• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Tak to budu ve stáří dobře zabezpečená :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2010 v 17:16  • Odpověz
Ahojda,
nechci předbíhat protože na krev jdu až 23.11. ale nedalo mi to. :slight_smile:
18. lis 2010 v 09:53  • Odpověz
No a takhle jsme vyráběli s Adél a posílali jsme to do Kouzelný školky Františkovi :slight_smile: .
18. lis 2010 v 09:55  • Odpověz
Pomoooooooc,naše madam právě počmárala gauč fixem.Ke všemu tím na CD.Já ji snad přetrhnu.jdu to zkusit vyčist.naštěstí je to na tom díle kterej se skládá do gauče takže to nebude vidět.Ale doufám že to pustí.
18. lis 2010 v 11:15  • Odpověz
autor
Zkus něco lihovýho... ale nevím :confused:
19. lis 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
@madlina Tý jo - teď teprve koukám na fotky - no to vypadá dooooosttt dobře - tak držím pěstičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2010 v 09:22  • Odpověz
@Jankatr ,děkuji.V úterý jdu na krev ,tak budu vědět víc.
19. lis 2010 v 09:23  • Odpověz
@madlina teda,tak tfuj tfuj tfuj a ať to jsou aspoň ty dvojčátka :grinning: :wink:
Jani koukala,jsem,ale bohužel ti taky kšeft neudělám :grinning: Před týdnem mě zase vehementně zkontaktovala jedna,co měla strašný zájem o monitor dechu,tak jsem hned odepsala,že jsou volné a samozřejmě týden v tahu a ona se neozývá :angry: psala jsem jí i dva maily.Chci se zeptat,jak jdou upravit podmínky prodeje :confused: sice mě to tam vyjede,ale nejde s tím nic dělat :confounded: Jinak my teda všichni 3 rýmujeme :rolling_eyes: jsme nachcípaný,manžel ten ještě není,ale myslím,že to dlouho trvat nebude :grinning: a umíme smrkat! :dizzy_face: Není to teda ještě tak super,takže odsávačku stejně používám,ale když jsme venku(teplotu nemají),nebo u babí,tak si aspoň odfrknou :sweat_smile:
19. lis 2010 v 11:18  • Odpověz
autor
Ahojky- normálně tohle nedělám a různé kolovací maily ignoruju ale po bližším prozkoumání myslím , že by to mohlo fungovat - jedná se o placené sledování inzerce - nejlíp do speciálně zřízené mailové schránky (aby se to nepletlo s další poštou) vám chodí reklamní maily a za každý otevřený je 0,5 h - není to žádná horentní suma ale každá kačka dobrá - pokud by to někoho zajímalo napište mi do IP - pošlu podrobnosti. Navíc se tahle částka zvyšuje za další získané dušičky - já vím - je to takové malé "letadýlko" :sweat_smile: ale nic to nestojí - krom trochy času. Tak proč to nezkusit. Co vy na to???
19. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
@crca Marky tak to jste šikulky :slight_smile: Maty jednu chvilku zkoušel smrkat ale teď zas nechce prevítek. A Kuba ten vůbec. Zato asi miláček přichází do období vzdoru :angry: :angry: :angry: Jak mu něco přeletí přes nos tak sebou liskne o zem a řve a řve a řve ... - včera mi tu takhle ležel na trávě před barákem - zdrhnul než jsem stihla dát Matyho do kočáru - natáhl se na trávník - normálně ruce podél těla - nos zabořenej do tý hnusný mokrý trávy a řval... - no fakt kouzelný a dneska se mi to pokoušel předvést na parkovišti zrovna když tam jelo auto :angry: :angry: :angry:
19. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz
@jankatr Toho miláčka myslíš manžela?? :grinning: :grinning: :grinning: Ne, chápu :wink: ono to smrkání taky není horentní,ale uměj,jen mě zdrhaj a taky u toho dělaj caviky,takže na to jdu tak,že nejdřív sami a pak příjdu a řeknu"mami trochu pomůže jo?"A to už jsou v pohodě,ale teda co zase taham Michalce tou vysávačkou :confounded: ještě že je,jinak bych to nedostala až ze zadu :confounded: ,ale naštěstí jsme bez teplot,ajen se obávám toho,že asi budou mít laryňošu :angry: ,ale teď už z toho aspoň nejsem tak vyplesklá :grinning:
19. lis 2010 v 16:42  • Odpověz
autor
Ne ne - tím jsem myslela Kubíka :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2010 v 16:44  • Odpověz
Tak u nás je vztekací Matěj,to ho chytneš,máš co dělat udržet ho,položím ho na zem a tam sebou mele jak ryba na suchu,samozřejmě,že u toho řve jak pavián :grinning: Míša je naštěstí v tomhle v pohodě,jo,sice se taky vzteká,ale má to chvilkové trvání a není u toho takový povyk :sweat_smile: jenže ta má zase jinou taktiku,jde a do něčeho kopne nebo bouchne :sweat_smile:
Co kupuješ klukům k Vánocům?Já mám pro ně ty magnetické tabulky,hopsacího koníka,vysavač a klouzačku,jenže tu už jsem nechala rozdělanou,abych se jich na chvilku aspoň zbavila :grinning: Ještě mám teda trika s dlouhým rukávem s méďou,ale to je asi tak brát nebude :grinning: ,pak chci ještě ty boby(zatím budou stačit jen jedny)pak chci ještě sehnat nějakou tahcí věc,rptože Michalka za sebou tahá šňůru od počítače :grinning: ,u tchýně budou mít počítač :rolling_eyes: ,piánko,a stoleček se židličkama.No a já tam nebudu mít nic,protože si asi koupíme satelit :grinning: ,ale mě to nevadí,já dám radši těm prckům :wink: Chci si to užít,jelikož další děti v plánu fakt nejsou,ale taky koukám na to,aby neměli všechno na co si vzpomenou,ale tihle špunti tomu naštěstí prd rozuměj :grinning: Horší to bude tak za 2 roky a ž tam nenajdou to,co si přáli :grinning:
20. lis 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
No u nás toho asi moc nebude - kluci mají hraček v pokojíku že nevím kam to dávat - přece jenom mají staršího bráchu takže ten toho už stihl spoustu dostat navíc nás dost zásobuje ségra když vyřazuje hračky jejich klukům. Daník ten dostane stíhačku z lega a nějaké knížky a kluci tyhle bundičky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38342706
ještě mám v plánu tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39528503&tab=0 ale zatím nějak nebyly penízky abych to objednala - tak snad to do vánoc zvládnu. No a pak ještě něco co nás cvrnkne do nosu v nákupní horečce před vánocema... - nějak to vůbec nezvládám - vánoce jsou za chvilku a já nemám skoro nic -začínám z toho mít depku :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. lis 2010 v 11:38  • Odpověz
Jů,tady se rozebírají dárečky? U nás toho taky moc nebude.Adél dostane pár hraček,ale opravdu jen pár prtotože toho má až dost.A uvažujem o morčeti ale nejsme ještě definitivně rozhodnutý.No a pak jako vždy dostane něco na sebe.To ji ale moc nebere.
20. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz
@janka,tu autodráhu ma kluk od známých a když jsme u nich,tak si s ní děti vyhrajou.
20. lis 2010 ve 14:02  • Odpověz
Ahojky všem,jdu nakouknout,co tu nového...a koukám,že jsem zavítala právě včas...

@madlina gratuluji k // a ať krásně sílí :wink: :slight_smile:
20. lis 2010 v 18:56  • Odpověz
@marhul,ahoj ty nevěrnice :slight_smile: .Přesídlila jsi do jinýho "pokojíku" a na nás jsi zapoměla :frowning2: .Občas jsem se k vám vetřela a šmírovala jak Kubíček roste ale už mám bohužel smůlu.
