• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
@crca,Market a počkej až začnou konverzovat mezi s sebou.Známá říkala že si vždycky připadala jak blázen.Kluci seděli vedle sebe v kočáru,bavili se aona se těm jejim moudrům tlemila i nahlas.
24. led 2011 v 19:41  • Odpověz
@madlina Jo to ono už teď tak nějak konverzujou,hlavně na sebe práskaj :sweat_smile: Když jeden dělá něco co vědí,že se nemá,tak začne tak divně vřískat :grinning: to už poznám :grinning: Je to fakt úžasný,takhle jsem nebyla vyplesklá ani z prvních krůčků :grinning:
Koukám jak ti to pěkně přibývá ty týdny :wink: držím palečky ať to všechno vyjde :wink:
24. led 2011 ve 20:12  • Odpověz
autor
@crca tak to u nás se mluví asi tak jako u vás Míša - maximálně Ham, mama a jinak je to jen ukazování a hejkání a kvílení - už mě to docela začíná strašit - myslím že nás čeká to samý martirium na logopedii jako s Daníkem :rolling_eyes: jen nevím jak to budu s nima dělat - u Dana to bylo jednoduchý - byla jsem na mateřský, ale jak tam budem lítat až budu v práci.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2011 v 09:11  • Odpověz
@jankatr Neblázni,nemaluj čerta na zeď,vždyť mají čas,švagrové holka se rozmluvila až skoro ve 3 letech,taky už z toho byla nervy,že má jít holka do školky a pořádně nemluví :wink: Uvidíš,to bylo ze dne na den,prostě oni si vystačí :grinning:
25. led 2011 v 11:21  • Odpověz
@jankatr,kluk od známých taky dlouho nemluvil.Známá s toho začínala bejt na prášky a jak teď kluk mele.Se mu pusa nezastaví.
25. led 2011 v 19:07  • Odpověz
autor
No právě - oni si vystačí a pak nemají potřebu - já už jsem se o tom bavila i s tou logopedkou co tam chodíme a říkala že je možný že budou mít problém jednak k tomu mají dispozice, tím že už i u Daníka ty problémy byly (ne že by to bylo nějak jistý ale že to může tak být) a právě i díky tomu že mají tu svoji komunikaci a nenutí je to. Pravda je že už to začíná být dost únavný... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: od rána do večera duo "houkačů" a pořád jen horko těžko laborovat jakou že to utkvělou myšlenku zas mají - páč oni na tom trvají a když jim nedám co chtějí tak se prostě nehnou. Občas už mi z toho začíná "hučet" v kebuli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2011 ve 21:44  • Odpověz
@jankatr teda nevím,jestli to bude o něco lepší,až začnou mlet jeden přes druhého :grinning: :grinning:
26. led 2011 v 11:55  • Odpověz
autor
Lepší to nebude - ale aspoň pestřejší :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2011 ve 14:43  • Odpověz
@jankatr No a hlavně se dorozumíme :grinning: I když teda,někdy když mluvil s manželem a to je dospělí,tak mám pocit,že mluvím s mimozemšťanem :grinning:
26. led 2011 ve 20:44  • Odpověz
autor
Mluvíš mi z duše :grinning: :grinning: :grinning: -někdy mám pocit že i s tím mimozemšťanem bych se domluvila spíš jak s ním :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2011 ve 20:46  • Odpověz
zdravím,
tak máme doma maroda.Adélka po obědě přišla,že ji bolí ouško.nenechala si na něj skoro sáhnout.Sme teda jeli do nemocnice,dr,ji prohlídla a že prej tam zánět má a že se ji začíná vcydouvat bubínek.A prej jestli chceme jen kapky nebo rovnou píchnot.On že pro píchnutí aby ji to dlouho nebolelo a že bysme stejně ještě dneska jeli spátky.Tak jsem ji to chuděrce nechala píchnout ať se ji uleví.Dostala antibiotika po 12 hodinách a kdyby ji to bolelo,tak paralen nebo nurofen.Doma jsme dali nurofen a vypadalo to,že bude celej den spát.Jo prdlajs.Za dvě hoďky byla čilá jako rybka a že ji prej už nic nebolí.A teď tu lítá jak šídlo.
27. led 2011 v 18:06  • Odpověz
@madlina dej pokoj s maroděním,dneska jsme byli na kontrole a my jsme už konečně zdraví :sweat_smile: Hlavně ať jste brzo fit vy a ty ať se tomu pokud možno vyhneš :wink:
27. led 2011 ve 20:20  • Odpověz
autor
@madlina já myslím že jste udělali dobře - ono se těm dětem fakt strašně uleví :wink: tak hlavně aby to už bylo dobrý :wink:

My jsme prozměnu byli u doktorky s Daníkem - a máme náběh na laringitidu (či jak se to píše :rolling_eyes: )
Tak dneska raději nocuje se mnou - mám strach ho nechat spát v pokojíčku kdyby se začal dusit. Ale zatím to vypadá že léky co jsme dostali na utišení zabraly, tak snad jsme to podchytili zavčas.
27. led 2011 ve 21:56  • Odpověz
Holky tohle mě přišlo mailem,mám to teda dané na facebooku,ale kdo neví... :grinning: To zní fakt úžasně :wink:andilci.com/pobyty-s-detmi
30. led 2011 ve 20:35  • Odpověz
Ahojda,
tak včerejší konkurz na zpívání dopadl dle mých představ.cestou tam byla nadšená a nemohla se dočkat a jen jsme přijeli tam a učitelka na ni promluvila,zabořila mi hlavu do ramene a bylo po zpívání.nakonec se nechala nalákat na hudební nástroje a zazpívala Prší prší a Černé oči jděte spát.nejvíc ji zaujal klavír takže mezi zpíváním ještě brnkala na klávesy.Po 5 minutách bylo po studu.Takže příští týden ve čtvrtek máme první hodinu.Jo dostala pochvalu že umí hezky zpívat.
