• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusačky z "neplodnosti"

(Zamčená)
22. března 2011 
autor
Buď ráda že to prdlo tobě doma - pořád lepší než kdyby jí to ruplo pak někde ve vodě :wink:

Market - on taky nemá žádnou rychlou potvoru - má silniční enduro - BMW 650 - prý to zkoušel a vytáhl maximálně 140km/h - ale tak rychle jezdit nebude protože to by mu udělalo pěknej vír v nádrži :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: je to stavěný do terénu ne na rychlost. Ale jsem ráda že aspoň nedělá frajera aby jezdil v riflích a tričku ale pořídil si pořádnou výbavu - je to hlavně o bezpečnosti. Mě teda zatím jenom přilbu -na zbytek nějak nezbylo - holt budu muset chvíli počkat. Ale to nevadí - stejně dokud kluky kojím tak to na žádnej velkej výlet není.
A ty řídíš taky, nebo jezdíš jen jako spolujezdec?
28. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3081148&vReferer= tak tady je ten "rudej ďábel " :grinning: No Daník ten je nadšenej uplně maximálně :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz
Jani já jsem si kolikrát říkala,že bych si udělala papíry na motorku(teda na větší,na auto mám a do 50tky motorky taky),jenže problém je,že buď nedostanu na stupačky,nebo řidítka :grinning: Tak Enduro jde,na tom jezděj u nás za barákem na louce :grinning: Do toho oblečení se vyplatí investovat,i když v 90km/h když se potkáš s něčím velkým,tak je ti oblečení na prd(nechci tě děsit jen píšu realitu :unamused: )Manžel to už položil třikrát :grinning: jo směju se protože to bylo jen ve 20km/h,když to zastavoval,nebo najel na štěrk,ale ta motorka má 200kg,takže je to těžký udržet a můžu ti říct,že byl slušně sedřenej a to to jenom položil(ono spíš šlo o to,že byl spálený od bundy,jak se sesunul ),ale když teď jede někde na vyjížďku,tak mě to klidnou nenechává.Nejde o to,že bych mu nevěřila,ale dneska tě trefí nějakej blbec a můžeš jet sebe opatrněji :rolling_eyes: Ale je mi jasný,že Daník je paf,však z Matýska už taky dělá motorkáře :grinning: ,vždycky říká,že ženský zůstanem doma a Matýska hodí do brašny a pojedou,aby si zvykal :grinning: Jani,sice to občas leze do peněz(ale není to tak hrozný),ale já říkám,pořád lepší tohle,než aby mi seděl v hospodě :wink:
29. črc 2009 v 07:20  • Odpověz
Ježíši,teď koukám,že jsem napsala "k Ryflím" :confused: no fuj a to jsem měla jedničku z češtiny :grinning:
29. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
hážu dnešní foto do albumku :grinning: tohle jsou naši starostové :grinning:
29. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Holky - tak jsem dneska byla zase za ségrou v Jihlavě - a tentokrát jsem jela s naší mamkou - tudíž v podstatě neřidičem (řidičák sice má ale taky jen na ozdobu - dělala ho tak před 20 rokama a nepamatuju že by od té doby někdy jezdila) - a bylo to v pohodě - takže už v podstatě samostatná jízda - jen to ještě dopilovat a naučit se víc sledovat cestu a tak a bude to dobrý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - mám ze sebe radost :slight_smile: :wink:

Crci - gramatiku neřeš - to je ta těhudemence plynule přecházející do mateřské demence :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak - já vím že ho to oblečení nevytrhne - ale rozhodně je to lepší než kdyby to neměl, přece jen je aspoň trošku chráněnej. Jinak teda - včera přišel s kalhotama a jen je donesl tak z nich vytáhl ty chrániče na kolena - tak potom nevím proč si kupoval takový gatě :stuck_out_tongue_closed_eyes: - nejspíš aby mu ladily s bundou :sweat_smile: :grinning:
