• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
holky já vám tak přeju, aby jste byli už tak daleko jako já. Věřím, že nám to tady všem dopadne. nebojte. koukněte na mě. Zázraky se dějí :wink:
14. srp 2010 v 10:45  • Odpověz
Si tu píšu sama- dobrá samomluva, sovička nám taky zmizla, tak já si jdu vybírat něco v Tchibu, v pondělí tam budem brázdit AFI, tak se tam mrknu a udělám si radost, ať se děje co se děje :wink:
14. srp 2010 v 10:47  • Odpověz
@dablikolik já tomu taky věřím
Kdepak máme AHOJKU čekatelku na //, mého sparingpartnera?
14. srp 2010 v 10:49  • Odpověz
Ahoj :wink:

Sovi, krása!! :dizzy_face: :dizzy_face: A morfologie 3% není tak špatná, my měli 0% a stejně jedno embryo bylo OK... takže věřím, že u Tebe bude i na mražení!

Rozi, fotky jsem nenašla... ale testování obden je fakt lepší. Neboj, bude to tam.... Tyjo, ale když čtu o tom Tvém ležení tenkrát, pořád se mi tají dech... jo, smekám před Tebou a před Neli taky... A věřím, že už Tě teď čeká jen to dobré.

A Bery pozdravuj!

Musím jít vařit, dělám poprvé roštěnou, má být za 45 minut hotová, to jsem zvědavá...
14. srp 2010 v 11:28  • Odpověz
tak stránku č. 1000 zahájila Dabli :wink: mi to uteklo :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
AHOOOJ,hlásím,že žiju.Lesní divoženka včera mimo plán vyrazila na houby a fááákt rostou tak dneska jsem vzala kosu a běžela tam zas.

Stránka č. 1000 zahájena moc krásným příspěvkem,Dabli děkujem.

Rozi,sparingpartner je tu,u mě nového nic,těhu příznak žádný snad jen,že jsem nějako rozežraná,testík zatím ne,moc se bojím,že tam nic nebude a i z těch slabých čárek mám strach,dvakrát mimoděložní mi prostě vzalo odvahu,ale testnu dřív než krev,to slibuju,třeba tu středu.Jaký byl Kájínek???

Sovi,se omlouvám,že jsem tě tak vystrašila s tím Pregnylem a pak tu ani nejsem,abych chodila včasnou omluvu,ale jsi holka šikovná s takovou úrodičkou.
14. srp 2010 v 11:55  • Odpověz
@ahojkyholky joooo, tak to já byla taky rozežraná na začátku tohoto týdne, zítra budeš týden, co je máš u sebe. Jinak jsi rozumnější než já, neboť to vydržíš do středy a ne jako já o 4 dny dříve, fakt to zkus vydržet, pak bys měla nervy jako já, jestli sílí, a když náhodou ne, tak pak být psycho jako já. A ty mimodělož. jsi měla z přirozeného, ne?
@rychnov3 jo Dani, snad to tam je, doufám, ještě 2 dny :sweat_smile: jinak mi tu 1000 stránku Dablikk pěkně vyfoukla, tu píšu o 106 a pak tam jen tak dá Dablik pidikomentář :grinning: a je to, ale zase to jak píše Ahojka - pěkným příspěvkem pro nás snažilky :wink: a zázraky se opravdu dějí :dizzy_face:
14. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
@rychnov3 Dani, já tam dnešní testík ještě nedala, spala jsem u mamky, dám ho tam až se zítřejším testíkem.
14. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
Tak stránku 1000 si nemohu nechat ujít :grinning: třeba mi přinese štěstí :slight_smile: Už jsme zase doma a jdu si trochu pospat. Nespali jsme ani pět hodin, spíš čtyři, nejdřív bouřka a pak vstávání v pět :slight_smile:
14. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
chodila-hodila včasnou omluvu .....pardon

@rozinka007 jo jo před šesti lety a před třemi a od té doby ani ťuk,přestože jsem byla přesvědčována,že levý vejcovod je v pořádku,ale opak je pravdou.
14. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile: :slight_smile:
Nestíhám dočítat vše , je toho hrozně moc. Koukám, že je tu spoustu nových snažilek a vůbec se v tom nevyznám která je která :sweat_smile: .

Rozi- potichounku ,ale strašně mooooooooooooooooooc gratuluju ke // čárečkám a moc na tebe myslím.Kdy máš jít na krev??

Miso- co ty máš teď dál v plánu??

Holky na koho jsem zapomněla tak prominte je toho fakt moc ke čtení. Koho čekájí kontroly tak moc držím palečky :slight_smile: .

