• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
autor
No to mi povídej - i když já už říkám že když máme jen rýmu tak jsme zdraví - nějak už rýmu neberu jako nemoc - spíš takovej setrvalej stav :rolling_eyes:
Jo a aby jsme to neměli tak jednoduchý tak Kubíkovi jsem dneska našla nějaký bulky vzadu na krku (nebo spíš na spodu hlavičky - je těžký to popsat) nevím jestli jsou tam nějaký uzlinky - ale dost často to maséři používají jako tlakový body . No ale radši s ním v pondělí naklušu k doktorce. Mamka říkala že by to možná mohly být i příušnice - že se jí to zdá i k těm ouškům takový oteklý, ale jistá si není... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. únor 2011 ve 21:28  • Odpověz
autor
Ale je fakt že vůbec nejí a pořád si strká prsty do pusy, myslím že má ty neštovice i v pusince, ale právě ty příušnice to prý vyloženě bolí, a zvlášt u kousání a polykání...
26. únor 2011 ve 21:29  • Odpověz
Jéžišmarjá Jani,vy toho nemáte už dost??? :grinning: Ještě příušnice aby to byli :grinning: Ale s těma bouličkama jsi mě zaskočila,protože občas jim to taky nahmatám,ale ne že bych to študovala,jen prostě někdy jak blbneme a já je chytnu za krk(to zní sice děsivě,ale není to tak jak si myslíte :grinning: ),tak jsem je tam taky ucítila,ale nějak jsem to neřešila a neštudovala :sweat_smile: Cítím to jakoby na zátylku dole spíš ke krku :sweat_smile:
28. únor 2011 v 11:35  • Odpověz
autor
Tak je to dobrý - on toho má na té hlavičce vysetého hrozně moc a prý je to k tomu -říkala že se to stává a zmizí to s těma neštůvkama :slight_smile: :wink: tak se mi ulevilo
A může to být i ve spojitosti s virozama. Na příušnice by to bylo prý zepředu u ouška nebo těsně za uchem - tam co doktoři prohmatávají třeba při angíně.
28. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz
@jankatr Tak to je fajn,že to není nic horšího :wink: Ty příušnice vím,že jsou za ušima,když jsem měla mononukleozu,tak jsem si první chvíli myslela,jestli je nemám-no-bohužel,ale boule jak sviňa za uchem,pak mě to vlezlo do ksichtu,takže opuchlá tvář,oko ucho mě normálně odstávalo a naušnici jsem musela i sundat jak to tlačilo :rolling_eyes: :sweat_smile: Mazec-naštěstí za dva dny to slejzalo na krk a tam to už pak zmizelo :sweat_smile: Vypadala jsem Qasimodo :grinning: Ale hlavně,že je malej jinak o.k.Dneska bylo úžasně venku :dizzy_face:
28. únor 2011 ve 20:37  • Odpověz
autor
No taky se mi ulevilo :slight_smile: Aspoň jsme pak hned využili krásnýho odpoledního počasí a zřídili si karanténu na pískovišti :grinning: :grinning: :grinning: byli jsme tam první - tak co ... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: vždycky jsme jen oznámili že jsme tam s neštovicema a buď to nevadilo nebo šli dál :grinning: :grinning: :grinning: No bylo to jak balzám na nervy po tý ponorce doma - i když taky honička - pořád to sundávat někde z plotu ale aspoň nepřibýval domácí brajgl :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Stejně by mě zajímalo kterýho chytrýho napadlo udělat ten plot jako mřížku (po cca 15cm) tudíž naprosto ideální k lezení :angry: :angry: :angry: Na takový místa by se měly dávat jen svislý tyčky.
28. únor 2011 ve 21:45  • Odpověz
@jankatr :grinning: no to jsou ti inženýři,Michal na ně nadává furt :grinning: vymýšlej si takový bejkárny,který prostě nejdou zrealizovat,ale INŽENÝR to prostě tak vypočítal,tak to jít musí :grinning: ale že mu tam skáče rozmezí i třeba 5 cm,to už ho nezajímá,on to tak vypočítal :grinning: Dneska bude zase asi krásně :dizzy_face: včera teda byla docela kosa :rolling_eyes: Jo a zase mě večer šli spát do velký postele :grinning: i tam usnuli,takže to chvíli budu teda zkoušet a asi budeme rušit postýlky :sweat_smile: Ach jo,další miminkovská doba jde pryč :grinning: ještě plíny a už jsme skončili s miminkama :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 11:42  • Odpověz
autor
Tak tak.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2011 ve 12:42  • Odpověz
@crca,nezoufej.jedna etapa je sice za váma ale je tu další a taky stejně kouzelná.je to neuvěřitelný ale my máme doma už čtyřletou slečnu.
