• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
Ahojda,holky doufám že to žádnou neodneslo.Tady se včera večer ženili všichni čerti(a že jich muselo bejt :grinning: :grinning: :grinning: ) a v noci fučelo a lilo jak z konve.Adélka spí sama v pokojíčku ale na dnešek jsem musela spát s ní protože se bála.Doufám že zítra bude přiměřeně.Chceme jet do Šťastný země.Mají tam nějakou akci s pohádkovejma bytostma.
24. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahojda holky,
Jani dik za rady. No v noci to probihalo celkem ok, strikla sem ji to davkovacem od nurofenu na nekolikrat. S pitim to je horsi, ona zatim spis s flasky jen pocucava vodu. Drzim palce na to jezdeni. To je pak clovek hnedka vic mobilni. I kdyz treba ja s majdou moc nejezdim, radsi jdem pesky. predstava nalozit kocarek, majdu mne odrazuje. A teda predstava nalozit do auta 3 deti mne teda desi :slight_smile:
Market a kde ta stastna zeme je?
Martinko drzime moc palecky a cekame na novinky:slight_smile:
Evi, a ty radsi jenom polehavej a nikam ve vedere nechod, s tvym nizkym tlakem bych to neriskovala.
Tadz je dneska uz prijemne.
24. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Je to u Turnova v Českým ráji.
24. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahojky všem sluníčka :wink: :slight_smile:

Tak hlásím,že Bublince je 6tt a tluče srdíčko!!!!!!!!
Jsme šťastný...a věříme,že už vše bude tak jak má být-v pořádku!!!!!!!!!!
24. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
Marti tak to jsou úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasný zprávy.jen tak dál.
24. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Marťas,to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :grinning: to jsou zprávičky :wink: Teda ta včerejší bořka mě už vážně stáhla pr..l :grinning: děti naštěstí spinkali a ani je to nevzbudilo,ale já neusnula ani náhodou.Já už se začínám bát léta a teplého dne :unamused:
24. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Marti moc gratuluju, to je supeeeeeeeer! :dizzy_face: :slight_smile: :grinning:
24. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Marti - super novinky - obrovská gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Niv - pokud jde o mě - tak mě ta představa taky docela děsí - a po městě se radši přepravuju pěšky nebo autobusem, jenže třeba ségra bydlí v Jihlavě (cca 35km od nás) a manža je věčně pryč, a já se tam sama bez něj nedostanu. S Daníkem to bylo v pohodě - sedli jsme na vlak nebo bus a vyrazili, jenže teď už to nejde... - a i třeba do obchodu na velký nákup a tak... no prostě jsem dospěla k závěru že by to fakt chtělo s tím něco udělat.
24. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz
Ahojte všechny!
Martinko, veeeeeeeeelká gratulace a držte se, už si tady připadám jak sirotek
:wink:
Jinak mám pocit, že dnes je, tedy včera bylo, konečně trošku k žití, pro mě dokonce až tak, že jsem byla schopná courat skoro dvě hodiny po Pardubicích :slight_smile: Koupila jsem si v C+A za 400 Kč tuniku s krátkým rukávem. Je to hrůza, všichni výrobci počítají pro těhulky a velikostí minimálně L a já mám S, takže si umíte představit ten výběr :frowning2: Ta, co jsem koupila sice není pro těhotné, ale díky volnému bříšku jakoby byla. Taky jsem se byla znovu kouknout na ten kočárek v Babycentru, hlavně proto, abych si ho mohla vyfotit a ukázat vám ho (fotka už je přidaná v albíčku a album mám pod nickem aevka), protože tahle varianta na internetu není. Nejúžasnější je na něm pro mě hmotnost, celý kočárek váží jenom 9,5 kg :slight_smile: Bydlíme na pořádném kopci, takže zrovna tohle je pro mě velmi důležité. Horší je to s cenou :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale do porodu ještě daleko..........
25. črc 2009 v 01:26  • Odpověz
Evi nezklamala jsi mě psaním ve dvě ráno :grinning: Dneska je hnusně,ale aspoň je s prckama trochu klidu,protože skoro pořád spí(jak já bych šla taky :grinning: )dneska manžel bude mít večer službu,jedu s kamarádkou na večeři a trochu pokecat o něčem jiném než o plínkách a kakání :grinning: To bych nevěřila jak se dá rychle zblbnout :grinning: Jinak už máme taky šikulky,už si chytají hračky :wink:
25. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky

Martii, pfuj pfuj. Bublinka je bojovnice, urcite to bude holcicka :slight_smile:

Evi, kocarek je peknej Bugaboo, mne se taky hodne libil na zacatku byl to muj favorit. Ale, com dal budes cist a prolejzat diskuse tak zistis ze to je kocarek do mesta, a tak na pocasi do Kalifornie :slight_smile:) Je hodne modni a tomu odbovida cena. Ja byla se na nej juknout i v Praze ve specialce a tam mi potvrdili ze do terenu neni ani nahodou. Kdyz je dite male a je jenommv boudicce tak je to v pohode ale pak ten sportak je strasnej. Dite odkryte ze vsech stran, to abys na nej davala plastenku porad. Sice je opravdu lehkej a peknej ale reknu ti k vam na hory je nanic. prodavacky v bejbycentru sou uplne o nicem ty nic nevedi. Ja pokazde odtamtud jdu se vztekem proc je tam vubec maj a furt se mne zda ze tam otravuji, jen tam kafraj vepredu a kdyz neco chces tak musis k nim. A obleceni tehu nakup na mimibazaru. Tam maj i velikost s. Na tvem miste si kup jedny kalhoty a par tricek a moc do toho neinvestuj. Kor kdyz nechodis do prace.

