• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Janka,mám odhlasováno.
5. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz
Máš to tam :wink: My teď zápasíme s usínáním,řeším to na batolatech :unamused: Michalka bude řvát tak dlouho dokud se nepozvrací,takže jsem pořád jen převlíkala jí a postýlku, :frowning2: vůbec nevím proč tohle začala dělat,začala teda po tom očkování,prostě se dá do postýlky a spustí,v noci když takhle začne,tak si jí vezmu k sobě do postele a je klid,jenže se pořád mele,nebo i vstává,takže se taky nevyspím. :unamused: Do toho očkování se dali do postýlky pustila pohádka a za 10 min spali.Matýsek naštěstí usíná pořád v pohodě :sweat_smile: Ale jí už nemůžeme nechat "vyřvat"kdo to má pořád prát :sweat_smile: Teď jsem byla u ní,ukusila jsem jim pohádku číst-nic,sice nebrečela,ale nechtěla lehnout,tak jsem šla k její postýlce,sedla si a prostrčila ruku mezi špriclema a říkám jí ať udělá hají,že tu budu,že jí budu držrt za ručičku-nic-řev,ale přitom stojí v rohu postýlky,oči jí vyloženě padaj,ale nelehne :pensive: Chce ke mě,jenže když jí vezmu,tak ano usne v momentě,jenže jakmile jí položím do postýlky,tak zase spustí,takže jí ani nebrem,protože to nemá smysl :rolling_eyes:
5. říj 2010 ve 20:24  • Odpověz
autor
Díky díky - koukám že jsem to tu aspoň kapku nakopla :slight_smile:

@crca s tím teda neporadím :unamused: :unamused: :unamused:
5. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz
Já už jsem nás chtěla vyhledat taky dřív,ale nějak jsem to nestihla :sweat_smile:
5. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz
autor
No tak po tom co tu píšeš se ani nedivím... - musí to být děs... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz
Marčket,tohle známe.U Adél musíme sedět ještě teď dokud neusne.Když ji večer nechám vyřvat,tak je schopná řvát i dvě hodiny.Jsem to zkoušela.Vydrželo nám to dvy dny ale pak to nějak samo vyšumělo.Někdy usne hned a někdy vysloveně vysírá.Přečtem ji pohádku ,zůstanem u ní a nevšímáme si jí.Prostě u ní musíme sedět dokud neusne.Ale ono je to přejde,neboj.Vždyť jsou ještě malý.Dokonce i ta naše. :wink:
10. říj 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky,tak včera jsme byli s dětma v krytém bazéně a neěmlo to chybu :sweat_smile: Teď je vzal Michal na vycházku,teda ale už to strojení začíná :unamused: jeli jak huhuláci :grinning: jsou tady 3 stupně ve stínu :angry:
@madlina teď jim teda čtu pohádku,tak usne,ale na dnešek teda zase bylo žůžo noc :angry: O půl deváté se vzbudila,no to ještě docela usnula a o půl desáté znova a to jsem si jí teda vzala do postele a šla taky spát s ní :confounded: a od té chvíle každou hodinu někdo vzhůru :pensive: ta se pak začala kolem 2 pořád mlet,takže jsemse vůbec nevyspala,ale přikládám to k tomu vzrůšu z bazénu :sweat_smile: tak uvidím dneska.
10. říj 2010 v 10:44  • Odpověz
Zdravím :grinning: Tak jsem dneska koupila čepice na zavazování na podzim a 400kč jen to fikne :rolling_eyes: :rolling_eyes: a mám objednané kombinézky na zimu :wink: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38181303&tab=0 jednu tu azurovou a jednu oranžovou :dizzy_face:
11. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz
Jé podobnou jsme měli taky a suprově ji Adél užila.
11. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz
@madlina no to doufám taky :grinning: že jí užijeme :grinning: Cena je dobrá,když jsem koukala na bazaru,tak za ty peníze je tam obyč látková a ještě nošená :unamused: A já chci právě pořádnou a to jinak stojí kolem 1200kč,takže jsem šla do těhlech :wink:
11. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz
Taky raději investuju do kvality.Raději dvě pořádný než nevím kolik nepoužitelnejch.
11. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz
@madlina tak my stějně zase tu zimu spíš promarodíme,takže se ven jen tak nedostaneme :grinning:
11. říj 2010 ve 21:40  • Odpověz
Ahojte holky!
Tak hlásím, že dnes, teda vlastně už včera se Rozinka poprvé sama postavila. V klidu si seděla v ohrádce a cosi tam studovala :slight_smile: a najednou stála jak generál s pusou od ucha k uchu. Úplně se mi chtělo brečet, když jsem ji viděla, jak je šťastná, co se jí to podařilo.
12. říj 2010 v 01:19  • Odpověz
omlouvám se za chybu, ale jsem to já evajka
12. říj 2010 v 01:21  • Odpověz
autor
@aevka Ahojky - tak to je šikulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@crca Ty kombinézky jsou fakt pěkný ale my už dvoje máme tak snad s tím vydržíme - nemáme teda kombinézy ale takový ty laclový oteplovačky a k tomu bundy.
12. říj 2010 ve 12:08  • Odpověz
Ahooooj nějak jsme se zasekli :grinning: Já vůbec nestíhám,dokud to jde jsme odpoledne venku,teď se mě stalo,že jsem šla spát v 9 večer,protože holka začala ten svůj bengál :rolling_eyes: ,takže ani večer už nemám chvilku,nebo abych něco udělala :angry: je to teda už lepší,ale stejně neusne znova :angry: Dneska ještě ke všemu,jsem si ve 3.45 hod vzpoměla,že jdu na gyndu,to jsem věděla,že jdu 19 tého,ale nevím rpoč,jsem si myslela,že je to ve čtvrtek-teď tchýni ani tchánovi ani manželovi jsem se nedovolala,takže jsem "nasraně" vzala obě tarantule sebou :grinning: naštěstí byli v pohodě :grinning: sestřička mě je tam pohlídala a byli hodný :sweat_smile: Ale teda dr. si na mě smlsnul.Byla jsem jen na preventivce a pro prášky a když mě vyšetřoval tak na mě vyrukoval,jak jsem měla silný měsíčky a jestli mě nebylo špatně a tvářil se u toho tak divně :astonished: :astonished: no na mě šly mdloby :confused: ,-no,udělal si ze mě špr´touchlata a já kráva mu na to skočila :grinning: :grinning: holky ve mě by se krve nedořezal-vtipálek :grinning: :grinning: a dusil mě až do doby co mě dovyšetřil :pensive: mě změřit tlak,tak jim to snad bouchne :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak dobrý :slight_smile: dr.byl totiž nějaký nastydlý a já jsem se ho zeptala jak je možný,že doktor může taky marodit :grinning: (teda taky s humorem)tak mě to vrátil :grinning: ,ale klepala jsem se ještě když jsem děcka strojila :grinning: :grinning:
Evi gratuluju k postavení :wink:
Jinak nic nového :sweat_smile:
19. říj 2010 v 11:29  • Odpověz
autor
@crca No tak to by byl teda mazec :grinning: :grinning: :grinning: se ti ulevilo co??? :sweat_smile:
