• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Jo může se každý den jednou,tohle vypadá na solidnější soutěž než byla tam ta :wink:
3. pro 2010 v 11:35  • Odpověz
autor
Přihodili jsme dalších pár aktuálních fotek :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/jankatr/album/zima-2010-2011/5795407/
7. pro 2010 ve 13:23  • Odpověz
@jankart,to jsou ale koblížci.Všichni tři.
7. pro 2010 ve 13:55  • Odpověz
Tady se pomalu ze sněhu stává čvachta páč celý dopoledne pršelo :frowning2: .
7. pro 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
tady to není o nic lepší :frowning2: tenhle stav nesnáším - to je horší jak půlmetrový závěje - v těch se dá aspoň blbnout ale v tomhle ani člověk nemůže pořádně s děckama ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2010 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky,Jani teda ten jeden čert mě docela naháněl hrůzu i tak jen na fotce :grinning: Co kluci? Taky je viděli?
Madli u nás to byl taky děs dneska jsem s nima byla udělat jen kolečko pěšky a byli jak vodníci :confounded: No a včera jsem je vzala do kočárku potřebovala jsem na poštu a k dr.pro Vigantol a to jsem si teda zase naběhla :sweat_smile: S tím kočárem to byl mazec já přijela zhuntovaná jak kůň :grinning:
7. pro 2010 ve 20:49  • Odpověz
autor
@crca Kuba visel mě na krku a Matěj tátovi a nechtěli se na ně ani podívat - fakt je že ten čert to s těma upíříma zubama kapku přehnal - ale já ho viděla až v obyváku a to už jsem zas před Danem nechtěla nic říkat - protože i když dělal frajera že už ví jak to s těma čertama je, tak zas tak moooc jistej si nebyl když dorazili. A kdyby pak čert vyndal zuby tak by mu to bylo jasný uplně :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2010 v 10:23  • Odpověz
My jsme chtěli jet tu Mikulášskou,každý rok ten vláček jezdil ve 2 hodiny odpoledne a do 5 se bylo zpátky,tak jsem si říkala,že je to super a oni to letos dali už v 9.55hod a vracelo se v 13.00hod :angry: což pro nás fakt blbej čas když choděj v 11 spát :angry: .A na to,aby mě pak usnuli někde ve 2 a spali do 4...to bych nechtěla vidět ten večer :confounded: Tak to holt necháme na příští rok,to už budou přeci jen větší :wink: ,ale mrzelo mě to.Jeli by vláčkem,byl by zase nějaký ten zážitek :sweat_smile:
To byli známí ti čerti?Tady u nás jsem neviděla chodit ani jednoho,jsem si říkala,že třeba budou rachotit aspoň s řetězama,že by koukali z okna z pokojíčku(to je okno přímo na silnici) a nic,ticho po pěšině :frowning2:
8. pro 2010 v 11:30  • Odpověz
autor
@crca Ne ne - měli tady nalepený plakátky - já je pak potkala jak to roznášeli tak jsem se s nima domluvila - byli to docela sympaťáci a žádný malý děcka.
8. pro 2010 v 11:47  • Odpověz
Ahojda,
konečně mám chvílu času než Adélka usne.Kontrola dopadla výborně.Miminko je jen jedno,jsem 6+1tt a je to fakt "obřík".Měří 5mm .A bylo vidět i srdíčko.Zítra nesu neschopenku ke svý gyndařce.
8. pro 2010 ve 20:42  • Odpověz
@madlina Tak to gratulu a tfuj tfuj tfuj,ať to jde takhle dobře co nejdýl :wink: A máš hezký termín porodu :wink: Krásný dárek k Vánocům :wink:
9. pro 2010 ve 21:24  • Odpověz
autor
Jéééééééé to jsou krááásnýýý zprávičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak to máte tak trošku předčasnýho Ježíška viď ? Moc blahopřeju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. pro 2010 ve 22:53  • Odpověz
Holky moc díky.