Jinak teda seš dobrá - to já bych si řidičák na motorku asi nedělala i když bych nejspíš dosáhla na stupačky i řidítka najednou. Nějak se s přibývajícím věkem a s tím co vidím co se na těch silnicích děje, čím dál víc bojím - a už to že se snažím udělat něco s řízením auta je v mém případě dost hrdinskej výkon :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 23:34  • Odpověz
autor
Ta fotečka je kouzelná :slight_smile:
29. črc 2009 ve 23:35  • Odpověz
Jani tak to gratuluju k jezdeckému úspěchu:slight_smile:)Hele to je jako s mým švárou 10 let nejezdil,jednou jsem něco ztratila na silnici když jsem ho odvážela domu a potřebovala jsem aby mi popojížděl a svítil a on se strašně divil,jak to,že mu to vždycky chcíplo a tak mu v klidu radím, a říkám,pomalu spouštěj spojku a zároveň pouštěj plyn..........,no asi po 5 min,jsem zjistila,že šlape na brzdu a jak pustil spojku,tak mu to samozřejmě chcíplo,takže neboj,ještě na tom nejsi tak zle :grinning: ,pak se mu narodila holka,on si přikoiupil jízdy a teď jezdí i sám do Prahy,což já bych nejela,a to jsem "dost vyježděná" :slight_smile: Já bych strašně ráda jela třeba k tátovi do Kladna,ale prostě musím přes Prahu a je konec,radši jsem jezdila vždycky vlakem,ale teď s prckama?Až budou větší tak jedem,ale taky vlakem :grinning: Teď už bych si ty papíry na motorku nedělala a jak říkám,ani na auto,provoz je opravdu čím dál horší a teď hlavně myslím na ty dva starosty:slight_smile:)Objednávala jsem si tu ohrádku,psali tam do 14 dnů a už je to 3 týden a ohrádka nikde :angry: ,psala jsem jim i maila a nic,jenže oni už se mi tlačí v postýlce,už by chtěli zkoušet přetáčení a nemají místo,na bok se dostanou ale pak nic :sweat_smile:
30. črc 2009 v 06:53  • Odpověz
Ahojda holky,
No tak to motorkovani manzelu vam nezavidim. Sice stat na silnici se muze cokoliv komukoliv v aute nebo i pesky na silnici ale motorky to je teda asi o dost vetsi risk.

Jani , vidis jaka si sikulka jak zvladas jezdeni.
Market, ja bych teda v praze taky neridila, ja bych se hlaven bala ze zabloudim a nebudu vedet jak se dostat tam kam mam. V mapach nejak cist poradne neumim.

Marki, tak s tim kinem to je docela dobra historka. Este ze nevznikla rvacka a nevyvedla ochranka z kina.
Uz se tady dlouho neukazaly Vigonka, Nicky.

Ja holky odjizdim v sobotu na tejden do krkonos na dovcu, tak sem zvedava jak bude. Hlavne jak to prezijem s tema nasema nemocema, este stale bere ATB na ten spalovej bacil. Doufam ze deti od znamejch neprinesou nejake bacily jinak je mame taky. Po tech nestovicich nema zadnou imunitu. Hlavne at vase detciky jsou dlouho v pohode zdrave. Ono s tema dvojcatkama si este uzijete. Zrovna sem mluvila s kamoskou co ma 2lete dvojcatka a rika ze uz je z toho maratonu nemoci znavena. Jakmile to am jeden tak to ma hned druhej.
ja tedka ani doma moc nic neudelam, Majda se vsudemzne stavi tak musim davat bacha abych nemusela jezdit na chiru.
Crco a ta ohradka je k necemu? my ji zdedili po nekom a prisla mi k nicemu. Ja davala majdu na zem na kobrec na deku aby se mohla otacet a pak kdyz zacala lizt tak si lezla kam chtela. a ted kdyz sem ji ji nekdy dala na vyzkouseni tak s ni lomcovala a nelibilo se ji to. Mne se to zda takove hodne predpotopni, jak to delali nasi rodice ze nas drzeli vetsinu casu v postylce nebo ohradce. Takze vetsina deti ani nelezla ale rovnou chodila proto vetsina z nasi populace ma problemy ze zadama, kazdej druhej ma skoliozu.
