• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj,tak já mám smutné zprávy,myslím,že se mi opravdu rozjíždí ms.Uvidím jak se to vyvrbí,každopádně jsem to ráno obulela,udělala i test,jestli náhodou neodchází jen jedno a vidím to negativně.Vím,že na jakékoliv závěry je brzo týden po et,ale to bude jasné.

@rychnov3 si mě pobavila s hadrem,který není hoden....
@rozinka007 nepanikař a těš se,zítra to bude ok.
@sovicka_ v kolik budeš volat?
@wobludka tý jo a já myslela,když betonujete podlahy,že se blížíte do finiše.
15. srp 2010 v 09:26  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu :slight_smile:

@rychnov3 hadr který toho nebyl hoden :grinning: :grinning: :grinning: taky dobrý důvod k tiché domácnosti :slight_smile:

@rozinka007 třeba je to tím že testuješ v jednom kuse, tak je rozdíl nepatrný... uvidíš zítra, držím pěsti, bude to dobré, uvidíš !!!

@ahojkyholky to je mi moc líto :frowning2: Takže na testu nic, ani náznak? Ještě vyčkejme, zázraky se dějí, moc bych ti to přála!

Já už jsem do Sanusu volala, před chviličkou, dneska tam byla doktorka dopoledne. Z 19ti vajec zralých 13, oplodnit se podařilo jen 9. 3 embrya už jsou v mrazáku a 6 půjde do prodloužené kultivace.
Já jsem v těch počtech dost laik, přijde mi, že je tam celkem vysoký ten odpad (4 neoplozené), pokud by to šlo tímto tempem dál, tak nám nic nezbyde :grinning: Anebo je to tak, že "odpad" je spíše na začátku a pak se to už relativně drží a zlepšuje? Samozřejmě pevně věříme, že z těch 6-ti dvě embrya k zavedení budou. Co myslíte vy, je to reálné? :slight_smile: Volat zase zítra po obědě.
15. srp 2010 v 09:39  • Odpověz
@sovicka_ z mého pohledu to máš krásný počet,samozřejmě může nějaký odpadnout ve vývoji,ale dvě určitě budou.Já bych tam tu čárku viděla nebo spíš bych si jí tam představovala,ale to jenom proto,že vím,v kterých místech bývá.Bohužel ani stín,nebyla to teda ranní moč,to už jsem byla vyčůraná,když jsem to zas zjistila,ale až ta druhá.
15. srp 2010 v 10:00  • Odpověz
hojky díky, že jste optimistické, Dani, ale 10.den byla tmavší :sweat_smile: no nic s tim stejně neudělám, pokud to teď nevyjde, tak příští KET už netestuju vůbec, příznaky nepříznaky :unamused:
15. srp 2010 v 10:06  • Odpověz
@ahojkyholky není to špinění jako při implantaci? ráno mi řeknou v kolik si mám zavolat, už si to nepamatuju :confounded: jdu něco dělat ať ta neděle brzy uteče :unamused:
15. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
Woblud dík už si začínám o porodu číst a tento týden jdu do nemocnice do laktační poradny. už se mi to blíží i manža si přečetl roli manžela u porodu. Mám pořád divnej strach a dokud malou nebudu držet a vědět, že je v pořádku tak neuvěřím.

Rozi teď jsem koukala na svoje testy do alba a mě zesílila pořádně až myslím 16DC. Zítra jdeš na krev?

Ahojko jestli to nevyšlo teď tak to vyjde příště neboj.
15. srp 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahojdy tak rozinko, já myslím, že čárka je tak jak má být :dizzy_face: neboj, zítra bude krásné hcg :dizzy_face:
Dani tvoje zmínka o hadru , který není hoden. No zasmála jsem se od srdce hihi. :grinning:
agísku no Dubaj to bude nádhera :slight_smile: , tak si to tam to užijte.

@sovicka to je pěkné čísílko, tolik oplodněných vajíček, neboj, to ti stačit bude :slight_smile: .
15. srp 2010 v 10:42  • Odpověz
holky, díky. Jsme optimističtí... no, teda, manžel je optimista, já plašan.

