se mohl jít koukat (je tam cca půl metru mezera ale i kdyby nebyla - učit děcko lézt na okno je ta největší zhovadilost, zvlášt když bydlí ve 3. patře... :angry: :angry: :angry: ) no a to už ani nemluvím o pistolkách-zapalovačích atd. ... a tam to není ani o tom že nidko nezasáhne to by bylo ještě dobrý tam je to o to horší že vyloženě jdou proti mě - já řeknu ne a ozve se ale prosímtě, dyť ho nechej - radši ať to umí než aby to dělal a neuměl to... no prostě výchova jak prase. A pak se diví že když nemusím tak tam s děckama nejdu.

Jinak kluci spí většinou od těch 11 tak cca do 1 a když se hoooodnněěě zadaří ale to málokdy tak to protáhnou i do dvou - většinou když je venku hnusně a je zima. A taky to chce tam nevlízt při prvním protestu - někdy tam třeba jeden chvíli držkuje ale když tam nejdu tak to ještě zapíchne (většinou Mates - Kuba to je šípkajda :sweat_smile: )
30. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz
Týjo tak to se máš s tím spaním :confused: Jinak teda tady je taková kosa :angry: Asi budu vypadat jak magor,ale normálně jdu zatopit :unamused: ,máme 19stupňů v obýváku a venku to nevypadá na to,že by vylezlo sluníčko :sweat_smile:
31. srp 2010 v 06:42  • Odpověz
autor
Tédda já jsem ale tydýt... - nějakým omylem jsem si na Facebooku místo prohledání seznamu ze skypu odklikla že chci pozvat lidi co mám na skypu takže jsem si tam pozvala i tchyni :rolling_eyes: Tak to abych si tam teď dávala pozor na papuli (jako by nestačilo že jsem si ji blbec přidala do skypu takže teď to mám v podstatě permanentně nastavený na neviditelný - nemusí hned vědět jak moc máme zapnutý PC) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak to fakt nasere :grinning: :grinning:
Tak nás zase neočkovali :unamused: ,máme přijít příští středu a to dostanou dvě,jednu do nohy,jednu do ruky :confounded: JInak teda naše míry jsou:Michalka 9,79kg a 82cm a Maty 9,87kg a 81cm a kde jsou ty doby co měl Matýsek o 1,5 kg víc :grinning:
1. zář 2010 v 11:36  • Odpověz
autor
Tak to jste se pěkně srovnali - to u nás nehrozí já myslím že u nás ten rozdíl bude spíš větší než byl.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: My jdeme na očko příští týden - jsme pozvaní na spalničky.
1. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz
nad na miliontej pokus se mi podařilo vložit pár foteček,tak jukněte.
5. zář 2010 ve 14:42  • Odpověz
První slovo má být snad.
5. zář 2010 ve 14:42  • Odpověz
autor
Holky já jsem totální debil... :pensive: :pensive: :pensive: dneska jsem si málem přizabila svoje vlastní děti :confounded: :frowning2: Ze srandy jsem se rozběhla s kočárkem, ale nevšimla jsem si kanálu a nejen že jsem překlopila kočár ale ještě přes něj sama přeletěla... :pensive: :cry: Kluci rozbitý pusiny - zoubky snad budou v pořádku - i když Matyho si jedním horním nejsem jistá :rolling_eyes: já naraženou ruku a koleno, Daník totálně v šoku když viděl tu krev a ten křik no prostě hrůza... - a nejhorší byl ten moment kdy už jsem viděla že letím a nemohla jsem s tím udělat vůbec nic... :pensive: Nikdy bych nevěřila jak může být vteřina dlouhá, no a pak ten druhej, než jsem zvedla ten kočárek - ta hrůza při představě co všechno se mohlo stát a nakonec ten hroznej pohled na ty dobitý kluky.... :cry: :cry: :cry: Kdybych si to s nima mohla vyměnit udělám to hned.... :pensive:
5. zář 2010 ve 22:14  • Odpověz
@jankatr :grinning: :grinning: Promiň že se směju,ale to se nedalo :grinning: Ta moje představivost je prostě brutální :grinning: Ale jinak jsi šikulka :sweat_smile: Hlavně,že se klukům nic nestalo horšího,umím si to představit ten šok,mě stačilo,jak mě Maty sletěl teď z té terasy,teď se tomu taky už směju,ale v tu chvíli by se ve mě krve nedořezal :unamused: a právě při představě,co se mohlo stát,že se trefil naštěstí mezi ty šutry :unamused: A kde se Vám to stalo?byli tam i jiní diváci? :sweat_smile:
Mimochodem od pátka mezi náma projíždí nějaká viroza :unamused: Michalka zvracela v pátek přes den 5x,mě bylo zle od soboty odpoledne a Maty zvracel ze soboty na neděli v noci 3x.Tak jsem to nestihla odpoledne odeslat :grinning: Byla jsem s Matym u dr. a normálně má angínu :confounded:
6. zář 2010 v 19:43  • Odpověz
autor
Nic si z toho nedělej - já byla ještě dneska na rentgenu protože mě dost bolí zápěstí tak jsem šla pro jistotu aby to nebylo nějaký naštíplý, a sestra na chirdě když viděla papír od obvoďačky která to tam samozřejmě napsala tak jak jsem jí to řekla, se začala taky smát na celou čekárnu, a pak povídá: Promiňte že se směju, ale jak se vám tohle povedlo??? Přes takovej tank??? No taky už jsem se tomu zasmála - aspoň někdo se bavil - ale pořád mi je z toho ještě všelijak.
6. zář 2010 ve 20:17  • Odpověz
@jankatr prostě jsme škodolibý národ :grinning: Ne,teď vážne,hlavně,že to dopadlo jen takhle :unamused: co kluci?Jak se dneska vybarvili?Snad jsou v pořádku,akorád copak kluci??ti to zapomenou,ale Daník ten si to bude pamatovat :unamused: nemá z toho chuděra noční děsy? :unamused:
6. zář 2010 ve 21:33  • Odpověz
janka,hlavně že se nestalo nic horšího.Já byla na plastice ušnáho bubínku páč mi ho Adélka prorazila hlavou.Držela jsem ji na ruce a ona hodila hlavou a trefila se mi přímo na ucho a tím podtlakem mi prasknul bubínek.měla jsem ho hodně zjizvenej od zánětu stř.ucha na co jsem trpěla jako malá takže mi sám nesrostl a musela jsem na plastiku.Ve špitále na mně koukali jak na exota a prej tam měli ledacos ale tohle ještě ne.Codili se na mě dívat jak do ZOO.
6. zář 2010 ve 21:53  • Odpověz
autor
No byl z toho dost špatnej ale už je to dobrý - naštěstí se jim fakt nic vážnýho nestalo - Maty už má jen trochu nateklej ret no a samozřejmě ho bolí ty zoubky, na Kubovi je to vidět víc - ten to bral víc smykem takže nemá nic naraženýho zato odřenou bradu, nos i čelo :rolling_eyes:

@madlina tak to je taky mazec - ty děti jsou někdy tááááááááááááááákkkk šikovný :sweat_smile:
7. zář 2010 v 09:19  • Odpověz
autor
Tak ještě chvíli a jedééééééééémmmm - holky já už se tááák těším :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Přeju všem krásný víkend a hlavně žádné úrazy... :pensive: :wink:
10. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz
Teda Madli,ty se taky nenudíš co? :grinning: Tak se hlavně brzy uzdrav :wink:
@jankatr Tak na ty úrazy si dej bacha ,jedete pryč na motorce,tak hlavně dobře dojeďte :wink: Ale užij si to :wink: Co kalhoty?
Matýsek je na antibiotikách,ale teda ty obštrukce to do něj dostat :angry: a to je to sladký a ani to nijak extra nezhořkne,ale prostě dostat to do něj,to je umění :rolling_eyes: Ještěže je to jenom po 12 hodinách :grinning:
11. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz
autor
Tak víkend naprosto supeeeeeeeeeeerrr - kalhoty v pohodě, akorát jsem nechala doma termovložku - tu prostě nedám :rolling_eyes: budu si tam muset nechat všít nějakej pružnej klín mezi nohy - páč jinak tu nohu prostě nezvednu abych vylezla na motorku - ani očesanou - natož s kuframa. Ale ono bylo nakonec pěkně takže to bylo v pohodě.
Fajn partie - navíc žádný mladý nezodpovědný ucha, ale věkově tak mezi 30-60 takže jízda v klídku, a pohodě, žádná honička - najeli jsme kolem 600km za ty tři dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát mě pak už docela bolel zadek jak nejsem zvyklá - ale bylo to super - hlavně ten oddych - tři dny nemuset mít oči a uši na šťopkách kdo zas kam leze, odkud spadne a podobně - to byl opravdu balzám na nervy - o nic se nestarat nechat se vozit a užívat si.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. zář 2010 ve 21:03  • Odpověz
autor
Doufám že ty vaši prckové budou brzo OK - nezkusilas jim to do něčeho namíchat? Mě to vždycky prošlo :wink: akorát musíš dohlídnout aby vypili všechno takže je lepší toho nepřidávat moc. :wink:
12. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz
@jankatr hlavně,že jsis odpočinula :wink: Dávala jsem mu to teď večer ještě do mlíka,odpověděla jsem na facebooku :wink: A co kluci jak to zvládali? :sweat_smile:
12. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz
autor
Kluci v pohodě - možná až moc :sweat_smile: - nijak zvlášt se k nám nehrnuli - potvůrky prodejný :angry: :sweat_smile: Hlavně Mates, ten se odmítal babičky pustit a držel se jak klíště -ale nakonec jsme ho utáhli na auto :grinning: :grinning: :grinning: - tak malí a už takoví zmetečci úplatní to je děs :grinning: :grinning: :grinning: ale hlavně že byli v pohodě :wink: :sweat_smile:
13. zář 2010 ve 13:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: Potvůrky prodejný :grinning: Jo a kalhoty super,moc ti to seklo,ani bych neřekla že jsi mamina od 3 dětí :wink:
13. zář 2010 v 19:57  • Odpověz
Hodila jsem konečně zase nějaké fotečky :dizzy_face:
13. zář 2010 ve 22:04  • Odpověz
autor
Já taky :dizzy_face: ale tentokrát ne dětičky, nýbrž víkendovku - jestli chceš nakouknout :wink: http://picasaweb.google.cz/118032867306728242737/MotosrazFunduroInstalacek1012092010#
13. zář 2010 ve 22:52  • Odpověz
Hezkýýý :grinning: hlavně s tou cuketou jak Kubík zápasí :grinning: (snad je to Kubík :sweat_smile: )
20. zář 2010 v 11:53  • Odpověz
Jak sedíš na tom Harley :wink: pěkný,škoda,že není tvoje co?? :grinning:
20. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz
autor
To jo - jsou jak reklama na zdravou výživu :grinning: :grinning: :grinning: A Olšovský je strašně příjemnej chlap... :sunglasses:

No ten Harley byl pěknej -ale asi bych si na něm ušoupala kolínka :grinning: :grinning: :grinning: - to by bylo tak pro Daníka :sweat_smile:
20. zář 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
Ahojky
- zdravím všechny - pokud se vám bude chtít a budou se vám naše fotky
líbit dejte nám prosím hlásek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kuba - http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=13449

Matěj - http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=13448
5. říj 2010 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.