• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
@jankatr, Adélka si nechtěla nechat vyvrtat zoubek.
12. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz
Tak u zubaře v nemocnici žádný změny.Adélka opět nechtěla spolupracovat.Prostě má takový období a nedělám z toho trágu.Dr.mi dala info že ji to udělají s oblbovákem(Dormicum).Rekla mi jak to bude probáhat atd.Ale jsme objednaný až na 31.3.A našla ji jeden zub na vytržení což nikdo nechápe.jsem se domlouvala se ségrou 6e se na Adélku podívá dr.u kterýho dělá,řekne co by bylo nejvhodnější,kolik korun si máme připravit.Ségra mluvila s tím dr. o tom co nám řekli v nemocnici a kroutil hlavou.Takže v pondělí tam jdeme na kontrolu a uvidíme jak dál.Hlavně nebudeme čekat dva měsíce.
12. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz
autor
Tak to máte teda taky "dobrý" zkušenosti s doktorama už od mala co?? :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz
Ta dr.ve špitále byla mladá holčina a chytrá jak rádio.Kladla mi na srdce co je pro Adélku dobrý a co ne.No prostě jsem si připadala jak matka Herodes a že snad dělám všechno pro to aby měla Adélka kazy.Docela se těším na pondělí k tomu dr.co u něj dělá ségra.Sice si to zacálujeme ale přístupo k pacientům je úplně o něčem jiným.A hlavně berou děti jako děti.
O zkušenostech mi ani nemluv.Doufám že to má Adélka jen přechodný období.
12. únor 2011 v 16:18  • Odpověz
autor
My máme naštěstí co se přístupu týče moc fajn zubaře - navíc hned vedle baráku a když je potřeba tak jim tam jezdí i stomatochirurg - a s dětma to vyloženě umí. Malý sice řvou - ale těm to ještě nevysvětlíš, ale třeba Danovi loni našel kaz a normálně ho ukecal takovým způsobem že si to uplně v klidu nechal vyvrtat (a to je jinak dost histerka pokud jde o doktory)
12. únor 2011 v 19:49  • Odpověz
@madlina teda to máte trápení....
@jankatr tak Mates měl včera 37,6 :unamused: má zase plnej nos....,mě už z toho asi fakt jebne :angry: je to necelých 14 dní co jsme dobrali ATB :angry: ,dneska je teda o.k,ani v noci jsem mu nic nedávala a zaspal to a nestoupalo :wink: Kupodivu jsou oba dneska jak andílci :grinning:
13. únor 2011 v 11:54  • Odpověz
Ahojda,
dámy tak včerejší ples se vydařil.Petr se teda po dlouhý době pěkně zlinkoval ale i tak jsme si to užili.Kapela a zpěváci bezvadný a DJ v malým sále ještě lepší.ještě teď mě bolej nohy od tancování.
13. únor 2011 v 19:20  • Odpověz
Jen mě mrzí že jsme nevěděli,že je ples v duchu Chicaga 30.let.Někteří pánové měli klobouky,dámy stylové šaty,účesy atd.Promenádovali se tam mafiáni.No prostě super.Nechali jsme se vyfotit u Harleyky z tý doby.Půjčila jsem si klobouček a boa kolem krku.Petr měl klobouk a v ruce samopal.No mafiáni jedna radost.Zkusím to u ségry oskenovat.Ať z toho taky něco máte .
13. únor 2011 v 19:26  • Odpověz
autor
@madlina Tak to muselo být fakt super :slight_smile: :wink: už se těším na fotku :o)
15. únor 2011 v 10:22  • Odpověz
@madlina A ty jsi taky trsala jo?? :sweat_smile: Muselo to být asi fakt hezký,u nás jsou taky plesy,ale to jsou ty klasiky a já si tam připadám blbě,mezi těma důchodcema :grinning: Pak se na tebe jeden nalepí,smrdí to potem,ožralej :grinning: To radši budu doma,nebo si zajdu s kámoškou na pivo :grinning:
@jankatr Tak jak u vás pokračujou neštovice a marodi??? :wink:
15. únor 2011 v 11:55  • Odpověz
@crca,market no jasně že jsem trsala.Musím si užívat dokud to jde.
15. únor 2011 ve 12:20  • Odpověz
autor
@crca No už se mu to začíná pomaloučku hojit a odlupovat - tak teď čekám jestli se za tejden opupínkujou mlaďoši nebo si to nechají až na příště :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak je to furt stejný - ponorka, ponorka a zase ponorka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera už jsem byla fakt zralá na cvokhaus - normálně jsem se tu sesypala - Dana jsem seřvala, u toho jsem bulela jak želva, ruce se mi třepaly, hlas přeskakoval... -no prostě totální hysterie....
