• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Ahoj spogi, Výsladky se dozvíš až kolem 14 hod a když budeš mít hcg dostatečně vysoké tak za 14 dní ultrazvuk. Moc gratuluju ke //.
27. čer 2009 ve 23:25  • Odpověz
A muzu se jeste zeptat, co znamena dostatecne vysoke, teda jako chapu, co to znamena, ale kolik to je :slight_smile: diky... v pondeli to bude 14 dnu od KET
27. čer 2009 ve 23:28  • Odpověz
Ničeho se neboj, všechno Ti sestřičky vysvětlí. U každé hcg stoupá jinak. :wink:
28. čer 2009 v 00:08  • Odpověz
Spogi jak píše Vigonka,všechno se dozvíš a to hcg je opravdu individuální,jsou holky co měli přes tísíc a čekají jedno a já měla 800 a v postýlkách mi ještě(zaplať pánbůh :grinning: )spí dvě dětičky.Většinou je to kolem 200-400 na začátek,ale ani to nemusí být pravidlem. :wink:
28. čer 2009 v 07:07  • Odpověz
Ahoj holky,
Spogi, nic se neboj, mne teda nikdo nerek kolik mama HCG. Ja si rano udelala test, byly tam // tak sem to brala ze sem tehotna a ze mi to setricka potvrdi. Rekla mi jenom do tele jo, ste tehotna za 14 dni na kontrolu. O HCG sme nevedela ze se meri. A uz mama doma rocni holcicku.
Nicky, moc na tebe myslim, doufam ze vse dopadne dobre.
Holky , ty nestovice to je teda narez, Majda je jak muchomurka ma to vsude, teploty pres 38, v noci pres 39, doufam ze brzo bude po vsem. Je statecna, nedrbe se zatim este asi nevi jak na to, ale ma to chudinka i na vickach i v ocich. davala sem ji fenistilove kapky ale zda se mi ze u ni vyvolaavalai hyperaktivitu. V 8 usla s brekem znavena a v pul9 byla vzhuru a do pul 12 mela poledne :slight_smile:
Market , myslim si ze sou deti nevrle i tim debilnim pocasim, dusno, nizkej tlak.A co kapicky pomahaj?
28. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahojte všem!
Já mám dnes nějaký den blbec, nevím, jestli je to tlakem, ale jsem naprosto nepoužitelná. Odpoledne mi měli přijít popřát rodiče k narozeninám. Když jsem chystala pohoštění, docela to šlo. Jenže jsem pak ještě chtěla umýt nádobí a omdlela jsem u dřezu :frowning2: Takže, když potom přišli, byla jsem schopná jenom sedět, takže mi přáli a já jsem u toho seděla A teď jsem tady jak mrtvola. Hlava se mi motá, jako kdybych strávila celý den na kolotoči. Doufám, že to nebude trvat dlouho.
28. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahoj holky,o tom počasí už mi ani nemluvte :angry: doma zase ne a ne zabrat,tak jsme jeli ven a tam to samé,hodinu a půl jsem s nima jezdila u nás takové kolečko a nakonec měli čas na jídlo,takže řev a jelo se domu,o půl čtvrté jedli,tak jsem si říkala fajn,další bude o půl sedmé,ale o půl páté zase řev,tak jsme se je snažili zabavit na zemi,na koníka,koukání po domě,vždycky to zabralo jen na chvíli :confounded: o půl šesté už jsem řekla a dost,jdete do vany,dostanete najíst(co snědí to snědí) a spát.Za půl hodiny byl řev(mladá se posr... :grinning: ),tak jsem šla nahoru přebalila dala jí najíst(Matěj vypil 130ml,ale ona jen 20ml,takže jsem počítala,že za chvíli bude dodělávka :sweat_smile: )a zatím teda chrní :zipper_mouth: ,ale i já jsem už na nervy,unavená,bez energie.......... .Evi to se mi taky stávalo,že jsem nemohla ani nádobí umýt,ani brambory oloupat..... u všeho jsem musela sedět... Holky ty povodně to je taky strašný,já si to zažila v 97,ale k nám do baráku to naštěstí nenateklo,zastavilo se to u rohu baráku :frowning2: Zítra jedu konečně na ten kontrolní utz tak jsem zvědavá,jinak si myslím,že už jsem dostala normální MS.Už je to jen rudo a pobolívá mě podbřišek,jako u MS.Niky myslím na tebe a držím palce!!! Niv,tohodle se bojím,až to budu mít ve dvou :unamused: začne jeden a jen skončí,tak začne druhá :sweat_smile:
28. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
Niv - asi je to hrozný, ale na druhou stranu, co jsem slyšela od různých maminek tak je lepší když si to děti odbydou dřív - právě proto že si to ještě neškrábou - ale vy to máte asi extrémně vysetý co? No hlavně ať to má malá už za sebou.