10. pro 2010 v 10:36  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: dneska byl zase po dlouhé době klid a pohoda už od včera od dopoledne,kdy mě spali skoro 3 hodiny :confused: :grinning: a večer a noc opět super,žádné brečení kroucení mletí :wink: Asi jsme zase překonali nějakou etapu,Matýsek dneska pořád povídal,ale fakt pěkně-žádný eee a uuu,ale už to znělo jak slova,jen ještě rozluštit co si povídá :grinning: :grinning: Michalka ta to má na háku,tu to nebaví :grinning: :grinning: ta kňáka jak slepička na řádu a je spokojená :grinning: ,ale máme děsnou prču z toho když říkáme Matýskovi"řekni bagr" nebo "řekni traktor"on má úžasnou snahu a to jak to řekne nemá chybu,takový krkolom,ale snaží se :grinning: Dneska mě vykrámovali zase skříň a já říkám "pane bože" a Mates hned "bože",ale to řekl fakt hezky :dizzy_face: Dneska jim přišly ty tahací cinkačky(pejsek a myš) a nedalo mě to a vyndala jsem jim to,než šli do vany-ty z toho byli úplně paf,jak to tahali a ono to cinkalo :dizzy_face: Dokonce i Míša u toho vydržela půl hodiny a to je co říct :sweat_smile: Tak když to tak počítám,tak nevědí o dárku pod stromeček akorád o traktoru,vysavači a panence :grinning:
13. pro 2010 ve 20:27  • Odpověz
autor
@crca :grinning: :grinning: :grinning: to máš jedno - tyhle děti to ještě neřeší :grinning:

U nás to mluvení taky nějak vázne - Mates měl chvilku nějakou snahu - takže začal říkat něco jako "bagr, boty" a asi jako u vás "bože" ale teď to zas nějak uvázlo na mrtvím bodě a vyluzuje jen různé zvuky a spíš ukáže než aby se snažil něco říct. Tak jsem zvědavá
14. pro 2010 v 15:09  • Odpověz
autor
Ahoj - původně jsem si říkala že to sem ani nebudu dávat a zase s něčím otravovat, ale na druhou stranu mi to nedá - konec konců pokud vás to nebude zajímat tak to jednoduše ignorujte :slight_smile:
Možná to už některé z vás na zaregistrovaly na Facebooku , chtěla bych vám nabídnou moznost přivýdělku který vám zabere jen minumum času a pokud to bude fungovat opravdu tak jak má tak se docela vyplatí :slight_smile:
Jedná se o tzv. "klikačky" přihlásíte s...e na internetovém serveru a klikáte na reklamy, které jsou k dispozici, po uplynutí 30 vteřin reklamu zavřete a připíše se Vám částka (u jednotlivých klikaček se částky liší) tuto akci opakujete do doby, než vyčerpáte seznam reklam, zítra bude seznam obnoven a přibudou reklamy nové, po dosažení určité sumy si peníze pošlete na tzv. internetovou peněženku.

Ty které teď zkouším já jsou z amerických serverů - jedna vyplácí 5USD za reklamu a druhá 10USD za reklamu - zatím jediný háček vidím v tom že mají výplatní limit až od 5000 USD ta první a ta druhá od 10000 USD. Vychází to tak že pokud máte příjmy jen sami za sebe tak je to tak na 250 dnů než se dostanete na tu výplatní hranici. Pokud ovšem seženete další zájemce - kamarády, známé - kteří se zaregistrují pod vámi tak se ta doba urychlí - za jejich klikání se vám připisuje dalších 50%. Někde jsem to viděla spočítané že za 10 nováčků se dá na výplatní hranici dosáhnout už za cca 33 dnů. Zatím jsem se setkala s pozitivními ohlasy že prý to opravdu funguje - já teď můžu říct jen to že penízky mi opravdu připisují - jak to bude s vyplacením to se teprve uvidí - ale jak říkám - zabere to tak cca 10 min denně a nestojí mě to krom trochy času vůbec nic - tak proč to nezkusit. Denně otevřeme na netu spoustu volovin tak pokud by nám za to někdo zaplatil tak jen dobře ne?

Pokud by to někoho z vás zajímalo - dejte mi vědět pošlu podrobné informace.

Janča
14. pro 2010 v 15:38  • Odpověz
autor
Pokud s tím hodně otravuju - tak se předem omlouvám - ale asi chápete že při té sebrance co mám doma je téměř nemožné najít nějakou práci na přivýdělek , tak se chytám stébla... Pokud to bude fungovat tak jen dobře - a budeme mít z krku úvěry a ještě zbyde i na část nového auta co bysme potřebovali... - a pokud ne - tak je to pár minut denně které prostě oželím.