Jinak na krev jdu až v úterý tak ty // budu mít snad potvrzený.
20. lis 2010 v 19:29  • Odpověz
autor
@madlina No právě - Daník ji má taky a pořád se o to rvou a tady je k tomu i železnice - tak by toho měli víc a bylo by to použitelný i když jim to člověk rozdělí. Protože takhle když mu toho půlku zabavím pro kluky tak už toho moc nepostaví. A hlavně už by to stratilo ten punc že to je "JEHO" protože tohle by bylo zas kluků a on by chtěl ty mašinky tudíž už je z toho společná hračka a nemůže kolem toho držkovat :grinning: :grinning: :grinning:
No a ty bundičky - kluci to taky asi až tak neocení - ale já jsem prostě nemohla odolat :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2010 ve 20:28  • Odpověz
Ty bundičky jsou fakt kouzelný.
20. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz
Pomooooooc,máme TICTAKY po celým obýváku.Ta holky nemůže bejt chvíli v klidu.
20. lis 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz
autor
zas po dlouhé době jsme přidali pár foteček tak můžete kouknout :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/jankatr/album/z-posledni-doby/5742254/
20. lis 2010 ve 22:20  • Odpověz
@jankatr,kluci jsou kouzelný.Jednomu z nich koukají lumpárny z očí.Ale asi jsou to zlatíčka,co? Tyjo jak se to do zvládnout takhle se třema?
21. lis 2010 v 09:41  • Odpověz
autor
@madlina těžko.... - zvlášť když Daník je fakt éro hyperaktivní... - jediný moje štěstí je že babička šla do důchodu těsně než se kluci narodili a bydlí hned vedle v paneláku - jinak teda nevím nevím... ale taky bych to musela zvládnout. Ale takhle je to přece jenom lepší :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: (ona by se doma stejně nudila :grinning: :grinning: :grinning: )
21. lis 2010 v 11:26  • Odpověz
Jani teda fakt hezký momentky :grinning: Maty začal v noci mít zase tu lariňošu :unamused: ,ale dobrý,nic jsem mu nedávala,tak uvidíme dneska.Rýmujou oba pořád a Michalka teda docela dost,asi s ní zajedu v pondělí k dr.Sice je v pohodě,ale už skoro týden dávám ty Nasivinky a sice to jde ven,ale je to hustý :unamused: a už je to dlouho :unamused: Dala jsem hned obou zábali na krk z olivovým olejem,tak uvidím a večer podle toho,jak na tom Maty bude,tak bych mu loupla a aspoň půlku Prednisonu,ale to mě asi nepobere :grinning:
21. lis 2010 v 11:27  • Odpověz
Petrova mamka je taky v důchodu.Ale hlídá jen dopoledne,večer nebo přez noc.Odpoledne chodí do práce aby se doma nenudila.Moje mamka chodí ještě do práce ale když potřebuju odpolko hlídat,tak může.

Market,ať jste brzo fit.Tohle počasí je na všelijaký vyrozy jak dělaný.Adél jde po14 dnech do školky,tak jsem zvědavá kdy co zase přitáhne domů.
21. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz
autor
@madlina Naše mamka taky chodí do práce - ale jen občas - třeba udělat výplaty a tak - takže tam jde třeba jen 3-4 do měsíce. A jinak ji zaměstnáváme my :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ráno vodí Dana do školky a pak jde ještě většinou odpoledne s náma ven. Ona byla vždycky dost akční a taťka ten má poměrně dost zdravotních problémů takže je víceméně zalezlej pořád doma a nikam nechodí - a to by mamka nepřežila. Když nejde s náma tak sbalí trekový hůlky jde mašírovat někam do lesa.
21. lis 2010 v 19:49  • Odpověz
Holky a může padat sníh.Máme už doma vybavení.
22. lis 2010 v 19:42  • Odpověz
autor
@madlina Pěéééééééééknnýýýýýý :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. lis 2010 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.