• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
soni: já se obávám, že to ještě tak min. půl roku aktuální nebude :pensive: :sweat_smile: moje sny o odpleněném a samostatně spícím dítěti se fakt rozplynuly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz
A k čemu je dobrej overal? A jak to vypadá?
29. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Sis a to není bodýčko? :sweat_smile: Nebo to je jako jedno a to samé? :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
sanus: bodýčko se zapne pod plínou..overal je celej i s nohama a tapkama, prostě pyžamo vcelku :wink:
29. kvě 2009 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz
Siss- ten tvůj tygr je naprosto k sežrání, fakt- takový to dítě, co by ho člověk umuchloval... :slight_smile: :slight_smile:

By ze mě měl asi chudák malej radost :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jo taaaaaaaaaaaaak ahaaaaa, takže to je defacto fuk, co koupím i když asi overal je lepší na manipulaci ne.... Ach bože asi na příštím srazu si pronajmem nějakej sálek a matky nám budou dělat přednášku :grinning: :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
majer: měl, on se celej den jenom chová a visí na mě :zipper_mouth: by tě to rychle přešlo..všeho a všech se bojí...jen furt se mnou a s našima :wink: :zipper_mouth:
29. kvě 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz
sanus: pro ty malý mimina je to nejlepší oblečení :wink: akorát na ven na chvíli můžeš dát něco šmrncovního..ale do 3m bych dávala jen tyhle overálky a tak, je jim to nejpohodlnější a rychle přebalíš :wink:
29. kvě 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz
Sis jasan stejně když se někam budem přesouvat, tak bude zrovna zima, tak bude špuntě zabalený v několika vrstvách a fusaku..... takže nejlepší parády budou až na jaro :wink:
V zimě to budou asi jen návštěvy u dr na fintění.....
29. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
siss no tak nejak bych to i pocitala... my tak jeste nejakou tu chvilku budeme na ctvercovkach a pak az bude vetsi tak uvidim... :wink:
sanu bodycko na den a kdyz chces dat treba teplacky... nebo takove ty jakoby laclacky s tapkama... a overalek jako pyzamko na noc... :wink:
siss ale to ma kazde dite mamankovske obdobi, nekdo vic nekdo min... z toho vyroste neboj, jeste ti to bude chybet... :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
agi, já jsem na tom stejně, zítra to bude týden. Kde v Sanusu jsi byla? Míša a Verča už spinkaj?
29. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
soni: ale to není období :wink: on je takovej furt...akorát, je tom horší a horší...děcek se bojí strašně...cizích lidí taky, bojí se Mp...bojí se mých příbuzných..nechce nikam chodit mezi lidi...prostě taková přísavka :pensive: bere jen mě a naše, jinak se na něj nesmí skoro nikdo ani podívat :confounded: ještě mu neva Lucka s Anetáčkem..ale to je tak asi všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sanu: hlavně nic s rolákem a podobně, jo..a já teda vůbec nevyužila pytel na spaní..ale zas někdo si ho chválí děsně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz
rozinko dobře, dobře, děkuji za optání :slight_smile: opatruj se - bude víkend a když se zabavíš, uteče nám to jako voda :wink:
já se pro dnešek loučím a ráno budu číhat co beryk a žofi :wink:
29. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Rozi ahoj :slight_smile:

Verča se určitě něčím cpe :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
ahojdy hojdy,

koukám se tu rozebírá dětské prádélko, na to mám etě čas, škoda :grinning:

rozi nespím, hraju na pc karty, ale za chvíli naklušu, jsme měli probdělou noc, tak jsme utahaní
29. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
O tom pytli jsem přemejšlela :sweat_smile: No tak jeden pořídím a max ho zase pošlu dál...
29. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
Nic, kočiny, manžík přistál v obýváku, jdu se věnovat- však zítra zas frčí... :unamused:

Zatím páček :wink:
29. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Woblu ,dobrou, zítra budu šoulet knedlíky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

díky Sanu :wink:
29. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
holky těhule, vám závidím vybírání výbavičky..to mě děsně bavilo..a ted bych se v tom vyžila ještě víc..pěkně Nextík všechno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz
Maju tak čusik.

Tyjo co budu vařit zítra já? Hm něco nějak vymyslím...
29. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
jojo pytel na spani mame taky a byly jsme v nem vseho vsudy asi trikrat, ale je to dobra vec, jen ted mi prijde ze je dost teplo a jelikoz se mi neodkopava, tak ji nechci cpat do pytle a jeste zakryvat perinkou a jenom na pytel to jeste neni, treba v lete... :sweat_smile:
evi vidis dupacky... to je to co jsem myslela, a me prijdou lepsi nez polodupacky, jelikoz se to da rozepnout mezi nozkama a kdyz ji prebaluju po krmeni tak ji u toho tolik nenaklepavam a neblinka :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Aha Míšo, nevím proč jste bděli, ale dnes budete určo o to víc spinkat :wink: .

Já v noci taky nenaspala - nejen, že myslim furt na to jestli jsem těhu ale v nocic mě začlo píchat v pravém vaječníku a ve 12h jsem šla na zkoušku, gže jsem KO taky :confounded:
29. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
soni: Tygr ještě nikdy nespal přikrytej a asi ani nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz
sanu taki jestli chces ten pytel tak ti ho postoupim... :wink: my v nem myslim spinkat asi nebudem... tak nejak to zatim vidim a i kdyby tak to z nej vyrostem nez bys ho potrebovala... tak se rozmysli... mam bezovej z tescova, kdyz tak ti vyfotim... :wink:
nejak mi zlobi net... :unamused:
29. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
juj vy jste toho napovídaly :sweat_smile: :grinning: , tak od strany 8dočtu po večeři :wink:

zahlédla jsem žofi stále pohromadě :sweat_smile:

Luci, tobě gratuluji k práci :slight_smile: , je super, když se dá takhle v práci domluvit :wink:
a fajn, že jste si s Anetkou plavčo užily, příště už bude Anetka otrkaná a bude úplně v pohodě.
užij si hezky dáreček :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Holky dneska se loučím, zítra se nějak nahlásím. Mějte se pa a brou :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Veru. :slight_smile: Jakpak se jinak máš?
29. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
já jsem dočetla ikdyž pracně,dost se mi motá hlava :pensive:
luxusně jsem povečeřela, skoro 45 minut :grinning: , ale dobrůtka :slight_smile:

Dětské věcičky, holky já výbavu mám, ale samo se koupí + všechno nové :grinning: , jen ty nové vychytávky nám budou muset maminky poradit :wink:

Sanu, pěkně si info ukládej a pak předáš dál :slight_smile:

Evi, vy s holkama ještě vydržte až bude taťka doma :wink:

Rozi ahojda :slight_smile: jsme se tu nepotkaly, tak příště :wink:

Všem přeji dobrou noc

Gabi ráno tu chci vidět samé dobré zprávy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mrcha ať si dá na 9, teď už 8 a něco měsíců pokoj :wink:
29. kvě 2009 ve 23:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.