Crci - fakt to může být počasím - venku se jim spinká líp. Kluci jsou doma taky pěkně otrávení... :rolling_eyes:

Eviku - dávej na sebe pozor.

Niky - tak jak??? :confused: celej den na tebe myslím... :pensive:
28. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
ahojky - koukám že dneska je tu mrtvo.... - no aspoň nás kapku posunu.

:sweat_smile:
29. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
kuk děvčata, našla jsem odkaz od Janky, tak jsem vás našla...
29. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
ahojky holky,
díky za podporu. V neděli to vypadalo s vývojem sněhuláčka velmi,velmi špatně - řekli mi na rovinu,ať už téměř s ketem nepočítám-že by se musel stát zázrak....
a on se stal :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jo příroda je mocná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...... dnes mi volali, abych přijela na ket, že udělal ohromný skok ve vývoji,který prý nikdo z nich nečekal ..... že už to všichni viděli černě. Prý je k dnešnímu dni ve stupni vývoje tak, jaký by dnes měl být....takže je to blastocysta (snad se to tak píše). Takže mám po transferu.....a teď už jenom doufat.... jsem mooooc šťastná, že je to takový bojovník :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

moc díky za držení pěstiček!!!!
29. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
Niky - tak to je bombaaaaaaaaaaa to vypadá na pořádnýho bojovníka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám v Jihlavě kamošku která to měla uplně stejně, poslední ket, taky jí ho málem odvolali a cvrček zabojoval - a dneska má doma krásnou malou princeznu :wink: :slight_smile: Takže tfuj tfuj tfuj - hodně štěstí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Niky - hooooooooooooooooodně štěstíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. čer 2009 v 00:31  • Odpověz
Ahoj holky,
Nicky moc ti drzim palecky. To bude urcite holcicka, rikal mi dr v Sanusu ze holcicky jsou vetsi bojovnice.

Jani, no je to teda s tema nestovicema hruza, nastesti uz se nove pupinky nedelaj ale rve v noci porad, asi jak ji to svedi. Pupinky ma vsude. Jen doufej ze ti to Danik neprinese ze skolky v dohledne dobe. Je ted nejaka nestovicova epidemie prej to radi vsude.

