• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Mě nenapdlo,že budete v tomhle tématu!!
Proč nejste ve snažilkách??
13. črc 2009 v 07:32  • Odpověz
Ahoj Mataaaaaaas :grinning: Já na trebe nemám kontakt :sweat_smile: ,ale vidíš,jak jsi šikovná,že jsi nás našla :wink:
13. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahojda holky

Martinko, ja to snad rikala Kvete at ti to rekne kde nas najdes, ale asi zapomela. Rikala mi ze polehujes doma :slight_smile:

Market, moje mama rikala ze ja ve 3m spadla z postele, a prej sem se taky neumela otacet. A co prdiky, pomahaj kapky, za chvili se blizite ke 3m tak snad bude pokoj.

Holky tak ja v patek nasadila doma odvykaci kuru kojeni v noci. V patek pres 1h hysterak, takze sem to nevydrzela a nakojila sem ji. V sobotu uz jenom hodinove pobrekavani a vydrzela sem ji nic nedat a vcera uz jenom 10min plac. Tak sem zvedava jak to pujde dal. Pres den si na mliko nevzpomene, to ji musim nutit a bojovat aby se aspon jendou napila a vecer taky. A v noci by pila i 3krat takze sem se rozhodla to zatrhnout.

Evi, s tim jak ti je furt blbe ti verim ale bude i hur. Bohuzel jedine co te zachrani je porod :slight_smile: A po 6nedeli bude uz vse v pohode. Kdy mas vlastne spocitanej termin, nevychazi ti to nahodou nekdy kolem vanoc?

jani a co ty tvoji chlapy?
13. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Čauky....jsem se vzbudila,tak jdu juknout....

Nojo vyčmuchala jsem si vás sama...Květka teda určo zapomněla... :frowning2: Ale mě jen tan někdo nezmizí :dizzy_face: :grinning:
13. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
Market - já to mám s břichem tak... - 14 dnů po porodu jsem byla na svý váze - i když kůže vydojená... - no a od té doby mám už asi tak 4-5kg nahoru - pěkně tu kůžičku vycpávám zevnitř aby mi tak nevysela :sweat_smile: :rolling_eyes: :angry: ale nemůžu si pomoct - když jdu kojit tak musím pořád něco futrovat... No vlastně i když nekojím :rolling_eyes: :confounded: A cvičení...??? Tak to nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak kluci rostou jako z vody - akorát Kubíkovi se asi udělala moučnivka a je pěkně protivnej - musím na to jít zítra něco koupit, tak snad se to zlepší :confused:
15. črc 2009 v 00:19  • Odpověz
Ahoj holky,dneska jedu do porodnice,byla jsem tam už včera,začalo mě bolet břicho a víc krvácet a vypadá to asi na zánět dělohy a nebo mě čeká to vyčištění,taky jsem měla 37,6,takže žůžo:frowning2:pak se ozvu.JANI,z toho cvičení asi taky nic nebude:slight_smile:)
15. črc 2009 v 06:33  • Odpověz
Krásné sluníčková ránko všem :wink: :slight_smile:

Dneska teda bude pařec...já nikam nevylezu...brrrrr nesnáším tohle dusno hic pařák :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