Nebudu se tajit tím že je to prostě "letadlo" tudíž čím víc lidí máš pod sebou tím dřív se dostaneš k výplatní hranici ale na druhou stranu je to poměrně neškodný - člověk neriskuje žádné peníze které by musel předem investovat. Tak pokud vás to neoslovilo - tak mě prosím tiše ignorujte a dělejte jako by tu nic nebylo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. pro 2010 v 15:43  • Odpověz
Ahoj holky,všem přejeme krásné a pohodové Vánoce s tím nejhezčím dárečkem co může být-dětský úsměv a jiskřičky v očích :wink: Ježíš já to píšu a zalejvaj se mě oči slzama :grinning: :grinning:
A co jinak děláte? :grinning: Blbá otázka co? :grinning: Včera jsem si dovezla cukroví a už sjme všichni ochutnali :sweat_smile: Jinak Míša měla dva dny,kdy mě chodila na nočník-vždycky si začala svlíkat punčocháčky a vždycky se teda vyčůrala,ale nějak to utichlo :sweat_smile: Máťa ten si tam teď vždycky sedne,cvrkne ukáže-já ho pochválím a on si zase sedne cvrkne..... :grinning: a nevysvětlíme mu,že se má vyčůrat úplně,pak stejně odběhne a ucvrkává jako pejsek všude :grinning: :grinning: V pondělí jsem s nima teda byla u dr.mají hroznou "hnisavou "rýmu a kašel a Maty náběh na laringušu,ale zatím se drží a myslím,že už se to víc nerozjede a rýma taky ustává,naštěstí opět bez teplot,takže na to,že je konec prosince se držíme skvěle :wink: Dva dny už nebyli venku a začínají prudit,takže zase tak nemocní nejsou :grinning: Dneska snad stihnu zabalit dárečky,zítra budu mít frmol,potřebuju na nákupu,uklidit,večer ustrojím stromeček,aby koukali ráno jak buci :wink: ,jen se hrozím aby vydržel aspoň do večera :grinning: :grinning:
22. pro 2010 ve 12:21  • Odpověz
Ahojte holky!
I my se přidáváme s přáníčkem krásných a pohodových Vánoc a co nejšťastnějšího následujícího roku 2011. U nás to bude trošku komplikovanější. Manžel si předevčírem večer zlomil loket, dnes ráno (23.) jde na operaci, takže je ve hvězdách, jestli ho pustí na Štědrý den domů. Dvě zlomeniny v jednom roce, to se fakt často nevidí (v únoru kotník, teď loket a pokaždé uklouznutí na ledu, já už se fakt začnu bát, když začne sněžit, co se zase stane). Už jsme se domluvili, že to budeme řešit podle toho, jak mu bude. Pokud bude v pohodě, zažádá, že chce jít na revers domů. Pokud ne, tak Štědrý den posuneme. Vždyť na datu nezáleží a já nechci, aby přišel o Rozinčiny první Vánoce a zároveň, aby Rozinka přišla o to mít nás na Vánoce pohromadě. Budeme u našich, protože i děda s babičkou se strašně těší na Vánoce s tou naší princeznou. Asi to bude fakt zážitek, protože je ze všech světýlek úplně u vytržení a že těch světýlek na Štědrý večer je. Chodíme koukat na větýlka do města a baví ji to pořád stejně.
Tak ještě jednou zdravíčko a štěstíčko.
23. pro 2010 v 00:57  • Odpověz
autor
Přejeme vám všem krásné a pohodové vánoce a hodně lásky a štěstí v novém roce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/jankatr/album/vesele-vanoce-o/6050705/
23. pro 2010 ve 21:54  • Odpověz
@jankatr Tak co kluci a Vánoce? :wink: U nás dobrý,Matýsek se hned chopil povolání rozdavače dárků :grinning: Když to bylo pro něj,tak nemohl pořád pochopit,že to může rozbalit sám a když už mu to docvaklo,tak začal rozbalovat hned všechno pro co sáhnul :grinning: :grinning: ,ale největší radost jim udělala houpačka :dizzy_face: Koupil jí Michal ani já o tom nevěděla,hned k tomu udělal nosič na strop,takže jen co jí rozbalili,tak jim to Michal přidělal na strop a mohli se houpat-no,tím taky všechno skončilo,protože jsme je museli ve čtvrt na 9(večer) vyndat už násilím,aby šli spát :grinning: :grinning: to houpání je už taky uspávalo :grinning: Ale jinak super :wink: Michalka ta to nějak neřešila-nějaký dárky?? :grinning: Když jsme jí něco dali,tak to rozbalila,koukla a v obličeji výraz"no dobrý no" :grinning: a šla si po svým :sweat_smile: Akorád teda včera mě vyděsila-dopoledne si je Michal vzal ke kotli když šel zatápět a pak na chviličku ven-to byla úplně v pohodě a přišli asi za hodinu a nějak se mě nezdála,tak jsem jí změřila a měla 38,8 :confounded: z ničeho nic,naštěstí to bylo v době kdy měli jít spát tak jsem jí dala čípek,Maty taky usnul a spali 2 hodiny,tak měla aspoň klid.Kolem půl 3 jsem jí ještě změřila a měla 37,7,tak jsem dala už jen Nurofen sirup a b :confounded: em 10 min ožila až neuvěřitelně :sweat_smile: Večer jsem jí neměřila,nevypadala na to :sweat_smile: ,ale v noci zase hořela,ale to jsem jí taky neměřila,jsem si říkala,že třeba zabere(kňourala) a zabrala,tak jsem to neřešila a ráno dobrý,teď měla jen 37,tak počkám jestli se to nějak vyvrbí,zatím jsem jí nic nedávala,nechci to do ní cpát,jenom proto,že má zvýšenou :unamused: ,ale zatím dobrý-teď teda spěj,tak uvidím odpoledne.A včera mě i 2x zvracela :unamused: Přitom přetláskaný nejsou-to si hlídám,sice ochutnávají cukroví a měli i naší domácí bílou klobásu,ale nijak je necpu,spíš jim dávám ovoce....tak jestli to bylo třeba z únavy a z těch zážitků.....,rýmu už nemá,ani kašel....