Byli jsme s manžou v Krkonoších na 5 dnů a bylo to super.Měli jsme polopenzi a moc pěkný hotel v centru Svatýho Petra.Vyšlápli jsme si to k Prameni Labe,Labský boudě,Luční boudě ,ale na Sněžku jsme nešli. Manžel toho měl dost,není to zrovna turista :slight_smile: . Teď jsme si objednali Dubaj na září tak nám paní do úterka dá vědět zda to mají ještě volné.
14. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz
@ahojkyholky
Ahoj.Tak jsi vyrazila na houby?kolik jsi toho nasbírala?Já jsem byla taky na houbách,ale moc jsem toho nenašla
14. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz
autor
Jo a já měla od ponělka už 3x smaženici ,2x zířky z hub a 2x houbovou omáčku :sweat_smile: :sweat_smile: .Každej den jsme je měli doma. Už je nechci asi ani vidět. :slight_smile:
14. srp 2010 ve 14:46  • Odpověz
@agatice
Tak to bych měla vyrazit,třeba něco najdu :slight_smile:
14. srp 2010 v 15:27  • Odpověz
uáááááááááá to jsem si krásně pospala :slight_smile: Deficit dohnán :slight_smile:
Ad houby - o houbách jsme se bavili na sále než mě uspali - v okolí Jihlavy evidentně rostou doslova jako po dešti. Moc lituju, že tady neznám místa, kam bych na ně šla :slight_smile:
14. srp 2010 v 16:11  • Odpověz
@ahojkyholky aha,tak z IVF by mělo být mimodělož. těhu úplně minimální,ne? Tedy nikoho neznám, to už sis zažila, tak teď do třetice jen to dobré :wink:
@agatice ahoooooooj Agi, ty cestovatelko jedna, jsi tu pěkně dlouho nebyla. A po Dubaji další snaženíčko-pokud se můžu zeptat? Já jsem jeden malý uzlík nervů :frowning2: Jinak já houby můžu pořád,ale taky se jich dá asi přejíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@sovicka_ tak vyspinkaná naše nosnice? Co na to manža,že jste měli Velikonoce? :grinning:
14. srp 2010 v 16:29  • Odpověz
@petra7788 Včera koš pravých hříbků a dnes to samé,byl se mnou i brácha tak máme doma 4 koše,byla smaženice,řízky a jináč je sušíme kde se dá,vozíme je pak na moravu tetám a strýcům,oni maj lesy daleko tak každý rok čekají kolik přivezeme.
A co ty,pohoda,nervy,kdy to vidíš na testík?

@rozinka007 ba naopak,prý to hrozí více i když ti embr-jka daj do dělohy a taky mi někdo říkal,že je lepší nemít raději na umělko žádný než jeden špatný,prý něco vylučuje a může to zárodku škodit,ale snad tu smůlu mám vybranou.

@sovicka_ tak ses měla ráno stavit,bych ti nějaký houby nabalila,on to nechce nikdo zpracovávat tak vše je na mě.

14. srp 2010 v 16:55  • Odpověz
@ahojkyholky :grinning: :grinning: :grinning: no to kdybych věděla, tak u tebe v sedm ráno zvoním :grinning:

@rozinka007 manžel měl radost - on to věděl jako první, říkala mu to embryoložka, když šel na odběr. On totiž chudák seděl pořád na chodbě a dělal tam dveřníka ostatním pacientkám, zatímco sestra, doktor i embryoložka byli se mnou na sále. A už byl pak prej docela naštvanej, že tam sedí už skoro 45 minut a nikdo pro něj nejde - samozřejmě nevěděl, že jsou všichni u mě :slight_smile:
Hlavně já furt strašila, že folikulů je jen 11, z toho budou některý prázdný, tak vajec bude třeba jen 6... no a nakonec je to docela dobré :slight_smile:
K tomu uzlíku nervů - já jsem si teda neprožila co ty, ale i tak ti rozumím - to bude dobré, uvidíš že ano!
14. srp 2010 v 17:23  • Odpověz
@sovicka_ v sedm už jsem v lese - časně ráno za svítání,plním košíky paní.
14. srp 2010 v 19:13  • Odpověz
@ahojkyholky no jasně, smůlu máme určitě vybranou,tak ještě přežít zítřek a v pondělí se děj vůle boží :sweat_smile: ráno v postýlce na tebe budu myslet, jak lítáš po lese, ale opatrně!!!!!!
@sovicka_ já manžu taky furt straším, radši, nevim proč, ale říkám mu vždy to nejhorší.chudák se mnou ještě zkusí kolem těhu :angry:

no nic, jdu koukat na western ať ten večer uteče a zítra tu zas budu s fotkami :confused:

dobrouuuuuuu
14. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj všichni... i já hlásím návrat z dovči. Beskydy byly SUPR. Mar zvládla výšlap na Radhošť i Lysou horu. Pár hradů a užili jsme si pohodičku jako rodinka. A hlavně, nemusela jsem vařit... takže fakt p o h á d k a.

Rozi... holka, je TO tam :sweat_smile: !!! Jasně, hned se na krev čeká líp. Vidím to moc dobře :wink:

Jinak jsem vzpomínala na dobu, kdy jsem o kolemrodících miminkách nemohla ani slyšet. Teď si říkám, jak jsem mohla být tak sobecká. Ale to vidím až s odstupem.

A myslím na Agi, Míšu... Agi, Dubaj... jééé, to bych si nechala líbit!!! A co lázně? Nezkusíš? A taky odfrk od práce, třeba jako Rozi. Prostě získat čas...