2. bře 2011 ve 12:44  • Odpověz
@madlina tak to gratulujem ke 4 narozeninám :wink: Teď jsem někde četla,že nejhezčí mateřská začíná od 2-3 let dítěte,tak teda čekám a snad se dočkám :grinning: :grinning: Jeje tobě ty týdny teda naskakujou :sweat_smile:
2. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz
autor
@crca No jo - ale jestli začíná od 3 let tak to už pak nebude žádná mateřská - to už pěkně pošupajdím zpět do pracovního procesu :sweat_smile: (tak že by v tomhle byl ten fígl :wink: :grinning: )
3. bře 2011 v 11:50  • Odpověz
autor
Tak už jsme asi dlouho zdraví, Daník už stihnul jít dvakrát do školky.... :rolling_eyes: a se teď prozměnu vrátil ze školky s tím že vidí dvojitě, a zdá se mi že mu jedno oko utíká do prostřed. Měli karneval a prý mu to začalo po nějaké hře kde cosi přeskakovali, a dělali kotouly. Teď s ním akorát Robert odjel na oční tak jsem zvědavá s čím přijedou :confused: :zipper_mouth:
3. bře 2011 ve 13:41  • Odpověz
autor
No tak - když jsem volala k dětské tak mi řekla ať jdeme tady na oční na polikliniku že jdeme s úrazem že nás vemou, prý mají do dvou - tak jsem si tam radši zavolala - jednak berou jen do půl druhé ( což ve 13:10, kdy chlap ještě není doma a dvojčata spí je trošku problém) navíc je prý Daník moc malej aby ho vzali. (ještě že mě napadlo tam zavolat) Tak nás poslala ať jdeme na oční do špitálu, před chvílí mi odtamtud volá chlap že prý od koho máme napsané brýle a že mají jít tam kde mu dali ty brýle.... - no tak si tak říkám ještě že v tom oku nemá něco vraženýho, nebo nějakej jinej bolestivej úraz....protože to už bych těm doktorům asi od plic něco řekla - přehazujou si ho jak horkou bramboru...
Naštěstí je teda nakonec vzali (asi už v oční škole odkud máme brejličky nikdo nebyl tak se slitovali....) ale to je fakt mazec. Můžou se "přetrhnout" a pořád budou hulákat jak chtějí přidat :angry: :angry: :angry:
3. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz
autor
Tak mu nic nenašli - prý únava... ale pro jistotu si máme domluvit vyšetření na neurologii
3. bře 2011 v 17:38  • Odpověz
Dala jsem si do alba čerstvou fotku mimíska a něco málo z krmení labutí.
3. bře 2011 ve 20:35  • Odpověz
Ahojda,hodila jsem do alba pár foteček z narozenin.
