• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Ahojky všem při sobotě...konečně zapršelo a je dýchatelno!!!!!!!!!

Vigonko nojo daleko to není,to je pravda :grinning:

Jinako pro všechny...jukněte do albíčka :wink: V pátek jedeme na utz,tak Bublince věříme,že tam hezky bude a vše bude o.k. :wink: :slight_smile:

NIKY-je mi moc líto,že to nevyšlo...ale uvidíš,že půjdete bojovat dál...já si teď tu stimulku taky pěkně užila...měla jsem hodně folíků,břicho jako balón a pěkně mě bolelo...no a nakonec to ten náš bojovníček-Bublinka zvládla...sice jsme na úplném začátku,ale věříme jí...
V IP máš můj meilik...
18. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
Jejej Martinko,tak to je super,moc držím palečky,taky by se to tu mohlo začít zase rozrůstat,my jsme skončily a chudák Evaj tady je sama:slight_smile:)Niky asi nebudu psát,že mě je to strašně lítlo,protože je to snad všem jasné,moc držím palečky do dalších bojů a jak to má napsané Evaj v pase........i štěstí se unaví a na ní už padlo :grinning:
18. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jo hodila jsem tam zase nějaké fotečky :grinning:
18. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahojte v pozdní noci ! Nebo brzkém ránu?
Píšu v takovou nekřesťanskou dobu, protože jsem se před chvílí probudila a nemůžu spát. Byli jsme dnes v HK na novém Harry Potterovi a nějak mě to cestování zmohlo. Dorazili jsme domů o půl deváté, tedy ve 20.30 a já jsem padla za vlast. Oblečená, neumytá No a teď sem jako kdyby bylo ráno. Co se týká Harryho, ušlo to, ale prostě na ty první díly to podle mého názoru nemá. Ten poslední díl asi bude horor se vším všudy.

Už jsem si koupila první krém na bříško, které mě začíná svědit, tak uvidím, jaké to bude. To břicho mě totiž začíná kousat čím dál častěji. Nechci to vidět, až budu opravdové panděro a ne tu trošku, co je to teď. Ale snad to mazání pomůže. Nabízeli mi krém a olej, ale u toho krému si myslím, že budu méně opatlané oblečení. Nevím proč, ale olej mám pořád spojený s takovým tím šíleně mastným hnusem na opalování

Taky jsme byli okukovat kočárky v Babycentru v Pardubkách. Kočárků tam mají jak nastláno, ale mám poněkud zúžený výběr, protože vzhledem k tomu, kde bydlíme (kopec dost prudký a dost dlouhý), potřebuju, aby byl co nejlehčí. Nejlehčí kočárek stojí komplet (hluboký, sporťák, autosedačka) "pouhých" 30 000 :frowning2: Dost hrůza. Ale myslím si, že ještě mám dooost času na přemýšlení, jak udělat rozumný kompromis.

Tož jsem se vykecala, tak jdu zase prubnout, jestli se spánek nenechá přemluvit.... :slight_smile:

Tak už jsem se vykecala, tož jdu zkusit, jestli se spánek nenechá náhodou přemluvit.....
19. črc 2009 ve 02:04  • Odpověz
Ahoj Eviku,já byla taky vzhůru ještě o půl druhé :grinning: S tím kočárkem fakt promýšlet opr :grinning: vdu hodně.Já jsem si taky myslela,že udělám nejlíp,když koupím trojkombinaci,že to budu mít až do konce a teď už koukám,na golfáče na příští rok,malým jsou 3 měsíce a jedu jakobych měla vyfouklá kola :grinning: a ještě nákup v košíku..... :sweat_smile: u nás je taky z každé strany kopec,takže tahat 30kg kočárek+"14kg děti+nákup?????? :rolling_eyes: to bych fakt neutáhla,ale na další zimu si ho ještě nechám,přeci jen,se jede líp s nafukovačkama,než s těma malýma kolečkama a u nás na horách...... :grinning:
19. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj,hlásím návrat od moře.
Báječně jsme si to užili a Adélka to okomentovala tak,že to bylo fantastický.Hned jak budou fotečky,budu se chlubit.Jen jsme se vrátili o den dřív.Aďa se docela dost osypala a objevili jsme pár pupínků tak nás napadlo jestli nemá neštovice.ten jeden jsme oželeli a jeli domů.Pro jistotu jsem s ní byla na pohotovosti a všechno je Ok.Byla jen počtípaná a vyrážku měla ze sluníčka a ještě jak se k tomu potila.vypadalo to ale fakt hnusně.Dávám ji 2x denně Zyrtec a mažem tekutým pudrem.Ale jinak si to celou dobu užívala.Skoro celej den ve vodě.Kromě peledne,jedna zmrzka za druhou.První den jsme ji nemohli dostat do vody ale jen co se otrkala,byla ve vodě furt.
A co je tady novýho.
19. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
Niky - teď až zpětně čtu že to nevyšlo - to mě moc mrzí... :confused: :pensive: - moc jsem na tebe myslela - tak budu držet aspoň pěstičky na příště ...