CRCO-myslím na tebe,pak dej vědět!!!!!
15. črc 2009 v 07:20  • Odpověz
Ahoj holky,
Marti to jsem ráda že už jsi tu :wink: Já tohle počasí taky nesnáším, na chvilku vždycky vylezu na zahradu okouknu to, když je potřeba zaliju kytky a pokropím trávník a zase zalezu, doma je líp. No a pak zase vylezu až navečer to zase třeba jdeme vyvětrat pejsana k řece anebo okouknout zhrádku k babičce.
Crco , budu držet palce aby to dopadlo dobře.
Niv, skrz to kojení musíš mít pevnou vůli a vydržet. A to je teprve začátek, čím jsou dětičky větší tak se člověk musí obrnit trpělivostí až až a nejhorší to je v pubertě. To si zrovna užívám já. :slight_smile:
15. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahojky Vigonko :wink:
15. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Já si pustila větrák a hnedle je líp,vždycky ho na chvíli zapnu..mám ho tu na druhé straně místnosti a je to příjemné :wink: Mám takový ten velký stojanový na dálkový ovládání-takže prostě parádička :slight_smile:
Já bych taky brala baráček abych mohla na chvíli ven...takhle mě to nebaví...včera jsme byli u švagrové a není nad to si venku sednout do chládku :wink: :wink: :wink: Já chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyy baráček!!!!!!!!!!!
Ale nejsou na něj korunky :frowning2:
15. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Tak přijeď na návštěvu, z Hradce to není tak daleko. Sedli by jsme si na terásku, uvařila Ti kafíčko nebo něco chlazeného a udělala bych Ti pořádnej nanukovej pohár s pořádnou kupou šlehačky. :wink:
15. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Tak jsem tu :wink: ,no zánět dělohy to není,ale mám trochu zvýšené leukocity,takže něco tam probíhá,tak mi dal antibiotika a mám tam pořád cosi,co nejde ven,tak mi píchl ještě injekci na stažení dělohy a uvidíme,dává mi čas do pátka,to jdu znova na kontrolu.On mi říkal,že to nejde ven,protože jsem nerodila spontáně a ty cesty nejsou rozšířené,ale od včerejška to kleslo,prý je to asi 1,5cm od toho vchodu :slight_smile: Teda ale když do mě strčil ty zrcadla na vyšetření a pak ještě normální vyšetření rukou,tak jsem se fakt orosila.ale je zajímaví(a to jsem mu taky řekla),že se mi najednou ulevilo a už to nebolí tak při té chůze,nebo pohybu :sweat_smile: Teď ještě aby to vypadlo a já se nerozkrvácela,to by byl průser,to by jsem musela hned na sál :frowning2:
15. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahojte holčiny!
Já jsem asi fakt magor:(. V pátek cca v 17 hodin mi napsala jedna známá, která je v 11tt, že jí ten den zjistili ZT a v pondělí, že jde na kyretáž:(. Jak myslíte, že to dopadlo? V 19.30 jsem klopkala na gyndě, jestli by se mohl doktor podívat, jestli je mimíšek v pořádku. Prostě od těch 17 hodin hlava totálně vypověděla poslušnost, začalo mě bolet břicho jak blázen, nervy jak špagáty, já jsem asi opravdu střelená:D. U dr. jsem si žádné důvody nevymýšlela, řekla jsem pravdu, sestřička mě zřejmě, i když s úsměvem, pochopila, doktorka už trochu méně, ale nijak neremcala. Ukázala mě srdíčko, mávající ručičky a nožičky, zaplatila jsem 90 Kč a spokojená jsem se vrátila domů. Na kontrolu ke své gyndr. jdu totiž až 21. 7. a to bych strachem zešedivěla. Aby toho nebylo málo, před chvílí jsem jukla na Neplodnost.org a tam píše oliii (pamatuju si ji z Neplodnost.cz, na jednompokusu na podzim byla zároveň se mnou, taky neúspěšně a potom těhotněla přirozeně), že je po spontánním potratu v 18tt. Já nevím, že vždycky tak rychke vyčmuchám všechno negativní. No a pak mi z toho hrabe. Ale teď už musím vydržet do kontroly, už jenom 5 dní....jéžiš to je doba :frowning2:
Manžel už mi řekl, že mně zakáže na tyhle stránky chodit, protože se mnou pak není k vydržení :frowning2:

Martinko, já jsem fakt blbka, nejdřív si tě vyčmuchám, ale abych ti napsala,kam teď chodí Sanusačky mě nenapadlo. Asi to s tím snižováním IQ v těhotenství bude pravda :wink: A co ty jseš v pořádku?

Nějak se nám neozývá niky? Kéž by nahlásila pozitivní výsledek....

Květa nám taky jenom napsala o úspěšném OPU a dál už nevíme nic :frowning2: Ale třeba má pro nás příjemné překvapení, jenom neví, kde nás najít :frowning2:
15. črc 2009 v 16:47  • Odpověz
EVI-jojo lepší nikde nic nečíst,když se takhle nervíkuješ :grinning: Neboj se,mimísek se má u tebe dobře,tak buď hezky v klídku!!!
Já jsem i s Bublinkou v pořádku :wink: :slight_smile:
15. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
Martinko,teď mě tak napadlo,vždyť ty jsi po dalším pokusu viď?Takže se zadařilo,nebo teprve čekáš na výsledky?
15. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahojda holky,
To ste se vcera pekne rozepsaly. Cetla sem si to vcera ale nemela sem cas odepsat.