Neli... výkrmna funguje, tak je to o.k. :sweat_smile:

A jinak co nového??? Dočítat asi nezvládnu...

14. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz
@ahojkyholky
Tak jsem byla na houbách.Našla jsem plný košík hub,tak jsem udělala řízky a zítra bude k večeři smaženice.
Kdy si budeš dělat test?Já radši až v pátek.Jsem z toho celá nervozní,bojím se že tam nebude //.
14. srp 2010 ve 21:58  • Odpověz
uááááááááá holky, vy mě lákáte. Chci taky smažený řízky z hub, mňam!!!!!

Přeju dobrou noc, dneska jdu dřív, jsem z té narkózy ještě pořád unavená. Jinak to ale bylo fajn, že jsem tam byla úplně sama, manžel mohl v podstatě za chvíli za mnou, nikoho jsme nerušili a měli jsme pohodu. Uvítala bych to i na ET (pokud bude), snad nebudou mít moc pacientek :grinning:
14. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz
Hoj, hoj,

Agi, Dubaj :dizzy_face: :dizzy_face: hmmmm, užijte si to!

Houby? Fakt rostou? Tak to doufám někdo přinese :grinning: :grinning: :grinning: mám své zdroje, sami nechodíme, manžel to není, ale já jo :wink:

Rozi, těším se na testíky a věřím, že to bude OK.

Sovi, zítra voláš?? Nebo v pondělí? ... jasně, že budeš sama, kde by na ET pacientky vzali, když si byla na OPU sama a kultivace bývá obvykle stejná...

Ahojka se vrátila... choď opatrně a ohýbej se pomalu :slight_smile:

@sarii Sari vítej zpět!! Lysou horu? V nosítku nebo s kočárem? Radhošť chápu, ale Lysou??? :confused: :confused: :confused:
No a co ty okolorodící maminky, to měla být informace, že z Tebe za pár měsíců bude taky taková okolorodící???

Přeju krásnou dobrou, jdu uložit sebe a svou bujnou fantazii :grinning: :grinning: :grinning: (máme tichou domácnost, otřela jsem bílé kachlíky hadrem, který podle mého drahého nebyl tohoto činu hoden - zkrátka byl trochu špinavej - a tak se mnou nemluví - manžel, nikoliv hadr). Brou :grinning: :grinning:
14. srp 2010 ve 22:53  • Odpověz
@dablikolik Tobě to tak krásně utíká :dizzy_face: za chvíli budem rodit :grinning: píšu množné číslo, potože jak se znám, tak budu tlačit s Tebou :grinning:

@ahojkyholky :grinning: lesní víla Amálka :grinning:

@sovicka_ Vypadá to hodně dobře, tak ať pro vás dnes mají jen samé dobré zprávy! Přijdu se večer mknout :wink:

@sarii Vítej zpátky cestovatelko :sunglasses:

@rychnov3 :grinning: ty jo, manžela máš pořádkumilovného, viď :slight_smile: ten můj je bordelář, holt nejmladší dítě po samých holkách, skládat tričko jsem ho naučila až já :grinning: do tý doby netušil, jak se to tam jako zašmodrchá :sweat_smile:

já čekám na ségru a jedeme s jídlem na chalupu, teda na to torzo, co z ní zbylo, jsme to vzali trošku z gruntu :grinning: a to jdou dneska dolů ještě stěny :grinning:
večer jsem tu měla Honzu a normálně Martin přišel na to, že když Honza řve, tak začne ječet taky, jenom proto, že řve Honza :rolling_eyes: a Honza zase řve, protože nemůže spát, když řve Martin :sweat_smile:
15. srp 2010 v 08:49  • Odpověz
dobré ráno, jsem tu první :sunglasses:
@sarii do Beskyd bych taky jednou chtěla. Je to tam, ale už 3.den čárka vůbec nesílí, je furt stejná :frowning2: to budou zítra nervy :sweat_smile:
@rychnov3 kéž by to bylo OK, ale jsem z toho zmatená, dnes jsem 13. den a čárka je stejná jako 11. i 12 den po KETu :sweat_smile: no prostě zítra se to rozsekne, jestli nemám já mimodělož.těhu :unamused:
15. srp 2010 v 08:49  • Odpověz
nejsem první, o fous Wobludka jedna :grinning:
15. srp 2010 v 08:50  • Odpověz
@wobludka tz brďo, to je torzo, rekonstrukce asi už nešla, viď? :confused:
15. srp 2010 v 08:52  • Odpověz
@rozinka007 :grinning: to je potvora jedna, co :grinning: klííd, to bude dobrý, uvidíš :wink: jsem plna optimismu :dizzy_face:
15. srp 2010 v 08:52  • Odpověz
Rozi, podle mě už víc sílit nemůže, protože už tam není barva. Od určité doby nesílí... já bych na Tvém místě spíš začínala mít strach, aby nebyly děti dvě... ne, že bych Ti to nepřála, ale musíš být opatrná!

Woblud, fakt torzo...

Užijte si den!
15. srp 2010 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.