Marky - je to fakt šílený s těma kočárama - a to ještě nevím jak ten váš ale ten náš má nosnost 30kg - já si říkala že to bude docela v pohodě - že dvojky se určitě narodí dřív a budou maličký.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a vono prdlajs... Kuba má ve třech měsících skoro tolik co měl Daník v půl roce - a to se Daník narodil se 4kg :astonished: - ještě že aspoň Matýsek je v tomhle směru aspoň trošku rozumnej a zachraňuje průměr :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
Ahojky,MARKI-vítej zpátky :grinning: to je hezký,že se tam Adélce líbilo,hlavně,že jí neodnesla vlnka :sweat_smile: Já bych klidně jela hned......JANI,ten můj kolos má právě taky 30kg a stěma váhama dětí je to u nás na stejno :grinning: hlavně Matýsek vede,za chvíli budu jezdit nakloněná na jeho stranu :grinning:
20. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahojda,přidala jsem do alba něco málo fotek.Tak kdybyste chtěli juknout.Ještě nějaký přihodím.
20. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
Ahojda,kdepak jste všechny? Já mám chvilku klid než se pustím do úklidu kuchyně a tady je mrtvo :confused: .
pomoooooooc ztratila se mi fotka,ještě včera tam byla.No nic,vložím si tam jinou.
21. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahojte všem!
Hlásím dnešní úspěšnou kontrolu, všechno v pořádku, mimích je podle UZ o týden větší, tak nevím, jestli nečekáme slůně. Dr. říkala, že to nic neznamená, že v tomhle období každý mm znamená dny navíc a ne všechno lze změřit úplně přesně. Taky jsem od poslední kontroly, která byla 23.6. přibrala 1,3 kg. Nevím, jestli je to akorát, moc nebo málo, protože to dr. nijak nekomentovala. Odebrali mi krev na triple test a změřili TK (100/50 - pak nemám být celý den jak chcíplina). Na další kontrolu jdu 4.8.
21. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
Evi,super zprávičky.A neboj sloník to určitě nebude.Adélka se narodila na 38+6tt a měla 52cm a 3.5kg.A prej že holčičky jsou menší :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Evi hezkýýýýý :grinning: ,jinak holky koukali jste na zprávy? :angry: Já už děti teda mám,ale to co zase vymyslel,ten ko...t Kocáb? :angry: To by se z toho člověk po....l.Takže zase chtěj zvýhodnit Romy.Nám to chtěli zkrouhnout,ale jim to ještě budou hradit....,já jen doufám,že to neprojde ani náhodou :angry:
21. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Market - zprávy mi nějak unikly - co to prosimtě ten de...l zase vymyslel??? :fearful: :fearful: :fearful:

Eviku - moc gratuluju ke kontrole - a z těch rozměrů si nic nedělej - ony jsou to opravdu dost orientační hodnoty :wink:

Madlinko - fotečky z dovči - moc pěkný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jani,jde o ty sterilizace R'omek,jak je někde po porodu sterilizovali,prý bez jejich souhlasu,takže jako odškodné by bylo do budoucna to,že by jim stát hradil IVF,bože ve mě je takový vztek,to se mi zase jednou zvedla žluč :grinning: ,takže nám co za to nemůžou a těžce na to makaj aby podpořili stát dalšíma daňovýma"PRACUJÍCÍMA" poplatníkama a lidma,tak nám to ještě chtěli zkrouhnout na jeden hrazený pokus a jim to ještě budou rozdávat zdarma :angry:
21. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
No COMMENT..... :angry: :rolling_eyes:
22. črc 2009 v 00:14  • Odpověz
Ahóóój holky :slight_smile:
Tak po dlouhý době zase hlásím, že žijem :grinning: Pořád se někde touláme a jinak je to u nás pořád stejný. Eli přes den skoro nespí, večer se jí taky nechce, tak uspáváme, uspáváme až někdy kolem 23h vytuhneme s ní a tak mi nějak nezbývá čas sednout si k PC. Ve dne jí pořád někde honím, no je to sranda. Teď jsme byli na dovči na kolech a Eli se děsně líbilo a zařádila si tam s klukama a v bazénu.... je to dračice, klidně větším dětem ukradne odrážedlo a už dělá brrrrm a frčí :grinning:. Umí se prosadit opice jedna mrňavá- teda už nějak veliká- hrozně rychle to uteklo a najednou už to není miminko.
Niv, co Majda, už běhá? Příští týden jedeme ještě na dovču do Beskyd a pak bouráme koupelnu. 3.týden v srpnu manžel odjíždí pracovně pryč, tak bysme mohly konečně podniknout ten už dlouuuho plánovaný výlet i s Marky :wink:
Jen tak letmo jsem vás kousek přečetla...
Niky, škoda, škoda, ale pořád je lešpší, když to mimčo vzdá dřív než až později... :frowning2: Budu moc držet palce, aby se vám to brzy povedlo a pak tě prcek nenechal ani najíst :wink:
A nějak jsem se nedočetla co Martinka?
Jinak o Květě mám zprávy. Má potvrzené jedno miminko, ale obr HCG, tak se prý ještě možná uvidí, že by přeci jenom 2?
Holky mějte se, já už musím pádit do postele. To je zase hodin :rolling_eyes:
22. črc 2009 v 01:48  • Odpověz
Ahojda holky, tak se po dlouhe dobe znova hlasim. nejak sem nemela cas odepisovat.
Marki, super ze ste si uzili dovcu a hlavne adelka. Urcite by se ji libilo este tam bejt dalsi mesic.

Nicky, co psat, no jen snad hodne sil do dalsiho snazenicka.

Evi, no divala sem sem se na fotecky to teda mas ale "obr " bricho. :slight_smile: S tvoji vahou, pockej pujdes rodit a porad budes pod mirou :slight_smile: S vyberem kocarku este pockej, uvidis, 10krat to zmenis. Ja bzch ti poradila ten jak mame my od nemecke firmy Gesslein.nedam na nej dopustit, je lehkej, ma velka kola, da se otacet rukovet no a je i dobre skladnej a slozis ho do auta ihned. Sice s autosedackou stal kolem 25tisic ale je opravdu super. V Pardubicich s nim jezdi kazda 3 mamina. Bohuzel se moc nikde neprodava , vedla nas v ulici je na to specializovany obchod primo na ne.

Kory, Majda este jenom stoji, nedavno se postavila takze este ani neobchazi nabytek, je to lenoska. No ale jak ctu tak Eli je teda drak. S tim usinanim to je teda des. majda hezky usinala sama a behem nestovic se to zvrtlo a kdyz ma usnout sama tak ma hysterak. vetsinou teda usne u kojeni ale kdyz ne tak to je des.

Jinak holky sme uz v sobotu oslavily 1 rok. Oslava byla velika, darku dostala milion , no nevim kam je za chvili zacnem davat. Jinak pokracujeme dal s nemocema. Ve ctvrtek sme byly na rocni prohlidce a dr. se nezdal majdid zarudlej krk. Dnes mi volala ze ma spalovy bacil. Takze parada, zitra jdem znova na vyter a snad mií rekne co dal. Musi se to zalecit antibiotikama takze od konce dubna to bude 3 davka ATB :angry:

Martinko, drzim moc palecky, at bublinka se ma dobre , urcite to je velka bojovnice.

Crco, tak jak vy, co ten zanet?
22. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
ahojda - dneska to počasí bylo fakt na draka - dokonce i Matýsek, kterej je jinak uplný sluníčko měl dneska slušnej záchvat... :rolling_eyes:

Já dneska překonávala sama sebe - konečně jsem se rozhodla že musím něco udělat s tím mým řízením. V neděli jsem to zkusila s manžou - ale stálo to za prd, je hroznej nervák a byl na mě pěkně hustej... - až jsem to cestou i obrečela - ale vytrvala jsem a nepřesedla si. Dneska jsem se domluvila se švagrovou a vyrazily jsme k mojí ségře do Jihlavy - ona je učitelka - a ten pedagogickej přístup mi vyloženě vyhovoval :grinning: :grinning: :grinning: - no výsledek je že z toho mám mnohem lepší pocit. V tu neděli jsem byla tak vynervovaná že už jsem dělala kraviny jen kvůli tomu - dneska to bylo v pohodě. Akorát je blbý že sebou musím brát kluky a švagrová má taky roční žabku - takže jsem jela s třema miminama za krkem - no ale co - sama pak budu taky jezdit s prckama, tak si aspoň rovnou zvykám. Daníka jsem přenechala babičce - ten už by se nám nevešel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: - akorát teda, kdybych v poledne věděla co se má přihnat za počasí tak nevím jeslti bych vůbec někam jela http://www.novinky.cz/domaci/174480-od-vysociny-se-valily-prudke-bourky-mohutna-vichrice-zpustosila-pas-lesa.html . Naštěstí nás to potkalo jen v Jihlavě než jsme vyjely - lilo slušně a padaly i kroupy tak 1cm v průměru - po cestě už to bylo v pohodě :dizzy_face: .
22. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz
Ahoj holky,Jani,tak ty jsi měla den,a já zase noc :grinning: zase se spustil alarm,ale tentokrát u Michalky,ale musím se smát,protože ona byla zase úplně nahoře :grinning: a na štorc,včera u nás byla taky ta smršť a zrovna kolem 22.OOhod,nám ještě ke všemu vylítly pojistky a nešlo to nahodit,já byla na nervy,protože mi nešla chůvička(u nich jí mám jen v zásuvce),teď kde budu ohřívat jidlo......,no máme taky dvojplotýnkový plynový hořák,ale ta představa :confounded: ,naštěstí se to povedlo,pořád to něco vyhazovalo a nakonec to byla žárovka v lustru v kuchyni.....,do toho ten alarm :grinning: a nejlepší bylo,že se mi to ještě pak zdálo,že zase vříská,takže já dneska budu k.o,tak snad budou hodný :sweat_smile: Jinak já jsem dopadla,zase všelijak,ještě tam něco je,ale zmenšuje se to a asi to byli fakt měsíčky(po 3 měsících :grinning: )a i ty bolesti břicha,jestli to takhle budu mít furt tak potěš :angry: teď už nekrvácím ani nešpiním a není to už tak akutní,takže 10.8 na kontrolu a to už se rozhodne,kdyby to té doby něco nastalo,tak hned přijet(oni mají teď ale gyndu zavřenou,ale prý by se to nějak vyřešilo),nebo pak Rychnov,nebo Lytomyšl,tak snad nic nepříjde.... NIV,dodatečně všechno nej,Majdalence :wink: byli jsme včera taky na kyčlích,Michalka už má i jadýrka a všechno dobrý,takže až v říjnu :dizzy_face: Nejhorší je,že nám Michalka chce stát a že stojí :grinning: ,když jí držíme v náručí,tak se šponuje a drží :grinning: a taky se mi už přetočila na bok.Nejdřív takový kravál v postýlce a najednou ticho,tak se jdu kouknout a ona na boku a hladí a povídá si s mončičákem :grinning: Matýsek to je náš kecálek,ale aktivita nic moc,ono taky co by jsme chtěli,když vypadá jak otesánek :grinning: ,ale jsou to zlatíčka,brečí jen když mají hlad,nebo ty zatracený prdíky :angry: včera už jsem koupila fenyklový čaj.Pořád čekám na ty 3 měsíce a zatím nic moc k lepšímu.
23. črc 2009 v 06:52  • Odpověz
Ahojky všeeeeeeeeeeeeeem...
u nás je takový hic,že už se modlím,aby byla snad zima :grinning:
Jinak zítra jedeme na utz - tak se samozřejmě trochu bojim bojim bojim,ale Bublince věříme :wink: :slight_smile:
Jdu venčit pejsana...zatím pa pa pa
23. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Marti, budem na tebe vsichni zitra mooooc myslet a hlavne an tu bublinku. Pak hnedka dej vedet. Tady u nas taky vedro ale este to jde. My si byly opet pro ATB na vyleceni spaloveho bacila. Sem zvedava jak ji je vc noci budu davat, to asi bude neco.
Jani nemas nejakej tip jak davat detem v noci ATB? Drzim ti moc palce at to rizeni zvladnes. ja ridim ale jen po meste nebo nekde kolem. Dokazu si to predstavit jak te manzel uci. Mne ucil taky ale neni nastesti mooc nervak, sice moc mi to nedokazal vysvetlit. Ale ja pak jezdila kazdej den do prace sama tak sem to dopilovala. A jinak doporucuji si zaplatit par kondicnich jizd v autoskole.
Crco, to je divne s tema alarmama jak ti houkaj. Mas je kupovane jako nove? Ja mam od babysensu a teda nespustil se ani jednou a ze ho mam rok v provozu. Zapinam ho i tedka.
23. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
Martinko,tak držím všechno co mám :grinning: !!!!!U nás je taky příšerně,ani dneska nejdu s mrňkama ven,byla jsem včera celý den a stačilo to,dneska jen doma při otevřených dveřích :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj,přihlašte se kdo je uvařenej jako já.Jáááááááááááááááááááááááááááááááááá.Jinak jsme s kámoškou asi dobře pobavili sídliště.byli jsme s dětma u mlhoviště.Naše Aďa stála nad tryskou zrovna když začala tryskat voda.Takže dostala přímej zásah do obličeje.Lekla se no a už tam nechtěla.Snažila jsem se ji přesvědčit že je horko ať běhá aspoň kolem.marně.pomohlo jen to,že jsem chrlící vodou probíhala s ní.Kámoška musela běhat se svým klukem protože se mu líbilo jak běhám s Adélkou.Alspoň jsme se osvěžili taky.Však jsme nadávali na ty inteligenty co zrušili brouzdálka.