Martinko, presne to jsem se chtela zeptat jestli teda se ukazaly carecky. Rikala mi Kveti zes byla na ET a mas jednoho bojovnicka v sobe.

Market, no tak drzim moc pesticky at to neni zanet a mas brzy klid.

Evi, ja myslim zebys nemela se tolik stresovat, ono zas moc castej ultrazvuk pro mimco taky nic moc, zatim to nebylo presne dokazano ze to neskodi. kdyz lezis v nemocnici tak ti kazdej den utz rozhodne nedelaj. No hlavne bych ti doporucila zajit za nejakou homeopatkou aby ti neco doporucila na sklidneni. Protoze s tim strachem to neni nic moc, hlavne uvidis ze se to bude este zhorsovat. Mne ke konci dopadali cerne myslenky strasne. Pak zacnes narazet na clanky co vsechno se muze stat u porodu a pod. Takze cim driv ten strach prekonas tim lip.

Jani , Majda tu moucnivku mela taky, vitirala sem ji to genciankou ale stejne par dni byl klid a pak se to znova vyrojilo, pak sem to ignorovala a zmizlo to :slight_smile:

Vigonko, no to mas pravdu vetsi dite vetsi starosti. No dneska spala vkuse od 9 do pul 7 bez jedineho zaknukani. Tak sem zvedava jestli ji to vydrzi. Normlane spi do 8 do pul 9 dneska od pul 7 a to jdem v poledne na rocni prohlidku. To teda sem na ni zvedava jak to vydrzi. Chodi spat kolem 1 takze dnes bude hotova uz ve 12.

Holky uzijte si dnesniho pekneho pocasi. Tehulinky opatrujte miminka, Maminky at mate hodne deticky dneska a snazilky, snazte se :slight_smile:
16. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahoj holky,
Crco, to máš pěkný trápení a nezkusila jsi nějaké bylinky na pročištění? Ikdyž už moc času do pátka není ale za zkoušku nic nedáš. V lékárně by Ti něco poradili. :unamused:
Evi, pro Tebe by bylo nejlepší nic nečíst. Radši si pořiď nějaký pořádně zamilovaný román kde se maj všichni moc rádi to by bylo ideální čtení. :wink:
Ikdyž mně se to teď radí ale nejsem jiná. :wink:
Na mě zase včera padla beznadějná deprese. Pořád si tak říkám jsme s přítelem v pořádku tak proč to sakra nejde? jestli jsem fakt už stará... :unamused: Ach jo půjdu radši něco dělat ale určitě sem ještě juknu.
16. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Tak zatím ze mě nic nevyšlo :grinning: ,ale už krvácím malinko,tak snad to vydrží do zítřka a už se domluvíme jen na tom vyčištění,ale te´d přes léto :unamused: ,to budu muset asi dodržet zase šestinedělí,jestli je to jako po tom ZT :unamused: ,ani bazén nezkusím.Vigonko bylinky jsem nezkoušela,ale když "zatím"nezabrala ani ta injekce......,no hlavně už se něco bude dít,vždyť je mám už 10týdnů :angry: Já jsem teda včera říkala primáři,že je to za to,že jsem je neměla 10 měsíců :grinning: EVI s tím strachem to fakt nepřeháněj,já jsem měla taky pořád strach,ale pak jsem si řekla,že stejně co se má stát to se stane :sunglasses: a vidíš,za chvíli tu bude ten 20tt o kterém jsme se bavili :slight_smile: výsledky ze screeningu máš dobré,tak tomu prckovi trochu věř :wink: To je jak s pátkem 13tého,kdo na to věří,tak se tak hlídá,až se něco fakt stane.Večer stáhnu snad nějaké fotky a uložím,dneska Matýsek dal evidentně najevo,že mu je postýlka už malá:slight_smile:),ale Míša ta je chuděra olezlá,tak jí naložím do krému na opruzeninky.To je zajímavé,že Matýsek je silnější,ale vůbec se nepotí a Míša ta co záhyb to fleky a spocená je jak kůň,taky jsem jí dneska otírala a chladila vlhkou žínkou :unamused:
16. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahoj Crco!
Já se snažím neplašit, ale pak je to vždycky silnější než já :frowning2: Ale zkusím to jako ty. Je pravda, že, co je někde dáno, nezměním, ať budu plašit nebo ne. Jsem zvědavá, jestli to dokážu :slight_smile:

Jo, ty kalhoty ti budu muset vrátit, pro moji postavu totální ne :frowning2: Škoda, mohla jsem mít o jednu starost méně.
16. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
Eviku - ty dostaneš bojovej úkol - budeš chodit jen tady k nám a nikam jinam - a my tě tu budem sborově povzbuzovat ju??? :sweat_smile: :slight_smile: :wink: Ony ty nervičky opravdu nejsou zrovna to nej...

Marky - co to čtu ?? :confused: Tak držím pěstičky ať je to co nejdřív v pohodě.

Niv - mě holky na jiné diskusi poradily boraxglycerin - aspoň je to bezbarvý - napřed jsem mu s tím zkoušela vytřít pusinku s gázou na prstu, ale nějak nám to nešlo - tak teď mu to vždycky napatlám na dudlík a on si to ožužlá - a připadá mi že mu to snad i chutná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Máme to teprv od včera tak uvidíme co to udělá :slight_smile:
16. črc 2009 ve 23:43  • Odpověz
autor
Tak dneska jsem tu první (nebo včera poslední... :confused: :sweat_smile: ) jestli se vám bude chtít - jukněte a můžete nám dát i nějakej hlásek :wink: :slight_smile:
http://jankatr.galerie.cz/3541694-deti#49710491
http://jankatr.galerie.cz/3541694-deti#49710499
http://jankatr.galerie.cz/3541694-deti#49710512
17. črc 2009 v 01:08  • Odpověz
Evi v pohodě,na ty kalhoty fakt nespěchám a uvidíš,až budeš mít břicho,třeba se šiknou :grinning: Teda Jani,to jsou super fotečky,já taky musím něco přihodit..... :sweat_smile: My jsme měli tu moučnivku asi ve 3týdnu a i doktorka to viděla,ale nic nám na to nedala a zmizelo to samo do týdne,naštěstí je klid :wink: Dneska jedu zase na kontrolu,tak jsem zvědavá,nejhorší je,že zrovna příští týden,máme jet na nožičky a ještě na ty očička s Míšou,ale ta naštěstí už přestala šilhat :sweat_smile:
17. črc 2009 v 06:27  • Odpověz
autor
Marky já s tím ani u doktorky nebyla - konzultovala jsem to s jednou holčinou tady z jedné diskuse - má o něco mladší dvojčátka a ještě je zdravotní sestra. A právě mi poradila ten borax, s tím že i v lékárně jí řekli že to nemůže nijak ublížit, tak jsem si říkala že v nejhorším případě to nezabere - ale zdá se mi že je to lepší. :slight_smile:
17. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky,
jankatr máte krásný fotečky i dětičky, hned jsem taky hlasovala! :slight_smile:
17. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
ahojky moje kamarádky,

tak jsem tady zahlédla Martinku.....ahooooj MARTI,však jsem si marně lámala hlavu, jak tě najít. Už jsem si říkala, že snad napíšu nějaký vzkaz,kde nás najdeš, k nám do našeho albumku Sanusaček. Takže je to super, že jsi nás našla.
Omlouvám se, jsem teď dost zaneprázdněná, takže nebudu ani dočítat......
Marti, poslední zprávičku od Tebe jsem měla, že půjdeš na ET...tak doufám, že to všechno proběhlo v pořádku a jsi těhulka :dizzy_face: ....... Marti, mohla bys mně napsat tvého mejlíka? jestli ho nechceš uvádět zde, tak mi ho můžeš písnout na: niky1159@seznam.cz - dik :slight_smile:

......... vlastně HOLKY nemám tady na nikoho z vás žádnou mejl.adresu (teda kromě Janiny), tak když vám to nebude vadit, tak mi písněte vaši mejl.adresu......kdyby se zase stala nějaká "nečekaná událost", jako že by je napadlo zrušit stránky, tak abychom se našly:wink:

Jenom jsem koukla na poslední příspěvky......a Markét, doufám, že jsi v pořádku!!!
Jani, chtěla jsem hlasovat,ale už mě to psalo, že jsem hlasovala-tak nevím, to bych si přece pamatovala,ne?
Evičko, snaž se být v pohodě! moc to mrňouskovi pomůže. Vím, že se to lehko říká, ale po tom všem co jsme si prožily, člověk moc klidu nemá.