Holky my se byly fotit v atelieru tak jestli ste zvedavy tak se juknete na

http://magdalenkapanuskova.rajce.idnes.cz/Atelierove_foto/

Market tak jak, co kluci a holky, este zlobi?
30. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
Evco a co ty, uz ti je lepe, to omdlevas z nizkeho tlaku?
30. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky,
Niky moc gratuluju, je to pořádný bojovníček! Teď už to opravdu dopadne,když zvládnul tohle tak 9 měsíců zvládne jeko prd!
Niv ty fotky jsou úžasný , moc Vám to tam sluší.
Ja jsem se teď 2 dny plahočila na zahrádce, okopávala jsem rajčata a okurky a teď mě bolí celé tělo, hrůza! Dnes budu vařit k obídku obal. květák, tak si ho teď povařím a jdu opět na zahradu. Tentokrát jdu tahat plevel z kůry. Už bychom ji potřebovali dosypat protože to musím dělat častěji a častěji. Až si dám pauzu tak sem ještě juknu.
30. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Jen v rychlosti nakukuju a dočítat zkusím odpoledne. Eli už chodí, tak ji nestíhám honit. Překvapila mě, jak se zapojila na dětským dnu, kolik toho zvádla i kolik vyhrála krásných cen. Představte si, že dokázala vybrat 4 africký zvířata ze skupiny různých. No samozřejmě to byla náhoda, ale já byla spokojená, že si všichni myslí, jak máme chytrý dítě :grinning: Je to spaní :confounded: :rolling_eyes: Pořád se budí 5-10 min po usnutí, pak tu juchá do 22-23 a pak se každou chvíli budí a někdy dokonce i na 2 h a má den a vstává kolem 6h. A přes den spí jen 20 min, včera dokonce jen 5min! Takže si vůbec neoddychnu a nestíhám.
Tak hezký den. Pokud usne, tak si udělám konečně pohodičku a pěkně vás u kafíčka dočtu :slight_smile: Ale jestli to buide jako poslední 3 dny, tak si o tom nemůžu ani nechat zdát.
30. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
Crci jestli vám ty probio kapky budou fungovat tak zkus kouknout na tohle http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=318616

Teda aspoň doufám že jsem se o nich bavila s tebou - mám tady v tom už pěknej hokej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
Niv - ty fotečky jsou kouzelný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky,já nějak nestíhám :grinning: včera jsem byla na tom kontrolním utz a pořád tam něco je,tak mě ještě dala prášky na vyčištění s tím,že pokud už mám teda měsíčky tak je to nová sliznice,takže až budu mít po,tak znova utz a když tam bude pořád nález,tak jdu na tu hysteroskopii(histoskopii,já si to pořád pletu?... )teď to u nás mlátí a tříská,tak snad z toho nebude nějaký marast :angry: jinak kapičky používáme zatím krátce ale můžu říct,že už nemá ty záchvatové stahy....,kroutí se,i si pobrečí,ale normálně,pak to z něj vyletí a začne se hihňat :grinning: ,ale já si myslím,že nejvíc pomáhá ten gelík na bříško,můžu jen doporučit,jde o to,že ho i krásně při tom mazání vlastně promasíruju a to jsou pak rány :sunglasses: ,dokonce i ta kýla bych řekla,že se zmenšuje,koupila jsem Huggies premium a má to krásně do pasu,takže to hezky stáhnu a nevyjede mu to,no prostě asi se blížíme ke 3 měsícům :grinning: Zítra jdeme zase do poradny,tak jsem na ně zvědavá,jak přibrali a vyrostli :sweat_smile: NIKY,tobě držím palečky s tím bojovníčkem!!!!KORY,vidíš,jakou máš šikulu,takhle se to musí dělat :grinning: a proč říkat,že to byla náhoda :grinning: NIV,teda ty máš ale mochomůrečku :grinning: ty fotky jsou fakt hezkýýýý.
30. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj holky,
Niky to je úúúúúúúúúúúúúúúúžasný.Tfuj tfuj tfuj a držíme palečky.I ty co nemáme :slight_smile:)).
Niv,ty fotečky jsou kouzelný.Taky jsme byli v aťasu když byla Adélka malá.Fotky vyšli krásně ale ta fotografka mi přišla docela bez fantazie.
30. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Marky - tak jsme měli malou kýlu - u obou - ale Kubík už to má skoro pryč a Matýskovi už se taky stahuje :slight_smile:
30. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
Ahoj holky,