Koukám jaký máš pro ně krásný přezdívky :grinning: já jim zas říkám Chuantorény.... - vždycky si vzpomenu na svůj oblíbený film " jak dostat tatínka do polepšovny " :grinning: :grinning: :grinning:
Ale ten večerní bengál fakt nezávidím - ještě že ti naši aspoň v noci sekaj dobrotu (většinou)
19. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz
@jankatr to,že se mě ulevilo je slabí slovo :grinning: ještě teď na mě jdou mrákoty,když si na to vzpomenu :confused: Teda to tu přezdívku stihneš vyslovit? :astonished: :grinning: Teď už po dvě noci měli mlíko jen jednou za noc a Maty jedl až ráno :dizzy_face: takže dobrý,řekla bych,že i Míša se trochu uklidnila,tak snad se zase dáváme do správných kolejí.....,dneska jsem jí dala Fenistilový kapičky,protože má nějakou vyrážku,spíš kolem zadečku,kde je okraj plínek,nevím z čeho,ale svědí jí to,tak si to i škrábe,přes den ne,ale jak se vykoupe a má usnout,tak možná i proto se budí,tak jsem jí dneska uspala kapičkama :sweat_smile: Koupila jsem kalciovou mast.Nemá to mokvavý,jen takový krupičky,místama to má i jako flíček s krupiček,něco jako exém,ale není to tak hrozné,abych jí mazala hned kortikoidama,tak uvidíme jak to zabere :fearful: Ale zase musím říct,že když jdu s ní potom spát,když se vzbudí třeba v 9 nebo o půl desátý,tak jsem hezky vyspalá :sweat_smile: Jinak jsem ponocovala do 23.00hod :sweat_smile: Takže na něco to má výhodu :grinning:
19. říj 2010 v 19:59  • Odpověz
autor
@crca Hele ono to ve finále není o nic komplikovanější na výslovnost než ty tvoje tarantule :grinning: :grinning: :grinning: Ale hlavně že už se to u vás lepší :slight_smile:
Jinak my měli jet dneska na kontrolu na neurologii s Daníkem - (jezdíme do Nového města na Moravě) a Daník byl celou cestu nějakej oťáplej - a cca 15 km před cílem z něj vyletělo snad i to co v životě nesnědl - takže nahozený všechno kolem dokola - ještě že byla aspoń v kufru deka - nechali jsme ho jen v tričku - to jediné tak nějak přežilo a zabalili do deky a jeli zpátky domů :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: - ještě že jsme jeli tchánovým autem (Oktávkou) :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: (on nás tam totiž vezl) aspoń jsem to nemusela uklízet :grinning: - on si to nechal vyčistit odborně :sweat_smile:
19. říj 2010 ve 22:24  • Odpověz
@jankatr jeje teda to je hrozný chuděra :unamused: Mě dneska zase ráno přijel Michal z práce,že má asi nějakou střevní virozu :angry: tak snad to nechytnou děti :angry: konečně se držíme a zase tohle :confounded:
20. říj 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
Tak dneska prozměnu ho celý dopoledne bolela hlava -ale fakt asi dost - protože opravdu polehával pofňukával a vůbec nezlobil :rolling_eyes: , dostal Ibalgin sirup tak pak se mu ulevilo - tak snad to bude dobrý - mám trošku strach z těch dutin... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. říj 2010 ve 23:07  • Odpověz
Holky tak je to jasný.Mrcha dorazila :confounded: :confounded: :confounded: .Takže od středy píchando a 1.11. na utz.