30. črc 2009 ve 23:49  • Odpověz
Jo a este sem zapomela na Evcu, doufam ze nestresujes a uzivas si narustajiciho briska. Co jak dopad ten 1 trim screening, a co plodovka, nuti te do ni hodne? Vy asi spadate pod Hradeckou genetiku, a pod tu jezibabu Belobradkovou. Ta ma nastarosti velke teritorium. nenech se ukecat, ta nuti kazdeho. Pro ni to je byznys tak ji to je jedno jestli nekdo kuli tomu pride o mimco nebo ne. Mne treba nutila aniz si vsimla ze laborka udelala chybu ve vypoctech. A pak si navymejslela ze sem mela IVF a ICSI a pak este ze mam hranicni vek. Ale ja mezi tim si nasla jinou geneticku a ta hnedka vedela ze musi byt chyba a udelala mi testy znova a vse bylo v poradku.
tak hodne stesti.
31. črc 2009 v 00:06  • Odpověz
autor
jé ahoj Niv - tak koukám že tu nejsem jediná noční můra co??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. črc 2009 v 00:09  • Odpověz
autor
Jo tak ohrádku já ani neřeším - máme v obyváku cestovní postýlku a už teď tam není k hnutí... - no jo - panelák :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Crci - to mě těší že na tom ještě nejsem tak hrozně :grinning: :grinning: :grinning:
Hele -a když jedeš do Kladna, nedá se to po nějakým obchvatu? nebo to je uplně stejně složitý? I když ono asi nejhorší na tom bude procpat se těma zácpama - fakt je že ten můj chlap občas převáží mašiny někam k Plzni a to pak vyjíždí třeba v 1:00 ráno aby se přes Prahu nějak slušně dostal :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 v 00:14  • Odpověz
Ahojte holčiny!
Niv, prvotrim. screening dopadl dobře, tedy negativně. Zítra jedeme na genetickou konzultaci. Sice spadáme pod HK, ale já jsem se už na ten screening objednala do FN OLomouc (dostala jsem na ně velmi dobré reference - a nelhaly!!!), takže i všechny další záležitosti, tj. konzultace, genetický UZ i příp. amnio, se budou odehrávat tam. Zatím jsme domluveni tak, že se počká právě na ten genetický UZ a podle toho se budeme dál rozhodovat. Byli jsme tam zatím jen na tom screeningu, ale zatím jsem vůbec neměla pocit, že by nás někdo chtěl někam tlačit. Uvidíme zítra...
Co se týká nervů, tak zatím je docela klid :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. črc 2009 v 01:22  • Odpověz
Niv,pro mě bude ohrádka dobrá,máme barák,takže pak ke kotli,když budu topit se bude hodit :wink: ,na zemi je taky teď mám,ale ono když mám otevřené dveře tak i táhne,takhle jim tam dám aspoň ty mantineli a budou mít i víc místa,včera se odplazili už přes deku :sweat_smile: a Matěj ten se z bříška pořád přetáčel na záda,ale už na obě strany :grinning: Dneska jsem krmila ve čtvrt na 3 a až teď :dizzy_face: ,tak snad jim to vydrží.