No ale k něčemu to bylo - dokonce pak byl asi tak dvě hodiny uplně vzornej - dobrovolně uklidil pokojíček a ještě za mnou chodil, že kdybych něco našla ať mu řeknu že to uklidí, nebo jestli chci něco pomoct... atd. Škoda že mu to nevydrželo aspoň do večera :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz
@jankatr vydrž,bude lííííp :sweat_smile: Za tejden to chytěj kluci a bude veselo :grinning: Nee,teď si dělám srandu,taky už mám někdy takovejhle stav,prostě už začnu ječet jak píšeš hysterka,sednu řvu :unamused: A to jsem byla do mateřský flegmatik :sweat_smile: teď mám pocit,že je ze mě cholerik :grinning: My máme teď spíš klidovku,ale Míše vyrostl špičák a lezou poslední zadní stoličky,tak proto asi bylo před pár dny vzrůšo,jenže kdo to má poznat :confounded: Máťa aspoň příjde,ukáže do pusinky a řekne"bojí(bolí) :sweat_smile: ,taky umí hojno(hovno) :grinning: A začíná se pořád ptát čo je to?nebo kdo je to?A teda zase perlička dnešního večera před koupáním-lítaj nahatý,nočník mají u nosu a Míša najednou řve blééé blééé,já kouknu a Mates běhá s hovnem u zadku :grinning: :grinning: no jo,jenže on se vysral mezi gauč a křeslo :sweat_smile: ,naštěstí to bylo v takovém stavu,že to šlo normálně sebrat ubrouskem :grinning: -děj pokračuje.....Michal byl v koupelně...přišel a Míša hned blééé blééé blééé a ukazuje Máťovi na prdel(tu už měl samozřejmě čistou :sweat_smile: ) To je taková bonzačka :grinning: Tak to je jen jedna perlička ze dne :grinning: S Matějem když už povídá tak je to prča od rána :grinning:
15. únor 2011 ve 20:37  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Marky ještě že tě tady mám - ty tvoje storky mi vždycky zvednou náladu :grinning: :grinning: :grinning: mít teď v ruce kafe tak mám nejspíš poprskanej monitor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A vaše první slova nemají chybu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: - u nás pro jistotu v podstatě žádný nejsou - teda kromě ham a blééé když mají něco v gatích. No ale ještě že je ten náš Mates takovej cimprlich co se špíny týče -dneska ráno jsem přišla do pokojíčku a samozřejmě fusaky sundaný oba - gatě od pyžama taky a Mates navíc rozlepenou i plínu - jenže v ní měl nakadíno- tak ležel - jen nadzvedával prdelku a hulákal - ale nehnul se z místa :grinning: :sweat_smile: - jindy když ji má jen počůranou tak ji klidně narve za postel a vegetí si s holým zadkem.
Akorát mě pěkně štve - že když už je na tu plínu takovej cíťa že nechce jít na nočník - plínu si sundá jen si tam cvrkne ale na nočník ani omylem -a nebo tam sedí - já s ním aby nezdrhnul - po hodině už mi dřevění zadek a prostě nic...
Jo předevčírem taky - dobrej zápich - byli ve vaně - na chvíli jsem odešla a najednou slyším blééé bléé - přijdu tam - Kuba roznožku přes vanu, Mates na okraji vany (u zdi) rukama se jistil o umyvadlo - a ve vode ho...o jak cep :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: - ještě že maj aspoń tolik rozumu aby si s tím nezačali malovat po koupelně - to už by mě nejspíš fakticky odvezli rovnou do blázince :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2011 ve 23:34  • Odpověz
Holky vy teda máte story. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
@jankatr,počkej v létě.Víš jak je bude bavit očůrávat stromečky :slight_smile: ? Adélka to viděla u sousedovic kluka a když chtěla čůrat,stoupla si ke stromu,prohnula se v zádech a povídala:"chci čůrat jako Tomík".Fakt se vyčůrala ale musela jsem ji vysvětlit že ona u když chce venku čůrat,musí být na bobečku.Když se naučila venku čůrat sama,byl na ty dva super pohled.Když šel jeden musel i druhej.Takže u jednoho stromu stál Tomík a vedlej něj dřepjela Adélka a houfně čůrali :grinning: :grinning: :grinning: .
16. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz
autor
jojo - Daník taky začal tak že viděl kamaráda a chtěl taky :wink:
16. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz
@jankatr Taky dobrý s tím hovnem ve vaně :grinning: Taky už se nám to párkrát povedlo :grinning: Já to taky nějak nehrotím,čekám na to léto až bude teplo a to pak nasadím tvrdej boj,ať do podzima nemáme plíny :sweat_smile: A teda nevím jestli 3x za sebou je náhoda,ale Michal s nima seděl dneska večer před koupáním u knížky a Maty 3x za sebou,ukázal správně barvy-červenou,zelenou,modrou a žlutou :confused: Ten z toho byl hotovej(teda Michal),no když ukázal kolečkové brusle tak taky koukal jak jojo,ale to jsem mu řekla,že tohle je zásluha maminky :sweat_smile: :sweat_smile: Mates má strašnýho pamatováka a hlavně mu něco řeknu jednou a on to hned řekne a pamatuje :wink: kéž by mu to i vydrželo do puberty :grinning: Ale vzteklej je jak alík,to se začne válet po zemi a řve jak tur :angry: Ale zjistila jsem,že mu nesmím udělat něco naschvál,nebo ho nějak přečůrat,to se pak hned vzteká a řve,asi to bude nějak inteligentek :grinning: akorád nevím po kom :grinning: :grinning: :grinning: Míša ta je furt na svým :grinning: ,bonzačka,podrazačka,zákeřňačka :grinning: :grinning:
16. únor 2011 ve 21:28  • Odpověz
@madlina A otázka pro obě,jakožto nezkušená matka :grinning: Copak to,dát čůrat holčičku(myslím pak někde venku),to vím jak ,ale kluka??Teda to taky vím,ale Jani,kdy jsi mu začala držet famfulu? :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
16. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz
@crca, Market tak s klukem ti fakt neporadím. :frowning2:
16. únor 2011 ve 22:14  • Odpověz
Adélka začala sama čůrat tak že u toho nejdřív stála a měla rozkročené nožičky.Hned na to si k tomu dřepla na bobeček.Na chalupě to bylo prima.To chodila bez kalhotek tak to ani nehlásila že potřebuje.No a když jsme byli venku ve městě,tak se naučila si držet kalhotky.
16. únor 2011 ve 22:16  • Odpověz
autor
@crca :grinning: :grinning: :grinning: taky dobrý

@madlina Daník začal až tak kolem toho druhýho roku - a poprvé tak že viděl kamaráda a chtěl taky - a ten čůral na stojáka a sám - tak to zkusil taky tak. Když jsem ho pak dávala vyčůrat já tak jsem mu ho přidržela, ale to spíš až když bylo už chladněji a měl víc oblečení - v létě když měl jen trenýrky tak to v podstatě zvládal - on zas byl takovej že moc nechtěl abych mu s tím pomáhala. Ale jestli myslíš jestli jsme předtím čůrali tím způsobem jak maminky děti držej v takovým tom podřepu tak to jsme vlastně nikdy nedělali.
17. únor 2011 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem dneska byla s Matějem na kontrole s tou kýlou... :frowning2: Minule mě řekl,že to zmizí na 100%,že jí má už malinkou a dneska mě hned schladil,že musí na operaci :pensive: Ale je fakt,že se mě to poslední měsíce zdálo spíš větší,tak jsem to trochu čekala,ale fakt někde úplně vzadu hlavy,vůbec mě to nijak nechodilo na mysl,že by fakt šel :unamused: Mám z toho hrůzu,už teď se mě chce brečet :sweat_smile: Zítra si zavolám a domluvíme se na termínu,ale chtěla bych teda co nejdřív,aby to měl do léta zahojené.A aby to nebylo málo tak mě hned vezme taky :grinning: :grinning: Mám takovou jakousi "bradavičku" mezi nosem a okem,tak mě hned řekl,že to mezitím dáme taky pryč-rý budu krásnější,takže pojedeme domů jak z války :grinning: Máťa zafáčovanej a já zašitá :grinning:
22. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz
autor
aby pak někdo neřekl že vás doma týrají :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. únor 2011 ve 21:38  • Odpověz
@jankatr To budu říkat sama :grinning: :grinning:
23. únor 2011 ve 21:08  • Odpověz
autor
@crca :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 ve 21:14  • Odpověz
@jankatr tak to víš,musím ze sebe trochu udělat chudinku :grinning:
23. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz
autor
Tak a máme tu další "puntíky" Dneska se nám vyloupnul Kubík a mám pocit že Maťula bude následovat - nějakej sem tam pupínek má taky ale u něj si ještě nejsem jistá jestli jsou to neštovice - ale asi budou :o) - tak to snad budem mít kompletně za sebou :o))
24. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz
@jankatr závidím i nezávidím :grinning: nechcete přijet?? :grinning:
24. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz
autor
Kdyby to nebylo tak z ruky a nebyla taková kosa tak klidně :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
25. únor 2011 v 11:19  • Odpověz
:grinning: jen si je nechte,teď mám dilema z té kýly,takže další nemoc řešit??......... :rolling_eyes: Nejhorší je,že jsou pořád takový zasoplený,nic hrozného,z nosu jim neteče,nic nevysaju,kapu Nasivinky,ale když spěj tak je slyšet jak mají ucpaný nos :unamused: hlavně Máťa.Před chvílí jsem tam byla a chrápe jak kozel :unamused:
26. únor 2011 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.