• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
@jankatr no a k těm váhám-teda nezávidím :grinning: já toho mám někdy sama plné kecky :grinning: -ale hlavně,že jsme zdraví!! :wink:
30. říj 2010 v 19:50  • Odpověz
autor
@crca Teď ne - teď ji mám na tři ale u Daníka jsem ji měla na čtyři - a to jsem to ještě v prosinci obíhala a zjišťovala a všichni - jo jo jo - to se vám bude počítat z toho jednoho měsíce -jenže to ještě nikdo nevěděl že bude ta změna v zákoníku. Ono je taky úžasný když udělají novej zákoník a on je k dispozici až půl měsíce po tom co začal platit :angry: :angry: :angry: a podle toho novýho se to tak může udělat jen dokud nejsou dítěti tři - pak to berou jako takový neplacený volno.
Robik to měl dřív taky tak že měl napsaný minimum ale teď už mu to máti píše skoro všechno - prej po tom dost jdou a při tom kolik toho má naježděno by jim to asi fakt nežrali že bere jen 8000,-.

A s tím rodičákem je to fakt na prd - v podstatě je to sociální dávka a všechny sociální dávky dávají nějakým koeficientem podle počtu lidí v rodině atd. Jen tuhle prostě ne... :angry: Ještě že už aspoň Danovi bude v lednu 6 takže jako předškolák neplatí školkovný - takže 380,- měsíčně ušetřím - je to sice slabá útěcha proti tem 1500,- co mi sebrali - ale aspoň něco -na ulici to taky nenajdem. A zvlášť mě to těší teď - když tam vlastně ty dva měsíce vůbec nebyl a platila bych to zbytečně.
30. říj 2010 ve 22:17  • Odpověz
autor
Dneska jsme byli pozvaní na oslavu šedesátin kamarádčiny maminky - tak jsem tam na chvíli byla i s klukama - no "úžasnej zážitek" Matesovi rostou zuby takže je otravnej jak svítiplyn - z náruče se skoro nehnul a navíc se bál když začala hrát hudba (to hlasitý mu dost vadí) V sedm jsem s nima jela domů a konečně byl klid. Robert tam zůstal a před půl hodinou (takže někdy kolem desáté) mi volal - že je mu děsně blbě a už dvakrát hodil tyčku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na to že až do našeho odjezdu nic nepil to vzali docela fofrem :grinning: :grinning: :grinning: Tak si tak říkám jak je mi vlastně doma fajn - a jak mi bude ráno dobře .... narozdíl od někoho :grinning: :grinning: :grinning: - a konstatovala jsem že je horší jak já - mě když už je někde blbě tak je to aspoň až někdy po půlnoci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. říj 2010 ve 22:25  • Odpověz
autor
Tak jsem si včera myslela že půjde Daník po dvou měsících marodění konečně do školky ... - a jak to dopadlo? Prozměnu od rána zvracel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a aby toho nebylo málo tak když to jeho přešlo tak prozměnu od tří hodin v noci jsem do rána lítala kolem blinkajícího Kubíka a do toho ještě hulákal Matýsek prozměnu s horečkou.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. lis 2010 v 11:10  • Odpověz
Jéééžiššš,Jani,teda ani to nepiš,protože to chytneme taky :sweat_smile: Co se vás to zase chytlo??? :astonished: A že všichni 3 :frowning2: My zatím(ťukťukťuk)v pohodě........ :zipper_mouth: Nechytli něco na té oslavě??? :confused:
2. lis 2010 v 11:41  • Odpověz
autor
Já ti nevím - ale prý to teď zas docela řádí - ono tomu nahrává i to počasí ... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Dneska už naštěstí vypadají v pohodě - tak snad to bude OK :confused:
2. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz
My pro změnu už druhej tejden bojujeme s rýmou :unamused:
2. lis 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
Hmm tak aby toho nebylo málo tak dneska bylo prozměnu blbě mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: lépe řečeno ještě je :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. lis 2010 ve 21:36  • Odpověz
@jankatr a nejsi těhotná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ?
3. lis 2010 ve 21:49  • Odpověz
autor
tak leda že by sestoupil duch svatý :grinning: :grinning: :grinning: ale máš stejně praštěný úvahy jako můj drahý choť - taky se mě včera ptal na kterýho souseda si má dávat pozor :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale těhotenství to fakt nebude - páč je to kapku nakažlivý - a že by otěhotněla i babička s dědečkem??? :sweat_smile: to asi ne. Dneska ráno jsme školku odpískali prozměnu kvůli nim - je vidět že je to fakt nějakej virus.