K tomu testování - já ani nevím, jaký test si mám preventivně koupit, takže myslím, že prostě budu čekat těch 14 dní. Já ani nevím, kdy bych měla dostat menstruaci, tím, že jsem měla ten dlouhý protokol... poslední menstruaci jsem dostala 25.7., ale stimulaci jsem začala až 4.8. Tak nevím.
15. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
@ahojkyholky
Ahoj,je mi to moc líto.Třeba to nic nebude.Volala jsi do Sanusu?
15. srp 2010 v 11:37  • Odpověz
@petra7788 volala jsem tam jen tu v středu a sestřička říkala,že dokud to nebude klasika ms nebo nějaké nezvyklé bolesti tak platí ko tak jak je.Ráno to vypadalo na rozjezd teď už je to zas do špinění,každopádně končím s crinone a ráno jsem si vzala už utrogestan.
15. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
holky a jaký názor máte na crinone? Není ten utrogestan lepší? :confused:
15. srp 2010 v 11:52  • Odpověz
@ahojkyholky
určitě to nic nebude.Držím ti palečky :slight_smile:
15. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz
@ahojkyholky
Já mám na kalhotkách takový tmavý výtok už několik dní.Nevíš co to může být?Není to z toho crinone?
15. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
@sovicka_
Já začnu brát utrogestan až v pátek,tak nevím.
15. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
@petra7788 Mně říkala sestřička v Jihlavě, že z Crinone může být tmavý - až šedý - výtok a že to nic není.
15. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz
@sovicka_
tak to jsem ráda
15. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz
@sovicka_ sovičko podle PM se neřid pokud by jsi chtěla testit tak to počítej od ET :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz
@rozinka007 neboj určo zítr bude hcg pěkné uvidíš hlavu vzhůru :wink:
15. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz
@delf14 takže kdy bych měla dostat MS je ve hvězdách?
15. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
Sovi, teď už takový "odpad" nebude... uvidíš. Možná z těch 6 ještě něco domrazí a když ne, na zavedení 2 určitě budou :wink:

Rozi, mě se zdá stejná...

Ahojko, uvidíš, třeba je to zahnizďování. Já jsem crinone neměla, ale podle ohlasů od holek - kašli na něj a ber utrouš...
15. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz
Sovi, 14 dní od ET...
15. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz
@sovicka_ 9 oplozených je z mého pohledu taky nádhera
@dablikolik mrknu znovu na tvé testíky :wink:
@hop a @delf14 kéž bytam to hcg bylo fakt pěkné
děkuju všem za podporu a optimismus :sweat_smile:
15. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
@rychnov3 tak to by bylo super. Můžu se zeptat, tys psala, že z tvého plata vajíček bylo jen jedno embryjko, předpokládám, že kvůli té nulové morfologii? Kdy začala ta embryjka odpadat, hned zkraje?
Co se týká toho crinone - mno, mě tak napadá, můj dr říkal, že ho má sanus za nějakou dobrou cenu (nebo snad zdarma) díky nějaké smlouvě s dodavatelem nějakých léčiv. A už mě napadlo, jestli kvůli tomu nestrkají pacientkám Crinone místo předepisování Utrouše.
15. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz
@rychnov3 dani, díky, za chvíli tam dam včerejší a dnešní testík,ju,tak uvidte
15. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz
@rozinka007 to je samozřejmé :slight_smile: Optimismus být musí. I když už se vidím na tvém místě jak dumám a spekuluju. Kdy že máš tu krev, zítra?
15. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz
@sovicka_ taky mě to napadlo, Provazník mi ho furt psal při 1a 2 ivf,ale Sárka mi od začátku napsala utrouše, celou krabici crinonu mám stále doma, jak to bereš dlouho, jsi z toho pěkně zabetonovaná. Jo a na krev jdu zítra v půl 8.
Dabliku, koukala jsem,že do 14dne po ETu je máš fakt slabé asi jako já :wink:
15. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz
@rozinka007 tak já nevím.
navíc vůbec nechápu to dávkování, jakto, že je jedno, zda používám to či ono?

Uvažuju takhle: 1 aplikátor s gelem Crinone má 90 mg účinné látky, 1 kulička Utrogestanu má 100 mg účinné látky.

Když si dám jednu kapsli Crinone denně, mám v sobě 90 mg hormonu.
Když si dám 3x2 kapsle Utrogestanu tak, jak mám předepsáno, mám v sobě 6x100 mg účinné látky denně v těle. To je ale skoro 7x více než Crinone.

Tak se bojím, aby ten Crinone vůbec stačil?

Mám se špiněním před ms velký problém, nefunguje mi správně asi žluté tělísko a nechci tohle zanedbat.
15. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz
Tak jsou nové testíky v albu
@sovicka_ to s tím dávkováním tey taky nechápu, ale já před rokem i s crinonem otěhotněla, a plno jiných taky, mě zas chybí progesteron, jinak nemenstruuju a neroste sliznice. Tenkrát mi crinone vyhovoval více, ale zas toho tam dost zůstávalo na tuhé bázi, kdežto utrouše sice musíš vícekrát zavést, ale ty kuličky se celé rozpustí a přijde mi že ze mě vše vyjde - ale fakt aby se v to m koza vyznala- myslim ty dávky v miligramem :sweat_smile:
15. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz
aha, tak třeba je v tom zakopaný pes - že utrouše většina vyteče, tak proto se ho dává tolik....
15. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz
15. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.