4. bře 2011 v 10:40  • Odpověz
@jankatr Jani to už snad ani není pravda :pensive: Ale po pravdě,mě stačilo tenkrát když jsme byli ve 2 ráno s Matym na té pohotovosti kvůli té laryngitidě a už nikdy více!!!Doufám!!Já na nervy že se mě kluk nemůže pořádně nadechnout a dr si přikráčela s výrazem bože co mě budíte :angry: A o přístupu sestřiček na dětském,kde jsme byli ani nemluvím :rolling_eyes:
@madlina krásnýýýý :slight_smile:
4. bře 2011 ve 21:08  • Odpověz
autor
@crca tak koukám že všude stejný... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. bře 2011 v 10:28  • Odpověz
Ahojda,
já dnes nedělám nic.Dopolko jsme byli na horách.Ohromná obr akce.Že se tam sejdem se švárou ,jeho přítelkyní a klukama.Dorazili jsme na místo,tchán z auta omrkl terén a prej že se mu tam nelíbí a pojedem tam co jsme byli posledně.Hrozně toužil po tom jak bude zase Adélku tahat na kopec a ona pojede na lyžích dolů.Nakonec všechno bylo jinak.Adi neměla náladu a že lyžovat nebude.Sjela jednou,nechala se vyvézt na vleku nahoru a že končí.Tak ji děda vytáhnul na docela velkej a prudkej kopeček(z Adélčinýho pohledu to tak bylo) a poslal ji dolů.Ta řvala že jet nechce a v půlce s sebou švihla.Petr to pomalu viděl na zlomenou nohu.Na to konto jsem se s tchánem pohádala.Jsem mu hezky řekla co si myslím.Jsem se musela jít uklidnit prochajdou po okolí.pak jsem se s Adi chvílu koulovali a tatínek nám slíbil obídek když bude lyžovat.Vklouzla do lyží a jezdila jak profík.Prostě neměla náladu tak jsem ji nenutila protože bych si stejně nepohla a nechtěla jsem ji to lyžování zprotivit.To ale děda nechápal.Pak prej si ještě vyměnili názory s Petrem.
Od pondělka budou vedle zdít jádro a tchán opět ví všechno nejlíp .
Omlouvám se že jsem se tak rozepsala ale byla jsem fakt vytočená.jště že stál Petr při mě.
Ale už se těším na večer.Dávají Bonda tenhle herec se mi mooooc líbí.
5. bře 2011 v 17:11  • Odpověz
@jankatr No mě pos..r :rolling_eyes: Michalka dneska v noci chytla laryngitidu a to tak,že jsem jí musela dát čípek a nechat jí chvíli v okně :confounded: ,skoro celou noc jsem nespala,2x se pozvracela,jak jí to natáhlo,rýmu má,kašel.... :rolling_eyes: skončí to někdy????? :unamused: Matěj ten je jen na rýmě,ale nic strašného-zatím :zipper_mouth: V lékárně zase nechané 200kč A co vy? :wink:
@madlina Tak co dělá bytové jádro??? :grinning: :grinning:
7. bře 2011 ve 12:02  • Odpověz
@crca,vy se z toho snad nikdy nevylížete.Chuděrka malá :frowning2:
Jadro se staví.Dneska naběhl zedník a maká od rána.Ještě že máme všude možně známý. :grinning:
7. bře 2011 ve 13:47  • Odpověz
@madlina No už jsem z toho fakt na prášky,ještě.že mě jí aspoň prášky a sirupy v pohodě :sweat_smile:
Jinak holky,neodolala jsem :sweat_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=42062350
Máťa má ty samé,ale s černým postraním a žlutou pumkou :sweat_smile:
7. bře 2011 v 18:51  • Odpověz
autor
@crca teda Marky ty vaše laryngitidy to je fakt mazec.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: už aby byly děcka větší co?? :confused:
7. bře 2011 ve 22:44  • Odpověz
@jankatr Nejhorší je,že holka je v pohodě,jde spát a najednou začne sýpat,u Máti už to podchytnu,ten mě třeba dva dny kašle,začne troubit a už vím která bije,ale u ní to přišlo jak rána z čistého nebe :confounded: Večer jsem si chtěla připravit zase radši Rectodelt,a myslela,jsem že mě raní,když jsem zjistila,že už nemám,ten jeden jsem měla nahoře v pokojíku od minule,tak mě to nenapadlo že nemám :rolling_eyes: jsem se modlila jak želva,aby byla noc v klidu,mám tam ještě aspoň půlku,tak aspoň trochu pomoc,ale moje dr.má zrovna tento týden dovču a drruhá.....byla jsem tam ráno s Míšou,rpotože i strašně kašle a když jsem tam viděla těch deset mamin tak jsem to otočila a jela domů.Hlídal tchán Matese,tak jsem si nemohla dovolit tam čekat dvě hodiny :angry: Doma něco máme na ten kašel,mám i fenistilové kapičky,Prednison taky,tak jedeme zatím domácí léčbu,ale ten kašel se mě moc nelíbí tak uvidím.....