Evi držím palečky,koukej 20tt se ti už blíží :grinning: jo kdyby něco,mám plnou tašku vyřazených věciček,tak kdyby jsi měla zájem.......,budu doma teď celý víkend sama...... Jinak včera jsem byla konečně na 6ti nedělní prohlídce :grinning: a dobrá,ono taky co chci,když jsem nerodila normálně,teď ještě abych nemusela na tu kyretáž,to jdu 10.8 na kontrolu
Včera mi dovezli nový koberec do obýváku a běhoun do chodby,tak konečně to bude trochu vypadat nově,my jsme to (teda manžel)dostli celý vybavený po tchýni,jenže to už je 30 let,jenže dokud nebyli děti,tak proč by se něco měnilo,ale teď....,ona měla psa i kočku v baráku,takže i když je to několikrát vyprané a vydrbané,tak přeci jen,budou lézt a olizovat všechno :grinning:
31. črc 2009 v 06:37  • Odpověz
Jinak Jani,ta objížďka je,ale to je další hodina a po těch vesničkách :unamused: Takže to bych snad nedojela vůbec :grinning: Když jedem s manželem tak on to zná,ale sama prostě ne :rolling_eyes:
31. črc 2009 v 06:40  • Odpověz
autor
hmm - tak to je fakt na prdlačku :rolling_eyes: - no ještě že já mám tu ségru jen v Jihlavě - i když tam je to teď taky sranda cesta - normálně je to tak 35 km po celkem slušné silnici. Jenže tu ted předělávají takže už asi 3 rok je tam pořád nějaká uzavírka, která se posouvá a jezdí se objížďkama přes šílený prdelovičky, což pro mě když mám co dělat s autem samotným je docela pakárna ještě se motat po těch vesnicích. Takže jezdím přes Velké Meziříčí a to je pak nějakých 54km :stuck_out_tongue_closed_eyes: - ale zas na druhou stranu - vzhledem k tomu že potřebuju trénovat mi to až tak nevadí a časově to vyjde v podstatě stejně - protože aspoň jedu po pěkný široký a rovný silnici a projíždím minimum vesnic. :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
ahojda,jen rychle nakukuju.Švára chce jet se koupat ale furt se rozmejšlím jestli jet nebo ne.venku je to takový všelijaký.Adélka má jasno,rozhedla že prej jedem.
Holky koukám že se tu nabízej hadříky pro mimi.Kdybyste některá chtěla,mám tu po Adu nějaký věcičky.Stačí říct.Budu docela ráda když mi to trochu zmizí.
31. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
Jo tak to Daník by taky vyrazil hned... :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
tak konečně se mi povedlo trošku zaktualizovat fotky tak můžete nakouknout
http://jankatr.rajce.idnes.cz/Je_nas_vic_...._cerven_2009/#IMG_0291.JPG - dokončený červen
http://jankatr.rajce.idnes.cz/Je_nas_vic..._-_cervenec_2009/ červenec

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. srp 2009 v 00:08  • Odpověz
autor
tak ještě jednou - měnila jsem názvy albíček - takže by vám to asi nefungovalo :sweat_smile:

http://jankatr.rajce.idnes.cz/Je_nas_vic..._-_06_2009/#IMG_0291.JPG - dokončení června
http://jankatr.rajce.idnes.cz/Je_nas_vic..._-_07_2009/ - červenec :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. srp 2009 v 00:16  • Odpověz
Ahojte holčiny!
Tak mám za sebou tu páteční genetickou konzultaci, kromě povídání proběhl i UZ, zhodnotili výsledky tripple testu, ale popořadě.
Trippletesty, kdyby se opominul věk, jsou v pořádku, hodnoty z krve v normě, zpověď u dr. naprosto v pohodě, akorát mi občas vynechávala paměť :slight_smile: . Potom mě ještě poslali na UZ, jak to vypadá. A výsledek: zatím všechno v pořádku, mimíšek je ne 16+2, ale 17+3, má všechno, co má mít a ve správné veikosti. Objednali nás na genetický UZ 31.8. a pak bude definitivní rozhodnutí. Ale vzhledem k tomu, že nám docentka na rovinu řekla, že ani amnio nezaručí, že bude miminko naprosto zdravé, je asi rozhodnuto už teď. Amniem se vyloučí na 100% Down a některé další vývojové vady, ale prozkoumat by se muselo asi 20 000 genů, aby byla ta jistota 100% u všech vad a to opravdu není v lidských silách. Navíc, pokud jsou dobré všechny dostupné výsledky (prvotrim. screening, ev. tripple testy, genetický UZ), tak je vyloučení Downa atd. na 98%. Riskovat pro ta zbývající 2%, že se mimíškovi něco stane, to určitě nebudu.
2. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
Crco, věcičky si od tebe ráda vezmu, ale počkala bys ještě do toho 20tt? Znáš mě!!!!