U nas dneska teda pocasi, 5min slunce, pak lejak, pak zatazeno. behem 1hodiny sme venku uz 2krat zmokli.
25. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Evi - tak to já to mám naopak - mám problém na sebe sehnat oblečení i v těhu velikostech - a to nejsem až tak nějak vyloženě tlustá - ale mám přece jen trošku bříško - ale hlavně velký prsa - který do ničeho nemůžu nacpat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Evi na ty kočárky - zkus tohle http://www.kocarky.cz/ je to snad jeden z největších obchodů s kočárkama a mají jich opravdu hodně přímo na prodejně - takže výlet se rozhodně vyplatí :wink:
25. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ahojda,kdepak se schováváte? :sunglasses:
jdu se chlubit včerejším výletem a tady nikdo. :grinning: :grinning: :grinning: .Šťastná ze mě se nekonala.Odpískali jsme to kvůli počasí a jeli do Liberce do Babylonu.Děti si užili atrakce v lunaparku a my dospělí v IQcentru.I když to je lepší bez dětí a nebo spíš pro starší děti.Jen Adélka celej den nespala tak byla přetažená jak plázen a bylo to večer náročnější.Ale tatínek to zvládnul.Mě vytáhli kámošky že jako na kafčo a nakonec jsem se nechala ukecat i na diskotéku.Asi stárnu páč mě to tam moc nebavilo.A nebo to bude lokálem,příště jdu jinam nebo raději nikam.
Evi ,chtěla jsem omrknout kočárek ale nějak ho nemůžu najít :frowning2: .
26. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahojky!
Marki, zkusím sem dát přímý odkaz, snad se to povede :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3065424&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
26. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
Díky,povedlo se.Nevypadá špatně ale měla bych docela straxh z těch malej předních koleček.Myslím kvůli terénu nebo sněhu.
26. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Marki, dají se k tomu dokoupit kola do sněhu, která jsou skoro stejně velká jako ta velká :slight_smile:
26. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Tak to jsem nevěděla.
26. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Evi vypadá pěkně :wink: a ta možnost dokoupení větších kol na zimu je fakt super.
Mimochodem - teď mám asi okno - nejspíš jsi to tu už psala - ale, proč máš vlastně dva nicky?
26. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
ještě jsem se na něj koukala - na googlu se dají najít odkazy i na videa :wink: - co by mi asi vadilo je to sportovní sedátko které se dá polohovat pořád jen v jedné poloze dítě nemění polohu těla, jen se celá sedačka naklání, takže je vlastně pořád v takovém polosedu i když leží :unamused:
26. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
jankatr: ty dva nicky je spíš omyl, aevka vznikla už dřív, když jsem si tady založila album. Potom, když jsme si tady začaly psát, tak mi ten nick nešel otevřít, tak jsem si založila ještě jeden, takže na jeden píšu a druhý mám fotoalbum a dnes jsem to popletla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
S tím nakláněním to je pravda. Oni to zdůvodňují tím, že přirozená poloha malého dítěte, když ho položíš, je taková, že se mu automaticky pokrčí a zvednou nožičky.
27. črc 2009 v 01:03  • Odpověz
hezké dopoledne,
Evi ty jsi teda noční zvířátko.
27. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
evi - tak to jo :slight_smile:
Jinak s tou přirozenou polohou je to sice pěkný ale stejně si myslím že je to naprd, tam nemůžeš prcka ani položit na bok, přece jen, když má rovnou plochu tak si může lehnout jak chce, třeba i na bříško a i když ty větší děti už tak moc nelehají tak přece jen je lepší tu možnost mít - teda aspoň podle mě. Zvlášť když už to stojí takový peníze :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Taky mě to s tím spinkáním napadlo.Adélka taky měnila polohy.
27. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahojte všem!
Ještě se s tím kočárkem samozřejmě ještě rozhoduju, ale mám informace od své bývalé kolegyně, která ho má a ta si ho nemůže vynachválit.
27. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
Ono asi když to dítko tu možnost ani nezná tak to nejspíš pak ani nevyhledává, já jen vím že Daníka třeba docela bavilo jezdit na břiše a koukat přes boudu na cestu. Je to na tobě :slight_smile:
27. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahojda holky,

