• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
autor
téééééééédddaaa - dneska to byla fakt paráda - dopolko venku, celý odpoledne venku, sluníčko, bezvětří.... no super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ještě tak aby už to vydrželo :wink:
14. bře 2011 ve 23:11  • Odpověz
@jankatr jako my :sweat_smile: Dopoledne byli venku 2 hodiny,pak dostali polívku,šli chrupkat a odpoledne zase hned ven :wink: a dneska to samé :dizzy_face: Už aby to vydrželo :wink:
15. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz
autor
NOVÉ VĚCIČKY!!!!!!!!! Než to naházím na aukro - nechcete nakouknout jestli by se vám něco nehodilo??? Případně doporučte svým kamarádkám a známým Věcičky jsou tak od cca 3 měsíců (možná i dřív) do cca 2 let
V komentáři pod fotkou je stručný popis a cena - domluva možná ;o)))

http://jankatr.rajce.idnes.cz/Nova_slozka/
17. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz
Něco pro zasmání :grinning: :grinning: Máme doma budoucí inženýry :grinning:
20. bře 2011 v 11:29  • Odpověz
autor
@crca :grinning: :grinning: :grinning: tak to je boží :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2011 v 08:48  • Odpověz
@jankatr já se na ty fotky koukla večer a chytla jsem normálně záchvat smíchu až jsem brečela :grinning: :grinning: Michal seděl vedle mě a normálně se začal smát,ale ze mě :grinning: Dlouho jsem teď nic nefotila,ale tohle se povedlo :grinning: A jak válčíte?
21. bře 2011 v 11:12  • Odpověz
autor
No teď momentálně jsou kluci zas pěkně naskřapaný, ale je to takovej ten normální stav - rýma, pokašlávání - naštěstí žádný horečky a podobný šílenosti. Takže to docela jde. Za pár dnů nás čeká zápis do školky - to je hrozný... :astonished: :confused:
21. bře 2011 ve 12:01  • Odpověz
autor
Hurá, hurá, hurá.... dneska máme premiéru na velkých postelích a docela bez problémů jsem miláčky "učetla" do tuha - tak snad to bude tak pěkně pokračovat i nadále :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2011 ve 13:50  • Odpověz
@jankatr Vy už jdete na zápis do školky???? :confused: :confused: My jsme mohli jít teď v březnu,ale bylo mě řečený,že pokud nemám práci,tak mě je stejně teď nevezmou,že mají přednost matky pracující a děti co mají dovršený 3tí rok :rolling_eyes: jasný,ale myslela,jsem si,že bych je tam dávala potom aspoň na těch pár hodin,než by jim byli 3-snad už budou bez plín :grinning: :grinning: .Jenže další zápis je zase za rok v březnu a děcka jsou v dubnu,tak budu muset sehnat práci než půjdeme na zápis,že mám práci aby je vzali :angry: To je v prd..i
My teda spíme ve velký posteli už asi 3 měsíce,ale mají udělané letiště a já spím mezi nima :grinning: ,ale je pravda,že mě začali spát 100x líp,prostě ležím u nich,usnou a vidíš,je skoro 22hodin a já nejsem u nich-je klid a spinkaj :grinning:
21. bře 2011 ve 21:53  • Odpověz
Co budete kupovat ke 2 ročku :dizzy_face: Ach jo,ještě nedávno jsme si psali jak kopou..... :frowning2: a oni už z nich jsou velikáni :sweat_smile:
21. bře 2011 ve 21:55  • Odpověz
autor
@crca No já se mám kam vrátit do práce (i když nevím jak to budu dělat - skrz pracovní dobu :rolling_eyes: ) Ale právě protože mám na tři roky rodičák tak aby mohli příští rok v dubnu nastoupit tak musíme jít už teď a od září do dubna budu ty dvě místa platit normální školkovné jako by tam chodili - aby nám ty místa drželi... :unamused: to je fakt mazec - napřed zrušej školky a pak není kam ty děti dát...
Taky není jistý jestli je vemou ale snad jo - každopádně představa že platím 2x 380,- měsíčně - tudíž nějakých skoro osmset a děti mám stejně doma mě fakt děsně "rajcuje" :angry: :angry: :angry:
22. bře 2011 v 00:08  • Odpověz
@jankatr jo tohle placení předem taky jeden čas u nás bylo :angry: Jenže těch dětí je teď u nás v Letohradě tolik,že už to nedělají tímhle systémem,jsou tady akorád dvě školky :angry: ,byly 3 jenže jeden pan podnikatel měl prachy,potřeboval místo pro podnikání tak se školka zrušila a to se podepisovali petice a prý to hlasově nevyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: -Jo nevyšlo,kdo ví jak to bylo :angry: a to byla zrovna školka kousek od nás,kdy jsem si říkala,že je to fajn,že je blízko a prd :confounded:
22. bře 2011 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.