Holčiny, přeji vám všem krásný, pokud možno sluníčkový víkend
17. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz
MARTINKO, očima jsem přejela pár příspěvků....pochopila jsem to správně??? :slight_smile: :wink: :dizzy_face: ....

http://www.neplodnost.org/forum/img/avatars/219.gif
17. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
A co je u nás nového? po tom "boji" a těch nervech, které jsme zažívali před ketem s rozmražováním embrya, kdy už byl transfer téměř zrušen a nakonec se stal "zázrak" a embr.udělalo ve vývoji obrovský skok, tak jsme doufali, že se stane "další zázrak" a těhu snad bude i u nás.
Bohužel jsem byla na krvi a hcq negativní. Byli jsme z toho smutní - možná i proto, že nám dva předešlé kety vždy vyšly. Navíc jsem byla ještě "jištěná" heparinem a Anopyrinem....dle lékařů jsem udělala pro tento ket maximum,co jsem mohla udělat......tak nevím,předtím jsem nic neměla a těhu dopadlo....
Rozhodla jsem se, že nebudu přes léto cvičit Mojžíšku (cvičím jí teď bez přestávky denně přes 9 měsíců) - mám pohyb na kole a když přijdu večer domů z práce, projedu se na kole,tak jdu akorát tak spát. Navíc jsem z toho všeho už dost rozlazená a nevrlá......když si představím, že už nemáme mrazáčky a čeká mě 2.ivf, tak jsem z toho smutná - měla jsem při stimulaci před OPU hyperstimulační syndrom a trpěla jsem jako blázen - - - vůbec se mi do toho nechce....nejradši bych se na to vykašlala-ale po 4letém snažení to přirozeně asi fakt nepůjde-problém je u nás obou...
Omlouvám se za pesimistický příspěvek. :frowning2: :cry:

Snad je u vás všech všechno v pohodě!!!
17. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz
autor
Niky - já to na té jedné fotce zkoušela jak to vlastně funguje (ta jak jsou tam kluci vykulení na bříšku) a možná tím jak jsem zkopírovala ten odkaz na tu odhlasovanou že si to nějak táhne sebou -jinak teda nevím.

Holky - na věci které tu nechcete psát veřejně můžete použít interní poštu (je to ta ikonka vedle albumu za vaším jménem) Funguje v podstatě jako mail - akorát místo mailovky se tam píše vaše přezdívka a můžete jich napsat i víc za sebou - přesně jako v mailu. Přijatá pošta se vám zobrazí červeně uplně nahoře na stránce.

Niky - a jak ty??

Jinak s tou zprávičkou do vašeho Sanusáckého alba to není špatný nápad - třeba by nás pak našly i ostatní :slight_smile:
17. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz
ahojky :grinning: ,tak jsem zase přišla od sousedky,mám v sobě asi půllitr sangrie,ale jsem v pohodě,děti pořád spinkají :sweat_smile: a to od šesti večer :sweat_smile: Jinak jsem opět nedopadla nic moc,sice se to hnulo,ale zase pro změnu ze svislé polohy na vodorovnou :zipper_mouth: ,v pondělí se jedu domluvit na kdy by se udělala ta revize,ale ať si prý zajistím hlídání na celý den minimálně,že pouští až po šesti hodinách a to ještě za předpokladu,že to bude bez komplikací,jinak i nechávají přes noc :confounded: .No,už nespinkají :grinning: tak papapapapapapapapa
18. črc 2009 v 01:15  • Odpověz
autor
Marky tak ať ti to dobře dopadne - v tuhle chvíli je nakonec výhoda že nekojíš - aspoň nemusíš řešit jak to udělat s mlíkem :confused:
18. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.