8. bře 2011 v 11:23  • Odpověz
autor
@crca To je fakt šílený... :confounded: :confounded: :confounded:

Jinak u nás to dopadlo dobře - prý to může být od těch prášků co teď má na to ADHD - že v kombinaci s nějaký tlakem nebo stresem se to může takhle projevit :unamused: - no fakt je že měli různé soutěže a Dan je docela hysterka v tom aby byl první takže věřím že stres tam asi nějakej určitě byl.
No ale domluvily jsme se že kdyby se to mělo opakovat tak by ho asi raději poslala na nějaké zobrazení mozku - ale zatím to necháme být. Musel by totiž na CT nebo magnetickou rezonanci a on by to tam neuležel - a uspávat se jí ho zbytečně nechce ona i každá ta narkoza je určité riziko. Ale asi to bylo fakt z těch prášků - dnes jsem ho objednávala zas na tu dětskou psychitarii kde nám je napsali a i tam říkala doktorka už jen takhle po telefonu že se to stát může. Nadšená z toho nejsem - ale co se dá dělat. Zas je fakt že na něj mají fakt dobrej vliv a myslím že zvlášt´ pak ve škole mu dost pomůžou. I tak bude mít problémů dost se psaním a pod. tak aspoň tu pozornost když mu to zlepší.
8. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz
@jankatr Teda my si snad nikdy nezačneme užívat :sweat_smile: To je pořád něco.....No já dneska hodila Matěje dolu k babí a s Míšou,že zajedu nakoupit...jen tak jsem zajela k té náhradní dr.do kolika má abych si nechala napsat ten rectodelt.....zajásala jsem že tam měla do 6 tak jsem nakoukla do vnitř,tam 3 maminky(jedna romská rodina se 4 dětma....),tak jsem chvilku čekala,jestli náhodou nevýjde sestra, a nic..tak jsem se sebrala,šla zadem a že bych potřebovala jen recept,vzala mě kartičku pojiš´tovny a že mám jít do čekárny,že stejně bude chtít vidět malou,na to konto jí říkám,že nemůžu moc dlouho čekat,že mám kluka u dědy a to není nic na dlouho :grinning: ,tak že se uvidí..... :rolling_eyes: Holky já tam čekala do půl 5 :angry: ta menšina s dětma tam byla skoro hodinu....no já myslela,že mě klepne a to jsem tam byla o půl 3 :angry: telefon jsem si samozřejmě nevzala,děda potřeboval ještě na poštu....no mazec :angry: Den jak vyšitej,holka furt řvala,což není moc dobrý na tu laryngitidu,vzekala se kvůli všemu.... :angry: Ale kupodivu jsem měla dneska nervy držené hooodně na uzdě :grinning: A to ještě na závěr,když už jsme od té doktorky konečně odešly s tím hurááá receptem na ten Rectodelt,tak ho v lékárně neměli :rolling_eyes: Bude až zítra!! :zipper_mouth: Mazec!Ještě,že mám tu půlku :grinning:
8. bře 2011 ve 20:21  • Odpověz
autor
@crca teda Marky někdy si tak říkám když to tady po nás čtu, že kdyby to četl někdo nezasvěcenej tak si snad už musí myslet že si to všechno vymýšlíme že to snad ani není možný aby se tohle všechno mohlo dít.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: je to fakt hrozný.
Budiž ti útěchou že děti rostou a riziko laryngitidy u větších dětí postupně klesá. Což je ti v téhle chvíli uplně na prd, ale apsoń něco.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: A co se našich "bleděmodrých spoluobčanů" týče tak to raději moc komentovat nebudu - páč mi to nějak nápadně připomíná naše výpravy k doktorce :grinning: :grinning: :grinning: a to jsme fááááákkkttt bílý :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2011 ve 21:45  • Odpověz
Ahojda,
není o sice nic k chlubení ani to nemám v plánu ale dneska od 02:00hod.jsem o rok starší.
9. bře 2011 v 08:36  • Odpověz
@jankatr Vystihla jsi to přesně :grinning:
@madlina Tak to všechno nejlepší :dizzy_face:
9. bře 2011 v 11:08  • Odpověz
autor
Zlevnili jsme některé věcičky - Začínáme "OD KORUNKY" - nakoukněte :slight_smile: - případně pokud můžete pošlete odkaz i vašim kamarádkám a známým - třeba by se někomu něco hodilo :slight_smile: :wink:
http://aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=16907853
11. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.