Marti,bublinka je bojovnice po mamince,Všechno zvládnete na výbornou.

Crco to si děláš srandu s tím Kocábem.Vypadám jako debil páč to čtu a porád mi spadla čelist až na zem.
23. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
Marki to je viď?Já myslela,že tu televizi prohodím oknem:slight_smile:)I když za to nemůže:slight_smile:)To by se jeden pos... .Mě to nadzvedne i teď :angry: Jinak se přidávám Jááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: S tím sídlištěm si nedělej hlavu,hloupej kdo tam spíš nebyl :grinning:
23. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
je fakt že mě to osvěžilo ale brouzdálko bylo brouzdálko. :sunglasses:
23. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás je taky pěknej pařák ještě že můžu sedět ve stínu na terásce.
Marti ničeho se neboj máte pořádnýho bojovníčka a všechno bude tak jak má, držím vše co mám! :slight_smile: :wink:
23. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
Niv - to jsem měla na podzim když jsem měla ten první záchvat návratu k řízení - měla jsem asi tak 8 hodin stálo mě to 1600,- , a pak jsem zas nejezdila, protože buď jsme nikam nejeli, nebo bylo moc hnusně, tak mi to ani nechtěl pujčit, a pak už jsem zas ani moc nechtěla, přece jen s tím těhu bříškem jsem se do toho pak už tolik nehnala, no a teď už mi to přijde, jako by to ani nebylo...

Jinak pokud jde o ty ATB tak my jsme to řešili ze začátku stříkačkou ale bylo to hrozný - museli jsme ho v podstatě oba držet aby jsme ho zneškodnili a pak mu tam tu stříkačku propasírovat... no děs

Pak už jsem to dělala jinak - zeptala jsem se jestli to můžu naředit - a řekli mi že jo, ale musím dohlídnout aby všechno vypil. Tak jsem mu to dala do nějakýho dobrýho pití (ty sirupy se v tom docela dají) a pak už jen hlídala aby to vypil, a bylo to v pohodě.

Madli - to máte jako něco na sídlišti? Nějaký gejzírky nebo něco? No to by se mi líbilo :slight_smile: Nechceš hodit od alba fotečku?
23. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
Ahojte všem!
Tak teda dnešek zase stál za to :frowning2: Přes den na padnutí, ani okna se nedala otevřít, protože to jsem měla pocit, že stojím vedle rozpálené ocelářské pece a parádní zakončení navečer :frowning2: . Nejdřív to vypadalo, že se budou čerti ženit už kolem 19, ale to nakonec odešlo dál na Třebovou. I tak mi to ale stihlo shodit z okna jeden truhlík s muškáty. Grrrrrr!!! Ovšem potom si nás to tady vychutnalo kolem 22. Bouřka jak vyšitá. Velmi "oceňuju", že neprásklo nikam, aby přestala jít elektřina. To. když se stane, když už je venku tma, začínám být velmi rychle takřka hysterická. To totiž totálně nesnáším. Naštěstí už to vypadá, že je snad po všem. Doufám, že zítra už to bude trošku k životu :slight_smile:
24. črc 2009 v 01:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.