• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu ten Emitexáckej fusak je čupr. Letní i zimní verze :wink: !!!

Gabi... zítra si to užij!!!

Luuc... ty taky a v sobotěnku dovi...
11. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
sarii, musíš dorazit...se na toho vašeho muchlínka těším :dizzy_face: si zas po dlouhý době pomuchlám malý mimíííííško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ještě lepší než ten fusak 3v1 je zavinovajda do autosedajdy od Emitexu..tu jsme využila pořááádně :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Hele... nejdřív Mari a pak manžu, u toho jsem se sekla dý :dizzy_face: l... musím si ho taky to, no mazlit :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
o chlebu se teda s váma budu hááááádatb :grinning:

nejlepčejší je tady v jedný malý pekárně, dělají domácí a ten je bezkonkurenční :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Luci takže to asi bude rozumný koupit fusaka do kočíku a do autosedačky tu zavinovačku viď.
Jen mi přišlo aby nevypadalo blbě jak je ten fusak trochu nahoře do rovna, tak aby se to nějak "nekrabatilo" v té kulaté korbičce.....

Sari ty seš borka :grinning: A co na ten srazík, dorazíš že jooooooooooooooooo
11. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
Holky, jdu na kutě :slight_smile:

mějte se tady hezky, možná ráno ještě mrknu :wink:

paaaa a dobrou
11. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Sanu... Taky GOOD věci... http://www.aesthetic.cz/
Sraz??? Musím mrknout, jestli něco nemám... A pak, jestli bych tam měla přikočíkovat jediná, tak to nééé...
11. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
sanu, já tu zavinovajdu využila i pak na jaře do sportáku :dizzy_face: je to super věc :dizzy_face: měla jsem jí do autosedajdy a v kočárku fusak :wink:
11. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
jen dávejte odkazy, si to všechno ukládám a pak nebudu vědět z čeho mám vybírat :grinning: :grinning:

taky beru roha

brou noc děvčata
11. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Sari a prooooooooooooooooooooooooč?????????????????

Luci Míšo brou.
11. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
přišla jsem vás pozdravit....žiju...zak zítra, už hajáte...páček
11. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
Bych se bála, přeci... :wink: Co Žofka? Na ní bude asi brzo, co? A Soňa? Ví o srazu???
11. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Sari jo táááá,, takže dorazíš, tak to je super :grinning: :slight_smile:

Zofi ahooooj, jak jste se dneska s Vášoou měli?????
11. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Kočky, jdu si taky uložit schránku :grinning: ... V noci to tu omrknu :wink:
11. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jé Šári přiďte na srazík okouknem ti Márinku :dizzy_face:
Jinak moc díky za podporu na zítra :wink:
11. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Sari tak až budeš omrkávat, tak prosím tě, máš chůvičku? Kvalitní? A jakou značku?

Tak se s váma loučím, zítra nějak budu jen nevím jak.

Tak paaaaaaaaaaaaaaa
11. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Gab v kolik jdeš??????????????
11. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Very už asi taky vychrupuje.. tak já taky asi pujdu mám príma knížku tyk si pujdu číst.Holky co by ste si myslely, kdybyste našly v manželově autě pod sedačkou kalhotky???
11. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Sanu na 11h, ale víš jak třeba to bude až v 13h :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
Gab to je docela těžká otázka :sweat_smile: :confused: Copak myšlení, spíš by mě zajímalo manžovo argumentování :sweat_smile:

Gab na zítra držím pěst od 11 budu na tebe myslet....

Taky jdu zatím pa a brou
11. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
tak brou já jdu taky a moc díííky :wink: jdu si číst ať vím jak to dopadne jak ty gaťky chuděra vyřeší :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Uf se mi ulevilo, jsem se lekla, že jsi je našla ty :grinning: :sweat_smile:
Tak už fakt brou
11. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Omrkávám :wink: :wink: :wink:

Sanu... chůvičku mám http://www.babydracek.com/zbozi/31-odposlechy-avent-philips-scd-510-digital Jestli je dobrá, nevím, zatím s ní nespolupracuju :wink: .

Gab... k těm kalhotkám v autě... furt lepší kalhotky než trenky :grinning: :grinning: :grinning:

Dani... že se budeš dneska nudit? To ani nevyslovuj :angry: !!! Užívej, dlouho už tomu nebude! Porod se blíží! Tvůj porod :grinning: !!!

Jo a včera u nás byl chlápek od pojišťovny. To mně řekněte, kde vemou informace, že mám dítě a dokonce i adresu...

Jdu pokračovat v odpočinku :wink: ...
12. čer 2009 v 00:54  • Odpověz
Zdravím,

letíme na plavčo a pak jedem do tý Prahy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ufufuu, nic moc počasí, snad bude zítra líp :wink:

Tak se mějte hezky :slight_smile:

JO a dneska spala Anetka celooou noc, hurááá...konečně asi po měsíci :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak paaaaaaaaaa a užijte si hezký den
12. čer 2009 v 07:06  • Odpověz
Jen hlásím, že žiju - máme tu babičku, tak je to hektické. Teda ale řeknu vám, že mít těhotnou sestru je pěkně na palici, už včera to byly samé porody, výbavička apod., se divím, že jsem se ještě nezhroutila :rolling_eyes: a to mě to čeká celý víkend :confounded:

Užijte si srazík a těším se na fotky :wink:

Jo a Neli, máš můj obdiv!
12. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
Zdravím ve spolek :slight_smile:
tak jsem něco přelítla, ale ne všechno na večer jsem chvíli četla, ale psát se mi nechtělo a pak jsem i dost brzy usnula, takže mi to promiňte :pensive:

Gabčo, na tebe budu myslet, kéž by to byla poslední IUI a IVF si mohla vypustit.Držím všechno co mám. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
Hurááá pátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Taky jen na skok... mám nějaké pochůzky.
Woblu, s tou ségrou tě chápu a rozumím... já si prožívala totéž :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Prostě to..... (nemám slušního výrazu) :grinning:
12. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
Woblu, tak to zi nezávidím, někdy to člověk přejde jako nic, ale někdy ho to dostane na kolena, to zná asi každá tady :unamused:

Sarii, užijte si pochůzky :slight_smile:
12. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
Very... a ty v práci... moc to nepřeháněj :wink:
12. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.