4. únor 2011 v 11:34  • Odpověz
autor
Tak my zas marodíme :rolling_eyes: - všichni - nebo skoro všichni -na mě to teprv leze ale zatím se držím zuby nehty. Tatínek nám odpadl totálně, mrňata mají rýmu jako trám a kašel a aby toho nebylo málo tak Daník na 99% neštovice - k dr jdeme až zítra ale myslím že jsem se nesekla - na zádech už má z jednoho pupínku puchýřek tak si myslím že to bude ono.
7. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz
Tak Adélka šla dneska po čtrnácti dnech do školky.Doufám že ji to chvílu vydrží.
7. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz
@jankatr,že bysme si pro nějakej pupínek přijeli.Pokud to máte neštovice.
7. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz
autor
Se stavte :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2011 v 15:56  • Odpověz
Kočky přidala jsem do alba dvě fotečky.Ta poslední je z dneška.Tak kdo chcete,jukněte. :wink:
8. únor 2011 ve 21:39  • Odpověz
@jankatr Teda koukám že se v tom marození střídáme :grinning:
@madlina to je kluk jak vyšitej :grinning:
My tak normál,z venku chodíme jak čuňata,přes den je to na střídačku-jednou si hrajou ani o nich nevím,jednou jsou protivní :grinning: ,ale je fakt,že se ty dny ohledně protivnění krátí a převládají dny klidu :grinning:
9. únor 2011 ve 12:22  • Odpověz
autor
@crca tak to ti tiše závidím... - my jak jsme teď doma tak to je na mašli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2011 ve 12:48  • Odpověz
@jankatr Taky jsme byli doma měsíc :grinning: :grinning: Takže úplně chápu :grinning: Já jsem se včera málem pochcala(pardon za ten výraz,ale jinak to nejde :grinning: )smíchy.manžel přišel z práce,najedl se a jak svítilo sluníčko tak se natáhl na zem a chvilku si dáchnul-no při dvou dětech to chápete moc nejde,ale dobrý- a já začala říkat Matýskovi,kde má nos(to strčí prst tátovi do nosu) :grinning: ,ouška(to samé :grinning: )pusinku(to samé :grinning: ) a jelikož ležel jen v trenkách tak říkám"Matýsku a kde má blééé :grinning: ,to ju začali už oba študovat prdel jestli tam nemá bléé(hovínko :grinning: ) a já zase"Matýsku přines plínku a dej taťkovi,ať neudělá blééé :grinning: ,běžel pro plínu a začal mu jí dávat do trenek :grinning: :grinning: no to už jsem se vá¨lela po zemi :grinning: Takhle to moc nezní,ale kdyby jste ho viděli(Matýska),jak důležitě všechno dělal co řeknu :sweat_smile: Já mu říct ať mu strčí do zadku prskavku tak jí snad sežene :sweat_smile: Jsem říkala,že je v období,kdy by se dal najmout jako zabijáček :grinning: co řeknu to udělá :grinning: :grinning:
9. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz
@crca,Market super hystorka :grinning: :grinning: :grinning: . Adélka má období že nic neumí.Tuhle jsem se jí ptala,kdo ji bude svlíkat až budeme mít miminko.A prej že ona bude svlíkat miminko a já ji.Na to jsem neměla co říct.
9. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz
@madlina dobrýýýý :grinning: a pak že děti jsou hloupé :grinning: :grinning: To je jako mojí kamarádky dcera,je v první třídě a Monika (máma) jí říká ať vstává,že musí do školy a malá jí na to odpověděla"proč,vždyť jsem tam byla včera :grinning: "no takže proč ty děti něco učit,když si umí poradit sami :grinning:
9. únor 2011 ve 21:09  • Odpověz
@crca,tak něco podobnýho mi Adél řekla taky.Prej"už zase do školky? Vždyť tam chodím už nejmíň rok." :grinning: :grinning: :grinning: .A měla pravdu.Loni v únoru nastupovala. :slight_smile:
9. únor 2011 ve 21:20  • Odpověz
autor
@crca Teda Marky tos mě fakt rozesmála - musela jsem to dát přečíst i Robertovi - a tlemíme se tady tomu oba dva :grinning: :grinning: :grinning: - ty děti jsou někdy fakt k sežrání :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. únor 2011 ve 23:00  • Odpověz
autor
@madlina to s tou školkou taky známe - proč tam musím pořád chodit a mě už to nebaví....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2011 ve 23:00  • Odpověz
Holky když se daří tak se daří.Jsem chtěla udělat štrůdl na slano z listovýho těsta.těsto se mi podařilo vyválet na placku na druhej pokus.Potřela jsem to kečupem,dala na to cihlu a salám a že to zamotám.jenže se mi těsto totálně přilepilo k válu a bylo jak bláto.Takže těsto skončilo v koši.Samo že bez salámu a sejra.K obědu jsem chtěla dělat závitky.Na pytliku s masem bylo napsáno že je na řízky.Bylo ale šíleně prorostlý tlustým,takže jsem to vypreparovala ,hodila do papiňáku a dělám segedín.Za ho´dku letím pro Adélku,vyčistí si zuby a letíme do špitálu.ke všemu nemám zakysanou smetanu.Tu prej Petr koupí až pojede od pojišťováka.To už ale nebudu doma.Takže dneska obědváme až odpoledne.A to ještě odpolko máme první hodinu ve zpívání.
10. únor 2011 v 11:05  • Odpověz
autor
@madlina teď jsem asi nějak mimo - proč letíte do špitálu?? :confused:
11. únor 2011 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.