Poradne premejslej,on nakonec te ten kocarek vyjde na 40 tisic a zistis v roce ze musis koupit golfky protoze ti dite v tom nebude lezet a navic je celej odkrytej. Kolegyne bydli u vas na horach a ma dite aspon 1.5 roku stare? Jestli jo tak bych to brala objektivne a jestli ne tak pouvazuj. Za ty prachy sezenes stokrat lepsi kocarek a hlavne pro dite lepsi.
27. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj holky konečně se můžu přidat :grinning: Přes den vás čtu,ale nějak není čas na psaní :grinning: K tomu kočárku....,já si taky myslela,jak udělám dobrý kup a a jak to dopadlo?? :sweat_smile: Příští rok už jedem na golfky :grinning: Teda s těma mrňatama už je legrace....,teď se jim pořád věnuju,mluvíme,zpíváme,nejhorší je,že mi mladá nespí,přes den to zalomí po jídle tak na 15 min a konec,je pravda,že přes noc spinkají krásně.Včera jsem už vytuhla u zpráv a vůbec nevím co se dělo mezi,pak mě vzbudili až ve čtvrt na tři :wink: Jediné co si pamatuju je,že se mě manžel ptal,jestli je teda nemá nakrmit i v noci,ale já mu ani nebyla schopná odpovědět,tak to nechal :sweat_smile: Teď ráno jsem se ho ptala jestli se mi to nezdálo a on že ne,ale že jsem nic neřekla,tak to nechal,tak jsem mu řekla,že příště se mě nemusí ptát,ale ať si vezme chůvičku nahoru do ložnice,mě to samozřejmě vzbudí :wink: tak jsem zvědavá,ale zase ho nechci taky tahat z postele,když vím,že jde ráno do práce.Měl službu teď v sobotu,já přijela ve dvě ráno od kamarádky,byli jsme na pizze :wink: On teď taky tak trochu seká latinu,protože chce jet na motosraz na víkend :grinning:
28. črc 2009 v 06:14  • Odpověz
autor
Jé Marky - tvůj manžel je motorkář? Ten můj šílenec se teď taky zbláznil a koupil si motorku - docela mě s tím vytočil, protože nevím kde vezmem peníze abysme klukům zařídili pokojíček, až půjdou z ložnice za Daníkem (chtěla bych tak kolem toho roku-roku a půl) a on si teď vezme úvěr na motorku 70000,-!!!! No ale už to je, tak se s tím budem muset nějak poprat. Na druhou stranu to nadšení chápu - jen jsem naštvaná že to udělal zrovna teď :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahojda,pro začátek něco pro zasmání.
Hezký odpoledne,i když venku to tak moc nevypadá.Musím se poclubit s co se nám stalo za story.Vyrazili jsme v čera s Petrem,švárou a jeho přítelkyní do kina.Přijdem ke dveřím do sálu ,chci je otevřít a švára povídá sem ne,tady píčou nevztupujte,promítá se.Tak jsme vlezli do dveří vedle.V sále koukáme že nám nějaký chytráci seděj na místech tak jsem je poprosila aby se posunuli a sedli si na svý místa.A oni že ne,že mají lístky sem.To už se přidávali ostatní že nic neviděj,že přijdem uprostřed filmu a ještě děláme bordel.Sem si teda sedla jinam.Ještě že se Petr zeptal na číslo sálu.By se snad strhla i bitka .Trubky jsme vlezli do jinýho sálu.Tak jsme se se zase brodrali uličkou ven a šli do správnýho sálu.Byl to samozřejmě ten do kterýho jsem chtěla jít hned na začátku.Tlemili jsme se tomu celej večer.
Aby toho nebylo málo,tak jsem Adélce rozbila fungl nový rukávky na plavání.Jedny jsem byla reklamovat páč byli malý.Vyměnili mi je za jinej typ se zapínáním na přesku.Praktický při navlíkání a svlíkání.Jsem to zkoušela a packa z přesky se ulomila. :frowning2: .
28. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jani,já byla taky :grinning: hodila jsem fotečku do albumku :wink: no jo,kožená bunda používaná jednu sezonu :grinning: ale i když se dá nosit normálně i k ryflím,když z tohi vyndám ty ochranné kusy,tak stejně do ní nějak nevlezu :grinning: Mimochodem s tím nic fakt nenaděláš,já taky byla na mrtvici a jedinej i důvod proč jsem taky jezdila byl,že jsem ho aspoň trochu krotila :grinning: My teda máme Choppra,takže naštěstí to 220km/h nejede,ale stejně......,to je jak s těhotenstvím,máš pořád strach,ale co se má stát to se stane...,ale s tím naštváním se ti nedivím,my teď řešili sedačku do obýváku,máme ještě po tchýni a vzhledem k tomu,že jsou děti a za chvíli budou ťapat a lézt a všechno olizovat :grinning: ,už asi dva roky chci novou,pořád že je to zbytečný(nemluvě o tom,že měla doma psa a kočku :confounded: )tak teď jsem se už naštvala a ukázala jsem mu na netu dvě a že je koupím a to jsi měla vidět jak už najednou schání sedačku,jen proto,že se mu ty moje nelíbí :grinning: ,ale zabralo to.Teď mám objednaný i nový koberec a běhoun :sweat_smile:
Marki-no asi bych se viděla v pr... :grinning: Ty rukávky to je mazec,stejně,řekněte mi jak je to možné že dřív všechno vydrželo 30let a dneska? :angry:
28. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.