26. pro 2010 v 11:32  • Odpověz
Tady jsou :grinning: Fotka nic moc,foceno mobilem,ale snad stáhnu fotky z vánoc z foťáku,tak něco dohodím do albíčka :wink:
26. pro 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
@crca U nás se jede v legu a mašinkách :grinning: :grinning: :grinning: Dan dostal doma stíhačku z lega a od tchyně se švagrovou ještě sklápěčku, bagr a hasiče - a to už pak při třetí krabici hlásil že se z toho ježíška asi picne - že má samý lego :grinning: :grinning: :grinning: a jinak zabodovala dřevěná vláčkodráha -jednu dostali doma prťata a druhou Daník u našich a k tomu ještě dostali všichni tři spoustu dalších mašinek a vagonků a dokonce dvě mašiny na baterky takže to tu vypadá jak na nádraží ale děti jsou spokojený - Kubíka baví stavět koleje , Mates zas pouští mašinky z kopečka a Daník tomu šéfuje :sweat_smile:
27. pro 2010 v 00:36  • Odpověz
Tak hlavně,že si s tím vyhrajou :wink: u nás vede pořád houpačka :grinning: Michalku tam posadím ráno a večer sundavám :grinning: a ještě se řevem :grinning:
Hodila jsem nějaké fotečky do albůmku :wink: ale docela mě štve,že jsou jen asi na dvou fotkách tak,že jsou vidět a koukají na mě :angry: :sweat_smile: Jnak je to umění je nějak zachytit,neposeděj ani chvilku a to ještě byla ten večer docela Míša protivná,takže nevydržela už vůbec :confounded: ,asi už na ní něco lezlo,když měla druhý den těch 38.8 teploty :pensive:
27. pro 2010 ve 20:31  • Odpověz
Ahojda,
hlásím že jsme svátky přežili ve zdraví ale nějak jsme se ještě nezastavili.Návštěva u jedný babičky s dědou,další babička a ještě jeden děda.Pak známý a lyžovačka na horách.Dneska mám konečně trochu klidu.petr je v práci a Adélka spala vedle u babičky.Pokusím se vložit fotečky z vánoc a ze včerejšího lyžování.
28. pro 2010 v 09:20  • Odpověz
autor
tak konečně se mi povedlo přidat pár foteček z vánoc :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/jankatr/album/vesele-vanoce-o/
28. pro 2010 ve 23:18  • Odpověz
Ahojda,mám je tam konečně taky.ječtě se do mořit s fotkama z lyžování.

@jankatr,super fotečky.
29. pro 2010 v 10:34  • Odpověz
Máme v albumu i fotky z lyžování.
29. pro 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
Tak dneska jsme si zkušebně střihli s Daníkem zápis (pravděpodobně totiž dostaneme odklad - ale to se ještě uvidí) Každopádně byl šikovnej a moc se snažil :slight_smile: mimochodem - zapisovala ho paní učitelka, která mě učila v první a druhé třídě :slight_smile: a prohlásila že jsme jí teda vůbec nepotěšili - napřed jsem nechápala proč... - nicméně vzápětí mi to vysvětlila - prý je hrozný když zapisuje děti svých žáků :grinning: - fakt je že mi taky přišlo hrozný když jsem si uvědomila že už je to ČTVRT STOLETÍ!!!! co jsem byla u zápisu já :-/
22. led 2011 v 17:27  • Odpověz
:grinning: To je hrozný viď? :grinning: Tak nás aspoň trochu posouvám do popředí :wink: Teda musím říct,že máme super období-to že marodí už neřeším,ale Matýsek to je takovej rozumbrada a snaží se mluvit a to je úžasný :grinning: Jsem z něj úplně paf,jak je to kouzelný :sweat_smile: Míša ta konečně začíná taky trochu rozvazovat,ale zatím jí vystačí její mňam mňam a bleee :grinning:
24. led 2011 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.