4. lis 2010 ve 14:37  • Odpověz
Právě tvůj choť by o tom měl něco vědět.Asi se půjdem zeptat rovnou jeho :wink: :grinning: :grinning: :grinning: .
5. lis 2010 ve 12:53  • Odpověz
5. lis 2010 ve 23:41  • Odpověz
@jankatr Jo,duch svatý by u nás taky musel zafungovat,ale i přesto,jsem se taky vyděsila jak želva,když si ze mě udělal tu prdel na té gyndě :grinning: :grinning: Hele a co ty víš,co dělají tchánovci po večerech :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2010 v 11:36  • Odpověz
Tyjo holky,on je listopad a my zatápíme jen na večer,jinak přes den máme doma 24°C a já chodím v triku :confused: :sweat_smile: To je neuvěřitelný teplo :sweat_smile: Loni už byl metr sněhu :angry:
6. lis 2010 v 11:38  • Odpověz
autor
@crca Co dělají tchánovci to netuším - blbě bylo našim ale co dělají po večerech to taky netuším :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: - nicméně na obou stranách by to byl ještě větší zázrak než u mě páč obě babičky mají za sebou gyn. operaci... takže to ani technicky možný néni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: - ale na druhou stranu - bylo by to fakt zajímavý mít o 32 let mladšího sourozence :grinning: :grinning: :grinning: To by kluci měli strýčka či tetu mladší než jsou oni sami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak nějak to má spolužačka ze základky - i když její maminka byla tou dobou o nějakých 8 let mladší - Ona sama má trojčata ( z umělka) a ve stejnou dobu její maminka otěhotněla a jednu chvíli se dokonce potkaly na jednom pokoji na gyndě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. lis 2010 ve 12:40  • Odpověz
Jani taky mám bývalou kolegyni z práce co má syna staršího o půl roku než vlastní ségru :grinning: vlastně dvě :confused: Ještě Terka,ta má dceru starší o 2 měsíce než svýho bráchu :grinning: No to je hrozný :sweat_smile:
6. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz
autor
No je to mazec - ale na druhou stranu proč ne - ono taky záleží na rodičích - někdo má dvacetiletý dítě ve čtyřiceti a jinej tou dobou první mimčo. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. lis 2010 ve 14:10  • Odpověz
9. lis 2010 ve 23:52  • Odpověz
:sweat_smile: :astonished:
@jankatr No super,že jsi se ale ani nepochlubila,že budeš v televizi??? :grinning: Copak jsi chuděrkám udělala,že takhle plakali :grinning:
10. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz
autor
@crca Asi už mi totálně hrabe - z nějakýho záhadnýho důvodu jsem byla přesvědčená že jsem to sem psala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: - tak asi ne no... :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 ve 22:39  • Odpověz
Prosím tě a jak na tebe přišli??? :grinning:
11. lis 2010 v 11:28  • Odpověz
Pomoooooc,mě to video nejde spustit.
11. lis 2010 v 11:52  • Odpověz
@madlina ono nejdřív jde jedna reportáž chvilinku a hned za tím to pak jde :wink:
11. lis 2010 ve 20:44  • Odpověz
Huš jsem to viděla.Kluci se teda uměj přihlásit o slovo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
11. lis 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
A to tam ještě nebylo to nejhorší :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
Zdravím všechny - pokud máte někdo zájem koukněte na moje Aukro naházela jsem tam spoustu věciček - některé pro dvojčata některé jen po jednom kousku, a velikostně některé až do 3-4 let Všechno za minimální ceny - Věcičky budou průběžně přibývat takže pokud byste měly zájem sledujte tuto adresu :wink: akorát je to teda spíš na kluky :sweat_smile: http://deti.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=16907853
16. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz
@jankatr,věcičky jsou super ale nám bohužel ty větší jsou malý.
16. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
No jo - když ty ještě větší ještě nosíme :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2010 ve 23:04  • Odpověz
To je v poho.jsem tu naší holku včera měřila a má 107cm. :confused:
17. lis 2010 v 11:31  • Odpověz
autor
Asi ti z ní roste modelka :wink: :dizzy_face:
17. lis 2010 v 16:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.