Ještě včera večer jsem si myslela, že bych se za tebou dnes stavila, ale teď nejsem schopná vylézt ven. Jen jsem vystrčila nos a rychle zase domů. Takhle nějak si představuju, že to asi vypadá v pekle, a na to fakt nemám :frowning2:
2. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
Evi to je dobře,že je vše v pořádku :wink: S věcičkama určitě počkám klidně do 25tt,jen ale abych věděla,do té doby ještě něco proberu :grinning: nějak se mi vytáhl i Mates,takže na něj nejen do šířky,ale i do délky :grinning: To nemá cenu aby jsi v tomhle lezla ven,až prostě budeš mít čas a nebo bych se spíš ozvala já a přijela bych,(buď nějaký pátek,nebo sobota,ale večer až bych vykoupala a nakrmila,Michal by už hlídal)
2. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahojte holčiny!
Přeju všechno nejlepší do nového týdne.
U nás je veselo :angry: , počítáme, co všechno provedla včerejší noční bouřka. Přihnala se chvíli před půlnocí, liják, vichr, blesky, že bylo venku světlo jako ve dne. Rozházelo nám to sklizený dřevěný nábytek po celé zahradě, převrátilo slunečník, který je zatížený 4 velikými betonovými deskami. Nejhorší je, že to urvalo skoro hotovou střechu na psím kotci. Doslova ji to vyrvalo ze zdi, ke které byla přišroubovaná. Ráno jsem šla pustit psa na zahradu a nestačila jsem valit oči. Už vím, jak asi vypadá sodoma gomora :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
Evi to ti teda vůbec nezávidím.... :unamused: je to fakt hrůza co to počasí teď vyvádí :confounded:
3. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
Hezké ráno berušky,copak máte dnes v plánu? My se jedem ke známejm podívat na králíčka.jejich dcera měla narozeniny,tak se chce pochlubit dárečkem.
4. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahojte holčiny!
Tak mám za sebou kontrolu u své gyndr. Předala jsem jí všechny papíry z té olomoucké genetiky - spokojenost na obou stranách, že jsou výsledky negativní :slight_smile: . Poslechla na UZ srdíčko, pustila ho nahlas a mně to připomínalo cválající koně :grinning: . Chtěla jsem ještě fotku, ale výsledek nic moc, protože se prcek pořád mrskal, takže nebylo možné ho nějak pořádně cvaknout. No nakonec dva pokusy, ale už je velkej, takže se celý na fotku nevejde :slight_smile: Až mi fotky manžel přefotí, dám ho do albíčka a pošlu odkaz. Taky mi pohmatem kontrolovala čípek, prý v pořádku, ale nepříjemné to bylo docela dost. A to říkala, že to bude čím dál horší :frowning2:
4. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
Dneska jsme byli v poradně - tak Kubík 7620g a 65 cm :astonished: :astonished: :astonished: a Matýsek 6250g a 59cm :slight_smile: (mimochodem Daník měl 7kg v půl roce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to se narodil skoro o kilo těžší)
4. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
Ahojky,Evi a to my jsme tam měly s jankatr dvě :grinning:,a to tě nechci strašit,ale taky musí prcek i ven nějak a to teprve bude :grinning: Ne,nechci tě stresovat,ale kecá se mi to pěkně,když už mám po :grinning:
Marki,co králíček?Nebyla už z něj svíčková :grinning:
Jani my jdeme příští týden a taky mám nějak obavy :grinning: U Matýska,že bude mít moc a u Michalky,že bude mít málo :grinning:
4. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
No já byla takhle na převážení ve dvou měsících - taky se mi zdál Matýsek proti Kubovi nějakej "podvyživenej" a výsledek byl že Maťulda měl lehce nad průměr a Kubajs je prostě "tlusťoučkej" :grinning: :grinning: :grinning: (ale to spíš v porovnání s Matýskem, jinak sice má faldy na nohách a dvě až tři bradičky :grinning: :grinning: :grinning: ale není to nijak hrozný - on má spíš tak celkově takovou robustní postavičku - však je to vidět na těch fotkách z vany že není žádnej tlusťoch...
4. srp 2009 ve 23:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.