Copak delate v tom dusnu a vedru? My nikam nemuzem, tak az se cacorka probudi tak pujdem si hrat do stinu na zahradu.
S tema kylama to je teda opruz, tady jedne zname musela holcicka na operace 2 dokonce a to ji byly snad 2 tydny. Njeprv jednu pooperovali a snad za 14 dni vyskocila na druhe strane tak znova pod kudlu. Tak snad se vam to zahoji.
1. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
No tak my měli jen pupeční kýlku - takže to nebyl takový problém. Horší by to bylo s tříselní :unamused:
1. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj holky, tak Eli konečně usnula :rolling_eyes:
Niv, pěkné fotky, Majda je tam jak panenka a všem vám to moc sluší. Co pupeny, už se lepší?
Niky, držíme, co máme!!!
Jinak já si dnes volala do antibiotického střediska, protože mi Dr. nasadil ATB a že klíďo můžu kojit, ale ať to radši zkonzultuju s dětským Dr. Ten řekl rozhodně nekojit a tak jsem se ptala jiného, ten řekl nekojit, další klidně kojit.... no byla jsem z toho docela vedle. V ATB středisku mi řekli, že s těmahle rozhodně nekojit (a jak to udělat, když Eli chce prso čím dál víc a bez něj neusne a umělí mlíka úplně odmítá z lahve i z hrníčku...), že poškozujou játra a ještě mají na dítě hromadu vedlejších účinků a doporučili mi Zinneryt, že je to stejný, jen to nevadí u kojení. Tak ještě že máme známý a přepsali mi recept a už baštím "neškodné" pilule a vesele kojíme :slight_smile:
Ale naštvaná jsem, protože jsem vyházela 120Kč za doktory a to chtěl i za KO a navíc mi jeden Dr. napsal Penicilin a jen co jsem si ho vyzvedla, tak jinej řekl, ať ho neberu, že mi stejně nezabere, pak ty co vadí kojení... takže jsem nechala v lékárně úplně zbytečně přes 300,- a mám doma horu ATB a na 2 věci :angry:
Jdu spát, kdo ví, kdy zas bude prťka vstávat. tak hezký sny a zítra prima den :slight_smile:
1. črc 2009 ve 23:59  • Odpověz
Ahoj holky,tak po delší odmlce jsem tu :grinning: nějak jsem nestíhala,každý den mám nějaké ježdění po doktorech,buď se mnou,nebo s nima a to taky občas rozděleně :slight_smile: Tak Matýsek má nožičky(fajfky :grinning: ) v pořádku,ale zase pro změnu nám dala dr.doporučení a objednání se s Míšou na očička :grinning: nic vážného,prostě jak se teď víc soustředí už na hračky tak zašilhá,ale jsme teprve druhý měsíc,tak má ještě čas a nedělá pokaždé,jen že tam je dlouhá doba objednání,tak abych to měla včas,kdyby se opravdu něco dělo,ale jinak má kukadla :dizzy_face: Zítra s nima jedu na krev,prý jsou nějací bledí,tak zase jen pro sychr,já jsem taky bledule,takže by to měli mít po kom,ale....,no jinak včera jsme byli v poradně a teda verdikt je takový,že :grinning: Matěj má 56cm a 5,15kg a Míša 57,5cm a 4,51kg :sunglasses: KORY,a pak si věř doktorům co?Jeden ti to zakáže a druhý dovolí.......
2. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak jsem po delší době tady, náš PC se rozhodl stávkovat, až dnes se konečně umoudřil :slight_smile:
Jinak výsledky prvotrim. screeningu máme negativní!!!! Riziko Downova syndromu je 1:1691. Přesto jsme kvůli věku na konec července objednaní do genetické poradny, potom ve 20tt na UZ a podle toho se budeme rozhodovat, jestli plodovku ano nebo ne: Zatím jsem rozhodnutá, že ne!!!
2. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
Evi tak to je super!jedno z nejhorších už máš za sebou :grinning: jen tak dál
2. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
Holky hodila jsem zase fotečky:slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Tak se klepu jak trotl,právě se spustil zase alarm u Matěje,ale když jsme tam přiběhli a než jsem s ním zacloumala(i tak)tak dýchal,ale je to teda strašnej šok :frowning2: ještě,že jdeme zítra na tu krev k doktorce :unamused: to zase nebudu spát a manžel zítra odjíždí pracovně na víkend pryč :frowning2: doufejme,že to jsou jen baterie :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.