25. říj 2010 v 11:22  • Odpověz
autor
Ani jsem vám ještě nenapsala výsledky naší 18. měs. kontroly - takže Kuba 86cm, 13,8kg a Maty 81cm, 10,6kg - takže už mají bobánci rozdíl přes tři kila - to je mazec... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak mám dneska báječnej den - konečně jsme prodali kočár - vzala si ho paní z Příbrami, a jelikož je na rizikovce tak jsme se domluvili že jim ho dovezem - takže jsme si dneska udělali výlet - moc sympatický lidičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. říj 2010 ve 21:43  • Odpověz
Janka,tak to máš domy pořádný chlapy. :wink:
28. říj 2010 ve 22:19  • Odpověz
autor
No to jo - Kubu už málem neuzvednu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: A Daník co je doma tak taky pěkně tloustne - má prd pohyb a jak se nudí tak by pořád něco jedl... :rolling_eyes: a už to fakt přestává být sranda - všechny kalhoty jsou mu malý :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. říj 2010 ve 22:36  • Odpověz
U nás dneska byli známý a ti mají petiletou holčičku.Je stejně velká jako naše Adélka a o tři kila lehčí.Máme 106cm a 19kilo.Dneska jsme kupovali zimní botky a brali jsme velikost 30. :slight_smile:
28. říj 2010 ve 22:54  • Odpověz
Jééé ahoj holčiny :grinning: Marki tak hodně štěstí do toho boje!!!!! :sweat_smile: Teda to jsou váhy a míry :grinning: My byli včera v Tescu a potkala jsem tam holčinu s kterou jsem ležela v porodnici,má holčinu asi o necelý měsíc starší a má 16kg!!! :astonished: Ale taky teda byla snad o hlavu vyšší :grinning: to jsem pak viděla že mám pěkný žížali :grinning: my měli cca v 17 měsících těch 9,79holka a 82cm a kluk 9,87kg a 81cm :grinning: teď bych řekla,že se Maty zase trochu spravuje,ale Míša jde do výšky :sweat_smile:
Taky chci kupovat sněhule pro děcka :confused: to bude zase litr v prd..li :grinning: No aspoň mě přiřadili ty příspěvky :grinning: Prosím tě Jani,jak to,že Vám je vzali :astonished: ???
30. říj 2010 ve 12:03  • Odpověz
autor
@madlina Jejda já uplně probrzdila ten tvůj poslední příspěvek - tak tfuj tfuj tfuj - ať se daří :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@crca Marky to je jednoduchý - já tenkrát měla dohodnutý se šéfkou že peníze za různý vypomáhání co jsem tam chodila mi vyplatí všechny najednou těsně před nástupem na mateřskou s dvojkama aby mi udělala pěknej základ na novou mateřskou, jenže pak se v lednu zjistilo - že od 1.1. je novej zákoník a ten čtvrtej rok mateřský se nepočítá do takovejch těch dob o který se zkracuje základ dnů pro výpočet - podle starýho by mi prostě ten jeden měsíc práce vydělili počtem dnů a měla bych základ na mateřskou - podle novýho by to tak bylo jen v případě že bych měla za sebou tříletou mateřskou a nebo byla ten čtvrtý rok na nemocenské - ale takhle by mi dělili ten měsíc peněz celým rokem - takže místo pěkný mateřksý ani životní minimum. tak nakonec jsme to tak nějak zašolichali s doktorem že mi napsal mateřskou o den dřív než byli Danovi 4 roky a díky tomu se mi bral základ kterej jsem měla u Dana. No ale tohle všechno mi to zas zkomplikovalo tuhle situaci - protože jsem měla na ten leden výplatu nějakých 24000,- (teda ne že bych to normálně brala - byly to různý brigádky za celej rok předtím) no a k tomu ještě mateřská 32 týdnů - navíc celá v jednom kalendářním roce .... no a šup přeskočili jsme 2,4 násobek životního minima a máme smůlu... To že se přídavky na rok 2011 posuzují podle roku 2009 - už radši nebudu ani komentovat... :angry: :angry: :angry:
30. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz
autor
@crca Mimochodem ty vaše váhy fakt závidím.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Já se někdy fakt divím jak je možný že ještě nemám svaly jak rambo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz
@jankatr no tohle mě právě zrušili před rokem kvůli tomu,že jsme dostali odstupné :angry: Takže já přišla o práci ne vlastní vinou(ano je hezký že jsme to odstupné v dnešní době vůbec dostali :sweat_smile: ),ale tím mě to taky nevyšlo :angry: Kdyby jsme aspoň měli pro ty dvojky trochu vyšší :rolling_eyes: ,ale takhle tě oškubou a můžeš se snažit jak chceš :pensive: Ty jsi doma na 4 roky?A to nemluvím o tom,že má manžel teda aspoň napsanou výplatu jen nějakých 7000kč-kdyby měl celou tak to ani nezkouším,protože bych se 100% nevešla :sweat_smile:
30. říj 2010 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.